Opinie o Systemy i Technologie SYTEC w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Systemy i Technologie SYTEC. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Systemy i Technologie SYTEC o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Systemy i Technologie SYTEC w Polkowice

Długoletni pracownik

Witam. Pracuje w tej spółce od wielu lat. Firma uczciwa, dba o pracowników na każdym szczeblu, z dużą kulturą pracy, ciągle pracuje nad polepszeniem warunków pracy. Spółka niedawno obchodziła 25 lat istnienia, w uroczystości znalazło się wielu pracowników ze stażem pracy powyżej 15 lat zarówno z administracji jak i z produkcji. Pamiętajmy, zawsze znajdą się niezadowoleni pracownicy ale to nie jest czynnikiem decydującym o ogólnej opinii spółki. Polecam Sytec jako solidnego pracodawcę!!

@Ooo

Dziękujemy za pytania :) Posiłki wydajemy cały rok, codziennie inny rodzaj zupy czy sosy mięsne z makaronem. Nie odpowiem Panu jaki jest dodatek za dojazd, ponieważ jest kwota za kilometr (wyższy nić obecna po zmianie kilometrówka) i tu w zależności jaka jest Pana odległość od siedziby firmy. Niestety na chwilę obecną nie ma zatrudnienia. Większość osób, których zatrudniłam a było ich dużo i chcieli pracować a nie tylko zahaczyć się do pierwszej wypłaty... do chwili obecnej pracują i bardzo się zżyliśmy. My nie chcemy z nich zrezygnować a im się dobrze z nami pracuje. Jesteśmy średnią firmą, co atutem jest, że wszyscy się dobrze poznajemy po imieniu i tworzymy fajny zespół. W końcu jesteśmy firmą produkcyjną, dlatego wszyscy jesteśmy sobie potrzebni bez względu na jakim stanowisku pracujemy i jakie mamy zadania do wykonania. Być może już nie długo będą kolejne wielkie projekty, które będą wymagały jeszcze bardziej rozbudowania załogi, wówczas ponownie rozpoczniemy rekrutację. Proszę nas obserwować :) Pozdrawiam

Jest nabór dla elektryków, zatrudniają na umowę o pracę, "w młodym dynamicznym zespole". Co to dokładnie znaczy, bo jakoś mi się źle kojarzy to ogłoszenie. Bardziej z rotacją, ale moge się mylić. Najbardziej ciekawi mnie ta możliwość awansu i przeszeregowania na wyższe stawki, zdobył ktoś z was może wyzsze stanowisko. Ile to trwało, czy mają duże wymagania? Stawki faktycznie są o wiele wyższe, czy tylko obowiązków więcej

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Pracownik Produkcji w Systemy i Technologie SYTEC?

O co chodzi z tymi śniadaniami pracowniczymi co piszą że spawacz ma? W sensie czy na każdą zmianę jak przyjdę to nie będę się musiał martwić o jedzenie? Czy tylko konkretne pory, dajcie znać Dobrze by było, oszczędziłoby mi to problemu.

Kadry Nowy wpis

Tak, śniadania w formie zupy z mięsem robione przez Państwo, które prowadzi catering mają niewielką firmę rodzinną. Zupa codziennie inna, gotowana jest z samego rana i przez nich osobiście gorąca dostarczana rano o 9:00 i popołudniu o 17:00. Nocna zmiana w popołudniowej dostawie ma przechowywane w styropianowych pojemnikach. Pozdrawiam

Grzela

Witam, jak wygląda praca jestem zainteresowany, czy maja linie produkcyjna na jakiej maszynie odbywa się produkcja : Respecta czy cos lepszego mam doświadczenie ale na na amatorkę nie idę. Dziękuję za pomoc G.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Systemy i Technologie SYTEC? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. BHP
CCC S.A.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Polkowice
CDMD Investments Sp. z o.o.
Janusz

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie bo traktuje pracownika jak (usunięte przez administratora). Pracowałem parę lat w firmie, byłem wykorzystywany i na koniec miałem dość. A pani kadrowa nie wypisuję głupot bo tak kolorowo nie jest.

Długoletni pracownik

Ooo
@Długoletni pracownik

Fajnie czyta się takie wpisy, dobrze wiedzieć, że sa jeszcze firmy, które dbają o pracownika. Czyli z ręką na sercu polecasz aplikowanie? Bo czytam, ze szukają na produkcje ludzi właśnie. Faktycznie te benefity u nich fajnie wyglądają. Śniadania wydawane sa przez cały rok, czy tylko przez okres zimowy? Bo w mojej poprzedniej firmie jedynie w zimie były posilki darmowe. Ile wynosi ten ekwiwalent za dojazdy + ekwiwalent za pranie?

