Opinie o Global Dienstleistungen w Münster

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Global Dienstleistungen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Global Dienstleistungen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Dienstleistungen w Münster

Maja

Od dawna nie pojawiały się żadne aktualności związane z Global Dienstleistungen @superjebaka więc trudno określić na jakie warunki pracy można aktualnie liczyć. Czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby pomóc i napisać czy wyjazd się opłaca i na jakich warunkach się odbywa?

Superjebaka

Witam praca jako komisioner miejscowość peine ktoś miał styczność jechać czy kurna nie

Maja

A jak obecnie wygląda praca w Global Dienstleistungen? Chętnie dowiemy się więcej od jej pracowników. Na jakie warunki zatrudnienia można aktualnie liczyć? Warto zatrudniać się właśnie tutaj? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które rozważają wyjazd do pracy w Niemczech.

oi

Ja to się zastanawiam czy jest szansa na odpowiednie premie do podstawy zarobków, wiecie może? Z góry dziękuję za odpowiedź

Magazynier

Bez żadnego problemu dostałem pracę ,robotę załatwiłem przez pana Przemka jestem zadowolony.Koleś mówi prawdę nie ściemnia,mówi szczerze jak wszystko wygląda i jak jest.

Fakty

Fakt jakoś w środę (21,10) Venowa zwolniła między 40a50 ludzi bez podania powodu. Ludzie w trakcie pracy na przerwie albo na palarni dostali papier ze zwolnieniem. Wszyscy byli na próbnej umowie więc niby firma miała do tego prawo ale szkoda że nie zachowali się fer wobec pracowników nie zaprosili ich do biura i pojedyńczo nie wręczyli tych zwolnień tak się nie robi.

adek

Witam nie polecam tej pracy ogólnie masakra zarobki max 1100 euro.Zwalniają ludzi bez podania przyczyny,czy to urlop czy chorobowe. Ja miałem przypadek że mnie wyrzucili na urlopie i nic nie powiedzieli a miałem tam własne mieszkanie dzieci w przedszkolu i tak z dnia na dzień zostajesz bez pracy i nawet nie poinformowali o tym normalnie chamy!!!! Dodzwonić się do biura to graniczy z cudem po 3 miesiącach pracy okazuje się że nawet nie masz ubezpieczenia zdrowotnego konto zeit które nie obowiązuje w niemczech nadal jest u nich. zmieniają nazwy raz za razem tj. global wenova a teraz wenova 2 , umowa na czas nieokreślony to marzenie i bajka pięknie wyglądająca tylko słownie nic na papierze ... ogólnie praca dla ludzi którzy nie mają nic do stracenia i maja całą resztę głęboko w (usunięte przez administratora)

edi

ma ktoś namiary na tę firmę gdzie się ogłaszają

edi

przyjmują do pracy prosze o jakiś kontakt

mały

prosze o tel lub @ tej firmy chce wyjechac

rafi

witam ma ktos adres do tej formy jebanej i oszustów pracowałem 3 lata temu ... dno ale pisze w innej sprawie , muszę z podatku się rozliczyć i potrzebne są dane np @ tel , praca jak praca , ale cięzko i długo polecam holandię

Jaa

Firma Global zmieniła nazwę, więc pod tą nazwą nic nie znajdziesz. Oni teraz nazywają się Venowa

xyz

Prosze pana JGR o kontakt

odi

hej pracowałam w global 10 miesiecy fakt,ze zmienili nazwe firmy na venowa2 praca ok zarobki troszke małe do pracy trzeba dojechac na własną reke jest zait konto pozniej je zwracają.Firma ogolnie jest spoko agencja jak agencja ja miałam pokoj sama ludzie na mieszkaniu firmowym ok myśle czy tam nie wrócic drugi raz ale to po stażu ogólnie to dla mnie nie było zle no czasem wolne zabierali ale były dni co krocej sie pracowało jak nie było za duzo pracy.ja bym poleciła ta firme pozdro :-)

Koleżanka

no cóż nie zamierzam się poświęcać dla pracy w venowa bo tam nie pracuję

tutenhamon
@Koleżanka

Koleżanka , a gdzie pracujesz skoro o globalu czytasz? a może masz jakieś nowe wieści o pracownikach? Proszę, napisz bo bardzom ciekaw tych ploteczek o kolegach i koleżankach .Czyż może być coś bardziej ekscytujące niż plotkowanie o innych?

Był i widział

Ogólnie praca masakra i nie polecam tej pracy. Ale jeśli lubisz mało zarabiać jak na standardy niemieckie , masz sprawne ręce i chcesz sobie zniszczyć zdrowie to jest to praca dla ciebie.Jeśli chodzi o zarobki to więcej niż 1000 euro to nie zarobisz. Wez pod uwage że będziesz pracował,a nieraz przez 3 tygodnie bez przerwy. Dosłownie 21 dni bez dnia wolnego potem dzień przerwy i dalej jazda do obozu. Myśle że tyle wystarczy.

Quasimodo

do "Koleżanka" A Ty co? za prześcieradło robisz u Janusza? Skup się na pracy dla Wenova,koleżanko a nie na plotach i niszczeniu komuś opinii i życia. Pamiętaj, praca uszlachetnia.

xyz
@Quasimodo

Quasimodo nie trzeba robić za prześcieradło żeby co nieco wiedzieć a nawet kłamać trzeba umieć a ty tego nie potrafisz gubisz sie we własnych kłamstwach

kolezanka

dla kaja z 25.03 tak Janusz nadal pracuje podobno ze swoja nowa towarzyszka zycia wynajol chate w Grewen pracuje na popoludniowki na dziale zuschnit.....pozdrawiam

nowa

Wiecie cos o posrednictwie Wenova?

kaja

witam moze mi ktos odpisze szukam znajomego Janusza pracowal w Globalu jako kierowca wybieram sie tam i chcialam sie dowiedziec jak tam jest

przyszly pracownik

Witam. Mam propozycje pracy w Westfalenland .Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada praca. Jakie godziny pracy, ktora zmiana lepsza 1 czy 2? I jak zarobki? Prosze o konkretne odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Dienstleistungen - Münster

• Jak się pracuje w Global Dienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy Global Dienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Dienstleistungen?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Dienstleistungen?

Kandydaci do pracy w Global Dienstleistungen napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Dienstleistungen