Opinie o Global Dienstleistungen w Münster

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Global Dienstleistungen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Global Dienstleistungen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Dienstleistungen w Münster

nowy

hej,jak jest pod Berlinem e edece,jest ktos tam?

xyz

Jestem jiz tu ponad hstaniemy za miesiac. Podsumowujac : jesli ktos przyjechal zarobic pieniadze i chce pracowac a nie tylko narzekac to polecam nie jest tak ciezko i mozna sie przyzwyczaic

xyz

My wlasnie jedziemy. Damy znac jak jestm

achilles1978

witajcie czarna i gosc ja tez mam jechac to tylko pisza tak bo moze jest ciezko ale nigdzie nie ma chyba ze szukacie dalej.... moze bedzie dobrze przeciez to nie koniec swiata

Magazynier

Bez żadnego problemu dostałem pracę ,robotę załatwiłem przez pana Przemka jestem zadowolony.Koleś mówi prawdę nie ściemnia,mówi szczerze jak wszystko wygląda i jak jest.

logo firmy Monter wentylacji/ Monter klimatyzacji
Münster
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
gosc

Czarna. Ja wlasnie tez dostalam oferte pracy. I tez nie wiem co mam robic. Czy jechac czy nie . tal tu narzekaja..

czarna

a wenova to też global wszystko totalnie pokrecone. Dostalam propozycje pracy i nie wiem co robic ?? Naprawde tak zle??

absolwent

praca tragedia co slyszysz to tylko wajta i e szlafen , gogziny nigdy sie nie zgadzaja placa mniej do tego jest konto cejt ktore trzeba zapelnic 150 godzinami czesto jest wiecej a wyplaty takie same nie polecam tam pracy nie szanuja ludzi nie podoiba sie to wek i nastepny kilka razy w tygodniu dochodza nowi pracownicy masz swoje mieszkanie pelne cejt konto a wyplata 900 1000 euro w biorze nigdy nic nie wiedza godziny z korekta z miesioaca na miesiac. porazka i oszusci

zadowolony

Kochani ludziska. Pracuje w Westfalenland od 7 miesiecy. od 2 miesięcy jestem na kontrakcie bezposrednio pod Westfalenland i moim zdaniem jedyna rzeżnię jaką tam widzę to ta robiona przez Polaków. Na szczęscie biorą się powoli za nich i zaczynają wywalać na zbity pysk. Przyjechaliście do Niemiec uczcie się po pierwsze języka. Global jest jaki jest, ale daje Wam pracę wyłożoną na tacy, do tego mieszkanie, którego niektórzy pracując po rok czy dwa lata nie potrafią sobie sami wynająć. Szkoda słów, potraficie tylko narzekać

czujny(a)

global ma jeszcze umowe do grudnia a potem ODWIDZENIA co lapsi niewolnicy przejmuje westfalen

gość

Co sie teraz dzieje global i easy podobno odeszli z westpflaish mam umowę do konca wrzesnia o pracowałem tam od czerwca czy dostanę umowę bezpośrednio z westplaisha bo easy już mi nie przedłuży.

münsteraner

Pani Ana potrafi tam tylko po polsku. "Global 0251/2395990"

Zai

Poda ktos mi nr do globala na weekend musimye gdzies zjechac zostalismy na lodzie

młody

Ludzie pracowałem w easy.personal i jeśli by wam proponowali wyjazd pod sthudgard do cauflandu to nie z zgadzajcie się tam jest całkowita rzeznia

falkon

Praca w miare OK, zarobki tragiczne. 2-3 tygodnie bez wolnego, licząc soboty i niedziele. Szefowie tylko drą mordy i sie wyżywają na ludziach. Kary lecą za byle co... totalna porażka. Już lepiej próbować w EASYPERSONAL chociaż też odradzam, pracowałem tam rok czasu.Uczcie sie jezyka i uderzajcie do lepszej roboty bo tam sie ludzie wzajemnie nie szanują. Z roku na rok jest tam co raz gorzej... Ludzie zjarani i narąbani przychodzą do roboty ( niestety taki nasz zje..bany naród ). Sami wyrabiamy sobie opinie na nasz temat w ten sposób więc nie ma co sie dziwić że póżniej co chwile wywalają i przyjmują nowych. Global czy EASY jedno dziastwo.. tylko w EASY ciut lepiej ( moim zdaniem ) pracowałem tu i tu. Odradzam ! Strzała.

byly pracownik

Zwolnilem sie w zeszlym miesiacu zjechalem do polski , czekam na wyplate juz ponad tydzien od terminu w ktorym powinna byc wyplacona , rozmawiam z pania ania ale ona ciagle nie ma czasu albo po prostu leja na to i nie odbieraja tel. Ciezko zaplacic czlowiekowi za jego wysilek i czas ktory poswiecil dla tej firmy . Odradzam

byly pracownik

jarko

nie mam co narzekać,kasa na czas,pokój wynajmuję prywatnie,mieszkałem miesiąc na mieszkaniu firmowym było normalnie.Wiadomo wszędzie trafi się patologia z polski ale nikt nikomu nie karze mieszkać na firmowych pokojach samemu można coś wynająć.

pracownica
@jarko

Tak zgadzam sie z toba i twoja opinia..jeszcze sie taki nie urodzil coby polaka dogodzil..umiemy narzekac,marudzic i obgadywac innych..pozdrawiam

jarko

O co wam ludzie chodzi???do Niemiec jedzie się pracować a nie na wakacje,chcesz zarobić to pracuj.ja pracuje w Globalu nie słyszałem o takich rzeczach jak tu piszecie.Polak chce zarabiać 2000eur nic nie robić albo być kierownikiem od razu,tak to nie działa ludzie.Wiadomo to nie praca przy kwiatkach tylko przy mięsie.Wiem że takie wpisy robią dzieciaki młodzież która wyobraża sobie złote góry i że będą bogaczami,a tu studenciki i małolaty pracy nienauczeni nie wiedzą co to praca za granicą.

hans

Pracowałem w wielu krajach i firmach, ale takiego syfu jak w globalu nigdy nie widziałem. Odradzam.

prenumeratorka

Chciałabym się dowiedzieć kto usuwa posty? rano czytałam tu coś innego, na poczcie znalazłam kilka powiadomień o wpisach, a tu.... nic... lipa!

Zostaw merytoryczną opinię o Global Dienstleistungen - Münster

• Jak się pracuje w Global Dienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy Global Dienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Dienstleistungen?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Dienstleistungen?

Kandydaci do pracy w Global Dienstleistungen napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Dienstleistungen