Opinie o DECOSTAYLE Pro w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DECOSTAYLE Pro. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DECOSTAYLE Pro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECOSTAYLE Pro w Toruń

Krystyna

Mam zamiar iść na operatora maszyny tam, jak oceniacie? będzie masakra czy nie ??

Decobe

Stop 12 h ,Stop 12h,Stop 12 h ,Stop 12h,Stop 12 h ,Stop 12h,Stop 12 h ,Stop 12hStop 12 h ,Stop 12h

OM
@Decobe

no tak, z roku na rok tych 12 coraz wiecej, zaraz ciągle bedziemy robić po 12, a czemu? bo firma nie szanuje pracowników i wszyscy odchodza a nowych tez nie ma (usunięte przez administratora)

Halina
@OM

Te12 to jakaś paranoja dajcie juz spokój.ileż mozna ? rzyg.

goś

Chce iść tam do pracy na produkcje czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy warto, na ile zmian i jakie zarobki bo w czwartek mam rozmowę o prace w firmie

kozioł
@goś

praca na dwie zmiany za najniższą krajową (jeśli wyrobisz normę to dostaniesz premię)

@goś

Na początek najniższa chyba ze jesteś szwaczką albo idziesz na operatora maszyn. Potem trochę więcej. Do tego ew premia.

Małpa

Cytując klasyka "Jaki cyrk, takie małpy"... nie polecam pracy w tym miejscu nawet wrogowi.

Logistyk

Pani wymaglowała mnie strasznie, ale rozmowa była prowadzona w miłej atmosferze. Wyczułem jakiś straszny problem w tym że wlazłem innymi drzwiami, którymi należy wchodzić, ale nie wiem czemu jest to tam poczytane za zbrodnię :) Pracy nie otrzymałem. Zostałem o tym poinformowany następnego dnia.

...

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Misery

Najlepsze dziewczyny są na klejeniu

Bw
@Misery

Najsympatyczniejsze dziewczyny z całej firmy

Wypisywanie na forum takich bzdur to już szczyt ch amstwa i przegięcie! Wszyscy wiedzą że za alkohol wylatuje się tu od ręki! Jakaś świnia chce tak leczyć swoje kompleksy żenada!

Tiger

Witam mam zamiar przyjsc m do pracy jakies swieze opinie ten temat? Cos sie polepszylo?

FAT Viola

Znowu będziemy musieli sztucznie pompować na tym forum naszą złą reputację.

Duża :D
@FAT Viola

Wiadomo kto hejtuje i podsyca te negatywne emocje. Nie trudno się domyśleć...

nbn

to juz chyba znaleźli tego koordynatora zleceń produkcyjnych bo nie widzę zadnych nowych ofert pracy @prosnek. A powiedzcie jak wyglada sparawa wynagrodzenia?

Skoro tak źle to co tam jeszcze robisz? Pewnie nie ma innej pracy dla ludzi z twoim wykształceniem ;))))

Atmosfera jest ok

janiemoge

No naprawdę...tak sztuczne i nienaturalne posty, że aż oczy bolą od czytania...Dyrekcjo, troszkę wysil się...

Janek

A jest i nowe ogłoszenie, na Koordynatora Zleceń Produkcyjnych. To nowe stanowisko, czy miejsce się zwolniło? Wysłałem CV i będę czekał na odpowiedź, ale już się zastanawiam czy warto.

Seb

Ciekawe skąd masz takie informacje? To chyba zależy od doświadczenia itp. Dziwne że ktoś tu szuka odpowiedzi. Może łatwiej iść i sprawdzić?

kik

pracy jest dużo, to są nowe stanowiska

marta

umowy są też na 4 lata. i tak nikt tam nie przejdzie

Peter

(usunięte przez administratora) najniższa krajowa, o podwyżkach nie ma mowy, pracownicy z kilku letnim stażem maja tyle samo co nowo przyjęty pracownik. Oczywiście na rozmowie czarują premiami itp, ale normy są tak zawyżane ze ta premie zobaczysz może 3 razy w roku. Na dłuższą mete nie polecam. (usunięte przez administratora)

hi hi ha

Packson Poland to firma Tijmena;).

Jan Kowalski

Jakiś Packson Poland Sp. na równinnej 31(wykombinowałem na mapie) otwiera zakład ..Czy to jakaś konkurencja czy łysy wynajął dodatkową hale produkcyjną? bo po pierwsze to tuż obok Decostayle a po drugie też podobno praca przy tworzeniu wzorników itd. itp. :-)

nowa ona

Czy ktoś może powiedzieć coś normalnego...dla ludzi którzy szukają pracy i zastanawiają się nad aplikacja do tej firmy na stanowisko pracownik produkcji. Ile się zarabia tak poważnie pytam :/

Zostaw merytoryczną opinię o DECOSTAYLE Pro - Toruń

• Jak się pracuje w DECOSTAYLE Pro?

Zobacz opinie na temat firmy DECOSTAYLE Pro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DECOSTAYLE Pro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DECOSTAYLE Pro?

Kandydaci do pracy w DECOSTAYLE Pro napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DECOSTAYLE Pro
  • Polna 129 lok. 5