APS Poland S.A.

Opinie o APS Poland S.A.

Normalny czyli nienormalny

Pracowałem tu kiedyś i szczerze odradzam. Plotki i obgadywanie, niektórzy pracownicy strasznie dziecinni. Skakanie i bieganie między boksami, brak poszanowania przestrzeni osobistej innych. W dodatku słaba oferta i niektórzy z koordynatorów/koordynatorek to pomyłka. Hejcia

Aktualność
Ostatnie tygodnie były dla nas czasem wielkich wyzwań! Pokazały również, jak wiele można osiągnąć, kiedy działa się razem, ramię w ramię, niestrudzenie, dla wspólnego celu! ❤️
Dziękujemy Wam drodzy Współpracownicy i Pracownicy za ogrom pracy włożonej w całkowitą reorganizację naszej pracy, za cierpliwość i wyrozumiałość, za wsparcie i wiarę w sukces!

Wspólnymi siłami udało nam się w tak krótkim czasie sprawić, że ponad 1700 z nas mogło zacząć wykonywać swoje zadania bezpiecznie z domu.
Nie poprzestajemy na tej liczbie! Dzięki Wam wiemy, że wspólnymi siłami możemy wszystko!
HN

Pracowałem kiedyś w Poznaniu na projekcie Play. Kiepska atmosfera, słaba organizacja.Plotki i skandaliki. Nagabywanie na słabą ofertę. Odradzam.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie APS Poland S.A.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Płatne dodatkowo jak za normalna godzine pracy.

Zadzwoniła do mnie pani, zaprosiła na rozmowę, umówiliśmy się na konkretny termin, dostałem na maila zaproszenie do pokoju na teams. O równej godzinie się zdzwoniliśmy na kamerkach, opowiedziałem o sobie, dostałem kilka pytań czy widzę się jako konsultant oraz zapoznałem się z pytaniem, miałem 10/15 minut na przygotowanie się - miałem zaproponować kredyt i przekierować do doradcy. Ocena rozmowy i wynik od razu - na końcu informacja o szkoleniach, trybie pracy itp. Miło, lekki stres, ale nie ma czego się bać.

Czy widzę siebie jako konsultanta? Czy widzę siebie w pracy z klientem? Jakie mam hobby, zainteresowania?

Korona

W obecnie trudnej sytuacji kiedy większość firm oferuje swoim pracownikom home office zgodnie z zaleceniami, w APS nie ma takiej możliwości. Nie zapewniają również środków odkażających które pozwoliłyby zdezynfekować stanowisko.

@Korona

Niestety wiele firm, które przetwarzają dane osobowe oraz pracują na systemach niedostępnych z zewnętrznych serwerów nie ma możliwości wdrożenia pracy z domu. Możliwość pracy zdalnej w APS jest tematem bardzo złożonym. Dotyczy możliwości technicznych, warunków wynikających z umów z klientami, kwestii infrastrukturalnych i systemowych. Jest jednak dla nas w tej chwili tematem priorytetowym i możliwości pracy zdalnej poświęcamy aktualnie większość swojej uwagi. O wszelkich postanowieniach w tej sprawie informujemy na bieżąco pracowników poszczególnych projektów. We wszystkich lokalizacjach dostępne są mydła antybakteryjne oraz żele antybakteryjne.

xxxx
@APS Poland S.A.

W obecnej sytuacji gdy wiele Państw przestaję sobie radzić z epidemią powinno zostać to wprowadzone jak najszybciej.Nawet placówki bankowe ograniczają swoją działalność i zamykają poszczególne oddziały. Co w sytuacji gdy chociaż 1 pracownik zachoruje? Lepiej pracować z domu niż pozbyć się możliwości zarobku.Proszę o szybkie działanie w tej sprawie.

@xxxx

Aktualnie pracujemy nad wdrożeniem rozwiązań umożliwiających pracę zdalną praktycznie 24 godziny na dobę. Niestety sama nasza wola tutaj nie wystarczy - musi zostać spełniony szereg innych warunków, które są od nas niezależne, aby praca zdalna była możliwa. Zapewniam, że jest to dla nas w tej chwili temat priorytetowy i pracujemy nad tym nieustannie. Tymczasem, do czasu aż wprowadzenie tego rozwiązania będzie możliwe wzmacniamy działania higieniczne, dezynfekcyjne i prewencyjne we wszystkich naszych lokalizacjach.

