CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

R Nowy wpis

a początku zawsze jest fajnie? Jeśli ta zasada także tutaj obowiązuje to możecie mi opisać wdrożenie na stanowisko? jak wyglądają pierwsze miesiące pracy i co dzieje się już później?

Ala Nowy wpis

No to może od drugiej strony.. w jaki sposób sporządzać te wspomniane projekty by nie było w nich już miejsca na jakiekolwiek poprawki? Po prostu zastanowiła mnie tamta wypowiedz wskazująca na to, że ktoś akurat miewał z tym większe problemy. ale chyba nie każdy skoro jednak pozytywne opinie się pojawiały? Jakie wiec macie sugestie i porady?

były Nowy wpis
@Ala

Takich projektów nie wymagających poprawek w zasadzie nie ma bo poprawki są normalnym procesem "twórczym". Problem polega na tym, aby zmierzały w jakimś logicznie uzasadnionym celu a nie wyłącznie by odwlec termin sfinalizowania projektu z równoczesnym pozostawieniem go zlecającemu. W jaki sposób to zrobić? To zależy co jest przedmiotem projektu i jaka jest forma "zatrudnienia". Podstawowa kwestia: umowa o pracę na czas nieokreślony. Później to zarządzający firmą może sobie "marudzić" i "wybrzydzać". Reszta zależeć będzie od wytrzymałości psychicznej pracownika. No i tu warto przyjrzeć się jak dużo negatywnych opinii jest na temat danej firmy. W tym przypadku jest tego "po kokardę", ale oczywiście najważniejsze jest osobiste doświadczenie. Weź tylko proszę pod uwagę stareńką zasadę: na początku zawsze jest fajnie.

Agnieszka

Jestem zainteresowana pracą dodatkową w tej firmie, komunikację z Panem Profesorem oceniam jako responsywną, na najwyższym poziomie, uśmiech na powitanie, poczucie humoru na najwyższym poziomie, do tego nienaganne maniery. Pan Profesor to prawdziwy pasjonat laserów. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam poznać osobiście tak wybitnego naukowca. Negatywne wpisy wyglądają na działania nieuczciwej konkurencji.

były Nowy wpis
@Agnieszka

Na prawdę chcesz ludziom wmówić, że tak wiele negatywnych opinii jest wynikiem działania nieuczciwej konkurencji? Z pracą w tej firmie jest jak z przechodzeniem na czerwonym świetle przez ruchliwą ulicę - jakiejś części przechodniów to się udaje. Robisz zlecony projekt i po kilku konsultacjach ostatecznie przedstawiasz swoją pracę. Prezes ogląda i... prosi o dokonanie kilku kolejnych poprawek, ale ty widzisz że to nie jest kompatybilne z pierwotnymi założeniami, zatem de facto mamy do czynienia z nowym projektem. No a co z pracą, którą dotychczas wykonałaś już po uprzednich konsultacjach? ...do kosza aż do skutku! Czas upływa, mija termin wykonania zlecenia, więc nie wywiązujesz się z umowy. No i tu następuje ww skutek, chyba oczywisty? Jeśli nie jest dla Ciebie oczywisty to "idź" do sądu i tam dochodź należnego wynagrodzenia - jeśli finansowo Cię na to stać! Pan prezes ten patent doskonale przećwiczył, więc gdy cokolwiek w tej firmie pozostawisz nie otrzymując wynagrodzenia to możesz już o tym zapomnieć.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Grafik

mily

firma (usunięte przez administratora) nie polecam, łamią KP i o od jakis co najmniej 20 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Firma CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o szukała pracowników na stanowisko Grafik w mieście Warszawa. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

pracowałem

DO KŁA DNIE. Każdy szukający pracy po raz pierwszy, obowiązkowo powinien trafić do tej firmy. Później każda inna praca na pewno będzie "lepsza".

Z.

NA jakie zarobki może liczyć w tej firmie grafik komputerowy?

grafik

A jednak - zapłata została zrealizowana. Więc o zarobkach - jeśli jesteś profesjonalistą, to możesz liczyć na normalne wynagrodzenie w dobrej stawce godzinowej... ale poczatkujący łatwo sobie nie poradzi. W odróżnieniu więc do większości, wystawiam ocenę pozytywną.

Grafik komputerowy

Praca - dość uciążliwa dłubanina. Za to zapłata w terminie, bez negocjowania podanej stawki. Za dodatkową pracę wykonaną bez kręcenia nosem, można liczyć na dodatkowy "bonus".

Cóż... nie chcecie, nie wierzcie. Niżej znajdziecie komentarz osoby "grafik", która jeszcze dziś miała wątpliwości co do tego, czy dostanie wynagrodzenie za wykonaną pracę. Meksyk niezły, ale i 2tys za ~20 godzin pracy złą stawką nie jest.

