Piekarnia Putka

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia Putka

Emilia Nowy wpis

Opinia dotyczy tortu zamówionego online- tort czekoladowy: super smak i wygląd, wszystko tak jak należy, również cena nie wygórowana!polecam!

Anonim Nowy wpis

Bardzo brakuję klientom kawy w piekarni :(

Nowy wpis

@Anonim

Dzień dobry, proszę o informację której piekarni dotyczy wpis.

Klient

Tort okrągły truskawkowy miał być do 1-1,25 kg a był 1,45 kg na małe grono osób o wiele za dużo. Dekoracja - fatalna, połówki truskawek i cytryn wokoło po środku prawie przez całą średnicę tortu napis...... smak- beż rewelacji- suchy. Zawiodłam się bardzo tym razem, chociaż wcześniej w Putce juz zamawialam i było ok. Widocznie nie miałam tym razem szczęścia do wykonawcy tego tortu. Więcej nie złożę zamówienia

Pracodawca Nowy wpis
@Klient

Dzień dobry, Dekoracja standardowego tortu truskawkowego to tak jak Pani opisała, połówki truskawek przełamane limonką. Tak jak na zdjęciach załączonych na naszej stronie. Napisy na tortach wykonujemy tak, aby dobrze wyglądały wizualnie, a więc po środku, tak jak Pani opisała w swoich uwagach. To co nie powinno się wydarzyć to odczucie suchego tortu oraz niezadawalający smak. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, przekazaliśmy Pani uwagi do naszych Cukierników. Odnośnie kwestii wagi tortu rzeczywiście waga została przekroczona powyżej zakresu, jednak na stronie internetowej podczas wybierania wagi tortu pojawia się ważna informacja: „Waga tortu może się wahać o ok 10% w stosunku do zamówienia. Tort robiony jest ręcznie, a owoce i inne składniki użyte do dekoracji mogą mieć różną gramaturę.” Ta sama informacja jest w naszym katalogu, w przypadku jeśli wybierała Pani tort w naszym sklepie firmowym. Staramy się przygotowywać torty w zakresach podanych na stronie, jednak dużo zależy od użytych surowców do ich dekoracji. Jeśli zmieni Pani decyzję odnośnie skorzystania z naszej oferty tortów to zapraszamy do zamówienia z rabatem 15%. Otrzyma go Pani po kontakcie z naszym opiekunem tortów pod numerem telefonu 607044317 bądź mailowo torty@putka.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Putka - Otwock

Piekarnia Putka