Piekarnie Cukiernie Putka

Opinie o Piekarnie Cukiernie Putka

Aktualność
Witajcie,
Serdecznie dziękujemy za liczne opinie. Widząc Wasze zainteresowanie firmą Putka, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl i włączyć się do konwersacji.
Zachęcamy do zadawania nam pytań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Wszystkie Wasze komentarze są dla nas cenne, ponieważ pomagają nam się doskonalić.  Aby było to jednak możliwe dyskusja musi być merytoryczna i zbudowana na szacunku, dlatego bardzo prosimy Was o zachowanie kultury wypowiedzi.

Wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy wysyłać na maila: poczta@putka.pl
Osoby, które są zainteresowane pracą u nas zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji: praca@putka.pl
Moniq

Zgadzam się z kulturą i chęcią do rozmów.

Witam. Podzielę się swoją opinią o pracy w Putce. Zaczęłam pracę we wrześniu zeszłego roku, miałam styczność z różnymi koordynatorkami, wszystkie bardzo w porządku. Dziewczyny w sklepie fajne, z niektórymi utrzymuje bliższe koleżeńsie stosunki, czasem spotykamy się po pracy, klimat jest pozytywny. Co do warunków pracy to od razu otrzymuje się umowę o pracę, na czym mi zależało, ponieważ cenię sobie stabilność. Płaca na dobrym poziomie, firma oferuje także benefity, o których już tu widzę, że wcześniej pisaliście. Generalnie polecam pracę w Putce:)

@Kasia

Wszystko zależy od koleżanek, koleg i koordynatorek i od nastroju koordynatorek. Ale moim zdaniem ważne znać Kodeks Pracy.

Gizela

Praca w Putce ma wiele zalet, które z perspektywy pracownika są chyba najistotniejsze. Jest to stała umowa o pracę po okresie wdrożeniowym (dwa tygodnie ze wsparciem drugiej osoby) oraz uczciwa pensja wypłacana zawsze na czas. Nigdy nie zdarzyło się (a pracuję już rok) aby wypłata doszła nie w terminie albo w wymiarze obniżonym za jakieś przewinienia. Jestem traktowana z szacunkiem. Mało tego w trakcie pracy moje starania zostały zauważone, docenione. Naprawdę dobrze się tu czuję. Szczerze polecam tą firmę. Ale uwaga- dla osób, które pracę traktują po macoszemu albo się w nią nie angażują nie ma tu miejsca. Pracę poleciłam już znajomemu, który również otrzymał zatrudnienie (usunięte przez administratora)

Dzień dobry, dziękujemy za opinę, każda jest dla nas ważna. Zapraszamy do kontaktu z dyrektorem personalnym, pozdrawiamy.

Tajemnicza

W firmie pracuję od kilku lat. Od samego początku koleżanki i koledzy z działu wdrożyły mnie w moje obowiązki, dzięki czemu czułam się zaopiekowana. Panuje miła, rodzinna atmosfera dzięki czemu jest większa chęć do pracy :) Pakiety Enel Med oraz karta Multisport. Wyjazdy nad morze, w góry i zagranicę- w tym roku świetny wybór miejsca nad morzem w Sztutowie-firma dopłaca większość kwoty. No i możliwość rozwoju, awans na inne stanowisko. Szczerze polecam!

@Beti

Zadzwoń do właściciela i powiedz co się dzieje.

Sprzedawca

Dzień dobry, ja bardzo polecam pracę w Putce. Jest bardzo dużo super benefitow np paczki świąteczne czy karty rabatowe. Wypłata jest zawsze na czas, premia zależna od starań całego zespołu także to od naszych starań zależy nasza wypłata co jest motywacją do pracy. Oczywiście praca jak praca, zdarzają się lepsze i gorsze dni lecz tych drugich jest mniej. Pani kordynator to właściwa osoba na właściwym miejscu, zawsze pomoże z problem. Firma organizuje również szkolenia by pracownik się rozwijał. Polecam bardzo :)

Agata
@Sprzedawca

A co dokładnie masz na myśli mówiąc o tych gorszych dniach? Na jakie problemy w pracy można się natknąć? I jak są one rozwiązywane?

Jarek Nowy wpis

Nie miła obsługa piekarnia Putka na Czumy

Klient Nowy wpis
@Jarek

Na Ken 15 też obsługa jest tam za kartę niska piegowata grubsza pani jasne włosy .