Czy w CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Cieślak

Nie

Krzysiek

Pracowałem w CTL kilka lat temu, głównie asystowałem specjalistom/ inżynierom. Byłem wówczas studentem, jak na tamten czas wynagrodzenie było OK. Oceniam sytuację w firmie na tamte czasy raczej pozytywnie, zawsze mogło być lepiej, ale chyba w każdym miejscu można się do czegoś doczepić. Co prawda po niecałym roku, chyba 10 miesiącach odszedłem, ale głównie dlatego, bo się przeprowadziłem i niestety straciłbym za dużo czasu w ztm... Pozdrawiam...

Robert

Widzę że nie masz najlepszego zdania na temat stylu zarządzania w CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS. Co możesz powiedzieć natomiast o poziomie wynagrodzenia w firmie, jesteś zadowolony ze swojej pensji? Liczę na Twoją odpowiedź.

NWp

Pracowałem czerwcu - lipcu 2004 roku. Zrobiłem co trzeba: poprawki w kodzie asemblera do laseru plus zaprojektowanie scalonego układu cyfrowego. (usunięte przez administratora)zrobił swoje, (usunięte przez administratora)może odejść - nieopatrznie chlapnąłem coś o 500 za tą robotę i tyle mi wypłacili. Byłem młody , nieopierzony a bezrobocie 20 % więc grzecznie wziąłem co dają... Fakt atmosfera taka sobie :(usunięte przez administratora)albo którego dnia przychodzę a tu nie ma sprzętu który programowałem - zabrali go na jakieś targi bez słowa uprzedzenia że na ten dzień nie ma sensu abym do firmy się fatygował. Praca była bardzo wymagająca ( pamiętam że przez całą niedzielę analizowałem u siebie w pokoju wydrukowany kod asemblera rozłożony na podłodze). Potrzebna była naprawdę duża wiedza i samozaparcie . Myślę że w tym leży problem... Tylko taką osobę profesor docenia - tylko ilu ludzi posiada dogłębną wiedzę w takich skomplikowanych, trudnych technicznie tematach ? I czy na pewno musieli by pracować akurat w CTL zamiast gdzieś za granicą za kilka razy większą pensję ? A cechy charakteru (usunięte przez administratora)na pewno nie pomagały.

Starx1

W CTL pracowałam około 5 lat. Byłam super zadowolona. Na moje oko technologie laserowe raczej były nowoczesne, na miarę XXI wieku. Na początku było mi trudno poznawać nowe zagadnienia techniczne (jestem po stosunkach międzynarodowych - humanistką :) ). Zajmowałam się anglojęzycznymi kontaktami. Z tego, co pamiętam, prezes był pomocny, mogłam liczyć na jego wsparcie, ale fakt - był bardzo wymagający, zwłaszcza od siebie. Często wyjeżdżałam - służbowo za granicę. Zmieniłam stan cywilny i wyjechałam z Polski. Szkoda, bo to była fajna praca, rozwijająca, przyszłościowa. Polecam ambitnym.

@cicha ale jednak pracowałaś tam 15 lat to chyba nie było aż tak złe?

Twoja opinia na temat pracy w firmie CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS jest bardzo negatywna. Zasugerowałeś również, iż w firmie występuje zjawisko (usunięte przez administratora), dlatego chciałbym poruszyć tę kwestię. Tego typu oskarżenie jest bardzo poważne, dlatego proszę Cię o to, abyś uzasadnił swój wpis w tym zakresie. Dzięki temu będziemy mogli zrozumieć, że rzeczywiście takie zjawisko występuje.

Dwa tygodnie to raczej mało czasu, żeby poznać dobrze warunki zatrudnienia, które po okresie próbnym mogą się bardzo zmienić. Napisałeś dużo o atmosferze pracy, ale nie poruszyłeś innych aspektów zatrudnienia. Użytkowników forum interesuje wynagrodzenie i różne dodatki. Dodaj informacje na ten temat.

Sylwia

CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS często poszukuje nowych pracowników. Zainteresowała mnie bardzo jedna kwestia, o której nadmieniłeś, a mianowicie to, iż z firmy postanowiłeś odejść już jakiś rok temu. Od tego czasu mogły przecież zajść ogromne zmiany - nie sądzisz?

Nie jestem pracownikiem firmy jak sugerujesz, ani nie mam żadnych z nią powiązań. Po prostu interesują mnie warunki zatrudnienia i chętnie dowiem się jak one wyglądają i jakie zdanie o firmie mają pracownicy. Pracowałeś w CTL, więc musiałeś widzieć w zatrudnieniu jakieś dobre strony. Zawsze można próbować coś zmienić lub poprawić, żeby praca przebiegała w lepszych warunkach i bardziej przyjaznym otoczeniu. Nie sądzisz?

Kwota, którą podałeś, nie jest zbyt wysoka, jeżeli rzeczywiście była ona za 4 miesiące pracy. Dowiadywałeś się od pracodawcy, dlaczego takiej wysokości otrzymałeś wynagrodzenie? Ciekawi mnie, na jakie honorarium umawiałeś się początkowo. Mógłbyś to napisać?

Katarzyna

Ale może nie piszmy o konkretnych osobach po nazwisku. Co do krzyczenia na pracowników, to nie powinno się to zdarzać w pracy - mieliście możliwość zgłoszenia np. anonimowej skargi?

Agnieszka

Muszę powiedzieć, że bardzo zaskoczył mnie Twój wpis. Sprawdziłam to i wygląda na to, iż CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS nie planuje żadnych takich zmian. Ale może byłoby lepiej, jakby jakiś pracownik tej firmy zechciał to w jakiś sposób zweryfikować. A tymczasem może zechcesz mi powiedzieć, jakim stanowiskiem byłbyś zainteresowany?

Rafał

Masz rację. Na stronie https://www.gowork.pl/praca/ctl-centrum-techniki-laserowej-laserinstruments-sp.-z.o.o;pr są najnowsze ogłoszenia rekrutacyjne i faktycznie oferta znajduje się pod adresem, który podałeś. Napisz na jakie stanowisko chciałbyś aplikować. Firma prócz pensji oferuje dodatkowe premie zadaniowe i możliwość zakwaterowania dla osób spoza województwa mazowieckiego. Daj znać jeżeli się zdecydujesz.

Justyna

Zarówno Ty, jak i osoby wypowiadające się powyżej, zapominacie się odrobinę. Nie wolno na forum o charakterze publicznym nikogo obrażać, bowiem jest to niezgodne z zasadami spisanymi w regulaminie serwisu GoWork, do którego Was odsyłam: https://www.gowork.pl/regulamin A Ty sam miej na uwadze, iż różne mogą być powody częstej rekrutacji w CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS. Byłeś kiedykolwiek pracownikiem tej firmy, czy wypowiadasz się tylko jako jej obserwator?

Masz rację, nigdy nie wiadomo na co konkretnie się decydujemy, dlatego na forum dobrze, że możemy sobie pomóc i podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS. Wiecie może, czy jest możliwość zatrudnienia się tylko na okres wakacyjny? Pracodawca preferuje umowy krótkoterminowe?

Nie rozumiem. Jak to możliwe, że pracowałeś za (usunięte przez administratora)? Z Twojej wypowiedzi mam wnioskować, że firma CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS nie wypłaciła Ci należnego wynagrodzenia? Jeżeli rzeczywiście tak było, to mógłbyś przybliżyć dlaczego? Uzupełnij również swoją wypowiedź, dodając informację, jak długo pracowałeś u tego pracodawcy. Zapraszam do aktywności.

Justyna

Na oficjalnej stronie internetowej CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS widnieje informacja, że firma od dwudziestu pięciu lat prowadzi kursy szkoleniowe dla lekarzy i inżynierów dotyczące szerokiego zakresu możliwości zastosowań światła laserowego. A czy pracodawca organizuje również jakieś interesujące kursy dla swojej kadry pracowniczej? Czy w firmie jasno określona jest ścieżka rozwoju i awansu pracownika? Jak ocenilibyście ten aspekt zatrudnienia w tym miejscu pracy?

Czyli mam rozumieć, że idąc do pracy w firmie CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS nowo zatrudniony pracownik nie może liczyć na odpowiednie wsparcie w pierwszych dniach zatrudnienia? Jest to dosyć istotna kwestia, dlatego, jeżeli możesz, to napisz, jak pozostali pracownicy traktują nowo przyjęte osoby? Pomagają im w pierwszych dniach i służą pomocą, czy raczej trzeba od początku być zdanemu na samego siebie?

Inzynier

można bardzo dużo się nauczyc Firma ma bardzo dobre produkty Wiadomo że im większe kwalifikacje tym większe zarobki

xxx

Szanowni Państwo. przedstawiane przez Państwa opinie bardzo mijają się z prawdą. Prof jest jednym z autorytetów laseroterapii....miałem zaszczyt być studentem Prof przez 2 lata, gdzie wykładał fizykoterapię z akcentem na laserterapie biostymulacyjną. Państwa rozczarowania prawdopodobnie wynikają z nierzetelności , braku doświadczenia, nie pełnej kompetencji , niedokładności..... Profesor jest osobą nad wyraz wymagającą w kwestiach merytorycznych i dlatego prawdopodobnie wynikają takie dysonanse.

Zostaw merytoryczną opinię o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.