Z
@APS Poland S.A.

Udało się już ogarnąć pracę z domu? Czy czekają państwo aż pracownicy się pozwalniają?

@APS Poland S.A.

To może pomyślcie, by skrócić czas pracy/dawać mniej dni pracujących, słuchawki każdemu pracownikowi jego! By nie nosić jeden po drugim! No i oczywiście praca zdalna jak najbardziej byłaby mile widziana!

@Z

Tak, pierwszych kilkadziesiąt osób pracuje już z domu. Po weekendzie dołączy do nich kolejna kilkudziesięcioosobowa grupa. Kolejni współpracownicy będą nadal jak najszybciej, na ile pozwolą na to kwestie bezpieczeństwa i systemowe rozpoczynać świadczenie usług z domu w najbliższych dniach. Dziękujemy za troskę i zainteresowanie.

@Dari

Dari, jeśli w tej sytuacji zmniejszenie ilości godzin pracy dałoby Ci komfort i większe poczucie bezpieczeństwa, proszę skontaktuj się ze nami poprzez e-mail alert@majorel.pl - zmienimy Twój grafik. Sprzęt elektroniczny jest codziennie dezynfekowany. Ponadto, każdy pracownik, jeśli ma wątpliwości co do tego faktu ma dostęp do środków, którymi sam może zdezynfekować sprzęt, z którego korzysta. Nasza ciężka praca nad uruchomieniem możliwości pracy z domu przynosi efekty. Pierwszych kilkadziesiąt osób pracuje już z domu. Po weekendzie dołączy do nich kolejna kilkudziesięcioosobowa grupa. Kolejni współpracownicy będą nadal jak najszybciej, na ile pozwolą na to kwestie bezpieczeństwa i systemowe rozpoczynać świadczenie usług z domu w najbliższych dniach.

@APS Poland S.A.

Nie chodzi tylko o mnie, wiele osób się boi. Zróbcie listy!! Niektórzy już przestali chodzić, a Ci co chodzą boja się, że stracą prace jak przestaną.

Tak, nad wprowadzeniem tego rozwiązania w Koninie pracujemy równie intensywnie.

@APS Poland S.A.

praca zdalna z domu jest tylko dla ulubieńców, którzy mogą nadmiernie się spóźniać, którym można usunąć zmianę, ba są to osoby zupełnie niedoświadczone a reszta niech się zaraża w przetłoczonym biurze i bez dobrych komputerów bo te lepsze dano ulubieńcom do domu. Za środki do dezynfekcji miejsca pracy służą chusteczki do ekranu i właśnie się kończą.

@APS Poland S.A.

co z tą pracą zdalną? Nadal chodzimy do pracy nadal nie ma list kto chce zmienić etat, tylko więcej połączeń... jesteśmy zmęczeni wszyscy. Nawet żadnej premii nie ma nic, przerwy nadal krótkie chociaż moglibyście nam pracę ułatwić!! Od czwartku nowe zaostrzenia, ciekawe jak je spełnicie...

@Korona

Dążymy, pracując nieustannie nad tym, aby wszyscy nasi pracownicy i współpracownicy wykonywali swoje zadania w domu. Do tej pory udało się przekierować na pracę zdalną już ponad 1000 osób w całej organizacji. W przypadku niektórych projektów jest to trudniejsze niż w innych, dlatego nie jesteśmy w stanie oddelegować do pracy z domu wszystkich pracowników i współpracowników jednocześnie. Jest to jednak często kwestia różnicy kilku godzin czy dni. Naszym priorytetem jest zapewnienie możliwości pracy z domu jak największej liczbie osób w jak najkrótszym czasie i do tego celu nieustannie dążymy poświęcając temu całkowicie swój czas i uwagę. We wszystkich lokalizacjach sprzęt i meble biurowe są codziennie dezynfekowane, wszędzie dostępne są także płyny do dezynfekcji skóry i sprzętu oraz powierzchni.

