Opinie o DECOSTAYLE Pro w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DECOSTAYLE Pro. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DECOSTAYLE Pro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECOSTAYLE Pro w Toruń

nick

A kto z Mistrzów jeszcze tam pracuje? JArek i Robert?

Jan Kowalski

Czy ktoś pracuje jeszcze w tej firmie z okresu 2011r do dzisiaj ze zmiany mistrza Roberta? Pewnie nie... mało prawdopodobne chyba, że ktoś po znajomości, rodzinka itd.

Ja tez byłam bardzo zszokowana jak po raz pierwszy zobaczyłam nad sobą "panią" ze stoperem w ręku.Niestety ich tam obchodzi tylko i wyłącznie to żebyś robił normę, zdarzały się nawet sytuacje jak przychodziły osoby pierwszy raz na dodatkowe zlecenia i po 2/3 h były odsyłane do domu bo "za wolno" a moim zdaniem logicznie jest ze jeden uczy się szybciej drugi wolniej. jedna wielka parodia

Firma CHORA, praca sama w sobie nie jest az tak ciezka ale to co wyprawiają przełozeni to szok, ciągłe stanie nad toba ze stoperem i mierzenie czasu, ciagłe przypominanie jaka jest norma, wieczny stres, niepolecam

Logistyk

Pani wymaglowała mnie strasznie, ale rozmowa była prowadzona w miłej atmosferze. Wyczułem jakiś straszny problem w tym że wlazłem innymi drzwiami, którymi należy wchodzić, ale nie wiem czemu jest to tam poczytane za zbrodnię :) Pracy nie otrzymałem. Zostałem o tym poinformowany następnego dnia.

...

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

praca jest w 2 zmianach ? 6-14 14-22?

justyn
@pracownik

Tak , dwie zmiany i zarobek 1400 netto no max 1500 jak wypracujesz sobie premię za wydajność. Na więcej nie licz. Jak zaczniesz wyrabiać za wysoką premię to podniosą Ci normę albo postawią na stanowisku gdzie nie dasz rady wyrobić normy i masz po premii tak że nastaw się na 1400.

mężczyzna

Czemu kłamiesz? Nie dość że wprowadzasz ludzi w błąd że niby tutaj się zarabia ponad 2 tys na rękę to jeszcze ukrywasz swoje prawdziwe ja. Skoro masz nick "Justyna" to czemu piszesz "jestem ciekawy". Masz problemy z określeniem swojej płci?

pustak

Skąd ty wziąłes takie wynagrodzenie,taka kwota to zapewne średnie wynagrodzenie ale w administracji. Na produkcji to zarobisz taką kwotę w dwa m-ce.Chyba po pijaku robiłeś te wyliczenia.

.-- --- .--- - . -.-

jedyne co ta firma potrafi to uprzykrzać życie

zadowolony
@.-- --- .--- - . -.-

to się zwolnij jak ci źle

-- --- .--- - . -.- -
@zadowolony

tylko pustak może być zadowolony z takiej płacy, bo do pracy nic nie mam

pracownica 2

Czy ty widziałaś w życiu przystojnego faceta? Wez się do pracy i interesuj się tym co do ciebie nalezy.

pracownica 2

pracownica

Na pracy się skup to normę wyrobisz a nie za facetami się rozglądasz

W końcu coś zaczyna się dziać. Trzeba mieć tylko nadzieję że na lepsze. Pojawił się na procesie "nowy". Koordynator coś tam coś tam. Podobno ma wprowadzić zmiany które spowodują że będzie nam się pracować lepiej i damy radę wyrabiać normy. Oby. Bo teraz to się nie da przy takim bałaganie i jak trzeba na wszystko czekać lub czegoś szukać zamiast pracować. A swoją drogą to nawet przystojniaczek z niego , szkoda tylko że podobno żonaty.

nunu

Najgorszafirma swiata. Nikt cie niepoinformuje co robic. Jak idziesz niby do btygadzisty i sie ocos pytasz to wielkie pretensje. A najgorzej jest isc przez agencje w agencji mowia ci co sie tam robi przychodzisz i wogule cos innego dajaci doroboty niz agencja cie informuje.

Equinox
@nunu

to prawda jak idziesz do mistrza to ma pretensje nikt Ci nic nie pokaze musisz sie sam domyslec. potem wołaja Cie na dywanik i maja pretensje o norme o poprawki. Na okresie próbnym już sie czepiaja. Zanim tam poszłam czytałam na forum o tej firmie to co piszecie wszystko jest prwada. Zarabia sie najnizsza krajowa a wymgania jakbys zarabiał 2tys

obecny kieras ma inne zainteresowania i nie chce być kierasem : D bo jego interesują sprawy techniczne : ) na tym się zna.

Justyna

A co się stało z Kierownikiem Produkcji dlaczego szukają nowego?

ktos

Czy zwolnili Dawidka? Jest ogłoszenie na Kierownika Produkcji

A miałem iść tam na rozmowę:) lecz po przeczytaniu opinii to sobie daruje tą firmę.

ona

Pracujemy po 12 godzin codziennie za 1200 zlotych. POMOCY!!! Atmosfera zastraszenia i grozy. Ciagle zwolnienia. Niech ktos sie wreszcie zainteresuje tym co dzieje sie w tej firmie. Zapomnialam juz jak wygladaja moje dzieci.

IZa K

Tak, faktycznie wielkim plusem Decostayle jest to, ze: 1. dostajemy w ogole wyplate 2. placa najnizsza krajowa (mniej zgodnie z prawem nie mozna) Reszta same minusy. (usunięte przez administratora)

@IZa K

Izo.K czy ty wogóle jestes pracownikiem tej firmy?moze byłas tzw jednodniowym pracownikiiem a teraz wypisujesz bzdury!tymi wpisami obrazasz nie tylko firmę ale i długoletnich pracowników.90% załogi to ludzie z dlugim stazem w tej firmie.

IZa K

Czy to magazynier, czy operator maszyny, szwaczka – wszyscy zarabiają najnizsza krajowa lub troszkę powyżej – jakies 100 zl więcej. Mimo , ze pracuje się tam wiele lat, o podwyżce nie ma co marzyc. Atmosfera koszmarna (usunięte przez administratora) Wymagania kosmiczne , normy nierealne. (usunięte przez administratora)NIE POLECAM!

izu

witam nie polecam tej firmy nikomu, a juz napewno nie przez jakakolwiek agencje!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie jada do pracy a okazuje się, że nie ma pracy i każą jechac do domu!!!! normalnie jaja jak berety. tylko z agencja takie jaja!!! nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o DECOSTAYLE Pro - Toruń

• Jak się pracuje w DECOSTAYLE Pro?

Zobacz opinie na temat firmy DECOSTAYLE Pro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DECOSTAYLE Pro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DECOSTAYLE Pro?

Kandydaci do pracy w DECOSTAYLE Pro napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DECOSTAYLE Pro
  • Polna 129 lok. 5