Opinie o Global Dienstleistungen w Münster

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Global Dienstleistungen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Global Dienstleistungen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Dienstleistungen w Münster

ktos

pracuje tam od 2 miesiecy taka blondynka wiek ok 30,i jej mlodsza siostra mieszkaja w Lengerich w jakims hotelu pracowniczym pracuja w Globalu zna je ktos???????

ala
@ktos

to dajcie namiary na ta osobę ja tez pracuje w globalu i mam dość

maupa z Münster

jezyk to poctawa za granica.tej firmy nie polecam ale jest tam firma co robi to samo. daja lebsze umowy,da sie wiecej zarobic i pienadze wplywaja szybciej. pomoc mozna znalesc.poznalem tego kogos. pomoze w kazdeej sprawie ale oczywiscie kosztuje.godny polecenia. pozd.

gaga

czesc czy jest ktos lub ktos kogos zna kto jeszcze pracuje w globalu bardzo prosze o kontakt z tymi ludzmi

misiu
@gaga

no jestem z G:::::::A

misiu

witam każdy kto przyjeżdża do PRACY musi coś umieć po niemiecku PANI SZEFOWA nie pomaga w niczym samemu trzeba się zameldować zmienić numer podatkowy a to są URZĘDY gdzie trzeba rozmawiać po niemiecku PANI SZEFOWA mówi ze to nie należy do NIEJ wiec robią pod GÓRKĘ A ZWRACACIE SIĘ DO NIEJ (PANI DYREKTOR) jak będzie coś nowego to dam znać pa pa

Magazynier

Bez żadnego problemu dostałem pracę ,robotę załatwiłem przez pana Przemka jestem zadowolony.Koleś mówi prawdę nie ściemnia,mówi szczerze jak wszystko wygląda i jak jest.

a po co.

robota ciezka turki rzadza na zakladzie niektore polki "cos" tam maja z nimi wspolnego bo jej kilka kaplementow powie do domu odwiezie i potem gadaja na innych kasa mala

Nie polecam tej firmy.(usunięte przez administratora)

radeks212
@Anonim

zona chce mnie tam sciagnac na stale w polsce mamy nowy dom i mam dobra prace mam dylemat

staszek

I bardzo dobrze że są takie osoby jak Ty,dobrze jest pomagać i warto pomagać. A z nieuczciwymi ludzmi trzeba walczyć czy to pracodawca czy zwykła osoba . Eliminując dookoła siebie wszelkie możliwe przejawy wrogości nieuczciwości a najczęściej najzwyklejszej Ludzkiej Zawiści. (usunięte przez administratora)życzę powodzenia , no i dobrze ze jest taka osoba w Munster jak Ty.

maupa

"Staszek" no bo tak sie robi. pomoglem juz paru osobom w Münster. A jezeli ktos nie chce wracac do polski ?? To najpierw trzeba mieszkanie. Najlepiej to zalatwic jak sie jest zatudnionym. Pracujacy dostanie latwiej. Umowy sa na pul roku. a wiec 3 miesiace przed ukonczeniem umowy zalatwic papiery w urzedzie pracy. po ukonczeniu umowy nauka jezyka.i mozna zmienic prace.

"saszek" dzięki tobie człowiek zaczyna wieżyć w siebie tak trzymać ......

staszek

to proste ja skorzystałem z pomocy "niemieckojęzycznego polaka" załatwiłem zwolnienie lekarskie , tak więc miałem czas na załatwienie tej sprawy to że firma ma swojego adwokata ,to ma być straszak przed ewentualnym dochodzeniem swoich interesow? szacunek zacznijmy od siebie samych , a gwarantuję że zaczniemy inaczej patrzeć na otaczającą nas rzeczywistość i pobratymców.

maupa z Münster

Arbeitsamt i Finanzamt to jedyne dwie komórki państwowe które służą pomocą potrzebującym w walce z nieuczciwym pracodawcą.??? Moze i ma racje "staszek" Tylko niech nam wytlumaczy jak ktos taki ma sie tu dogadac w takich placowkach co?? No i kiedy???jak pracjuje od rama do wieczora. A po zatym Firma tez ma swoich dobrych adwokatow. A ze pieniadze sie spuzniaja to nie tylko w globalu bo i w firmach niemieckich to przezylem. "wszedzie dobrze gdzie nas nie ma"

tadzio
@maupa z Münster

witam mam pytanie jak się pracuje w firmie Global warunki pracy mieszkanie proszę o szybka odpowiedz?

maupa z Münster

Cala prawda o tej Firmie jest juz tutaj wypisana.Niektorzy troche przesadzaja. (usunięte przez administratora) I co to zmieni??? Tak czy tak beda nasi rodacy tu do pracy zjezdzac. Bacmy szczezy w polsce trudno o prace,a jak trudno o dobra prace zeby utrzymac rodzine to pewnie wieksza ilosc ludzi na tym Forum wie. Bo po co pracowac za Granica???? OSTRZEGAM taka praca za granica moze skaczyc sie Dlugami. Nie tylko w Global. Mieszkam tutaj w Münster juz pol mojego zycia i wiem co pisze. Znam ta Firme,troche bylych pracownikow i tych co jeszcze tutaj wytrwali. Ale tutaj na forum zapomnieli dodac ze jest mozliwosc wykorzystania takich Firm jak (usunięte przez administratora)w celu lepszego zycia na przyszlosc. Szczegolnie rodziny z dziecmi ,czy tez pary moga profitowac. Jak????? To juz inny temat. na my polacy nick"maupa" odpowiem na pytanie "jak" i nie tylko.

red

zastanawiasz sie czy nie wrócić? :D jestes jednym ze szczęśliwców którym sie w globalu ,,udało' ? buah

