Opinie o Systemy i Technologie SYTEC w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Systemy i Technologie SYTEC. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Systemy i Technologie SYTEC o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Systemy i Technologie SYTEC w Polkowice

Jan Kowalski

Ja mam podobne wrazenia, chociaz mozecie jasniej napisac o wynagradzaniu, sa wciaz nabory, napiszcie czy warto?

ciekawy

nawet chyba 1/3 Polski, bo na cały kraj jest tylko trzech samurajów w tej firmie

Almond

kolego jeśli lubisz dymać po 1/4 obszaru Polski za śmieszne pieniądze to idź i się zastanów.

zainteresowany

proszę o opinie byłych lub obecnych pracowników tej firmy. jeśli takich nie ma bo komentarzy mało to proszę inteligentne osoby co sprawdzają swoich przyszłych pracodawców o opinie na temat rozmów kwalifikacyjnych i opisanie warunków jakie oferują, bo rekrutacja ciągle trwa. proszę pisać cokolwiek przyda się dla potomnych, chyba że nikt nie chodzi na rozmowy kwalifikacyjne i rekrutacja to pic na wodę!!!!!!!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Systemy i Technologie SYTEC? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Lider ds. Celnych
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.

napisz więcej na temat warunków w tej firmie jak tam pracowałeś? Mam tam rozmowę kwalifikacyjną

jedna wielka patologia

ee

poznałem dyrektora handlowego - na pierwszy rzut oka okej, na drugi już nie. Nie kontynuuje rozmowy tylko prowadzi swoim trybem. Chory system premiowy(podstawa marna, premia kwartalna ratalna - tzn wypłacana w połowie co trzy miesiące - pół z poprzedniego kwartału i pół z tego - LOL), poprzedni handlowiec uciekł do konkurencji, są jakieś zawirowania z wypłatą zaległej premii. tyle. nie polecam.

Kolego widzę , że jesteś bardzo inteligentną osobą jeżeli wyciągnąłeś prawidłowe wnioski po jednej rozmowie kwalifikacyjnej. Kultura pracy w tej firemce na poziomie żenującym a sposób rozliczeń z pracownikami jeszcze gorszy. Naprawdę szkoda Twojej energii na pracę w kurniku. Pozdrawiam

Przyszły Kierownik Biura

witam, czy posiada ktoś jakieś informacje na temat warunków zatrudnienia, kultury pracy i samej firmy? Miałem okazję uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej kilku stanowisk i mam mieszane uczucia. czy warto poświęcać swoja energię dla firmy zagłębia miedziowego i czy da się zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Systemy i Technologie SYTEC - Polkowice

• Jak się pracuje w Systemy i Technologie SYTEC?

Zobacz opinie na temat firmy Systemy i Technologie SYTEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Systemy i Technologie SYTEC?

Systemy i Technologie SYTEC