Luiza

Ile sobót w msc trzeba przepracować?Czy jest to jakoś narzucone z góry bądź zawarte w umowie?

Luiza

A co gdy koordynatorka daje tylko 1? Mogę jakoś wyegzekwować 2 sobotę?

Luiza

A co gdy koordynator nie chcę dać Ci drugiej soboty? Można to jakiś wyegzekwować?

@Luiza

Super, fajnie jakby ktoś na to odpowiedział, bo też jestem zainteresowana. I ja jestem ciekawa, czy za taka pracująca godzina jest lepiej płatna niż praca w tygodniu? I jakie są godziny pracy na tych zmianach sobotnich?

Xyz

To zależy w jakich godzinach jest otwarty sklep. W soboty jest jedna zmiana, za pierwszą sobotę jest odbior,a za kolejne jest dodatkowo płatne 50%

Kt
@Xyz

Chyba pracujesz na gastro ? Bo w zwykłych punktach oddają dwa dni wolne I nie są soboty dodatkowe płatne niestety

Za sobotę jest 100%płatne

@Kt

Tak na gastro , za jedną sobotę jest odbiór a za kolejną mamy zapłacone . Na tradycji macie odgórnie narzucone dwie soboty pracujące w miesiącu?

Kt
@Xyz

Dokładnie tak Pracujemy dwie soboty i za to dwa dni wolne do odbioru

Xoxo
@Kt

A nie co druga sobota pracujaca? We wrześniu kiedy bylo 5sobot ja pracowalam 3 soboty. A w tym mam 1 sobote pracujaca

@Xoxo

Dokładnie , co druga sobota pracująca

@Xyz

A jest jakiś wybór, przy zatrudnianiu się, czy się chce pracować na punkcie z gastronomią, czy bez? Bo z tego wynika, że są różnice w wysokości zarobków również, nie tylko w charakterze obowiązków. I jak z możliwością przechodzenia między lokalizacjami już w trakcie zatrudnienia, można sobie dopasować lokalizację i rodzaj punktu pod własne miejsce zamieszkania?

Eliza

Zazwyczaj punkt jest dobierany, aby pracownik miał całkiem dobry i nie długi dojazd. Nie ma możliwości wybrania samemu lokalizacji. Owszem możesz zaproponować, w której chcesz pracować ale nie ma pewności, że tam trafisz. Wysokość wynagrodzenia (premia) jest zależna też od utargów. Więc jeśli trafisz do ruchliwego punktu to masz szansę więcej otrzymać, bo masz więcej pracy.

@Eliza

Tak niedługi dojazd 45 minut a czasami bywa, że stoi się w korkach i dojazd się wydłuża to waszym zdaniem niedlugi dojazd?

@Eliza

A już pracując w jednym miejscu jest szansa, że przeniosą pracownika na inny sklep? Czy już jak ktoś jest w jednym miejscu to pracuje w nim do momentu trwania umowy? Każdy punkt ma takie same progi premiowe ustalone?

@Luiza

Bo niestety, grafik koordynatorki źle robią, z nieba. Normalnie nic nie możesz zaplanować i etat pełny nie piszą i sobotę( żeby mieć jako dodatkową osobę, jeżeli potrzebują na inną filię). Najgorsze, niektóre koordynatorki później dają grafik, a zgodnie z Kodeksem (usunięte przez administratora) muszą dać za tydzień do rozpoczęcia nowego miesiąca.

@Plk

Dzień dobry, grafiki są dostępne w aplikacji pracowniczej w terminie co najmniej 7 dni przed rozpoczęciem nowego miesiąca. Zachęcamy do korzystania z aplikacji, pozdrawiamy.

R Nowy wpis

W sobotę trzeba też sprzątać w sklepie po psach, ...

Dzień dobry, czy może się ktoś podzielić opnią na temat (usunięte przez administratora) w biurze w Jawczycach?

Misia
@Kandydat

Polecam, przyjaźni ludzie:)

Amelia Nowy wpis
@Misia

A możecie tez napisać coś o pracy na produkcji, bo ja to szukam info o pracy jako technik utrzymania ruchu. Na stronie firma ma ofertę i dają np. bogaty pakiet socjalny, ale nie ma nic o atmosferze. Na produkcji ludzie się dogadują i szefostwo, kierownicy są tam ok i można z nimi pogadać na luzie?

