Harper Hygienics S.A.

Opinie o Harper Hygienics S.A.

Ewelina

Słyszałam, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Może podpowiecie czy warto aplikować, potrzebni są pracownicy?

Rozczarowany
@Ewelina

Niewolnicy są potrzebni od zaraz co do pracowników nie spotkałem tam żadnych.

Tymon

Dziwnie piszecie, ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Mia
@Tymon

Hahaha hahaha dobry żart haha

Asia po

Czy jest rekrutacja na produkcję?

Lidia

@Bonzo Skoro nie są płatne, ani nie można tych godzin, jak twierdzisz, odebrać, to na jakiej podstawie pracownik musi zostać dłużej? Ponadto, jak to przez firmę Harper Hygienics jest argumentowane? Zachęcam do odpowiedzi, gdyż będzie to cenna informacja.

@Lidia

Czy to pisze dziewczyna z działu HR Harpera?

Lidia

@Bonzo Powiedz mi, proszę, jedną rzecz. Wspomniałeś, że nadgodziny nie są płatne w firmie Harper Hygienics. Zatem rozumiem, że można je odebrać innego dnia, tak? @Lilka Czy fakt, że Twoim zdaniem są braki kadrowe, został gdzieś zgłoszony w firmie? Jeżeli tak, to co otrzymaliście w odpowiedzi? Będę ogromnie wdzięczna za więcej informacji.

@Lidia

Nie są płatne pracujesz dla idei

@Lidia

Niestety nie płacą pracuję się dla idei a odbiór godzin nie wchodzi w rachubę

Konrad

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Ilonka

Może ktoś napisać, jak się pracuje w biurze w Mińsku, jaka atmosfera, zarobki, czy są nadgodziny. Jest oferta pracy w HH w kadrach i się zastanawiam, czy aplikować, jak poczytałam poniższe opinie :(

@Ilonka

Nie polecam nadgodziny za które nie płacą żądny premii ale za to stres i dużo presji. Każdy ucieka a nie ma chętnych by ktoś tu zapuścił korzenie. Stanowczo odradzam pracę w hh

Lilka
@Ilonka

Niestety nie mogę polecić HH. Ciągła rotacja ludzi, nadgodziny spowodowane nawałem pracy i brakiem kadry.

Nie wiem jak było wcześniej w tej firmie, ale jak na ten moment jest bardzo dobrze. Zostałem zatrudniony przez Randstad przez miłą Panią z którą wszystkie formalności zostały zrealizowane przez parę dni więc nie można narzekać. Pracowałem przez 1,5 miesiąca z tego względu że pracę rozpocząłem 16 lipca i byłem tylko na okresie wakacyjnym. Jeżeli chodzi o Warunki Pracy to są zdecydowanie lepsze, oczywiście to nadal ciężka praca bo to praca siłowa, więc trzeba się narobić, wynagrodzenie jeżeli chodzi dla osób młodych jest bardzo dobre więc nie trzeba aż tak narzekać, jedyne co jest męczące to dojazdy, tak praca sama w sobie jest bardzo prosta jeżeli chodzi o obowiązki, jedyny problem jest czasami z koszami ( pozdrawiam hale produkcyjną płatków ). Ludzie są mili i bardzo pomocni, mechanicy w miarę możliwości przychodzą na czas i próbują coś przy maszynach robić, wydaje mi się że wiele się poprawiło przez ten czas. Wynagrodzenie to nadal 10 zł brutto na H A wymiar pracy to 12h, chyba że ktoś jest umowa zlecenie To wtedy nie wiem jak jest. Mimo to praca godna polecenia.

ona888
@Piotr

niestety ale jesli pracujesz tylko na wakacje to traktuja cie inaczej - cos o tym wiem. W innym przypaadku o porazka. Mobing i ciagla presja. 50 stopni na hali - zglaszane do kierownika - on na to "nie podoba sie? prosze sie zwolnic"

Pojawiło się ogłoszenie na dolnośląskie. Coś więcej? Jaka podstawa, szef auto ciśnienie? Warto zmieniać detal na kanał nowoczesny w tej firmie?

