Opinie o DECOSTAYLE Pro w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DECOSTAYLE Pro. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DECOSTAYLE Pro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECOSTAYLE Pro w Toruń

Agata

@RITAm, planujesz związać się z DECOSTAYLE Pro na dłużej? Co uważasz za największy plus pracy w tej firmie? @Lolo , jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? Zdecydowałeś się aplikować? @Ania, a czy możesz napisać, czy pracownicy mieli szansę na jakieś dodatkowe benefity? Były możliwości awansu?

Hala1

Nosz k....padne M to Ty? Daj spokój made my day

Ziomeczek
@Hala1

Agata jest pracownikiem goworka bystrzacho. Podnoś kwalifikacje a nie smuty walisz.

Hala1
@Ziomeczek

Adwokat? Sam podnos "mózgu" zebys do konca zycia na normie nie był lol2

RITA

Jestem zadowolona z pracy w Deco. Na rozmowie miałam ustaloną stawkę która mi odpowiadała i nie była to najniższa jak piszą niektórzy mądrzy. Po pół roku była ocena i również podwyżka, produkcyjni co pół roku mają podwyżki ( wiadomo - zależne od wydajności) do tego co miesiąc mam premię - po to do pracy przychodzę żeby zarobić a nie ględzić. Praca na 2 zmiany, wolne weekendy, są też premie półroczne. Teraz mamy ubezpieczenie zdrowotne nawet. Jeśli ktoś chce pracować to polecam. Bumelantom odradzam - za darmo wypłaty nie ma.

Kiki
@RITA

Godzina tego wpisu mówi sama za siebie ;) ciekawe kto z biura napisał ten komentarz :)

Dawid

A sciemniaro tu nie ma rozmowy kwalifikacyjnej.

Aleks
@RITA

Wow! Mają ubezpieczenie zdrowotne. To coś nadzwyczaj niezwyczajne? Zamiast ubezpieczenia zdrowotnego wolałbym więcej pieniędzy co miesiąc na koncie mieć. Dobrze, że nie napisałaś, że pączki w Tłusty czwartek były. Kawę i herbatę w biurze też dają.

Jarzab
@Aleks

Ludzie zmieniają pracę jak im się warunki nie podobają widocznie się "zasiedziałaś i masz braki w edukacji"

Lolo

Czy ktoś moze napiac prawdę jak jest w firmie? Piszecie ze brak pracy od tygodni a rekrutacja nowych pracownikow trwa. Warto się zatrudnic?

Jan
@Lolo

Szukasz odpowiedzi na forum? Może idz na rozmowę i tam się dowiedz

@Lolo

Prawda jest taka ze tu odpowiedzi nie znajdziesz. Wszyscy normalni ludzie (a jest ich większość) robią swoje a jak im praca nie odpowiada to ją zmieniają. Reszta.... no cóż, sam wyciągnij wnioski.

@Lolo

Byłam szwaczką, pracowałam w różnych firmach, mniejszych i większych - w Deco nie było ani lepiej, ani gorzej niż w innych miejscach. Fajerwerków nie było - podstawa + premia za normę, ja nie miałam, ale wiem że sporo osób dostawało ale jakoś specjalnie nie narzekałam... Ludzie różni, jedni bardziej inni mniej życzliwi. Generalnie najlepiej sprawdzić na własnej skórze, każdy ma inne oczekiwania

Ano

Jest mniej pracy - źle, jest więcej pracy - źle, płacą za siedzenie w domu - źle. Sami "ęteligęci" na tym forum się wypowiadają co to oprócz krytykowania nic nie potrafią :D. Żal mi was

Realista
@Ano

To są jeszcze firmy które płacą postojowe? Z reguły brak produkcji = zwolnienia w firmie...

@Realista

Albo wysyłają na wolne i z urlopu znikają dni

Logistyk

Pani wymaglowała mnie strasznie, ale rozmowa była prowadzona w miłej atmosferze. Wyczułem jakiś straszny problem w tym że wlazłem innymi drzwiami, którymi należy wchodzić, ale nie wiem czemu jest to tam poczytane za zbrodnię :) Pracy nie otrzymałem. Zostałem o tym poinformowany następnego dnia.

...

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Pracownik aktywny

Do biura: Dzień dobry i uśmiech chyba bardzo Was boli hm ????

Biuro
@Pracownik aktywny

Bardzo boli.

Produkcja
@Biuro

Brak powitania jest niegrzeczny wobec ludzi. Tym bardziej tych, z którymi się pracuje na co dzień, czyli spędza dużo czasu. To jest złe. Przykre,ze trzeba wychowywac dorosłych..

Produkcja

Wow:O

Lelum poleleum

Hehe dobry biurowy troll ;)

Gofu..yourself

To Was tez sie tyczy.

Pracownica

Widzę że się fala hejtu wylewa, Pracownice które zostały zwolnione za nieróbstwo widać są bardzo niezadowolone. Proszę was, pracowałam wcześniej na produkcji, była czterobrygadówka i nikt nie marudził, bo miał za to płacone. A jak się komuś nie podoba to niech sobie szuka innej roboty proste , jak masz kwalifikacje to pracujesz na kierowniczym. Niektórzy mają pretensje ze do pracy przychodzą i jeszcze im ktoś pracować każe.. no naprawdę nienormalne...

