Opinie o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. w Straszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. w Straszyn

A gdzie wg was jest miejsce dla osób przed emeryturą? Na bezrobociu? To jednak lepiej zatrudniać młodych i pewnie na umowy zlecenia? Starsze osoby są często bardziej sumienne. Skoro rozpowszechniasz taki pogląd, to i na ciebie przyjdzie kolej... z czasem. To, że osoby starsze nie mają handlowego polotu XXI wieku, to żadne odkrycie, ale to też nie ich wina. Zarobki to raczej reguluje rynek i rząd, a na końcu pracodawca (jeżeli nie zatrudniałeś nigdy pracownika to lepiej głupot nie pisać). Podobnie jest y cenami. Warto również przypomnieć ze to nie bankowa korporacja z zagranicznym kapitałem tylko regionalna, jaka by nie była, ale jednak dalej tylko piekarnia, ale przynajmniej polska. To że Panie narzekają przy klientach to naganny pomysł na rozwój sklepu w którym pracują. Tu się kłania owa nieznajomość handlowa XXI wieku. Internetowi frustraci - jak chcecie ludzi obrażać to spróbujcie prosto w oczy, bo w internecie chamów i tak jest za dużo, bo tak wyjątkowo prosto, bez konsekwencji nim miło tu być. Choć i w oczy nie wypada, bo bez kozery przylepiona zostaje łatka buca. Radzę odejść od komputera i wyjść na spacer by korzystać z pięknej pogody. Gwarantuję, że to poprawia samopoczucie. Może dojdzie ludziom do głowy że określenie blondi, pomijając wcześniejszy przymiotnik, jest niekulturalne. A ten co pisze o ludziach ,,gamonie" itp. ciekawe kim jest w swoich oczach... może lepiej tak zacząć od siebie... bo w mojej ocenie jest się lustrzanym odbiciem swoich epitetów. Oczywiście jest to i miejsce na krytykę - jak najbardziej. Z tego prawa sam właśnie korzystam. Pozytywnych opinii w internecie jest jak na lekarstwo. Ale proszę o kulturę wypowiedzi, bo co powiedzą nasze dzieci? One pewnie częściej przeglądają ten portal. Pozdrawiam! :)

ewa

Tak to prawda obsluga w niektorych sklepach to nie udane wybory ekspedientek ale to pasuje szefowi to jego problem jak klienci zaczna odchodzic do innych sklepow .

debile

debilne opinie :) nikt nic nie doradza w tej firmie jak juz to NAGADUJA jak akwizytorzy w latach 90atych ale to zapewne musza robic. A sklep mielnika jest na rogu ulic KOWALSKA/PODWALE tlumoku/tlumoczko

lusia

kupuje chlebek w brzeźnie zawsze, pewnego razu chcialam kupic ciasto i taka mloda blondyna super doradzila mi przy wyborze ,poniewaz nie moglam sie zdecydowac. bardzo mi sie to podobalo i jestem mega zadowolona :)

Koordynator Sprzedaży

Żenujący

Brak

dex

Lepiej ta cycata blondi niz te sexi 60 co na nieltorych sklepach siedza i ledwo zyja hitem jest sklep na ul. Kowalskiej istny dom starcow ciagle jecza marudza widac ze pan mielnik za atrakcyjnych warunkow pracy nie proponuje

xed
@dex

Na ul.Kowalskiej to nie ma Sklepu Mielnika wiec nie wiem o jaki dom starców chodzi.

frania maj

mieszkam w Brzeżnie chodzę codziennie po pieczywo na ul.(usunięte przez administratora),odkąd pojawiła się tam szczupła i wysoka blondynka przestałam kupować chleb ,jest ona opryskliwa oraz nie miła do starszych osób .Tak jak chętnie chodziłam po zakupy do państwa sklepu tak teraz gdy jest ta pani w ogóle nie wchodzę , czekam aż przyjdzie pani (usunięte przez administratora)lub pani (usunięte przez administratora).Ta pani w ogóle nie nadaje się do pracy w handlu zero profesjonalizmu tylko się głupio uśmiecha pod nosem i robi jakieś głupie komentarze. moja ocena niedostateczny gdy ta pani jest w pracy.