@Ooo

Mlody

Witam. Od jakiego wieku sa wydawane paczki dla dzieci?

@Mlody

To w firmie będą paczki dla dzieci pracowników? Coś jeszcze dadzą? Bony albo premię świąteczną?

maks
@Marcin

Tak będą paczki.

@maks

Powiesz co zawierają? Takie na bogato czy nic specjalnego? Na Wielkanoc też się coś należało z socjala?

@Mlody

Paczki wydawane są dla dzieci naszych pracowników z okazji dnia Mikołaja 6.12 jak skończą 2 lata do 14 roku życia Pozdrawiam :)

@Mlody

Witam Pana, Rada Pracownicza, która jest odpowiedzialna za Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych zdecydowała, że paczki dla dzieci otrzymają dzieci po ukończeniu 2 lat liczy się rok kalendarzowy nie urodzenia do 14 roku i tu również ukończone w danym roku, czyli jak dziecko skończy 14 lat w czerwcu czy kwietniu to też jeszcze otrzyma paczkę. Pozdrawiam serdecznie :)

@Kadry

A jeśli chodzi o święta wielkanocne to pracownicy też coś dostaną z ZFŚS? Są środki na takie benefity czy tylko dodatki są na Mikołaja?

@Marcin

Witam Panie Marcinie, odpowiadając na Pana pytanie, na święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne wydajemy paczki rzeczowe.

Siemano

Praca w sytec odmieniła moje życie !!!wspaniałe warunki pracy, możliwość rozwijania i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych jeżeli chodzi o warsztat ,zgrany zespół i komunikacja ekipy to dodatkowe plusy ,a z minusów? ...Tak naprawde nie ma minusów polecam z całego serca i pozdrawiam szczególnie nasze wspaniałe kadry oraz wszystkich którzy podjeli ten sam wybór co ja czyli praca w SYTEC

Były kierownik logistyki

Witam wchodzę i czytam i nie wierze nic się nie zmieniło w tej firmie moje stanowisko to kierownik ds logistyki bardzo dawno temu praca w tej firmie to był dramat 8 godz dziennie to były sprawy bieżące i ciagle oczekiwanie na dokumenty które były fabrykowane ręcznie przez kierowników działów nigdy przed tylko po wytworzeniu produktów potem czekało mnie ręczne klepanie wszystkiego do systemu i rozliczanie czyli kolejne 5-6 godz bo mieli taki super zintegrowany system komputerowy era tzw (usunięte przez administratora) czy za nadgodziny była kasa nieeeee bo byłeś kierownikiem i wszystko musiało być na czas po 3 miesiącach była mowa o podwyżce chociaż 2-3 stowach to co zrobił prezes rano zablokował biuro nie mówiąc już tu nie pracujesz to przekazał podwładny który zreszta po tyg tez uciekł stamtąd jeśli chcecie być białym (usunięte przez administratora) można startować jak dla mnie najgorsza firma dla której człowiek wykonywał prace także dramat widzę trwa zarobki tez były straszne jak na tak odpowiedzialne stanowisko także nie polecam nikomu nigdy

@Były kierownik logistyki

Pani wpis świadczy tylko o Pani poziomie intelektualnym, pracowała Pani w naszej firmie zaledwie 4 miesiące..., gdyż nie radziła sobie Pani kompletnie z zadaniami jakich Pani się podjęła na tym stanowisku. Nie które osoby, potrafią dużo mówić a jednocześnie zbyt ambitnie oceniać swoje umiejętności... Obecny kierownik działu logistyki pracuje 17 lat z nami i świetnie sobie radzi. Posiadamy zintegrowany system informatyczny obejmujący wszystkie działy na wysokim poziomie. No ale cóż, jak ktoś wypisuje negatywną opinie na tego typu portalu tylko dlatego, że musi miesiąc oczekiwać na dokument RP-7, to co możemy powiedzieć na temat osób, które umieszczają na tym portalu wpisy i jak można poważnie odnosić się do oceny firmy na tej podstawie... Pani Alicjo pozdrawiam i życzę Pani powodzenia w życiu osobistym i zawodowym

Czy w Systemy i Technologie SYTEC poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Kadry

Witam, oczywiście, że tak. W naszej firmie jest wiele benefitów. Które również umieszczamy w naszej ofercie pracy na OLX czy innych portalach internetowych dotyczących pracy. Pozdrawiam

Honorata

W wymaganiach na Kierownika ds Technicznych piszą o dyspozycyjności. Wiecie o jaką dyspozycyjność chodzi? Jakieś godziny, ramy czasowe itd.?

