Okna Dako (Dako Sp. Z O.O.)

Opinie o DAKO Sp. z o.o.

34f

Motyw przewodni firmy -" CODZIENNIE, NISKIE PLACE !!!

lkju

Mowie o specjaliście do spraw wsparcia IT który się zwolnił i poszedł do konkurencji na DUUUUUZO lepsze warunki. Szukają na jego miejsce.

lkju

Stanowisko specjalista do spraw IT. Jak to jest ze z tak "renomowanej firmy",która zapewnia taki rozwój dla pracowników zwalnia się specjalista od IT z wieloletnim stażem pracy, i idzie do konkurencyjnej firmy na DUUUUUZO lepsze warunki. Nawet z takich stanowisk ludzie uciekają. Gdzie indziej chyba bardziej sa doceniani.Taki to rozwój zapewnia dako. Teraz jest wakat i szukają na szybkiego. Może się ktoś trafi za te warunki pracy.

mmma

A czy warunki pracy jakie proponują coś się poprawiają? Jak do tej pory to najniższa krajowa na rozmowie wstępnej to była norma.

??

@ks a ty w ogóle piszesz o firmie DAKO z Nowego Sącza? Bo to ani żadna agencja, ani nie wisi żadne ogłoszenie o koordynatora...

Serwisant

Mimo umówionej godziny trzeba czekać około 30 min. Luźna rozmowa. Niestety po podaniu ile chce się zarabiać zaczynają się dziwne podchody że jednak może coś tam itp. Pracodawca szuka ludzi którzy będą pracować jak za najmniejsze pieniądze. Jak powiesz mało to jest szansa że Cię zatrudnią.

Dlaczego chce się pracować w Dako.

kilo

@ks - nie pomyliles wątków? Bo twój post ma się nijak do dyskusji

fgfgh

zag

No i z wielkim żelem kolejna osoba opuszcza dako tym razem dyrektor eksportu oj długo Pani wytrzymała, oj kolejna osoba będzie żałować że już tam nie pracuje, a ciekawostka czy odeszła mając szlachetne motywy czy też nie , bo jak nie szlachetne to źle bo jak tak to jak czytam powyżej mają teczki na pracowników , o ponumerowanych zszywaczach i krzesłach już słyszałem w dako ale czarne teczki super.

gość

Od kilku lat pracuję w DAKO i dzisiaj, zupełnie przypadkowo, trafiłam na te brednie. Skwituję jednym słowem: żałosne. PS 1: Szczypta kultury osobistej drodzy Państwo Poprzednicy (Chcesz zmieniać innych? – zacznij od siebie). PS 2: Uważam, że DAKO świetnie prosperuje i czeka nas świetlana przyszłość (żałujcie wszyscy Ci, którzy już tutaj już nie pracujecie, bo jak widać Wam najbardziej to doskwiera). PS 3: Znam doskonale Twój sposób wypowiedzi, i żałuję, że dopiero teraz odczytałam te wiadomości, bo w trybie natychmiastowym zmazałabym Twój jakże szlachetny motyw odejścia z DAKO ((…) materiał ten, jest w dalszym ciągu w moich rękach).

@gość

kjhi
@gość

"Czeka nas świetlana przyszłość"- o komunizmie tez tak mówili i co?Doskonale porównanie jeśli chodzi o dako. Zycze 100 lat pracy w tej "firmie".

@kjhi

Dziękuję, chętnie skorzystam :-) Pozdrowienia!

@582

Obawiam się, że Ty jesteś sponsorowany - tylko zastanawiam się przez kogo.

BONGO

Koordynator czego?

tworek

Oj to bardzo dobra firma ludzie są cudowni, a prezes jak coś powie to już powie, kadra kierownicza to ze świecą szukać , atmosfera lepsza niż w Pirenejach , nic tylko aplikować .

stworek
@tworek

a czy są przyjęcia na dyrektor personalną? byłabym zainteresowana ewentualnie. mam doświadczenie: dużo spędzam czasu u fryzjera na przykład...

gym

Zamiast tego socjalu, ludzie woleliby wyższe zarobki, zeby byly normalne. Wszyscy tu wylewaja swoje żale, no bo niby gdzie indziej? A to, ze odchodza pracownicy nie tylko z niższych stanowisk, ale tez z samej gory, i to nie rzadko, świadczy tylko o jednym, i szkoda, ze tego władza nie widzi.