@Anna

No tak 5 lat temu rzeczywiście tak było.Ale to już przeszłość.Aby zarobić 4 tys trzeba przepracować dużo godzin nadliczbowych.

Oki
@Anka

W ogóle często tu jakieś nadgodziny się zdarzają? Rzeczywiście jest realne te 4 tys? Powiesz ile mniej więcej godzin trzeba wyrobic żeby tyle dostać?

@Oki

Aby zarobić 4 tys musisz zrobić przynajmniej 190 godz.no i zależy jaką masz podstawę.

Larysa
@Anka

Weekendy też w to wliczasz? Czy raczej sobota i niedziela wolne macie? W ogóle łatwo tu o urlop się doprosić jak ktoś potrzebuje na szybko?

@Larysa

Nie wiem jak dokładnie wygląda w tej Putce, ale u nas zawsze da się dogadać, kwestia rozmowy czy to z przełożonym czy z pracownikami.

@Kasia

Profesjonalizm Pani Anny, miła, luźna atmosfera.

Wymagania płacowe., Oczekiwania, doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Hej orientuje się ktoś może czy wypłata przyszła jednym przelewem czy znowu przyjdzie premia prowizyjna osobno ?

Wynagrodzenie było wypłacone jednym przelewem .

Maciej

Putka na Warszawskiej jest super fajne pieczywo ładny sklep fajnie że kawka ????ale mam jeden problem z tym sklepem chodzi o to że dziewczyny które tam pracują tam przed remontem są super spoko miłe fajne i rozbawią do łez w sensie pozytywnym jest kilka nowych też fajnych :)ale są 2 osoby które są wiecznie nie zadowolone czasami są mile a czasami tece opadają .Specjalnie zapisałem sobie tych pań imiona żeby nie zrobić gafy.Pani Edyta znam ja z innego sklepu też w Piastowie nic się nie zmieniło w jej stosunku do klienta zachowanie ma jak w PRL .I Pani Iwona wiecznie zła i nie podoba mi się to że zwraca uwagę dziewczyną przy klientach bardzo mnie to razi .zróbcie coś z tym bo to jest okropne pozdrawiam

Karola

Ja za to nie potrafię zrozumieć systemu premiowego. Jak były 4 osoby na UOP i jedna uz to premia była ładna. Gdy doszły 2 osoby na uop i nie ma teraz żadnej na zleceniu, utargi wzrosły sporo, a premia spadła o 60 %! Jak to jest możliwe?

@Karola

Dzień dobry, zachęcam do bezpośredniego kontaktu z działem HR, pozdrawiamy.

Witam . Czy jest możliwość wzięcia dodatkowych zmian w niedziele na sklepie ? Czy są po prostu jakieś wybrane osoby ?

Dzień dobry, każdy może zgłosić chęć, do czego serdecznie zachęcamy. Jeżeli nie miał/a Pan/i doczynienia z gastronomią, to wcześniej przeszkolimy, pozdrawiamy.

Nik

Dzień dobry, mam takie pytanie - W większośći Piekarniach koordynatorka robi zamówienia, albo kierownictwo. Takie pytanie - Mogą w Putce takie zaprowadzić?

@Nik

Nie mogą! Gdy zostaje się koordynatorem bądź kierownikiem w tej firmie to nic nie trzeba już robić samemu. Wydajesz tylko polecenia

Qaz
@Nik

Akurat to, że zamówienia robi się samemu na sklepie, to jest ogromny plus, bo jednak koordynatorki nie ma na codzień na sklepie, ma pod sobą kilka sklepów, a będąc codziennie na sklepie to się ma większe pojęcie ile czego schodzi, co jest potrzebne i jest łatwiej kontrolować zwroty. Zamówienia można poprawiać kilka razy w ciągu dnia, żeby było dobrze, a tak prosić koordynatora, dzwonić żeby cokolwiek poprawił to jest robienie problemu sobie i jemu.

@Qaz

I właśnie przez takie podejście niektórych pracowników jest jak jest. Każdy powinien mieć swoje obowiązki zgodne z zajmowanym staniwiskiem. Nie jest problemem sprzedawcy czy zamówienie będzie idealne. Sprzedawca ma sprzedać to co przyjedzie na sklep a nie martwić się czy dostanie premie za to że źle oszacuje zamówienia. Zamówienia robimy same, grafiki w sumie też jak chcesz urlop to musisz sobie sama znaleźć zastępstwo. Więc po co w ogóle są koordynatorki? Moim zdaniem tylko po to żeby dostać służbowe auto i robić za mobilna reklamę na mieście. A potrzebujesz jakieś pomocy to słyszysz "zadzwoń sobie do kadr".