@Honorata

Zapis o dyspozycyjności, to dotyczy na tym stanowisku, jak jest jakiś ważny temat lub prototyp nowych produktów to trzeba zostać dłużej na sprawdzeniu jak będzie wyglądał produkt gotowy lub kiedy są targi drogowo mostowe, być może poprosimy o obecność na nich. Sytuacje takie są bardzo rzadko, zdarzają się raz w roku... Pracujemy generalnie wszyscy 8 godzin dziennie w normatywnym czasie pracy. Pracownicy na stanowiskach biurowych pracują w naszej firmie od wielu lat większość pracowników ma staż po 15 lat i nikt nie szuka innej pracy. Na stanowisku specjalista ds. Technicznych, akurat był zatrudniony młody chłopak inżynier i dostał się do pracy na kopalnie stanowisko pod ziemią, ale chciał spróbować... Stąd wolny etat na tym stanowisku. Zapraszam do złożenia swojego CV dokonamy weryfikacji dokumentów. Pozdrawiam

@Honorata

Witam, na stanowisku specjalista ds. Technicznych, zapis dotyczący dyspozycyjności, w wyjątkowych sytuacjach jak targi branżowe, które zdarzają się może raz w roku na pewno nie częściej, jakieś drobne prace na cito do wykonania. Nie mniej jednak radzimy sobie z wykonaniem prac w 8 godzinach i nie pamiętam kiedy na tym stanowisku ktoś musiał zostawać po godzinach w pracy. Praca jest bardzo ciekawa. Pracownicy w biurze mają staż pracy po ok. 15 lat, atmosfera jest bardzo rodzinna, bo jesteśmy też średnią firmą i wszyscy się znamy. Kolega, który pracował na tym stanowisku, dostał propozycję pracy w kopalni na stanowisku pracownika fizycznego i chciał spróbować... no cóż, nie będziemy przeszkadzać... Pozdrawiam i zachęcam do złożenia CV - dokonamy weryfikacji dokumentów.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Systemy i Technologie SYTEC?

Odpowiedź

Tak, większość naszych mistrzów, kierowników a nawet dyrektorów zajmowało stanowiska pracownika fizycznego. Wszystko zależy od osobowości, czyli chęci rozwijania się i zaangażowania :)

Janusz
@Odpowiedź

Zaczynali od sprzątania i lopaty

@Janusz

Witam Pana niestety nie mamy takich narzędzi jak "lopaty", ale sprzątamy na bieżąco stanowisko pracy jeżeli jest to możliwe w danym momencie. Na pewno podczas rekrutacji nikt nie sprząta...! Rekrutacja na stanowisko pracownik produkcji jest dwuetapowa. Pierwsza część jest rozmowa z rekruterem tj. najczęściej z kierownikiem kadr po przejściu tej części rozmowy przechodzi się do drugiej - kierownik produkcji zabiera kandydata na halę i pokazuje na czym praca polega oraz sprawdza czy fizycznie jest wstanie kandydat podnieść wspólnie z nim razem prefabrykat, który waży ok. 60 kg. Pozdrawiam

Maciek

Czy to prawda ze od zwyklego pracownika wymaga się zbyt wiele co do wynagrodzenia.

Dominika

3 - 4,4 tys. złotych brutto, tyle ma mieć pracownik produkcji w Sytecu: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/zatrudnimy-pracownikow-produkcji,lento.pl3913350e15f5ab4fbf4186290f7f7b5a,polkowice Szukam podpowiedzi, czy te premie kwartalne, za obecność i za zaangażowanie, są już wliczone w te zarobki wyżej podane, czy dodatkowo? Pracownicy, Wy wiecie, odezwiecie się?

Operator wózka

Witam. Widziałem ogłoszenie na magazyniera w firmie sytec. Na jakie stawki można liczyć na magazynie?

Patrycja

Czy firma Sytec posiada transport z Glogowa?

Dział kadr
@Patrycja

Witam, Jest bus z Głogowa, który staje pod naszą bramą, z tym że jeździ tylko tak jak pracownicy mają zmianę, zabiera i przywozi. Zmiany są od 6:00 do 14:00 pierwsza, 14:00 do 22:00 druga i 22:00 do 6:00 trzecia. Natomiast jest też drugie rozwiązanie - 3/4 pracowników jest z Głogowa, która jeździ łącząc się wspólnie samochodami, można zapytać kto ma miejsce w samochodzie i z tym kolegą się zabierać. Pozdrawiam

Iwona
@Patrycja

Cześć @Patrycja. Jak potoczyła się Twoja historia z Sytec? Jeżeli rozpoczęłaś z nimi współpracę, napisz proszę, na jakich warunkach i jakie wrażenia?

