CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

Opinie o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

goryllus

Dałem im szansę. Miesiąc. Ani minuty dłużej. On był bystrzejszy. Zakumał po 1 dniu. Szacun.

Beliar

Do wszystkich nie kumatych którzy mają problem ze zrozumieniem zamieszczanych tu negatywnych opinii - czyli jedynych opinii: poświęćcie miesiąc ze swojego życia na pracę tam. Zaprawdę powiadam wam, dobrze wam to zrobi, a nigdzie nie zdobędziecie takiego doświadczenia jak u pana profesorka ;)

Mlotek

W 2007 roku szukałem pracy i próbowałem się tam zatrudnić. Chociaż potem znalazłem pracę, pracowałem w tym czymś 2 tygodnie za darmo, a traumę mam do dziś. Każdy kto tam wchodzi ryzykuje stratę czasu, a dla wrażliwszych osób załamanie nerwowe. Każda negatywna uwaga powyżej jest prawdziwa.

beliar

Ręce opadają. Tyle lat, tyle postów i ciągle trafiają się naiwniacy którzy się do niego pchają. Nie rozumiem. Ciekawość was do niego ciągnie czy liczycie na że właśnie wam "się uda"?

Grafik

mily

firma (usunięte przez administratora) nie polecam, łamią KP i o od jakis co najmniej 20 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

asz

Z ciekawości zapytam, to ty robiłeś projekt nowego sterownika urzadzeń razem z dużym ekranem dotykowym?

śmiechu warte

Aplikowałem ponad 10 lat temu. Interview wyglądało tak, że przyszedłem na umówioną godzinę, poczekałem, po 2 godzinach ktoś mnie przyjął, ale chyba wzięty z łapanki. Potem sobie poszedłem. Potem popytałem ludzi tam pracujących. Krótko mówiąc "run Forest, run". Ich oferta wisiała w Urzędzie Pracy. Dla desperatów, którzy już nie mogą odmówić.

asdzx

W takim razie dlaczego przynajmniej od pół roku szukają elektronika/inżyniera i nie mogą znaleźć? Wygląda że nawet jak ktoś przyjdzie do nich to szybko rezygnuje.

Ala22

Jeśli lubisz pracę od poniedziałku do piątku, oraz lubisz wpadać do pracy w 3 soboty w miesiącu, a najlepiej i w niedzielę, to bierz tą fuchę.

@Ala22

W CTL możliwe jest ustalenie indywidualnych warunków umów, które regulują czas ich realizacji. Nie jest prawdą, że firma pracuje w Niedzielę.

Dorota

Dziękuję Wam wszystkim za komentarze, które czytałam mając już napisanego maila z ofertą na jedno z ich ogłoszeń - brakowalo tylko wpisać adresu e-mailowego.

nowy

Cześć chciałem się dowiedzieć jakie pierwsze zadanie miała do zrobienia osoba, która ubiegała się w tej firmie o stanowisko grafika? Jeżeli ktoś ma takowe informacje bądź coś pamięta z własnego doświadczenia to będę wdzięczy za odpowiedz i informacje. Pozdrawiam

***

Szkoda waszego czasu. Nie wiem jak ta firma w ogóle funkcjonuje, skoro na stałe są może dwie osoby, reszta to ciągle nowi pracownicy. Atmosfera bałaganu i brak organizacji.

@***

W naszej firmie pracuje wielu długoletnich pracowników, dlatego zachęcamy do osobistego zapoznania się z firmą i warunkami współpracy, a także do dokonania osobistej oceny atmosfery w pracy oraz samej pracy.

tomo romo

Drodzy kandydaci. W momencie gdy pracowawca wysyła do Ciebie sms-a z zaproszeniem na spotkanie , a nie dzwoni wiec że coś się dzieje nie tak.(usunięte przez administratora)

@tomo romo

Szanowny Panie w dzisiejszych czasach zaproszenia kandydatów w formie elektronicznej przez email, sms jest normalnym i przyjętym sposobem komunikacji pomiędzy podmiotami. Szanują czas naszych kandydatów zdecydowanie wolimy wysłać SMS, w którym zawarte są wszelkie informacje dot. spotkania, co jednocześnie jest wygodniejsze dla osoby, która otrzymuje taką wiadomość bowiem nie musi dodatkowo zapisywać terminu spotkania. Jest to niewątpliwie ułatwienie w szczególności w dobie korzystania przez większość osób z telefonów komórkowych i smartfonów.

bylec

Fora odnośnie opinii o pracodawcach omijałem szerokim łukiem do tej pory. To nie była rozsądna decyzja z prespeketywy aspirującego do umowy o prace. Na szczęście człowiek uczy się całe życie i po raz kolejny zanim podejmę decyzję zawodowo-zyciową wrócę do bolesnych wspomnień i poczytam fora...

ni-ko

Najgorsza firma, jaką poznałam. Atmosfera, zarobki, komunikacja - wszystko! Jedynym plusem było to, że po miesiącu pracy (tak, aż tyle tam wytrzymałam!) schudłam 6 kg! Jeśli więc ktoś potrzebuje skutecznej terapii odchudzającej - zapraszam do firmy (usunięte przez administratora). :D

NICKIE

Wyobraź sobie najwspanialszą pracę jaką byś chciał wykonywać. Teraz wyobraź sobie pracę dla Ciebie najgorszą! Teraz prawdopodobnie już wiesz jak wygląda praca w CTL. Porównanie: Dzień świra - fragment, w którym facet otrzymuje wypłatę - szczęściarz, tam tyle nie zarobisz ;) (usunięte przez administratora) UWAGA DLA KANDYDATÓW Próbowaliście dziecku tłumaczyć żeby nie dotykał gorącego? tłumaczenie nic nie da, on musi tego dotknąć.

naiwny

O ile nie jest to wpis osoby podstawionej, to zapraszam do CTLu DARMOWĄ degustację ;)

stary pracownik

Powiem Wam w skrócie trzymajcie się z dala od tej firmy.

naiwny

Student - przeczytaj chociaż tę stronę forum. Zastanów się choć przez chwilę czy negatywne komentarze które tu wystawiamy, wystawiamy dlatego że nam się nudzi, czy po to żeby ustrzec wszystkich naiwnym którzy myślą o pracy w tym (usunięte przez administratora)...

@naiwny

W naszej firmie pracują długoletni pracownicy, dlatego zachęcamy do osobistego zapoznania się z firmą i warunkami współpracy, a także do dokonania osobistej oceny atmosfery w pracy oraz samej pracy.

Lula

własnie jutro mam iść na "dzień próbny" Na rozmowie żadnych konkretów...

zenia

Potwierdzam opinie moich poprzedników. P(usunięte przez administratora)ja akurat miałam pracować jako grafik przy ustawianiu katalogów laserów. Pracowałam 3 dni - w totalnym chaosie i jakiejś mrocznej atmosferze - i wyszło na to, że nie zrobiłam nic. Szkoda mi tylko tych ludzi, którzy tam zostali...

@zenia

Wszelkie kwestie związane z pracą i wynagrodzeniem reguluję indywidualna umowa. Za wykonaną pracę CTL zawsze wypłaca wynagrodzenie w całości.

Zostaw merytoryczną opinię o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.