@Ccc

Trochę nie rozumiem twojego myślenia.Moim zdaniem to właśnie my ekspedientki wiemy najlepiej co i ile się sprzedaję.nigdy nie trafisz idealnie z zamówieniem bo tak się po prostu nie da. Problem pojawia się wtedy kiedyś pierwsza zmiana zrobi zamówienie na odwal się a druga zmiana tego nie sprawdzi ale wtedy trzeba mieć pretensje tylko do siebie. Z tego co się orientuję to u konkurencji też dziewczyny na sklepach robią zamówienia SAME kierowniczka może tylko coś poprawić zresztą tak jak u nas.

@janeczka
@Ccc

A od kiedy trzeba sobie szukać zastępstwa ,żeby dostać urlop?? Pracuję w tej firmie ponad 10 lat i taka sytuacja nigdy nie miała miejsca .Co za bzdury tu wypisują

@Xyz

My ekspedientki zrobimy zamówienia, zadbamy o czystość na sklepie, ułożymy towar według czyjegoś widzimisię, wypieczemy towar do odpiekun itd... a na końcu dopiero zajmiemy się polecaniem i sprzedażą. Rachunek jest dla nas taki że zawsze z tych wielu rzeczy które ogarniamy znajdzie się jakaś za którą będzie można obciąć premie. A to że u konkurencji jest taka sama (usunięte przez administratora) to nie znaczy że ma być tu tak samo. Każdy powinien robić to co do niego należy a jak robi więcej to adekwatnie więcej powinien zarabiać. I tyle w temacie.

@@janeczka

Tu akurat muszę się zgodzić,że nie musisz sama szukać zastępstwa na urlop.Dziewczyny nie przesadzaj cię ,bo znowu zaczną się zmiany na gorsze.Juz na grafiki narzekalyscie a teraz co jest lepiej cały tydzień wstawania w nocy , co drugi dzień 12 godz lub więcej i jeszcze sobota.To jest dramat.W niedzielę leżę jak nieżywa a mam rodzinę.Wiec nie wypisujcie głupot.To.ze w firmie nie jest dobrze każdy widzi ale nie przesadzajcie.

Olka96
@Anka

Nie tak sobie wyobrażałam prace w Putce. Co innego na rozmowie o pracę,a co innego w rzeczywistości.Praca co drugi dzień po 12 godzin,ciagłe kontrole ,od 13 zostaje się samemu na sklepie do zamknięcia.A i najważniejsze od sierpnia jak pójdziesz na urlop nie będziesz liczona do premii.Jaka w tym sprawiedliwość?

@Olka96

To już jest od jakiegoś czasu, ze premie masz za dni które byłaś w pracy

Anka

I to jest nie w porządku.zeby chociaż moja cześć.premii dostały koleżanki to oki ale tak nie jest.Nigdy nie dostałam więcej premii jak koleżanka była na urlopie ,ale jak mnie nie było to dostałam mniej.A urlop się należy i aby na niego pójść pracuje cały rok.To nie w porządku.Zreszta jak większość rzeczy w tej firmie.

@Anka

Tak jest, teraz wysłali rozliczenie premii od sierpnia miesiąca i do końca nie wytłumaczyłi jak. Bo nie jest napisane o ilości godzin jeżeli innych pracowników nie ma. I ciężko sprawdzić - Czy prawidłowo czy liczą premię czy nie?

Hubi
@Anka

Ta premia to znacząca część pensji? Jakby kwotę ktoś wymienił i premii i podstawy, to sporo by mi wyjaśniło. I żeby mieć szerszy obraz pracy w firmie, to rozwiń proszę, co miałaś na myśli, że są tu jeszcze jakieś rzeczy, które uznajesz, za nie w porządku?

@Hubi

Katarzyna Niemkuć wyslala email do wszystkich o rozliczeniu premii. Ale do końca nie jest jasne z godzinami i 50% który tam zapisany.

