CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

Opinie o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

CTL

Szanowny Panie. Wysokość wynagrodzenia jest indywidualnie uzgadniana dla każdego stanowiska/umowy. Wszystko zależ od rodzaju umowy, jej przedmiotu.

CTL

Szanowny Panie. CTL zawsze podchodzi indywidualnie do zawieranych umów stąd za każdym razem istnieje taka szansa aby umówić się zarówno co do warunków wykonywania umowy jak i kwestii finansowych. Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

CTL

Szanowny Panie. Wszelkie kwestie związane z wynagrodzeniem są zawarte w indywidualnej umowie. Wysokość zarobków jest różna, w zależności od rodzaju i zakresu umowy.

CTL

Szanowny Panie. Wydaję się, że opisuje Pan pracę w innej firmie (logistycznej). CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o - Warszawa zajmuje się produkcją i sprzedażą urządzeń dla medycyny.

Grafik

mily

firma (usunięte przez administratora) nie polecam, łamią KP i o od jakis co najmniej 20 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

CTL

Szanowny Panie. Jeżeli chciałby Pan znaleźć zatrudnienie w Naszej Firmie to zachęcamy do wysyłania CV na adres email wskazany na stronie internetowej.

CTL

Szanowni Państwo. Najlepiej poznać daną firmę i ewentualne warunki współpracy poprzez osobiste pojawienie się w firmie. Kierowanie się anonimowymi wpisami nie jest najlepszym sposobem na znalezienie pracy. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o - Warszawa.

CTL

Szanowny Panie. Wypowiada się Pan jako osoba anonimowa. Z chęcią odniesiemy się do Pańskich zarzutów, czy są prawdziwe czy nie, jeżeli poda Pan swoje dane. Oczywiście mając na uwadze chęć ochrony Pana danych osobowych zapraszamy na spotkanie w siedzibie firmy gdzie wszystkie podnoszone przez Pana kwestie zostaną przedyskutowane. Jednocześnie kolejny raz informujemy, że firma CTL zawsze wypłaca wynagrodzenie za prace wykonane i rozliczone.

CTL

Szanowny Panie, jeżeli chodzi o firmę CLT to jak sama nazwa wskazuję są to inne firmy. Firma CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o - Warszawa zajmuję się produkcją i sprzedażą urządzeń dla medycyny. Z tego co można sprawdzić w internecie pod nazwą CTL Katowice mieści się firma logistyczna, więc zapewne o tą firmę chodzi.

CTL

Szanowny Panie firma CTL - Centrum Techniki Laserowej - LASERINSTRUMENTS sp. z o.o. nie posiada oddziału w Katowicach i zapewne oferta, o której Pan napisał dotyczy innego podmiotu gospodarczego.

CTL

Pański wpis tylko i wyłącznie potwierdza fakt, iż w CTL warunki umowy są negocjowane przez strony. Wszelkie kwestie związane z pracą i wynagrodzeniem reguluję indywidualna umowa.

CTL

Szanowny Panie. Bardzo cieszymy się z tego, że tak bardzo interesuję się Naszą Firmą. Z uwagi na brak podawania z Pańskiej strony jakichkolwiek danych, nie jesteśmy w stanie odnieść się do Pana wpisów. Tak jak zostało wcześniej napisane, wszelkie umowy są indywidualnie uzgadniane przez strony umowy. W przypadku gdy jedna ze stron przedstawia lub oczekuje warunków, które nie są do zaakceptowania przez drugą stronę, jest rzeczą normalną, że strony nie zawierają umowy. Jak Pan sam napisał "postawił Pan twarde warunki" co należy odczytywać jako warunki nie do spełnienia, stąd pewnie dlatego CTL nie wyraził zgody na zawarcie z Panem umowy. Jeżeli chce Pan wyjaśnić tą sytuację to zapraszam do siedziby firmy lub przesłanie emaila.

biedroneczka

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Faktycznie, wymagania są olbrzymie, ale wystarczy być myślącym człowiekiem i posiadać chęć do pracy, a wszystko jest ok.

CTL

Szanowny Panie dlaczego uważa Pan, że wpisujący musi być żoną Prezesa. Równie dobrze można by zasugerować i zadać Panu pytanie z jakiej firmy konkurencyjnej Pan jest. Odrobinę szacunku do wpisów innych forumowiczów, którzy mają odmienne zdanie niż Pan.

CTL

Zapraszamy do Naszej Firmy, gdzie dowie się Pan o warunkach współpracy. Firma CTL toleruje jedynie zatrudnienie legalne i przestrzega obowiązującego prawa, w tym również w przedmiocie zawierania umów.

