Opinie o MICROMAR w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MICROMAR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MICROMAR o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MICROMAR w Czechowice-Dziedzice

jon285 Nowy wpis

Zgadzam się z opiniami innych że tutaj jest coś nie tak. Po prostu słoma z butów tak wnioskuję i wiocha . A skąd mam taką opinie o takim pracodawcy ? Dostałem namiar na tą ofertę od kolegi który tam pracował , jednak z powodów osobistych musiał rozwiązać umowę z tą firmą, kolega zadzwonił do mnie że jego pracodawca jak się zwalniał pytał go czy nie zna kogoś na jego miejsce. Wysłałem cv chociaż nie miałem żadnych oczekiwań. Moje CV zostało odesłane z popisanymi i popodkreślanymi informacjami pracodawcy co się mu nie podoba. I tutaj najważniejsze. nie miałem dużego doświadczenia raptem 2 lata jako operator. Zgadzam się małe doświadczenie. Ale i tutaj zagadka co jest nie tak ? Mojego kolegę przyjął który pracował w firmie poprzedniej razem ze mną raptem 3 miesiące. i był zielony. Pytam się to jaką tutaj mamy rekrutację ? No ale jak się chwali helikopterem przed pracownikami to jest się kimś . Może ktoś miał podobnie to opiszcie.

Ryszard Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca więc jeśli ktoś chce pracować to spokojnie polecam!!

Olany Nowy wpis

Bylem kiedyś zapytać w tej firmie o pracę i rozmawiając z właścicielem odczułem że jest to egoista.

Jasiek Nowy wpis

@Rudy102 Czasami trzeba przemyśleć swoje zaangażowanie w pracy. Pracując w bardzo dobrej firmie nie jest łatwo

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w MICROMAR się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Wsparcie produkcji
FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierowca C+E Europa - plandeka, wywrotka, WF
KEMPKA Sp. z o.o.
Polecam

Dobry kontakt z właścicielem, oraz szybkie wykonanie zlecenia. Myślę, że to jedna z lepszych firm zajmujących się obróbką CNC w tym rejonie.

Rudy102

Nie polecam. Zarobki na poziomie 2500zł jako operator cnc żenada.(2500zl po trzech podwyżkach) Brak jakiego kolwiek socjalnego. Właściciel w ogóle nie liczy się z pracownikami. Dobre jedynie na chwile dla kogoś kto chce zdobyć doświadczenie jako operator cnc.

Polecam

Moim zdaniem jedna z najlepszych firm w tej dziedzinie. Zlecenie zrealizowane w terminie, bardzo dobry kontakt z klientem.

Wątek na temat firmy MICROMAR traci aktywność. Firma ta aktualnie poszukuje pracowników. Całą listę ofert pracy można znaleźć tutaj - http://www.micromar.pl/praca Dlatego chciałbym spytać o warunki zatrudnienia, gdyż na stronie internetowej nie ma nic na ten temat. Czy któryś z pracowników mógłby napisać coś na ich temat? Będę za to wdzięczny.

Klient

Bardzo wysoka jakość usług, oraz dobry kontakt z klientem.

Zniesmaczeni

Z Panem(usunięte przez administratora)mieliśmy przyjemność nie jako klienci, ale to on miał być naszym klientem. Zgadzam się co do opinii traktowania ludzi na zasadzie "czego chcesz". Wyśmiał naszą umowę od prawnika na wykonanie usług, twierdząc, że on nie ma czasu na czytanie 4 stron i podpisuje kontrakty na wieleset tysięcy złotych z poważnymi firmami na umowie zajmującej 1 stronę. Typowe "kim ja to nie jestem, czego ja to nie mam" Zaznaczę, że to on od nas czegoś potrzebował, nie na odwrót - mimo to zostaliśmy potraktowani "z buta" i niepotrzebnie zmarnował nasz czas i energię. Naprawdę myślę, że ten Pan zachowuje się w ten sposób w wielu aspektach w życiu.

luzakii
@Zniesmaczeni

Rozmawiałem z tym Panem przez telefon próbując umówić się na spotkanie... W celu przedstawienia oferty firmy w której pracuje. I podpisuje się pod wszystkim wyżej !! Serio słoma z butów !

PRL

Podejście do klienta z lat głębokiego PRL-u, typu " czego tu chcesz ?". Traktowanie klienta jako zło konieczne. Terminy realizacji niedotrzymywanie i to znacznie. Jakość może dobra ale pozostała aspekty współpracy żenujące.

Klient

Wyszukałem w google.pl firmę Micromar - wszystko ładnie pięknie - strona wwwm , rozmowa przez tel, komplikacje zaczęły się po podpisaniu umowy wykonania i płatności, towar niezgodny z oczekiwaniami i ciągle wydłużany czas realizacji.

Zostaw merytoryczną opinię o MICROMAR - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w MICROMAR?

Zobacz opinie na temat firmy MICROMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MICROMAR