Opinie o Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A. w Białe Błota

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A. w Białe Błota

Sporo tu osób narzeka, tym bardziej na zarobki. Mnie interesuje etat pracownika produkcji, więc ile mógłbym dostać kasy na start, więcej niż najniższa? W ofercie pracy zapewniają atrakcyjne premie i jakby ktoś podał jeszcze ile można dobić do wypłaty premią to będzie fajowo :)

On Nowy wpis

Witam jakie są zarobki w tej firmie na stanowisku montera? Pracuje w innej firmie kilka lat ale myślę nad zmianą ze względu na zarobki... Czy jest szansa zarobić w tej firmie jakieś konkretne pieniądze? I czy jest jakaś rekrutacja? Pozdrawiam

Kolega Mariusza

Omijać szerokim łukiem, praca na przeczekanie aż nie znajdzie się nic ciekawszego. Wypłaty na czas (marne grosze tak jak przedmówca napisał masa ludzi ma dopłaty do najniższej) i tutaj pozytywy się kończą. Atmosfera do bani, wszystko funkcjonuje jak za (usunięte przez administratora), niejasna polityka płacowa. Nawet jak z siebie człowiek daje więcej niż musi to atmosfera tego miejsca i kultura pracy powoduje, że zaczynasz pracować jak cała reszta, czyli byle jak. Generalnie firma tak jak ryba, gnije od głowy.

Grzegorz
@Kolega Mariusza

A próbował ktoś rozmów z przełożonymi? Czasem trzeba pokazać co nie pasuje i na co się nie zgadzacie. Może po prostu widzą że nie macie nic przeciwko i dlatego tak traktują pracowników?

@Kolega Mariusza

Co to znaczy dopłaty do najniższej? I niejasna polityka płacowa? O co tu chodzi dokładnie?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
jur.

przykro się czyta te opinie o obecnym stanie firmy. Ja przepracowałem w ubiegłym wieku 40lat m.innymi jako konstruktor wyrobów spec.

Montażysta

Jak najdalej od tej firmy,zarobki jak za komuny.

Leszek
@Montażysta

Zarobki za (usunięte przez administratora) czyli? Cisza jest ogólnie o tej firmie teraz to chętnie się dowiem jak płacą?

Mariusz

Pracuje się jak w większości firm. A co do zarobków to jeżeli masz umiejętności jesteś i masz chęci do pracy to zarabia się w granicach średniej krajowej, firma rzetelna z tradycjami z fajnym systemem motywacyjnym.

Zbigniew

Firma Belma produkuje wyroby na potrzeby obronności kraju oraz realizują usługi z zakresu mechanicznej obróbki metali, przetwórstwa tworzyw, oraz pokryć galwanicznych. Aktualnie pracodawca na swojej stronie szuka malarza, prasera tworzyw sztucznych, operatora CNC i operatora maszyn skrawających. Firma oferuje motywacyjny system wynagrodzeń i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

ireneusz
@Zbigniew

Tak praser tworzyw sztucznych stawka godzinowa najniższa jaka obowiązuje , praca na 3 zmiany . w markecie lepiej zarobi człowiek.

Fiol

Firma niestety nie rozwija się od 2 lat pracy jak na lekarstwo,płace najmniejsza krajowa( nawet niektórzy muszą mieć dopłaty do najniższej)Fachowcy uciekaja dyrekcja nie robi sobie z tego nic zatrudniają młodych który pokreci się z 2 miesiące i ucieka.W skrócie szukajcie pracy ale nie w BZE Belma

Norbi

Potwierdzam, zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Zakład i pracownicy z głębokiej komuny. Na rozmowie nawijają makaron na uszy, a później okazuje się, że warunki są jakie są. Młodzi ludzie szybko stamtąd odchodzą do konkurencji np. do sąsiedniego BASa, czy BKT, ale jezeli ktoś nie oczekuje niczego od pracodawcy to może tam przesiedzieć do śmierci nie przepracowując się.

pingo

romi, z tego co kojarzę to jeżeli ktoś chce startować do nich do firmy to musi miec minimum średnie techniczne wykształcenie - wówczas ma szansę na lepsze zarobki

Alex

Pracuje się jak wszędzie ale zarobki jak w Mozambiku nie polecam , sam pracuje tu już kilka lat i nie widze szansy na lepsze warunki. Praca dla desperata

slawek_bydgoszcz@tlen.pl

nie polecam,sam pracuje ponad 20 lat-brak możliwości awansu i do tego nie zarobisz

Zostaw merytoryczną opinię o Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A.?

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A.
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Łochowska 69
    86-005 Białe Błota

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A.