Z

Pracuję na projekcie Santander Consumer Bank. Ciągle pretensje o czasy rozmów mimo, że klienci często sami rzucają słuchawką. W umowie napisali minimum 100h w miesiącu. Wpisując tyle w grafik, usłyszysz pytanie - dlaczego tak mało? To nic, że ogłaszają się jako firma, w której możesz tylko dorobić jeśli nie możesz pracować 160h w miesiącu. Chcesz zrobić zmianę popołudniową od 12 do 20 ? Zapomnij, usłyszysz "pracujemy od 13 do 21. Z każdym dniem przekonuję się, że to praca dla ludzi, którzy lubią dawać sobą pomiatać i nic w życiu nie chcą osiągnąć. Przerwy - 3 min na godzinę. Zjesz kanapkę, pójdziesz do toalety a potem pretensje, że przedłużasz przerwę. Mogłabym wiele jeszcze pisać, ale szkoda nerwów. Pozdrawiam tych, którzy boją się zmienić pracę ;)

Przerwy

Niestety te przerwy są straszne :( nawet zjeść się nie da normalnie. Żadnego odpoczynku nie ma przez to.

Zaciekawiona

Nie ma zadnej informacji o projekcie play dosprzedaz...

Gwiengwlwnzhowls

Z całego serca nie polecam! Pracowałam tam ponad rok ze względu na to, ze studiowałam dziennie. (usunięte przez administratora)Jedni przełożeni bardzo w porządku, inni porazka. Mimo, ze się ktoś stara a nie ma „umów” to i tak jest zły, liczy się ilość umów, a nie jakość. Sama jestem świadkiem, ze osoby tzw. Nowe okłamują klientow i mówią głupoty ale robią umowy, a jak ktoś mówi prawdę i ich nie robi to już dostaje opr od innej przełożonej. Nie polecam. PROWIZJA?! ŚMIECH NA SALI! Musisz spełnić 5 czy tam ileś ich śmiesznych warunków. Ciagle zwolnienia i przyjmowanie nowych, zamiast w starych pracowników inwestować w szkolenia. Z całego serca nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. A i zapomniałabym nad przełożonymi na projekcie utrzymanie jest jeszcze jedna przełożona która straszy ich i zwykłych pracowników zwolnieniami przy najmniejszym błędzie. Kasa śmiech na sali, bo i tak odcinają, nawet jak się wprowadza długo umowe. Np. Ja przepracowałam 120 godzin, zostało mi zapłacone za 98 godzin tłumacząc się tym, ze przekraczałam przerwy. Pozdrawiam.

Znawca
@Gwiengwlwnzhowls

Opinia nie dotyczy oddzialu w Poznaniu ????

Czy w APS Poland S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak

Zależy o jakie problemy chodzi. Zazwyczaj w przypadku gdy coś było nie tak, np. z godzinami pracy, problem był rozwiązywany dosyć szybko.

Polecam

Polecam przede wszystkim osobom, które chcą pogodzić naukę z pracą. Można bardzo dobrze dopasować sobie grafik wg własnych potrzeb, koordynatorzy idą często na rękę. Atmosfera jest dobra, zdarzają się wyjazdy integracyjne lub szkolenia co też jest dużym plusem. Z minusów: ludzie często nie byli rozłożeni równomiernie na zmiany i przez to była duża dysproporcja między pierwszą a drugą zmianą w ilości osób na sali, wieczne problemy techniczne z systemem.

anonimowy_pracownik

Pracuję w APS Poland S.A. Poznań i od kilku miesięcy nie otrzymuję wypłaty. Czy są osoby w podobnej sytuacji do mojej?

Patrk=yk
@anonimowy_pracownik

Pracujesz tam od kilku miesięcy mimo tego, że nie otrzymujesz wypłaty? o_o

Anom
@anonimowy_pracownik

Skontaktuj się zatem z działem kadr i dopytaj o co chodzi. Dziwne jest to że bez wynagrodzenia nadal pracujesz i nic z tym nie robisz..

@Anom

Ciekawe, jak finalnie zakończyła się cała sprawa. Myślę, że od lutego na pewno pracownik wyjaśnił z pracodawcą całą kwestię, dlatego ciekawi mnie, czy w dalszym ciągu występują problemy z otrzymaniem wypłaty? Może ktoś z Was wie coś na ten temat.

Witam Mam pytanie Jak wyglada wypowiedzenie w firmie APS a właściwie do kogo je kierować?:)

@Anonim

Rozważasz złożenie wypowiedzenia? Ciekawi mnie co może być powodem decyzji, którą planujesz. Mam nadzieję, że zechcesz napisać coś więcej o pracy w firmie APS Poland. Będziemy mogli wtedy zrozumieć, dlaczego zamierzasz posunąć się do takiego kroku.