Iwona

Jak oceniacie pracę w Sytecu? Na ich stronię widzę jedno ogłoszenie: https://sytec.pl/pl/praca/praca-rekrutacja na stanowisko ślusarza. Ilu osobowy jest zespól w tym dziale? Jaka atmosfera?

...

Tragedia... Praca w warunkach szkodliwych (styren, aceton i masa innych ) mistrzowie(liderzy) albo sie wiecznie dra albo leca na dywanik do kierownika. Wyplata gowniana 2000 na reke za dojazdy zwracaja max 200 wiec ludzie z lubina czy glogowa musza doplacac czyli na reke jeszcze mniej atmosfera straszna , przyjmuja wszystkich jak leci po kryminale, pijakow, cpunow, byle byla sztuka polowa pije i cpa w pracy, rezygnuja nawet ukraincy. Nikt nie zwraca uwagi czy pracujesz dobrze czy sie starasz . Prawie w kazdy tydzien przyjmuja nowe osoby ktore porobia tydzien max 3 miesiace i uciekaja . Pracownikow biurowych i okoloprodukcyjnych wiecej niz pracownikow produkcji. Zgubisz albo ktos ukradnie ci rekawice myslisz ze dadza nowe? Nie , albo ty komus podpieprzysz albo robisz w jednorazowkach. Bedziesz chcial sie zwolnic po tygodniu? Kaza zaplacic za rzeczy ktore dostales czyli kask buty i gowniane ciuchy ktore sie rozlatuja po pierwszym razie. Tak wiec lepiej nawet nie zaczynac. Nadal chcesz pracowac? Poczytaj poprzednie komentarze ale negatywne te pozytywne pisze kadrowa.

....
@...

Dodalbym tylko jeszcze ze umowa o prace nie jest zwykla umowa sklada sie z 40 % premii tak wiec jak cos w pracy ci sie stanie i pojdziesz na L4 to BHPowiec zrobi wszystko zeby udowodnic ze to twoja wina, a ty na L4 dostaniesz tylko polowe wyplaty bo utna premie. Firma jest tragicznie zarzadzana . Ja nie mam juz problemu poszlem do innej pracy i dostaje wiecej i na dodatek w lepszych warunkach

Dział Kadr i płac
@....

Pana wypowiedź świadczy tylko o wielkiej niewiedzy funkcjonowania systemy płacowego. Wszystkie składniki jakie Pan otrzymywał były wykazane na liście płac, nie wypłacamy na czarno!!! czy w kopercie!!! Od wszystkich składników, które się znajdują na liście płac są odprowadzane składki ZUS w tym też od premii, w związku z tym ten składnik jak każdy inny w tym też zapłata za dojazd są brane do średniej chorobowej. Polecam przed wypowiadaniem się przeczytać przepisy!!! Wypadek w pracy zawsze jest starannie analizowany i nigdy nie naciągany, aby był z winy pracownika. To na kopalni tak jest!!!

Były
@Dział Kadr i płac

A zapomniało się jak za soboty i niedziele dawaliście w kopercie do łapki bo trzeba było gzymsy na Euro 2012 wyprodukować. Pozatym każdemu kto odchodzi z tej firmy dajecie świadectwo z porzuceniem pracy. Takie podziękowanie za pracę. Pani kadrowa i prezes wielcy działacze kościelni a takie rzeczy robią. Typowi katolicy. Wstyd poprostu.

ania
@Dział Kadr i płac

@Dział kadr i płac uważam, że to nie na miejscu pisać że na kopalnii tak jest nie wiem czy Państwo wiecie ale to pomówienie i żle świadczy o tej firmie!.

Czy firma ma stronę internetowa ?

Sytec
@Marek

Oczywiście :) www.sytec.pl

Maciej

Jak praca na produkcji u was wygląda? Jak kierownicy traktują pracowników?

niecierpliwa
@Maciej

w jakim zakladzie jest ta praca?

Zostaw merytoryczną opinię o Systemy i Technologie SYTEC - Polkowice

• Jak się pracuje w Systemy i Technologie SYTEC?

Zobacz opinie na temat firmy Systemy i Technologie SYTEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Systemy i Technologie SYTEC?

Systemy i Technologie SYTEC