Angela
@Anka

Też uważam że tak nie powinno być. Rozumiem że premia może być mniejsza jak idziesz na zwolnienie lekarskie ale nie jak idziesz na zasłużony urlop.

Sabrina
@Angela

To jak si zmienia premia jak się idzie na urlop? Taka praktyka jest zapisana w umowach?

Pt
@Sabrina

Że jesteś na urlopie, to za ten czas nie dostaniesz premii.

@Hubi

Wszystkie pracujemy najlepiej jak potrafimy.wiec nie wiem dlaczego jedni dostają 1000 zł premii a drudzy 300 oczywiście brutto.Wyliczenie tego jest ciągle niezrozumiałe.Produkty polecane w ogóle nie są uwzględniane.Liczy się tylko gastronomia.To po co sklepy tradycyjne.tam też pracują ludzie , którzy bardzo się starają.

@Anka

Premia, zależy od sprzedaży polecanych, wypieków, gastronomii i wspólnego utargu za miesiąc. I zależy od ilości osób pracujących na filii, które dzielą między innymi pracownikami.

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji; rekrutacja@putka.pl , pozdrawiamy.

@Ccc

Dobrze by było żeby szanowne panie kordynatorki wzięły do pracy zaglądały w zamówienia na niektórych sklepach od 13-14 nie ma już towaru,a nie tylko odgadywanie , straszenie naganą,zabraniem premii, interesowanie się prywatnym życiem ekspedientki wy w większości też nimi byłyście jesteście takim samymi osobami jak my. Nie dziwię się że taka ogromna ilość dziewczyn odchodzi.

@Ccc

W głowach się im przewraca .

@@janeczka

Nie musisz szukać zastępstwa poprostu jest okrojony zespół o osobę na urlopie. Najlepsze co usłyszałam obstawcie siebie grafik i dajecie znać ,a w dni kiedy są odbiory to samo .

@Długoletni pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, każda jest dla nas ważna. Prosimy o kontakt z dyrektorem personalnym, pozdrawiamy.

Sik
@Xyz

Dokładnie,też tak uważam że tylko my na sklepach wiemy co i w jakich ilościach się nam sprzedaj, wiadomo nigdy się nie utrafi żeby było idealne zamówienie,ale to my wiemy najlepiej co się sprzedaje a co nie. Co do zmian też sie zgadza, nie każda zmiana się przykłada a popo trzeba zawsze sprawdzić i poprawić...I wtedy jest git. Koordynatorki też ludzie i też mają swoją pracę którą muszą wykonać to nie jest takie lekkie być koordynatorem,a jeśli ktoś inaczej myśli to niech sam spróbuje...

@Qaz

Taki mamy system zamówień że bez problemu każdy jest w stanie zrobić zamówienia na kolejne dni bez przekroczenia zwrotów i towar był by do końca dnia ale lepiej siedzieć i pić kawę

Bejbe
@Długoletni pracownik

Słuszna racial. Jest taka koordynatorka (D)ktora nie ma szacunku dla nikogo szarga jak tylko moze ,I najlepiej przyjechac I rozkazywac ,a jak o cos zapytasz ,ona nie wiem,jak by z ksiezyca sie urwala. Warto aby naprawde ktos zwrocil na to uwage. Ekspedientki robia tu najwieksza robote. Ale wyjsc z ekspedientka przed sklep I panic to potrafi.

@Bejbe

Dzień dobry, z tej strony Aneta Borucka - Iwańska, dyrektorka personalna. Wszystkich naszych pracowników zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam

@Bejbe

Nie tylko D się tak zachowuje .Zachowanie Kordynatorki Agnieszki Aj. I Ewy G .też pozostawia dużo do myślenia. Czemu nikt na to nie wraca uwagi tyle było już skarg zgoszonych.

@Bejbe

Tak to prawda to ci wyprawia przechodzi wszystkie granice.