@Jan

Jak popierdułka michaś bedzie nadal rzadził w cc to zawsze będzie kiepsko, na czym się on zna na niczym.

@Tomek

Uważasz, że w opisanym przez Ciebie dziale panuje słaba atmosfera? Napisałeś o osobie decyzyjnej, która w Twojej ocenie nie zarządza odpowiednio tym działem. Zastanawia mnie, co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie?

Polecam

Pracowałam parę miesięcy w firmie w projekcie Zalando i naprawdę jestem zadowolona ze współpracy. Wypłaty dobre na warunki pracy, terminowo i bez problemów, jeśli się coś nie zgadzało, kierownik od razu załatwiał sprawy. Jedynym problem firmy są osoby pracujące po znajomościach z bardzo nikłą wiedzą na temat wykonywanej pracy i często osoby na najniższych szczeblach potrafią więcej pomóc i mają większą wiedzę niż panie seniorki z projektu, które miały problem z rozwiązaniem podstawowych tasków. Oprócz lekkiego bałaganu wśród osób wyższych stopniem, firmę polecam, to był mój naprawdę dobrze spędzony czas. Warto dodać, że nie pracowałam na słuchawce, więc nie tylko call center oferuje firma.

@Polecam

Twoja opinia jest bardzo pomocna, jednak chciałbym, abyś dodała jeszcze jedną kwestię. Mianowicie chciałbym wiedzieć, czy otrzymując zatrudnienie w firmie APS Poland można liczyć na odpowiednio dużą ilość wiedzy, którą można nabyć w tej firmie? Chciałbym zweryfikować pracodawcę pod tym kątem.

anonimowynick

Cześć. Czy może mi obecny lub były pracownik powiedzieć jak wygląda sprawa z dotrzymywaniem terminu wypłacenia wynagrodzenia? Niestety doszły mnie opinie, że są z tym spore problemy, a byłbym zainteresowany kandydowaniem :)

ssab
@anonimowynick

Z wynagrodzeniem nie ma problemu. Gorzej z tamtejszymi TEAMLEADERKAMI- gimbusami co wyżej sr*ją, niż głowę mają :) Nie będę wymieniać imion. Zatrudnij się a na pewno zrozumiesz. :)

Witold
@ssab

Pracujesz obecnie w firmie APS Poland? Wiesz może, czy firma zatrudnia tylko i wyłącznie osoby z doświadczeniem zawodowym w branży finansów, czy również będąc bez doświadczenia zawodowego w tym kierunku można liczyć na szanse zatrudnienia? Wspomniałeś o braku problemu z terminami wypłaty wynagrodzeń, to może napisałbyś również, jakie stawki obowiązują w tej firmie? Czy oceniłbyś poziom otrzymywanego wynagrodzenia jako adekwatny do rodzaju wykonywanej pracy?

Tobias
@anonimowynick

Daruj sobie - jest tyle zajęć, tyle pracy na rynku... Naprawdę chcesz pracować w tym bagienku, bujać się z humorami wiecznie niezadowolonego szefostwa?

@Tobias

Uważasz, że relacje na linii pracodawca-pracownik nie należą do najlepszych? Mógłbyś dodać coś na temat atmosfery, która panuje pomiędzy zatrudnionymi pracownikami? Chciałbym wiedzieć, czy na początku zatrudnienia można liczyć na odpowiednie wsparcie od tego pracodawcy, czy raczej jesteśmy zdani sami na siebie? Z góry dziękuję za informację.

Kacper

Po zakończeniu współpracy nie odpowiadają na żadne emaile, w pokoju wypoczynkowym pali się e-papierosy i nikt z tym nic nie robi.

Helena
@Kacper

Myślę, że podane przez Ciebie informacje nie są zbyt pomocne. Jeśli jesteś byłym lub obecnym pracownikiem firmy APS Poland to napisz proszę jak oceniasz warunki zatrudnienia. Na forum Gowork.pl zaglądają osoby, które szukają zatrudnienia. Może masz dla nich jakieś wskazówki?

Królik

Praca dobra dla studentów albo na krótko do 6 miesięcy max brak umowy o pracę. Moje sugestie dla APS Poland S.A.: Umowa o pracę dla pracowników z długim stażem . Brak boksów zbyt duży hałas. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Koordynatorzy powinni służyć pomocą konsultatowi w rozwiązaniu problemu a nie z łaski.