mloda_lisa_wkuzrona
@gym

!no i to co piszesz to jest jakis konkret, przecież napisalam chyba wyraznie ze każdy ma prawo pisać i że jest wiele rzeczy do poprawy i nie chodzi mi o to żeby tego nie pisać tylko żeby nie gadac glupot i sie nie wyzywac bo komu to ma pomoc albo sluzyc??? Poza konkurencja?? Nie można napisać normalnie ze jest socjal ale ktos tam mysli że za maly tylko trzeba wszystko obrzydzć tak jak ktoś tam wyżej ktoś napisał, że "co z tego że miekna i cos daja jak przez ostatnie 20-lat nie dawali"?? Jaki sens ma takie pisanie? Co jest ważniejsze, to jak to bylo w pazdzierniku 1590 czy jak jest teraz?? Jak nie dają to źle a jak dają to tez źle?? Tak samo jak wszyscy mam prawo napisać co czuje i uważam że te socjale podniesione pencje to lepiej że są niż gdyby ich nie było a to że one SĄ to przyznają nawet Ci co krytykuje i niech krytykują tylko po co tak zlosliwie!!!

hgyu
@mloda_lisa_wkuzrona

lizol

no właśnie wypowiedź powyżej to kolejny z przykładów torowania sobie ścieżki kariery w firmie dako zanim procesor wystygł owy autor stał już pod drzwiami zarządu lub personalnej i śpiewał łubu dubu ............................to ja (usunięte przez administratora) A że zaczynają mięknąć i coś tam okruchów z Pańskiego stołu pracownikom spadnie , niestety nie jest spowodowane szeroko rozumiana polityką personalna firmy , tylko po prostu maja duże problemy z pozyskaniem pracowników , zmiana koniunktury zmiana polityki. Nie liczę że kogoś zachęcę czy zniechęcę niestety dako nie miało i nie ma plany rozwoju pracowników . Autorowi życze zdrowia szczęścia 100 lat w dako i oczywiście nieustającego zadowolenia w pracy zawodowej.

@lizol

Oj!! Wpis ten pachnie mi wpisem sponsorowanym, na polecenie "derektorstwa". Zapytujesz po co ktoś tutaj wypisuje rożne rzeczy o dako i po co. No jak śmie ktoś cokolwiek pisać !! Otóż wszystkie te opinie sa po to aby otworzyć ludziom oczy jak wygląda podszewka.Piszesz ze zaczęli własnie starać się o ludzi i jak można narzekać. To co robili do tej pory przez dwadzieścia lat? Odpowiedz nasuwa się sama. Ludzie tez swoje wiedza. W tym momencie to jest jak pudrowanie trupa żeby lepiej wyglądał. Oczywiście w każdej firmie są święte krowy, lizodu..., oraz ludzie na newralgicznych stanowiskach z którymi szefostwo musi się liczyć. Resztę można zastąpić.Nie ty to przyjdzie inny.Najlepiej za najniższą. Takie jest podejście. A takie wychodzenie z pracy które zachwalasz to chyba tylko mogą koleżanki pani "derektor" bo zwykła pracownica z produkcji na pewno tak nie ma. Wiec później się dziwisz ze ludzie maja inna opinie.