Jak wyglądają warunki na dzień dzisiejszy? Gdzie mieszkają pracownicy Globala bo już z tego co wiem nie na Kinder, to samo pytanie dla Easy Personal bo zastanawiam się czy nie wrócić.

byla pracownica

Wszystkim polaka pracujacym w globalu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2014 bysmy byli dla siebie bardziej zyczliwi..wszystkim w biurze tego samego..(usunięte przez administratora) by nas POLAKOW traktowali z wiekszym szacunkiem i godnoscia.

super 96
@byla pracownica

(usunięte przez administratora)ciekawe jak sie wyjasni temat LAPTOP kolega morze ma cos do powiedzenia????????????????

ktos

Dobrze że chociaż wypłaty dali przed swiętami bo zdarzało się że te ochłapy pod koniec miesiąca przelewali... Zwłaszcza tym co już nie pracują albo na polskie konta. Tylko ciekawe na ile w tym miesiącu godzin się biuro pomyliło u każdego bo na kantynie jakoś smutno i nikt nic nie mówi

Staszek

Powyżej fragment postu z adresem do finanzamtz'u w Koln napewno się przyda, poniżej do Munster Finanzamt Münster-Außenstadt Friedrich-Ebert-Str. 46 48153 Münster-Geist Telefon: (0251) 97 29-0 Gratis Rückruf

pietruszka
@Staszek

bardzo mądre i do rozwiązania słowa :) myśle że takie komentarze powinny tu pomagać tym którzy myśla pozytywnie. Napewno z czasem wiele osób pokaże też odsiecz. pozdrawiam

Staszek

Jeżeli byłaś zatrudniona legalnie powinnas mieć umowę o pracę, otrzymać swiadectwo pracy.A w razie jakiś klopotów powiadomić PIP niemiecką.Nakładają bardzo wysokie kary na tego typu pracodawców. Bundesfinanzdirektion West Federalna Dyrekcja ds. Finansów West Adres siedziby: Wörthstraße 1-3 50668 Köln Tel.: + 49 (02 21) 2 22 55-0 Fax: + 49 (02 21) 2 22 55-39 81 E-mail: poststelle@bfdw.bfinv.de Pracodawca ma obowiązek wypłaty wynagrodzenia za wykonaną pracę w umówionej wysokości, w terminie ustalonym w regulaminie zakładowym, a termin ten nie może przekraczać 10. następnego miesiąca. Pierwsza - najprostsza

Staszek

GLOBAL tak,sam się zastanawiam co tam robiłem,to jedno wielkie nieporozumienie.Sama praca jak wiele innych ani lekka ani ciężka, normalka jak na niemcy i specyfikację pracy,bywały cieższe. Ludzie o, to dobre pytanie. Duży odsetek rodaków za granicą wykazuje anormalne i aspołeczne zachowanien względem współziomków (nie wszyscy oczywiscie,miałem przyjemnosc poznać kilka osób które z całego serca niosły pomoc i poradę,cóż skoro ich tak mało). Z większą życzliwoscią spotykałem sie ze strony niemców niż rodaków,czy to w pracy czy na zakupach w sklepie ,czy nawet w biurze meldunkowym.(Na Cerde w Czerwonym Krzyzu pracuje pewna Pani która w razie potrzeby służy poradą (po polsku)].(DRK miesci się nad biblioteką niedaleko Edeki i Aldi) Wracając do meritum sprawy , jeśli chodzi o działanie biura to pozostawia wiele do życzenia.Tak jak we wczesniejszych postach ktoś napisał że są zaliczki .Bzdura. Są tylko do pierwszej wypłaty.( no chyba że ktoś liże okrężnice ,albo strzela z ucha zainteresowanym urzędnikom biurowym.Sprawa kolejna terminowośc wypłaty MaSaKra w umowie jest napisane 15 dni roboczych , zastanawiam sie ile Pan Sch. ma z naszych pensji odsetek na lokatach krótkoterminowych be te opuźnienia to nic innego jak chyba tylko to , bo nie wierzę że firma Westfalen tak zwleka z przelewem gotówki. Jak ktoś chce niech jedzie zasili szeregi na okres świąt i nowego roku ,potem zafunduje sobie dwumiesieczne wakacje na własny koszt bo to pewne jak dwa razy dwa. Praca jak juz od kilku lat bywa pełnym pędem ruszy znowu od marca ,kwietnia . Po to śą teraz robione nabory do pracy, starzy pracownicy zjezdzają na świeta ,młode mięsko przyjeżdza,wypełnić wakaty świąteczno -noworoczne.(na pociechę (wątpliwą ) dodam że to nie tylko w tej firmie panują takie praktyki , no ale nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęscie.) Tym którzy zostali Życzę dużo sił i zdrowia w nadchodzących Świętach Bożonarodzeniowych oraz lepszych wypłat w nowym roku (choć to już przesądził niemiecki parlament {(minimum 8.50 brutto)} a nie wspaniałomyślny Sze PS. Arbeitsamt i Finanzamt to jedyne dwie komórki państwo które służą pomocą potrzebującym w walce z nieuczciwym pracodawcą. ps. do PS. są jeszcze media , które ochoczo podejmą walkę ( już raz to zrobiły ,pod postacią Pani Dziennikarki.

ada

byłam tam w tej pracy,niezle ciezko ale da sie wytrzymać ale fakt polacy to swinie i nie liczyłabym na ich pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Global Dienstleistungen - Münster

• Jak się pracuje w Global Dienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy Global Dienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Dienstleistungen?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Dienstleistungen?

Kandydaci do pracy w Global Dienstleistungen napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Dienstleistungen