lusia
@frania maj

Ta blondynka wysoka super doradza przy wyborze , widocznie Pani byla niemila dla niej albo dziewczyna miala gorszy dzien . dla mnie jest zawsze mega uprzejma zreszta jak kazda tam pracujaca pani

halina
@frania maj

Tez jestem klientką kupującą w sklepie Pana mielnika w brzeźnie i nie zgadzam się z opinią zę ta młoda pani blondynka jest nie miła wręcz przeciwnie uważam że Pani taka grubsza która jest tam kierownikiem jest bardzo nie przyjemna, kiedy prosi sie o wymiane towaru to szybko sie denerwuje i jest bardzo nie miła. bardzo lubie wasz chlebek razowy ze słonecznikiem

halina

marza
@halina

zgadzam sie z tym co pani napisała ... kierowniczka w Brzeźnie to jakaą tragedia... ktos o cos zapyta albo poprosi o wymiane towaru na np. ciemniejsze to zaraz robi krzywe miny ... i pod nosem cos markocze . ostatnio nawet stare mini omleiki dostalam , o sciane mozna nimi bylo rzucac... masarka ... a czemu sie wszyscy przyczepili do mlodej blondynki to ja nie wiem bo bardzo mila dziewczyna... ale widocznie mielnik stawia na STAROŚĆ ...

miska

w firmie kiepskie nastroje, obsada biura o 100% przesadzona , nie maja co robic chodza sciemniaja a na zatrudnienie ekspedientek czy innych szeregowych pracownikow kasy nie maja a biuro rozrosniete jak w jakiejs korporacji. Biurowi aby wykazac sie szukaja dziury w calym, jedna to nawet naloty robi na sklepy aby sie wykazac ze jest nie zbedna - generalnie sami kierownicy nie ma komu robic. Szefostwo zaslepione tym co im gadaja zapomnieli juz kto zarabia na firme. widac to doskonale po problemach ze znalezieniem pracownikow, za kasa same BABCIE, za kierowcow polowa nieudacznicy w magazynie gamonie, niestety taki interes sam sie kreci wiec szefostwo szybko nie dojdzie do tego ... :(

lala

Witam..W piątek na Jagiellońskiej (przy polo markecie) kupiłam dla córki dwa grzebienie w Państwa cudownej piekarni, jeden był świeży a drugim można by guza nabić totalny kamień i totalna porażka i miałam to dać córce ???....Gdybym kupowała kilkanaście sztuk to bym jeszcze zrozumiała ale dając mi dwie sztuki ekspedientka doskonale wiedziała że mi daje stare ciastko!!! Jeśli na takich wałkach i przekrętach buduje się prestiż i opinię Państwa firmy to życzę powodzenia!

Asia uwierz mi ze nie chcesz pracowac w takiej piekarni poczytaj opinie wyzej.

Ewela

Jakiś czas temu zamówiłam tort dla dziecka na urodziny, dodam że moj mały jest uczuleniowcem, miałam też wymagania co do jego ulubionej bajki Strażak Sam. Panie ekspedientki nie wiedziały co mi odpowiedzieć i poradzić więc poprosiły za zaplecza osobę. Bardzo się pozytywnie zaskoczyłam młodą dziewczyną z długim warkoczem. Wszystko mi wyjaśniła bardzo profesjonalne podejście do klienta . Tort był pyszny i ładny-małemu mało oczy z orbity nie wyskoczyły.

dzikie węże

hej kup se klej

Maggie

Ja tez niewiem czemu ma służyc to ciągłe rzucanie po sklepach, do nas jak klienci przychodzą to komentują te rotacje ,tym że słaby pracodawca musi być i po okresie próbnym zwalnia pracowników. U nas klienci sie bardzo cieszą, kiedy wchodzą do sklepu a my ekspedientki wiemy co oni chcą (rozumiemy sie bez słów) ale jak znowu kogoś zabiorą i dadzą inną osobe to znowu zaczynają komentować i jest nam naprawde głupio.

ewa

witam przez przypadek weszłam na tą stronę ja jestem klientką waszego sklepu na Kilińskiego i powiem jedno obsługa fatalna mam wrażenie że wchodzę do grobowca a nie do piekarni przeniosłam się na Żwirki no to tam Pani ze stojącymi włosami powiedziała mi że nie zapakuje mi chleba po połówce bo nie ma na to czasu będę szukać innej piekarni

pracownica
@ewa

Ewo, nie bądź zdziwiona,gdybyś ty miała obsługiwać klientów a musiała pracować w takich warunkach jak opisywane na tym forum to była byś dla nich miła? zależało by ci? miło obsłużyć klienta może pracownik zadowolony z pracy i warunków w jakich się ona odbywa a nie pracownik zestresowany i niezadowolony, pozdrawiam panie koordynatorki

xxx

No robic trzeba wszedzie ale nie w takich warunkach. Non stop po sklepach latasz tylko wybrani siedza z (usunięte przez administratora) w jednym miejscu. Sa prace duzo duzo lepsze przynajmniej pod wzgledem psychicznym.

xxx

Normalne warunki? Smieszne. Traktuja Cię jak śmiecia. Co chwile na inny sklep. Mieszkasz na Chełmie dojezdzasz na Przymorze. Masakra jest wiele innych firm gdzie bardziej normalnie Cię traktują.

w.m.