@Długoletni pracownik

Dzień dobry, nazywam się Aneta Borucka-Iwańska i jestem dyrektorem personalnym w firmie Putka. Opinia każdego z naszych pracowników jest dla Zarządu i dla mnie osobiście bardzo ważna. Jednak abyśmy mogli jakkolwiek zareagować na Wasze potrzeby lub spotykające Was trudności potrzebujemy konkretnych informacji, a przestrzeń GoWork nie jest do tego najlepszym kanałem. Dlatego zachęcam do osobistego kontaktu lub przesłania informacji na adres: kadry@putka.pl. Zapewniamy poufność informacji.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Wie Pani, ja tu nie pracuję, choć też jestem sprzedawczynią, i tak się zastanawiam przyglądając się rozmowie, jak Wy się w jednej firmie dogadujecie i jaki macie ze sobą kontakt, również przy problematycznych sprawach? Dział HR gotowy jest zajmować się zgłoszeniami pracowników, cokolwiek im tam na sercu leży? Przy ostatnich wpisach zauważyłam, że długoletni pracownik dziwił się, że tyle już według niej było zgłoszeń, a jak rozumiem efektu nie widać.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Każdy z nas chce utrzymać posadę, liczy na przedłużenie umowy , dlatego nikt oficjalnie nie wnosi skarg . Jednak Wpisy na tym portalu powinny dać dużo do myślenia "górze" , pracownicy liczą na to ,ze w końcu koordynatorzy oraz liderki będą bardziej kontrolowane z wykonywania swoich obowiązków, pracy. Zbliża sie koniec miesiąca a my nadal nie mamy podanych grafików na styczeń, wątpię w to że zespół otrzyma go w tym tygodniu tak jak stanowi o tym kodeks pracy....

@.

Właśnie kiedy będzie informacja co do grafiku w jakim terminie powinien być na sklepie, i obowiązek kordynatorki na dostarczenie na sklep oczywiście grafik w pełni zrobiony a nie z pustymi okienkami w dni naszego odbioru i my musimy dzwonić i się prosić przypominać obawiać się czy ktoś będzie w pracy, i najczęściej słyszymy obstawcie grafik a co my to mamy w swoich obowiązkach my za to pieniądze dostajemy czy kordynatorka.

@Bejbe

Zgadzam się z tym, muszą koordynatorki pomagać żeby polepszyć utargi filii, a nie kierować do kogoś innego. Lepiej zawsze na kogoś swoi obowiązki rzucić, niż samemu załatwić, a najgorsze że jeszcze przerzuty robią, nie wiedząc ile czego sprzedaję. A później piszą że zwroty przekroczony.

mmk
@Długoletni pracownik

".Zachowanie Kordynatorki Agnieszki Aj. I Ewy G .też pozostawia dużo do myślenia." Tak? Jeżeli to te dwie panie, z którymi ja pracowałam, to wspominam jednoznacznie dobrze. I nie, "pupilkiem" nie byłam, a i pracowałam krótko.

@Długoletni pracownik

Moim zdaniem trzeba częściej składać skargę na koordynatorek - do Kierowanika Sieci, a dalej i wyżej - czym więcej będzie skarg - to będą już reagować. Bo strzeże powiem - większość koordynatorek nie zorganizowani i nie wiedzą sporo żeczy.

Plk

100% jestem za to żeby był kontrol nad koordynatorkami i żeby reagowali na skargi pracowników w stronę koordynatorek.

Szymon
@Plk

Kontrolowanie przydało by się również Lidera stacjonarnym, dobrze by też było gdyby góra rozmawiała z pozostałymi pracownikami,a nie brała tylko pod uwagę zdanie liderki, która oczywiście przedstawia wszystko w świetle korzystnym dla niej .

@Szymon

Zgłoś do kierownika co się dzieje na sklepie.

Plk

Zgodnie z kodeksem pracy - grafik na następny miesiąc musi być podany za tydzień do rozpoczęcia nowego miesiąca. Ezeli nie jest podany, to trzeba zgłaszać do kierownika Sieci.

Kinia

Witam wszystkich czy wiadomo coś o anekasach do umów?W związku ze wzrostem najniższej krajowej pracownicy dostaną podwyżki pensji?

@Kinia

A ile w putce dostaje wynagrodzenia sprzedawca?

@Kinia

Wiadomo, że jednym więcej płacą a innym mniej, nie wiadomo od czego to zależy. U nas na filii jedni mają aneks, inni nie mają.

@Kinia

Pewnie dostaną ,ale nie wszyscy.Ci , którzy na umowie mają więcej niż najniższą krajowa wątpię aby dostali cokolwiek.A zresztą jak dadzą podstawę większą to z czegoś innego urwą i na to samo wyjdzie.

Kilka lat
@@Kasia

Nowy po roku ma 4600 brutto stary po 11 latach 4000 brutto i z tego powodu się zwalniamy brak szacunku dla osoby ze stażem która ma wiedzę.

