CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

Opinie o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

Enter

ja rozumiem, że nie zawsze jest idealnie, ale moi drodzy gdzie jest? nie ma firmy idealnej. jak komuś nie pasuje to załóżcie swoje firmy, zatrudnijcie pracowników i zobaczcie jak łatwo jest wszystkim zarządzać :)

Gandalf

zgadzam się z przedmówcą.. ktoś chyba bardzo nie lubi właściciela stąd te bezpodstawne hejty

Kir

słyszałem, że kiedyś było tutaj nie za wesoło, ale ja pracuje od 3 miesięcy i nie zauważyłem nic dziwnego szef podchodzi do nas z szacunkiem, a wypłata jest zawsze na czas

Maciek

jeśli chcesz pracować to znajdziesz u nich coś dla siebie, z dobrą kasą i normalnymi godzinami pracy. wiele można się nauczyć i zdobyć sporo doświadczenia z laserami

Grafik

mily

firma (usunięte przez administratora) nie polecam, łamią KP i o od jakis co najmniej 20 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kire

przestańcie siać te hejty. Pan profesor to bardzo w porządku człowiek i nie zasłużył sobie na takie podejście

Kot

Od kilku miesięcy pracuje w CTL i jak na razie sobie chwalę. Chetnie zostanę w tej firmie na dłuzej jeśli nic się nie zepsuje

Oskar

Ja radzę zrobić tak - sprawdzić samemu. Tutaj każdy może napisać w sumie co chce, a jaka jest prawda trzeba doświadczyć samemu, bo każdy ma inne wymagania i oczekuje innych rzeczy od pracodawcy.

aga

zdecydowanie nie warto

Alicja

@Łukas123 czy możesz napisać nam więcej o swoich doświadczeniach z CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o? Dlaczego konkretnie nie polecasz? Wspominasz o pracy za darmo. Co masz tutaj na myśli? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Alicja

@Zbyszek, proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o

Alicja

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o? Dużo informacji możecie znaleźć na stronie internetowej firmy http://www.ctl.com.pl/o-firmie ;)

CTL

Szanowny Panie. Jak widać z treści Pana wpisu, jest Pan zainteresowany tylko i wyłącznie obrażeniem osób z CTL, a nie przedstawieniem jakiejkolwiek opinii o pracodawcy. Firma CTL obecna jest na rynku od 1991 roku i w tym czasie zatrudniała i wykształciła bardzo dużo osób, które do dnia dzisiejszego są zadowolone z tej współpracy. CTL zaprzecza aby w Spółce pracownicy i współpracownicy a także kontrahenci byli traktowani w sposób niewłaściwy. Najlepszym sposobem na potwierdzenie niniejszego wpisu jest osobista wizyta w CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o i zapoznanie się z firmą oraz zespołem ją tworzącą.

CTL

Szanowna Pani jest to portal o pracodawcach i opiniach o nich a Pani snuje przypuszczenia jak większość z tych wpisujących, choć tu trzeba się zastanowić czy są to osoby w liczbie mnogiej czy jest to jedna osoba bądź kilka osób, które umieszczając wpisy oczerniające CTL podają różne nicki. Nie rozumiem też osób, które oceniając czy coś jest prawdziwe czy nie sugerują się ilością wpisów. Jest rzeczą normalną, że hejtowanie czy krytyka jest bardziej eksponowana niż pochwały i CTL nie wymaga aby pracownicy czy też współpracownicy (zarówno Ci którzy współpracują z firmą od dłuższego czasu jak i ci co pracują od niedawna) zamieszczali wpisy pochlebne. Po Pani pierwszym wpisie widać, że jest Pani jest lub może być uprzedzona do pracodawców stąd zapewne Pani zgoda z opiniami a raczej ocenami rzekomych pracowników CTL. Najciekawsze jest to, że wszystkie wpisy rzekomych pracowników zawierają tylko i wyłącznie ocenę negatywną a nie zawierają najważniejszego a więc opisu co należało do ich czynności i czy z tego obowiązku się wywiązali. Z uwagi na pełna anonimowość również CTL jest pozbawione możliwości obrony swojego dobrego imienia. Natomiast o prawdziwości tych opinii a bardziej ocen niech przemawia fakt, iż CTL istnieje od 1991 roku. Tak więc wszystkich chętnych do pracy i współpracy z CTL zapraszamy do składania CV.

CTL

Szanowna Pani bardzo nam przykro, że Pani negatywne doświadczenia z innych firm powodują, że próbuję Pani przerzucić winę tych pracodawców na CTL. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek zastrzeżenia do CTL to zapraszamy do osobistego kontaktu ze Spółką gdzie zostaną one wyjaśnione. Wszelkie kwestie związane z pracą i wynagrodzeniem reguluję indywidualna umowa. Za wykonaną pracę CTL zawsze wypłaca wynagrodzenie w całości.

