MICROMAR

Czechowice-Dziedzice

Opinie o MICROMAR

Klient 2015-02-17 11:27
Wyszukałem w google.pl firmę Micromar - wszystko ładnie pięknie - strona wwwm , rozmowa przez tel, komplikacje zaczęły się po podpisaniu umowy wykonania i płatności, towar niezgodny z oczekiwaniami i ciągle wydłużany czas realizacji.
PRL 2016-09-09 12:45
Podejście do klienta z lat głębokiego PRL-u, typu " czego tu chcesz ?". Traktowanie klienta jako zło konieczne. Terminy realizacji niedotrzymywanie i to znacznie. Jakość może dobra ale pozostała aspekty współpracy żenujące.
Zniesmaczeni 2016-12-05 11:52
Z Panem( usunięte przez administratora )mieliśmy przyjemność nie jako klienci, ale to on miał być naszym klientem. Zgadzam się co do opinii traktowania ludzi na zasadzie "czego chcesz". Wyśmiał naszą umowę od prawnika na wykonanie usług, twierdząc, że on nie ma czasu na czytanie 4 stron i podpisuje kontrakty na wieleset tysięcy złotych z poważnymi firmami na umowie zajmującej 1 stronę. Typowe "kim ja to nie jestem, czego ja to nie mam"
Zaznaczę, że to on od nas czegoś potrzebował, nie na odwrót - mimo to zostaliśmy potraktowani "z buta" i niepotrzebnie zmarnował nasz czas i energię. Naprawdę myślę, że ten Pan zachowuje się w ten sposób w wielu aspektach w życiu.
Zostaw swoją opinię o MICROMAR - Czechowice-Dziedzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MICROMAR