PLK
@Kilka lat

Nie sprawiedliwe to jest, bo system wynagrodzeń nie jest przymyślony. Dziwne to że często robią zebrania koordynatorek, a wynagrodzeniach i premiach na nich nie mówią. Bo Ci którzy przychodzą dużo rzeczy nie potrafią, a stari osoby za nich odpowiadają. Dobrze jeżeli b większą pensji płacili, a tak niestety o tym nikt nie mówi. Robisz tyle spraw na raz, a podwyżki nie dostajesz.

Katarzyna Kobiel

Witam Niestety przeprowadziłam się z centrum Legionowa w rejony waszego innego punktu który znajduje się niedaleko rynku i jestem zniesmaczona, bardzo Pani Karolina to jakieś nieporozumienie,nie spotkałam nigdy takiej osoby w handlu No cóż, jestem zmuszona jeździć do mojego dawnego sklepu na Jagiellońskiej,gdzie byłam klientka od lat Tym bardziej jestem zdziwiona, że tutaj niestety nie ma miłego personelu Pozdrawiam Panie z centrum miasta, wracam do Was jak tak

Plk

Jak wy uważacie - Czy mówią że będzie podwyżka pensji, ale mniej premia za utargi, a ceny też na wszystko będą rosnąć, to jest dobry pomysł?

Beata
@Plk

Wszystko zależy od wysokości podwyżki.

Lili
@Plk

O jakiej wy podwyżce mówicie?OD 1 stycznia najniższa krajowa wzrasta do 4230 brutto a u nas w firmie niektórzy teraz nawet tyle nie mają podstawy????.Dlatego łaski żadnej firma nie robi że da podwyżki.Reszcie dadzą po 100 upiększa frekwencyjna i prowizyjna i wyjdzie na to samo.Ale cieszmy się z podwyżek ????

@Lili

Niestety w kodeksie jest ze wszystkie premie czy dodatki wliczają się do podstawy … Także sumując wszystko podstawa jest

Niestety ale osoby zarządzającej grafikami kapletnie nie znają kodeksu pracy i tak mamy ustawiane grafiki że kończąc pracę o 20.30 mamy na następny dzień 1zmiane na 5.00 tylko jeszcze nikt nie liczy się z tym że musimy z pracy dojechać do domy a z domu rano do pracy. I na dokładkę wez CD bo kordynatorka nie ma obstawy i CD 5.00-20.30 . I jeszcze ulubiony tekst Kordynatorki w grafiku będzie wspierane 8.30-20.30 bo nie mogę napisać 5.00 ale przyjdź na 5.00.

A o jakich kwotach piszesz, co do premii od utargu i premii świątecznej? No i co od Nowego Roku, jakieś podwyżki uposażeń, w związku z podwyżką minimalnej krajowej?

Plk

Mnie chodzi o to że, będą potrącać z premii utargu, która idzie z raportu miesięcznego. Bo do tej pory mniej potrącali.

Pracownica

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie paczek świątecznych dla pracowników. Czy @Pracodawca przewiduje paczki świąteczne również dla pracowników, którzy przebywają na zwolnieniach lekarskich ? Pytam, ponieważ kilka lat temu będąc na zwolnieniu ciążowym nie dostałam takiej paczki, w zeszłym roku koleżanki z punktu, które były na zwolnieniu ciążowym dostały, a jak będzie w tym roku ?

@Pracownica

Właśnie też jestem ciekawa, czy @Pracodawca mógłby uchylić rąbka tajemnicy? ????

@Długoletni pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Wszystkich naszych pracowników zachęcamy do kontaktu z działem kadr. Pozdrawiamy

@Piekarnie Cukiernie Putka

Zawsze mnie zastanawiało to czemu osoba, która odpisuje jako @Pracodawca nie może udzielić konkretnej odpowiedzi tylko wiecznie odsyła do danych działów, co to jest za tajemnica czy pracownica na zwolnieniu ciążowym dostanie paczkę świąteczną czy nie. Przecież nikt nie prosi w tym poście aby podać jakieś wartości kwotowe, które mogą być już tajemnicą, a tylko czy dostanie taką paczkę. Rozumiem, że @Pracodawca nie chce aby pracownicy, którzy tutaj zadają pytania byli anonimowi, prawda ?