Pracuję w tej firmie bardzo długo takich bzdur jakie wypisujesz w życiu nie słyszałam , ciekawa jestem za co cie zwolnili. Jeżeli chodzi o ubrania robocze to pracownik przyjmowany do pracy na miejscu w biurze wybiera ubrania robocze wiec jak mogą być stare i niedopasowane , urlopy zawsze są wcześniej uzgadniane rzadko się zdarzało abym go nie otrzymała w terminie , chyba ze któraś ze sprzedawczyn zachoruje. Pewnie nie nadawałaś sie do pracy i cie zwolnili.

właśnie przestałam tam pracować
@w.m.

forum z opiniami o pracodawcach odwiedzają przeważnie osoby które chcą się zatrudnić, ktoś kto pracuje już w jakiejś firmie na takie fora nie wchodzi bo po co, chyba że ma zadanie by takie fora monitorować i reagować takimi wpisami jak twój by ratować wizerunek firmy, więc pani koordynator czy jakie tam pani stanowisko u Mielnika zajmuje - wszystko co napisałam w mojej opinii to szczera prawda, ubranie do pracy to u Mielnika jakaś masakra, w żadnym biurze go nie przymierzałam tylko dostałam na sklepie i koniec, i nie były to nowe rzeczy tylko używane i w złym stanie, polar był z popsutym zamkiem a koszulki w plamach, wstyd w czymś takim było pracować, na moje wielokrotne prośby o wymianę odpowiedzią było echo, co do urlopów to też napisałam prawde, jak można cokolwiek zaplanować z urlopami pracowników jak rzuca się ich co chwilę na inne sklepy zależnie od widzimisię pani koordynator, to jaki grafik? wszystkim rządzi przypadek i PMS tej pani, ale w jednym się z tobą zgodzę - nie nadaję się do takiej pracy a raczej do takich warunków pracy, i sądzę ze nikt normalny się nie nadaje,

właśnie przestałam tam pracować

dziewczyny! jeśli szukacie pracy i zastanawiacie się nad staraniem się w Mielniku to STANOWCZO odradzam, jeśli was zatrudnią to po pierwsze traktowane będziecie jak osoby najgorszej kategorii, nigdy nie będziecie dłużej pracować w jednym sklepie tylko będą was rzucać to tu to tam nie licząc się w ogóle z waszym zdaniem ani z żadną logiką, będziecie miały problem z odzieżą do pracy - dostaniecie jakieś szmaty po kimś, zniszczone i niedopasowane rozmiarowo, będą się was czepiać o rzeczy od was niezależne jak np. wielkość sprzedarzy, jeśli chodzi o urlopy to nigdy nie dostaniecie ich w terminie jaki byście chciały, nawet gdy coś z koordynatorką "ustalicie" to i tak w ostatniej chwili się to zmieni zależnie od humoru tej koordynatorki albo po prostu dla tego że rzucą was akurat na inny sklep i tam wzięcie urlopu w waszym terminie będzie niemożliwe, jeśli nie chcecie być traktowane jak niewolnice to nie podejmujcie tam pracy!, lepiej poszukać czego innego ale nie Mielnik!

Ada

Jak czytam nie które wpisy to mnie jasny szlag trafia. Po pierwsze uczciwy pracodawca zawsze zatrudnia pracownika na umowę o pracę i jest to jego obowiązek, nie należny mu się w związku z tym żadna nagroda. Po drugie miałam okazję tam pracować i stanowczo odradzam.(usunięte przez administratora) Po trzecie nadal panuje zasada kary czyli zabieramy Ci część pensji jeśli nam się coś nie będzie podobać minimum 100 zł. (usunięte przez administratora)za ciężką pracę dostaje się minimalną płacę. I tak można wymieniać bez końca te negatywy. Jedyny pozytyw to zgrana załoga na sklepach.

Magda

Witam mieszkam na osiedlu 5 wzgórz. Chodzę do piekarni na Porębskiego. Nie jestem zadowolona z tego wzgledu ze po godzinie 17-stej jest mały wybór zarówno bułek jak i chleba i te odzywki pani ekspedientki ze o tej porze to nie ma czego się spodziewać. Wiec wole zakupy zrobić w centrum wracając pracy niż na Porębskiego.

@Magda

jeśli chcesz się rozwijać i spełniać zawodowo to nie masz szans. Będziesz stał/a w mniejscu i tylko zmarnujesz swój cenny czas,jeśli chcesz pracować i tylko pracować bez wypowiadania swojego zdania i angażowania się-TO JEST PRACODAWCA DLA CIEBIE

asa

Ja tez pracowalam tam rok czasu...porażka...strata czasu...mobing cholerny...dopiero u szydłowskiego zrozumialam ze mozna normalnie traktowac pracownikow:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. - Straszyn

• Jak się pracuje w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 472 ocen.
  • Sezamkowa 5
    83-010 Straszyn

Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.