CTL

Szanowny Panie Anonimie zaprzeczamy aby zdarzyła się taka sytuacja. Opisuje Pan rzekome zdarzenia, które miałyby mieć miejsce 5 lat temu, co musi budzić zdziwienie. CTL przestrzega prawa w kwestii zawierania umów.

CTL

Pana wpis tylko i wyłącznie potwierdza, że opinie dodawane przez innych użytkowników nie są prawdziwe. Gratulujemy 20 letniej kariery zawodowej u jednego pracodawcy i życzymy dalszej owocnej współpracy.

CTL

Gratulujemy założenia własnej firmy, jednocześnie zaprzeczamy aby doszło do opisanych przez Pana wydarzeń.

CTL

Szanowny Panie. Jak widać z treści Pana wpisu, jest Pan zainteresowany tylko i wyłącznie obrażeniem osób z CTL, a nie przedstawieniem jakiejkolwiek opinii o pracodawcy. Firma CTL obecna jest na rynku od 1991 roku i w tym czasie zatrudniała wielu konstruktorów, które do dnia dzisiejszego są zadowolone z tej współpracy i z którymi cały czas współpracuje. Co do Pana informacji o nie wypłacaniu ustalonych wynagrodzeń to zaprzeczamy temu. CTL zawsze wywiązuje się z zawartych umów i wypłaca wynagrodzenie za wykonaną pracę. Zaprzeczamy również, aby CTL znajdowało się na czarnej liście Politechniki czy też innej uczelni. Najlepszym sposobem na potwierdzenie niniejszego wpisu jest osobista wizyta w CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o i zapoznanie się z firmą oraz zespołem ją tworzącą.

CTL

Szanowny Panie. Z Pana wpisu można wywnioskować, że podjął się Pan pracy, której nie potrafił Pan wykonać, natomiast niezrozumiałe jest aby po jednym dniu (o którym Pan napisał) był Pan w stanie poznać zarówno firmę, o której zamieszcza Pan opinie a tym samym napisać prawdziwą opnie. Rozumiemy Pana rozgoryczenie brakiem zatrudnienia w CTL, ale jak Pan słusznie zauważył, nie był Pan w stanie wykonać powierzonego Panu zadania. Najlepszym sposobem na potwierdzenie niniejszego wpisu jest osobista wizyta w CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o i zapoznanie się z firmą oraz zespołem ją tworzącą. Wszystkich chętnych do współpracy zapraszamy zatem do składania swoich aplikacji do pracy w Spółce.

Werewolf

Gdybym zajrzał tu wcześniej... :/ tak tylko zdrowie i nerwy zmarnowałem, będę walczył o swoje wynagrodzenie, ale nwm czy cokolwiek zdziałam :/

@Werewolf

Bardzo prosimy o szczegóły. Pański opis nie daje nikomu niczego konkretnego. Za wykonaną pracę CTL zawsze wypłaca wynagrodzenie w całości.

CTL

Wszelkie kwestie związane z pracą i wynagrodzeniem reguluję indywidualna umowa. Pański opis nie daje nikomu niczego konkretnego.

CTL

Szanowny Panie Werewolf zaprzeczamy aby zdarzyły się takie sytuacje. Wszelkie kwestie związane z pracą i wynagrodzeniem reguluję indywidualna umowa. Za wykonaną pracę CTL zawsze wypłaca wynagrodzenie w całości.

CTL

Nie ma na rynku pracodawców, którzy oferują po 3.000zł netto osobom bez doświadczenia zawodowego, a piszesz właśnie o takich osobach (studentach). Rozumiemy, że każdy pracownik, nawet nie posiadający żadnego doświadczenia chciałby zarabiać duże pieniądze. Wszelkie kwestie związane z pracą i wynagrodzeniem reguluję indywidualna umowa, na podstawie, której można zarobić bardzo przyzwoite wynagrodzenie, co jest uzależnione od doświadczenia i zakresu pracy.

CTL

Ma Pan/Pani rację. Najlepiej osobiście przyjść i przekonać się o warunkach współpracy i poznać firmę a nie sugerować się tylko na podstawie anonimowych wpisów. Serdecznie zapraszamy do siedziby CTL.

CTL

Proponujemy zapoznanie się z oferta na miejscu, w siedzibie firmy a dopiero później ocenianie jej na forum. Dla wielu osób kwota 2.600zł jest to wystarczające wynagrodzenie. Wszelkie kwestie związane z pracą i wynagrodzeniem reguluję indywidualna umowa, na podstawie, której można zarobić bardzo przyzwoite wynagrodzenie, co jest uzależnione od doświadczenia i zakresu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.