CTL

Po Pana wpisie widać, że jest Pan zainteresowany tylko i wyłącznie obrażaniem innych osób i nie ma Pan/Pani nic do dodania w kwestii pracy na rzecz CTL. Wszystkich zainteresowanych pracą lub współpracą z firmą CTL zapraszamy do składania CV na wolne stanowiska pracy.

Holmes

Od pół roku jest tam grafik komputerowy i jakoś nie narzeka

CTL

Szanowny Panie. W CTL obowiązuje praktyka, że wszelkie kwestie związane z wynagrodzeniem oraz warunkami umowy ustalane są przed rozpoczęciem wykonywania pracy. Zaprzeczamy aby doszło do opisanych przez Pana wydarzeń.

Grafik komputerowy
@CTL

Potwierdzam wszystkie powyźsze, negatywne opinie na temat firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. Z .o.o. w Warszawie. Zgadzam się z nimi w 100%. Pozdrawiam.

@Grafik komputerowy

Szanowny Panie. Pana wpis potwierdza jedynie, że stan, który Pan opisał nie jest prawdziwy, bowiem jak sam Pan napisał pracował Pan w firmie CTL przez 2 miesiące jednakże potwierdza Pan negatywne opinie opisujące stan sprzed kilku lat, co już musi być zastanawiające. Tak jak zostało to wcześniej opisane, CTL przestrzega zawartych umów, zgodnie z ich zapisami. Raz Pan piszę, że pracował za darmo, a później, że kwota jaka Pan otrzymał była zaniżona co tylko i wyłącznie świadczy o tym, że wydarzenia opisane przez Pana nie są prawdziwe. Firma nie ma w zwyczaju dyskutowania na forum internetowym z osobami anonimowymi wobec czego nie możemy konkretnie ustosunkować się do Pana zarzutów ale gdyby były one prawdziwe to zapewne przedstawiałby się Pan swoim imieniem i nazwiskiem. Niestety w dzisiejszych czasach firmy muszą zmierzyć się z falą hejtu w szczególnie ze strony konkurencji jak i osób, które nie przeszły pozytywnie procesu rekrutacji.

@Grafik komputerowy

Szanowny Panie. Pana wpis tylko i wyłącznie potwierdza, że wydarzenia jakie Pan przedstawił są nieprawdziwe. Skoro pracował Pan przez dwa ostatnie miesiące, a tak wynika z Pańskiego wpisu, to jak może Pan potwierdzać wydarzenia, które miałaby się zdarzyć kilka lat temu. Poza tym w swoich wpisach napisał Pan, że pracował za darmo po czym chwilę później dodał Pan, że nie odpowiadała Panu stawka zaproponowana przez firmę CTL. Widać tu pewną niekonsekwencję Firma CTL zawsze dotrzymuję zawartych umów i liczy na przestrzeganie zapisów umów przez drugą stronę. Firma CTL nie ma w zwyczaju komentowania umów pomiędzy CTL i ich współpracownikami, kontrahentami, pracownikami. Biorąc pod uwagę, że nie podał Pan swoich danych, które w ogóle umożliwiałyby jakąkolwiek merytoryczną dyskusję z Panem traktujemy Pana wpis tylko i wyłącznie w charakterze nieuczciwej konkurencji. Jednocześnie zaprzeczamy aby zaistniały okoliczności opisane przez Pana.

minia
@CTL

Wpisy tu to żaden hejt tylko rzetelny opis faktów i ostrzeżenie dla szukających pracy. Jeśli ktoś nie przeszedł pozytywnie rekrutacji powinien się tylko cieszyć przeglądając fora :D

Essential Words

Pracowałem u profesora w CTL. Spoko. Pan Profesor jest wymagający, krytyczny, ale jak jesteś specjalista to poradzisz sobie. Co do jego osobowości... Nerwowosc nie jest wada w jego wieku. Miejcie trochę litości . Pewnie macie własnych dziadków . W kazdym razie profesor jest życzliwy, tolerancyjny, wyrozumiały, serdeczny i potrafi byc nawiet ciepły. Przeciez ma stała ekipa od lat i jak ktoś z was nie zostal zaakceptowany przez nich to macie problem :) Właśnie ludzie pracujący w CTL są wspaniali! I dziękuję im za wsparcie na początku kariery w tej firmie. Zaliczam czas tam za przyjemną pracę.

Essential Words

sa

Hej hej a nie wiecie czy tutaj w firmie w najbliższym czasie będzie prowadzona jakaś nowa rekreacja?

CTL

Szanowna Pani, zapraszamy do przesyłania swoich CV na adres Spółki, nawet bez odpowiedzi na konkretne oferty pracy wystawiane przez CTL.

Zostaw merytoryczną opinię o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.