Agnieszka

Witam, Regionalny przedstawiciel handlowy. Jakie opinie? Jaka podstawa? Jakie auto/gps? Jakie ciśnienie?

@Agnieszka

Beznadzieja chora firma ciśnienie niesamowite pieniądze marne i każdy szuka innej pracy bo tam się już nie da

Agnieszka
@Bonzo

Praca na sporym terenie z czego się dowiedziałam. Czy w autach jest GPS? Jaka podstawa? Czy ponad 4000 brutto osiągalne jest? Jaka premia?

abc

Jestem kierowcą w firmie transportowej i czasami łaujemy sie u nich.Takiego syfu nie widziałem jeszcze nigdzie w Europie,Załadunek 38 palet zajmuje im minimum dobę.Nie jest to jednorazowa akcja.Za każdym razem to samo.

@adamson co zamierzacie zrobić z tymi nadgodzinami?

Lidia

@adamson, napisałeś o zmianach występujących ciągle w Harper Hygienics S.A. Czy są one spowodowane rozwojem tej firmy? Przedstawiłbyś aktualną sytuację wewnętrzną tej firmy? Takie informacje mogą okazać się interesujące dla osób, które zastanawiają się nad zatrudnieniem u tego pracodawcy.

Lidia

@123, pozostawianie takich wpisów jak Twój, nie wyjaśnia wiele zainteresowanym użytkownikom pracą w Harper Hygienics S.A. Czy, w związku z tym, mógłbyś napisać, dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Co wpłynęło bezpośrednio na Twoją ocenę? Każda Twoje spostrzeżenie będzie cenną wiązką aktualnych informacji o Harper Hygienics S.A.

Evol
@Lidia

Są zatrudnienia na stronie firmy w zakładce praca. CV można składać bezpośrednio do firmy.

adamson
@Lidia

Firma porażka. Sporo nadgodzin za które oczywiście nikt nie zapłaci ani nie masz szans na ich odbiór. Duży bałagan organizacyjny. Non stop zmiany. Wszystko ogarniane na ostatnią chwilę. Kierownictwo tylko czeka aż kotoś się potknie. Praca w dużym stresie. Ale jeśli lubisz być pomiatany za groszową stawkę to jest to firma dla Ciebie.

Lidia

@Ewa, czy pomimo braku reakcji na postawione przez Ciebie pytania, zaryzykowałaś i złożyłaś CV na stanowisko, o którym wspomniałaś w swoim poście? Jeżeli tak się stało i zostałaś zaproszona do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, to prosiłabym Cię o podzielenie się swoimi wrażeniami z jego przebiegu. Jak ocenisz poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

Wiram, czy ktos wie jak.wyglada praca w marketingu? Szukaja wlasnie na raclawicka na brand managera. Warto?

Lidia

@Evol, jak ty osobiście oceniasz pracę w Harper Hygienics S.A.? Czy warunki zatrudnienia są w Twojej opinii satysfakcjonujące? Może mógłbyś pokrótce opisać proces rekrutacyjny w tej firmie? Z ilu etapów się składa? Jakie pytania są zadawane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Nie polecam pracy w tej firmie.

Lidia

@Piotr, czy orientujesz się czy obecnie są zatrudnienia? Napisałeś, że byłeś zatrudniony przez agencję, czy firma zatrudnia bezpośrednio pracowników? Jest taka szansa? Napisz, czy oferują też jakieś pakiety socjalne? Skoro jest tyle pozytywnych opinii, z pewnością wiele będzie też zapytać zainteresowanych kandydatów.

Nowy 2

Elo Nowy.Tez miałem ten problem ale poszedłem do biura i na umowie mi zmienili stanowisko ale kasa i długość i rodzaj umowy został ten sam.po miesiącu pracy pójdę się Spytać co dalej bo co innego było na rozmowie a co innego w pracy.Oczywiscie umowa zlecenie

Zostaw merytoryczną opinię o Harper Hygienics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Harper Hygienics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Harper Hygienics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Harper Hygienics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Harper Hygienics S.A.?

Kandydaci do pracy w Harper Hygienics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Harper Hygienics S.A.