Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen

Münster

Opinie o Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen

anonim 2010-04-28 23:22:40
Od pewnego czasu pracuje dla tej "firmy" polega to na odpisywaniu w pewnym serwisie na smsy,ktore ludzie wysylaja (tematyka zazwyczaj erotyczna, czasem ogolna) jednak nie mam pewnosci czy taka firma w 100% istnieje czy tez jest to kolejne oszustwo, ktorych oczywiscie w Internecie jest tysiace.
Placa wydaje sie ciekawa jak na taka prace (3euro na h) za siedzenie przed komputerem.

Chcialbym jednak dowiedziec sie od Was czy pracowal ktos tam, czy firma jest wyplacalna, itp.

Pozdrawiam wszystkich
Violka 2010-05-05 12:01:34
Też jestem ciekawa czy to nie jest oszustwo. Trafiłam do nich w zeszłym roku, jednak nie podjęłam jeszcze współpracy. Jeśli ktoś wie, czy rzeczywiście płacą i jest to dobra firma to proszę o info. Poważnie się zastanawiam..
ala 2010-05-05 12:19:08
też się zastanawiam, właśnie czytam ich ogłoszenie
aaaa 2010-05-05 14:10:51
teoretycznie wynagrodzenie za pierwszy miesiac powinnam dostac za kilka dni (co prawda nie duze, bo nie pracowalam duzo godzin) ale bedzie wiadomo czy sa wyplacalni.
No chyba, ze teraz wplaca, bo wyszla mala kwota, a nastepny miesiac bedziemy pracowali za darmo...
Violka 2010-05-05 14:14:04
aaaa-1 to jak tylko coś będziesz wiedzieć więcej, jak dostaniesz kaskę pisz od razu..czy warto czy nie...
ala 2010-05-06 15:39:16
daj znać prosimy bardzo
Anka 2010-05-13 18:50:26
aaaa - 2010-05-05 14:10:51

Wiesz już coś? Wypłacili pieniądze?
anonim 2010-05-16 11:18:06
W nastepnym miesiacu mam dostac wyplate to wtedy wam powiem czy sa wyplacalni.
ziemowit 2010-06-17 19:38:38
aaaa - 2010-05-05 14:10:51

No i jak tam aaaa dostałaś wypłatę za kwiecień i maj i wszystko się zgadza?
anonim 2010-06-17 20:02:12
anonim - 2010-05-16 11:18:06

W nastepnym miesiacu mam dostac wyplate to wtedy wam powiem czy sa wyplacalni.

anonim a ty dostales wyplate? wszystko sie zgadza - sa w porzadku?
ziemowit 2010-06-17 20:17:27
Tam powyżej pisałem ja - ziemowit :)
ja 2010-06-28 09:35:23
I co ludziska? Dostał już ktoś wypłatę z tej firmy? No kurcze napiszcie, czy warto u nich pracować.. czekam na info gdyż się zastanawiam nad podjęciem współpracy.. ;)
Jasia 2010-06-28 12:21:12
Też czekam na wiadomość. Piszcie czy warto..
Ja 2011-05-09 18:24:21
Halo!?
Czy ktoś już może coś powiedzieć na temat wypłacalności i rzetelności tej firmy? Proszę o odpowiedź.. Pozdrawiam
kola 2014-04-28 14:50:47
no to skoro jest to firma niemiecka to niczego innego jak wyścigu szczurów chyba nie ma co się spodziewać
tony 2014-06-08 16:11:11
ale to rozumiem, że wiąże się ze świetną znajomością języka niemieckiego prawda? czy wszystko jest po Polsku
ciekawosc 2014-12-29 17:01:34
wszedlem w ten temat zciekawosci bo sie mi pojawil . tak sie zastanawiam co takie firmy jak ta reobia an tym portalu. chcialbym pracowac za granica ale kurcze powiem szczerze ze nie podjalabym sie pracy po niemiecku n a call center bo chyba trzeba znac perfekt niemiecki zeby wszystko zrozumiec. chociaz moze zarobki kusza?
Witalij 2015-02-28 05:40:35
Przede wszystkim należałoby się zastanowić czy ta konkretna firma w ogóle funkcjonuje czy temat generalnie mógłby już służyć tylko i wyłącznie do celów informacyjnych i statystycznych. Według mnie za granicą jest sporo działalności założonych, jeżeli coś jest nie tak - sugeruję nie ruszać w myśl zasady 'nie ruszaj ..... póki nie śmierdzi'
zami 2015-03-16 01:17:59
zastanawiam się w sumie na tym samym. Właściwie czy widzieliście aby ta niemiecka firma poszukiwała pracowników z naszego kraju ? nie wiem czy ma to dla nich sens.Po za tym chyba własnie po takim nieudanym eksperymencie dali sobie spokój i dlatego tak obecnie o nich cicho na wszelkich portalach ....
waldek 2015-03-30 14:12:28
no a ja słyszałem pogłoski że właśnie Zwei Lowen poszukuje pracowników z polski ale nie umiem niestety tego w żaden sposób zweyfikować, dlatego wszedłem tutaj do was na forum liczac na jakieś konkretne odpowiedzi z waszej strony. mnie by interesował wyjazd zarobkowy don niemiec i oczywiście niemieckie pieniądze, sami rozumiecie, logiczne
justynian 2016-05-18 18:01:59
a znacie jakas polska agencje pracy tymczaswoej jaka posiada oferty pracy do nich? Bo nie wiem czy sa szanse tak samemu aplikowac?
Zostaw swoją opinię o Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen - Münster
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen