Opinie o DECOSTAYLE Pro w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DECOSTAYLE Pro. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DECOSTAYLE Pro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECOSTAYLE Pro w Toruń

popuri

jak tam byłeś na rozmowie w sprawie stanowiska kreslarz? Ciezko powiedziec co ci zaproponuja bo to biurowi i oni na produkcji malo sie pojawiaja. co sadzisz o naszej firmie jako osoa z zewnatrz ktora tu jeszcze nie robila?

lego

witam, zostałem zaproszony do firmy na rozmowę w sprawie stanowiska KREŚLARZ, czy możecie powiedzieć czy warto się starać o tę robotę? Komu jest się podległym? Czy jest szansa na w miarę spokojną robotę? Jak jest z wynagrodzeniem na takim stanowisku? Można liczyć na chociaż 1600zł do ręki czy pewna jest minimalna krajowa?

karina

a co zrobili?? mi tez jakis czas temu wyrzadzili szkode ale nie wiem czy jest sens sadowania sie z nim

fat viola

Drogi Jacku. Nie pracuję w decostajlu od długiego czasu. Podejrzewam że jesteś wzburzony ponieważ wylali Cię (kazali Tobie wyjść z zakładu tak jak stoisz). Nie przejmuj się tym, ochłoniesz i zobaczysz że praca w tym zakładzie nie jest tego warta. Ten zakład to najgorsze (usunięte przez administratora) w Toruniu. Tam, nikt poważny nie pozostanie dłużej niż musi. Powodzenia w szukaniu nowej pracy

Logistyk

Pani wymaglowała mnie strasznie, ale rozmowa była prowadzona w miłej atmosferze. Wyczułem jakiś straszny problem w tym że wlazłem innymi drzwiami, którymi należy wchodzić, ale nie wiem czemu jest to tam poczytane za zbrodnię :) Pracy nie otrzymałem. Zostałem o tym poinformowany następnego dnia.

...

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
ciekawski

A kogo to znów potrzebuje Deco od miesiąca? Specjalista ds magazynowych i rozliczeń produkcyjnych?(usunięte przez administratora)

łysy

Jaka cisza w eterze. Czy ktoś napisze jaka sytuacja? Kogo ostatnio wylali za nic? Kogo wyrzucili, kazali wyjść z pracy tak jak stoi?

to my

Szanowny pracowniku GP Jeżeli nie znasz sie na zegarku i nie myslisz o pieniądzach za przepracowane godziny to jesteś u nas mile widziany. Nie należy również brać pod uwagę tego co mówią w agencji, bo to, że jest stała praca to oczywiscie żart. .

jjj

sasa - 2012-01-28 02:54:34 ciekawy byłby teraz spęd integracyjny... sanki kulig a może snowboard? jest tyle desek na hali i w końcu będzie z górki ;) to tak na rozrzedzenie atmosfery ignoranci możesz z łysym zagrać w golfa

sasa

też były

W odpowiedzi powiem, że to nieprawda. Tak samo twierdziłem, że forum to miejsce frustratów i nieudaczników, dopóki sam nie byłem wywalony naprawdę ZA NIC. Ale rzeczywiście. Można samemu spróbować iść tam do pracy i zobaczyć na własne oczy, jak tam jest. Ale proszę tylko o jedno. Aby ta osoba pojawiła się za jakiś czas na forum i sama napisała swoje wrażenia. A zapewne ten post pisał ktoś z biura bo nie znam nikogo z aktualnie pracujących osób, które taki tekst by dobrowolnie napisały

nk

Ktoś - 2012-01-22 18:55:18 anonim - 2012-01-21 09:44:45 Dostałam ofertę na stanowisko: Specjalista ds. Zarządzania Jakością. Czy ktoś wie co to za stanowisko i jak się tam pracuje ?Jeśli zastanawiasz się nad pracą w tej firmie to nie szukaj podpowiedzi na tym forum. Jak się dobrze wczytasz to zobaczysz że piszą tu głównie BYLI pracownicy i to nie ci którzy sami odeszli tylko ci których ZWOLNILI! Pewnie \"za nic\" ;-) Sflustrowani oczerniają swoich niegdyś kolegów bo nie potrafią inaczej się dowartościować. Piszą te niestworzone rzeczy żeby usprawiedliwić swoją nieudolność. Firma jak każda inna, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Idż do deco na rozmowę kwalifikacyjną. Jeżeli po rozmowie nie będziesz przesiąknięta od smrodu z papierosów to będzie oznaczać że masz do czynienia z przyszłym pracodawcą który szanuje swoich pracowników. Po lekturze opinii oraz doświadczeniu w pracy w tym zakładzie mogę powiedzieć jedno, są prawdziwe.

Ktoś

Tiger First

anonim - 2012-01-02 23:35:17 witam zaczynam tam prace, mam tam iść od początku lutego ale jako pracownik tymczasowy. Pani z agencji zapewniała mnie ze praca jest codziennie, po 8 godzin ewentualnie jak sa nadgodziny to płatne za każda godzinę pracy, ogólnie same rewelacje. a jak jest naprawdę jesli chodzi o ta prace dla pracowników tymczasowych i czym oni ogólnie sie zajmująJezeli masz inne zajecie lub kuroniówkę, to nie idź tam, jezeli nie i na dodatek nigdy widziałaś/eś jak upadla sie ludzi na produkcji, to idź i zobacz, to tez jest cenne doswiadczenie. Nie licz na stałe zajecie (40h/tydzień), poza tym pracownicy w tej firmie są zwalniani bez powodu lub sami odchodzą, czwórkami. Reszta w powyższych postach Powodzenia

gall

ale mam ubaw czytajac to.... piszcie moze sie jeszcze czegos nowego dowiemy.....

Asia

Ludzie, a od czego są takie instytucje jak INSPEKCJA PRACY. Miejcie SZACUNEK DLA SAMYCH SIEBIE i nie pozwalajcie innym siebie gnoić, często gorszym, niedouczonym, będącym na stołkach - tylko dzięki znajomościom, koneksjom rodzinnym, romansom czy **dupolizaniu.** DECO to nie jedyny pracodawca w Toruniu!, a zwłascza, że gdzieś indziej mniej zarobić po prostu nie można. Więc nie narzekajcie, tylko wysyłajcie CV. Gorzej już być nie może.

Trąba

Witam Niedawno miałem wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie. Zapewne niektórzy wiedzą kim jestem. Powiem tylko jedno.Pracowałem w kilku firmach, większych lub mniejszych,a le takiego czegoś jak tu, nie widziałem. 1. Pracownicy czekają na ubrania robocze tygodniami i chodzą w swoich prywatnych. Wielu z nich ma buty obwiązane ostentacyjnie taśmą klejącą. 2. Ludzie są tam zwalniani co chwilę, za byle co. Piątki przeszły do historii jako dzień sądu 3. Pracują tam ludzie z bardzo dużym stażem, a są traktowani jak gówniarze, bez jakichkolwiek skrupułów 4. Kierownik to temat na osobny wątek. Zapewne gdyby wiele rzeczy zrobił inaczej lub wogóle je zrobił, praca wyglądałaby inaczej 5. BHP. O ile wogóle się o nie dba, to na pewno nie w takiej mierze, jak powinno to wyglądać. Dowód? przejść się na magazyn i zobaczyć regały. Pracownicy grzebią w szafkach z bezpiecznikami za pozwoleniem "wyższych". Wiele takich przykładów, długo by wymieniał 6. Nie znam drugiej firmy, gdzie działyby się takie numery, jak ostatnio (temat przewodni: niespodzianka z butach w damskiej szatni) 7. Jak potrzebne są nadgodziny, to obiecuje się złote góry i że będzie to płatne. Później dowiadują się ludzie, że mogą to sobie odebrać za dzień wolny. Specjalistka HR przynosi ciasto i robi kanapki, ale chyba nie wierzy w to, że ludzie nie widzą prawdy Podsumowując: Praca tam jest tylko i wyłącznie z konieczności. Zero szacunku dla ludzi i marne pieniądze. Pozdrawiam wszystkich, którzy niestety tam muszą robić dalej. Wiem, że wśród nich jest wielu naprawdę fajnych i porządnych. Ale nie brakuje i takich, którym był nigdy nie podał ręki a odczucia wobec nich są dalekie od katolickiego miłosierdzia. Szczególne pozdrowienia do jeżdżących Golfami.

Były pracowanik Deco:)

czytam i dodaję nową opinię:). Nie zły syf zawsze był. W pamięci zapadły mi dwie osoby: Sprzątaczka i[usunięte przez moderatora]:). Sprzątaczka nie zła intrygantka, do tego leniwa plociucha, co za bzdety wygadywała na temat ówczesnej Pani Dyrektor[usunięte przez moderatora]), syf jaki panował w toaletach był nie do zniesienia... a na[usunięte przez moderatora]trzeba po prostu uważać!!!

sen

hej spokój to bedziesz miec na cmentarzu a latajaca gwiazda po hali to jeszcze tam pracuje i wszystkich oczernia za plecami i sama bedzie musiała zjesc ta czarna polewke, uwazaj jak cie zamienia na manpower i bedzie musiala pracowac za grosiki bo na to sie zanosi!!!!!! nie polecam tego zakładu wyzyskuja podkrecaja normy jeden wielki oboz pracy!!!!!!!

kamila342

Niestety ale zgadzam sie z tym brakiem szacunku przelozonych do pracownikow.Wlasnie skonczylam wspolprace z tym zakladem bo ile mozna patrzec na to wszystko. Brudne toalety,ludzie zabijajacy sie o normy czy tez laska ktora na sile musi byc przyjeta przez DS a nie przez leasing.Biega tylko po kim sie da i blaga ich ;/ Niektore osoby jednak bede wspominala mile,te ktore od samego poczatku pomagaly mi w pracy a nie odwracaly sie ode mnie bo baly sie o norme

Co wy możecie wiedzieć o szacunku przełożonych do pracowników. Przyjdziecie z DP raz na jakiś czas i od razu myślicie, że jest tak pięknie przez cały czas. Może ta osoba pracowała dłużej niż wy i wie więcej na ten temat. Faktycznie ludzi traktują tam jak w obozie. Nawet premii nie ma, a za nadgodziny to tylko pani dyrektor podziękuje. I maja wszystkich w [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o DECOSTAYLE Pro - Toruń

• Jak się pracuje w DECOSTAYLE Pro?

Zobacz opinie na temat firmy DECOSTAYLE Pro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DECOSTAYLE Pro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DECOSTAYLE Pro?

Kandydaci do pracy w DECOSTAYLE Pro napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DECOSTAYLE Pro
  • Polna 129 lok. 5