mloda_lisa_wkurzona

!!!Ja nie rozumiem tylko jak można siedzieć i wyżywać się na forach internetowych...?? Tak, w Dako nie jest idealnie, tak w Dako są problemy i wiele rzeczy można poprawiać, tez tych rzecy o ktorych tu tyle napisali inni!.Ale od kiedy zaczelam czytać to forum nie mogę uwierzyć że te opisy to ta sama firma w której pracuje! Kto to pisze??? Obrażeni pracownicy czy byli pracownicy i jak znam życie to Ci co najpokorniej czapkowali i zawsze siedzieli cicho żeby potem chlapać i sie wymądrzac sami przed soba!!! A moze konkurencja?? Nie mowie żeby nie pisać, każdy ma prawo jak ktoś tu napisał, ale co innego krytyka na temat a co innego zlośliwości i zapowiadanie upadku firmy - po co to komu, komu to ma pomóc??? Skoro tak wam dobrze poza Dako to czego siedzicie tu i wylewacie żale? Piszcie co chcecie, kazdy może ale pomyślcie tez troche czasem... Zwlaszcza ze sie wyraznie zaczeli starac o ludzi - nawet ci co narzekaja to mowia o tym - dodatki do obiadów czesciowo doplacanie do kart sportowych a teraz opieka medyczna chyba bedzie, i wy to nazywacie "ala socjalem"??? Wielu sie nie podoba, ale inni pracuja tu ze mna nawet po dzieciec i wiecej lat wcale nie dlatego ze nie moga gdzie indziej wiec zrozumcie to że widocznie maja powody i daj Boże zeby mieli ich coraz wiecej. I tak jak tu juz ktos pisal super zespol to jeden powod, przestrzen, warunki pracy to ze mozna sie zwolnic jak dzieci cos maja w szkole, ze nie ma regularnej pracy od 8 do 18 jak w innych pozale sie Boze "firmach" i tak dalej - dla niektorych to bardzo wazne!!! Wiem ze ktos mnie tam czyta z tych kadr to do nich tez napisze wyraznie: niektorzy zauwazaja zmiane na lepsze i to jest najlepsze co mozecie zrobic oby wiecej i oby na powaznie to ludzie beda zadowoleni!!! A w jednym piszacy tu maja wielka racje - ci ludzie to najwiekszy kapital Dako!

ciekawostka

ciekawostka przedostatni dyr. handlowy pracuje w oknoplascie ostatni jak wieść niesie w Peteckim, oj ciekawe gdzie wyląduje obecny może Drutex?

dioda

oj no i znowu ktoś opuścił pokład dako powodzenia Michale gorzej to się trafić nie da , poza tym nie znam pracownika który po odejściu z dako żałował by swojej decyzji i chciał wracać , Pani Marto temat do przemyśleń polityka personalna firmy jest bardziej skomplikowanym zagadnieniem niż zrobienie tipsów na mieście.

maro

jaak jest na produkcji? ciezko przejsc rozmowe? jakie zarobki na poczatek i czy premiuja cos? Jestem palaczem da sie zapalic ?

@maro

Jak chcesz iść na produkcje to zarobki 1450 na rękę powinny Ci wystarczyć. Jeżeli to jest dla Ciebie za mało to nie masz co szukać w dako. Więcej nie dostaniesz.

maro
@987

jest mozliwosc jakiegos rozwoju , zdobycia doswiadczenia na maszynach

@maro

Tak, rzeczywiście, jeżeli ktoś nie ma doświadczenia zawodowego to ewentualnie tutaj go trochę nabierze.(Jeżeli będzie dobry to szybko stad pójdzie) Jak to się ma do jakości okien gdy wytwarzają je ludzie dopiero zdobywający doświadczenie?To się trochę kupy nie trzyma.

hej

Ta pani nic nie potrafi zbudować.To jest raczej mania wielkości i potrzeba dowartościowania się pokazując na każdym kroku swoja "władzę"

duwa

Dział personalny razem z "derektorka" jest najmniej godnym zaufania działem.Kontakt z nim grozi niebezpiecznymi powikłaniami lub gorzej !!

leonardo

No cóż tak jak pisali poprzednicy niedotrzymywanie ustaleń jest wpisane w kulturę zarządzania firmy dako , prostackie zagrywki że po czasie i gdy już nie masz wyjścia podsuwane masz kwity z innymi ustaleniami, lub sposoby premiowania które są zmieniane w trakcie roku oczywiście wtedy gdy korzyści dla pracownika są ponad oczekiwania zarządu a potem zarząd się dziwi że pracownicy odchodzą i to bez żalu, oj niech się pan Studzinski wstydzi , albo niech odwoła siostrę ze stanowiska dyr. personalnego bo jak widać nie potrafi ta pani zbudować zespołu ale jak to mawiają rodzina jest najważniejsza. Pozdrawiam wszystkich którzy odeszli , są w trakcie, i tych co się jeszcze zastanawiają nie wahajcie się, a tych co się zastanawiają by aplikować no cóż wpisy mówią same za siebie.

Widać to dako to kiepski pracodawca to chyba kolejna z firm gdzie dobro prezesa ponad wszystko oj zostaną mu niedługo wizje bo ludzie pouciekają , a i dobrze jak się dba tak się ma , będzie po ptokach to doceni ludzi którzy mu pomagali ale wtedy to już będzie za późno.

Zostaw merytoryczną opinię o DAKO Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAKO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DAKO Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DAKO Sp. z o.o.