@Pracownica

A kiedy te paczki są dawane? Krótko przed samymi świętami czy razem z wypłatą? Masz może jakiś zapis na ten temat w umowie? Jeśli ktoś na zwolnieniu dostaje paczkę, to jest ona taka sama jak pracowników nie chorujących?

Paczki z reguły są dawane w połowie grudnia. Nie ma zapisu o tym w umowie, ale jest to swego rodzaju benefit, który proponuje firma. Paczka pracownika na zwolnieniu jest taka sama niczym się nie różni.

Długoletni pracownik

Zatrudniając się w firmie na rozmowie o pracę jest wspomniane o paczkach świątecznych, czy różnych benefitach więc to czy jestem na zwolnieniu ciążowym czy chorobowym nie powinno mieć znaczenia, ponieważ nadal jestem zatrudniona jako pracownik Putki ????

@Długoletni pracownik

Co do paczek dziwny temat byłam świadkiem kilka lat temu jak dziewczyna była na zw i przyjechała po paczkę na sklep po czym kordynatorka kazała jej ją oddać bo jest na zw .

Długoletni pracownik

O matko :⁠-⁠( no dziwnie ma firma ustalony regulamin, aczkolwiek nigdzie nie było wspomniane o tym, że jak idziesz na zwolnienie to nie należy Ci się paczka świąteczna.

@Długoletni pracownik

Drodzy Pracownicy, ponawiamy zaproszenie do telefonicznego lub mailowego kontaktu z działem kadr. Niniejsza przestrzeń zewnętrznego portalu nie jest dobrym kanałem komunikacji w sprawach wewnętrznych pracodawcy. Pozdrawiamy

Z jakim wyprzedzeniem dowiedziałaś się o tej zmianie w grafiku? W umowach macie taki zapis, że firma z takiego powodu zabiera premie? Jakie są jeszcze inne sytuacje, w których odbierają ten dodatek?

@Pracodawca Czy na każdym punkcie jest robiona co miesiąc zamiana zmian ? Jak mamy sobie planowac cokolwiek, skoro nigdy nie wiemy na jaką zmiane trafimy? Pomijam już fakt , że dużo pracowników ma dzieci i opiekę naprzemienną . Grafik też zazwyczaj jest oddawany na ostatnią chwilę.

@.

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. W sprawach dotyczących bieżącej organizacji pracy zachęcamy do kontaktu z swoim bezpośrednim przełożonym. W przypadku braku rozwiązania sprawy, zachęcamy do kontaktu z przełożonym swojego przełożonego. Pozdrawiamy :)

YYYYY
@Piekarnie Cukiernie Putka

Dzień dobry. A dowiem się od Państwa, na ile zmian odbywa się u Was praca w punkcie sprzedaży? I czy kwestia układania grafiku oraz podawania go do wiadomości, to tylko i wyłącznie domena przełożonego placówki sprzedażowej, czy macie jakieś zalecenia? Przykładowo, by zachować odstęp czasu wolnego między zmianami, lub odpowiednio wcześniej go zakomunikować?

Grazyna

Od dwóch lat dopominam się o otwarcie Państwa sklepu w okolicy Janek, Raszyna. Na próżno, żadnego odzewu i zainteresowania ze strony Państwa firmy, a gdzie w tym dobro klienta, chyba ze Państwo wola by konkurenci zarabiali!??

@Grazyna

Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Przekażemy Pani sugestie do działu rozwoju sieci. Pozdrawiamy

dedajeczka

@pracodawca Jak podchodzi zakład do paznokci?

@dedajeczka

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji, pozdrawiamy.

Ona
@dedajeczka

Ja mam długie zawsze.oczywiście w granicach rozsądku, moje koleżanki tez.

Gizela

@Gizela

Z szacunkiem ta przez właściciela ale nie przez kordynatorki w szczególności 3 które myślą że są nie wiadomo kim, patrzą na ludzi z góry,gnębią telefonami w czasie prywatnym a jak do niej dzwonisz to nawet nie odbiera telefon.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnie Cukiernie Putka - Jawczyce

• Jak się pracuje w Piekarnie Cukiernie Putka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnie Cukiernie Putka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnie Cukiernie Putka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 172, z czego 29 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnie Cukiernie Putka?

Kandydaci do pracy w Piekarnie Cukiernie Putka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnie Cukiernie Putka