Xyz

Dlaczego wszyscy "odważni " którzy piszą na tym forum to byli pracownicy? Moi drodzy! Bylyli pracownicy pilnują nowej pracy i nie są zorientowani co dzieje się w firmie. To tak dla zmylki? I tak nikt nie uwierzy! Zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu. Jak cos pozytywnego ktos napisze to zaraz riposta ze to ktos z biura. A nie pomysleliscie ze w firmie są tez zadowoleni z pracy pracownicy? Wielki wstyd tak s..c we wlasne gniazdo!!!

W

Nudny jesteś

Agata

@były pracownik, wiadomo, że każdy pracodawca końcowo chce tego od każdego pracownika, tak samo jak pracownik chce zarobić jak najwięcej i zrobić jak najmniej. W moim pytaniu chodziło o to jak wyglądało to na rozmowie, a jak w praktyce?

Nadgodziny toncos dziwnego? Wszędzie się zdarzają. Jak są zamówienia to się pracuje. Normalka ale widać nie dla wszystkich

Matrix

A co z praca biurowa? Maja oferte na kogos do logistyki. Ciezko? Warto?

Rybka

Praca jest spoko, nie ma co narzekać. Kasa na czas a jak się postarasz to i premia jest.

Agata

@kami czy w takim razie w DECOSTAYLE Pro nie funkcjonuje jasny podział obowiązków? Każde stanowisko powinno być jasno określone, a zakres obowiązków przedstawiony na szkoleniu wdrożeniowym. To jest czas, aby zweryfikować swoje wyobrażenia o danym stanowisku. Czy ktoś Ci go przedstawił?

@Agata

ha ha ha, podział obowiązków, najlepiej żeby każdy robił wszystko i jak najwięcej za jak najmniej, to jest polityka deco...

Agata

@Pracownik 3 dlaczego nie polecasz pracy w DECOSTAYLE Pro? Jak długi tu pracowałeś? Możesz opisać konkretnie, co powoduje taką opinie?

Pracownik 3

Nie polecam tam pracy.

Agata

@nell zawsze warto uważać przy zakładaniu czegoś naprawdę, jeśli nie było się świadkiem takich sytuacji. Na forum powinny być dodane tylko informacje potwierdzone w 100%. Dobrze, że zgłosiłaś swoje wątpliwości kierownictwu DECOSTAYLE Pro, oby coś nowego zostało wprowadzone w życie.

Agata

@nell byłaś świadkiem takiej sytuacji? Zgłaszałaś zaistniały fakt kierownictwu firmy? Wiesz może, czy takie sytuacje miały miejsce częściej? Raportowanie kierownictwu takich sytuacji jest ważne z punktu widzenia nowego pracownika - może zapobiec ponownym sytuacjom tego typu.

nell
@Agata

Pracowałam tam za krotko, zeby okreslic czy takie sytuacje mialy miejsce wczesniej, ale patrzac na wczesniejsze komentarze to mysle ze tak. Bylam zatrudniona przez agencje, wiec zglosilam im to. Powiedzieli ze zwroca na to uwage, kiedy beda rozmawiac z kierownictwem.

nell

atmosfera ok, praca nie az taka ciezka, ale zwolnili mnie po 7 dniach za nic, w polowie dnia. Powod- za mała wydajnosc, nie wyrabialam normy. Niestety pracownicy ktorzy pracuja tam na stałe, gdy nie wyrobia normy(chodzi mi tutaj o montaz) przypisuja sobie dodatkowe sztuki wypracowane przez osoby tymczasowe, przez co nasza norma jest bardzo zanizana i w skutek czego nas zwalniają. Niektore osoby bardzo mile i pomocne, ale trzeba uwazac, bo niektorzy jednego dnia wydaja sie mili i sa dobrymi kolegami z pracy, a nastepnego lecą do kierownika i na Ciebie gadają i konczy sie zwolnieniem- tak bylo tez w moim przypadku. Na poczatku nie bylo tak zle, ale po tej całej nieprzyjemnej i chorej akcji - NIE POLECAM.

Twój Stary

jedyne na co można narzekać to na niskie wynagrodzenie w stosunku do tak wysokich norm atmosfera jest okey i ogólnie nie jest źle jak ktoś się nie boi ciężkiej pracy to z głodu nie zdechnie

kto ostatnio się zwolnił ?

Obojętna
@były pracownik

Wszyscy

@Obojętna

no wszyscy to na pewno nie, może jakieś konkrety?

praownik

Obiecali 16 czerwca wolne , a teraz wycofali się. Niesłowna firma.

pracownk

praca to udręka

Zostaw merytoryczną opinię o DECOSTAYLE Pro - Toruń

• Jak się pracuje w DECOSTAYLE Pro?

Zobacz opinie na temat firmy DECOSTAYLE Pro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DECOSTAYLE Pro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DECOSTAYLE Pro?

Kandydaci do pracy w DECOSTAYLE Pro napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DECOSTAYLE Pro
  • Polna 129 lok. 5