Magda

Czy można pracować np 2 dni w tygodniu po 4 lub 5 godz?

Małgorzata
@Magda

Planujesz przesłać swoje CV do APS Poland? Sądzę, że o grafiku najlepiej porozmawiać podczas rekrutacji. Często firmy zatrudniają osoby w trakcie studiów, może w ogłoszeniu o pracę była mowa o elastycznym grafiku? Jeśli już aplikowałaś, to czy pracodawca się z Tobą skontaktował? Napisz proszę, jaki jest wynik rekrutacji i jak ona przebiegała.

Jar

Po jakim czasie od wysłania CV oddzwaniają?

To tylko ja

Projekt Play. Nie chcę się rozpisywać więc będzie w punktach. Plusy: 1. Świetna atmosfera i fajni ludzie są niewątpliwie filarem tej firmy. I mówię zarówno o pracownikach na słuchawkach, na HD jak i shift czy team liderzy itp. Można się w wielu sprawach dogadać, panuje jakaś taka otwartość i raczej kumpelska atmosfera. 2. W miarę merytoryczne i wyczerpujące szkolenie. Sympatyczne zresztą i w pełni płatne (polowa od razu polowa po 160h) 3. Możliwość przeniesienia się między działami albo zostanie mentorem (dla mnie to ważne że nie jest się uwiązanym do jednego stanowiska i są jakieś możliwości i wyjścia awaryjne) Minusy: 1. Brak umowy o prace. To dla mnie jednak wyraz braku szacunku do zespołu i niewolnictwo XXI w. Zwłaszcza ze to praca dość stresująca. 2. Dramatycznie niskie zarobki ( dla studenta może ok, ale dla osoby po studiach te kwoty brzmią jak kpina- przynajmniej w stosunku do kosztów życia w Poznaniu) i tutaj wielkie szkoda. Bo gdyby wspomnianej wyżej atmosferze towarzyszyły chociaż godne (juz nie mówię o wysokich) zarobki, to firma byłaby perfekcyjna! 3. Zbyt dużo obowiązkowych "formułek" w rozmowie z klientem za które jesteś rozliczany podczas odsłuchów. Dzwonią do nas klienci z problemem, niejednokrotnie mocno zdenerwowani a my musimy im wcisnąć play24, zachęcić do oceny rozmowy i jeszcze próbować zdobyc numer do ofert. To słabe. A już w ogóle żenujące jest zachęcanie slodyczami do wyrabiania statystyk... Podsumowując polecam to miejsce studentom albo osobom które maja jakieś inne źródło dochodu :) znajdziecie tu mega miłą atmosferę, fajnych znajomych, zjecie co tydzień darmowe owoce i spedzicie fajny czas a przy odrobinie szczęścia może gdzieś tam awansujecie i będziecie chcieli zostać dłużej. Mimo ze moja ocena nie jest doskonala to polecam to miejsce.

Małgorzata
@To tylko ja

Dziękuję Ci za wyczerpującą odpowiedź. Piszesz, że pracodawca oferuje jedynie umowę zlecenie - czy nie ma możliwości przejścia na umowę o pracę? Może po dłuższym czasie jest taka opcja? Jako negatyw wymieniasz też niskie zarobki- czy poza podstawą jest jakiś system prowizyjny lub też benefity? Czy szkolenie jest tylko na początku pracy, czy są one prowadzone regularnie?

To tylko ja
@Małgorzata

1) na żadnym etapie rekrutacji czy szkolenia nikt nie wspominał o umowie o pracę. Ponadto nie brak tu wieloletnich pracowników, którzy wciąż świadczą zlecenie. Myślę więc, że nie ma możliwości przejścia na umowę (chyba że może jakiś awans). 2) owszem są premie i benefity, ale co z tego? Żyjemy i ponosimy koszty życia codziennie i podstawowa pensja powinna zaspokoić te podstawowe potrzeby. Przy dzisiejszych kosztach życia zarobki jakie proponuje APS są niskie. Nawet te z premią. 3) poza wstępnym szkoleniem są Od czasu do czasu jakies drobne szkolenia. Ponadto zawsze można liczyć na wiedzę bardziej doświadczonych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o APS Poland S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w APS Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APS Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APS Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 12 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APS Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w APS Poland S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APS Poland S.A.