Okna Dako (Dako Sp. Z O.O.)

Opinie o DAKO Sp. z o.o.

yjyj

Stawki są ponad przeciętne, więcej powiem stawki są kosmiczne. Wystarczy trzy miesiące popracować w dało i już możesz konkurować wielkością majątku z Florkiem. Powodzenia dla chcących się dorobić w tym dało.

robot

Hehe, kolejna pomocna osobka wskazujaca zablakanym, kogo teraz szukaja w Dało...

cvbcvb

Poczytaj komentarze powyżej. Jest opisane stanowisko regionalny kierownik. Te "atrakcyjne benefity" to jest ze masz obiad (drugie danie) w pracy za 5zl, oraz to ze masz karnet na siłownie za pól ceny . Ot cale atrakcyjne benefity.

jgh
@cvbcvb

To wszystko na otarcie oczu . Tylko po to żeby można było mydlić oczy w ofertach pracy ze nie wiadomo co tutaj zapewniają. Ludzie woleli by normalnie zarabiać wtedy sami by sobie zapewniali "benefity" bo by było ich na nie stać. Bez łaski.

dgh

Nie będę nikogo reklamował. Kazdy możne zrobić sobie wyceny okien o tych samych parametrach w rożnych firmach i wtedy się przekona .Troche inwencji.

Serwisant

Mimo umówionej godziny trzeba czekać około 30 min. Luźna rozmowa. Niestety po podaniu ile chce się zarabiać zaczynają się dziwne podchody że jednak może coś tam itp. Pracodawca szuka ludzi którzy będą pracować jak za najmniejsze pieniądze. Jak powiesz mało to jest szansa że Cię zatrudnią.

Dlaczego chce się pracować w Dako.

dgdf

A "pochwali się" Pan ile Pana kosztowały? Bo cena zabija.

rger

Przestań z ta wysoką jakością okien . Normalny średni poziom. Za to cena już powyżej normy.

gggg

Jak tam warunki pracy jako doradca techniczno handlowy w salonie lub w biurach inwestycyjnych bo wiszą ogłoszenia na stronie dako i jestem ciekawy ?

sdf
@gggg

Jak chcesz mie (usunięte przez administratora) obrabianą na każdym kroku u prezesostwa to polecam szczególnie biuro inwestycyjne.

inny Hr

Juz im ktoś zwracał kiedyś uwagę, żeby przestali pisać ogloszenia o prace anonimowo, bo to glupkowato wygląda ale oni dalej swoje. Dolaczam wiec do apelu: przestancie wypisywac posty jako prywatne osoby, które tak ochoczo zachęcają do aplikowania na różne stanowiska, nie wystawiajcie sie na smiesznosc.

hguy

Co wy tak w kolko z tym ze są szkolenia , możliwość rozwoju i tak dalej. Tak piszą w ogłoszeniach bo tak ładniej wygląda, i to jest podejście psychologiczne a ludzie naiwni się łapią ze nie wiadomo jak się rozwiną. Prawda jest taka ze szkolenie to nic innego jak przedstawia Ci jakie maja produkty , PVC ALU, drewno, rolety roletki... , nazwy wzory , modele , kolorystyki itd. Później w trakcie pracy jeśli wychodzą jakieś bardziej szczegółowe problemy które masz gdy rozmawiasz z klientem i potrzeba to rozwiązać to się ciężko doprosić o pomoc od tych co niby maja wiedzę w firmie. I to jest cale szkolenie i Twoj rozwoj . A liczy się sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż. Bo jak nie sprzedajesz na zadowalającym dla prezesa poziomie , oczywiście cały czas zwyżkowym to Cie zwolnią i przyjdzie następny. Koniec. kropka

tr7

Jak ktoś potrzebuje prace na parę miesięcy to zapraszam do aplikowania. Dłużej mało kto pracował na tym stanowisku.

Maks

Ja mogę firmę ocenić tylko na podstawie prowadzonej rekrutacji. Jednym słowem żenada. Po takich rozmowach od razu wiadomo że ta firma nic nie jest warta. Szkoda czasu na branie udziału w rekrutacjach, jak piszą byli i obecni pracownicy w firmie jest duża jest rotacja, brak stabilności, hasło przewodnie firmy to " codziennie niskie płace'.

iub

Oni co roku obniżali ostatnio prowizje bo musieli widocznie za dużo wyplacac i pewnie stwierdzili, ze im się rachunek nie zgadza, sknery. Nie dość ze prowizje byly male to jeszcze obnizali

jyf

No własnie zdziwiłbyś się ile by Ci zaproponowali. Najlepiej jakbyś użył takiego argumentu na rozmowie wstępnej :"za wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie mam prawo dużo zarabiać" - zobaczysz reakcje i propozycje stawki. I tu by Ci szczeka opadła. Powodzenia .

jyf

Przeczytaj parę postów wyżej jakie są stawki , bo widzę ze ktoś tu jeszcze ma jakieś złudzenia co do wypłaty.

jyg

ha,ha,ha zdziwiłbyś się. Idz na rozmowę wstępna to się dowiesz i przeżyjesz szok.

fgyutyuj

Panowie czy zdajecie sobie sprawę ilu kierowników regionalnych już się przewinęło do tej pory ? I dla czego już nie pracują? Ano dla tego ze na tym stanowisku jest się rozliczany ze sprzedażny. Sprzedaż. Sprzedaż.Tylko tyle i aż tyle. Zadne tam rekomendowanie zmian działań handlowych czy monitorowanie rynku,czy jakaś reprezentacja ble,ble,ble.Prezes sam sobie zarekomenduje co będzie chciał.I żaden tam kierownik nie będzie mu rekomendował. I dochodzimy do sedna. Wyplata.Jest podstawa plus premia od sprzedażny oczywiście. Podstawa jest przeważnie niska około 2000, bo niby można nadgonić premia.Ale. Premia to jakiś tam procent od sprzedażny , ze niby jak pracujesz dobrze to zarabiasz. Jest to jednak bardzo niski procent. Zdarzały się przypadki ze kierownicy tak zapie.....li ze premia wychodziła im w miarę przyzwoicie. Prezesostwo jednak nie mogło tego przeżyć ze musza wypłacać przyzwoite pieniądze. Wiec co się robi? Zmniejsza się procent od sprzedażny do premii.Tak sobie. Decyzja prezesa. I już o przyzwoitej wypłacie możesz zapomnieć.Dlatego szukają następnych kierowników. Jeśli ktoś chce zarabiać grubo poniżej 2500 to życzę powodzenia

ghjv

Wymagania to kandydatowi stawiają , czyli już na wstępie trzeba coś wnosić do firmy(wiedzę, staż,doświadczenie) a w zamian " CODZIENNIE NISKIE PLACE".Czyli już na wstępie tak nisko cenią to co wnosisz. Porażka.( Kto nie wierzy niech przejdzie rozmowę wstępna i poruszy na niej temat zarobków. Powodzenia)

Asd

To jak jest z tymi placami na stanowisku regionalnego kierownika. Czy jest to podstawa + prowizja, czy stała pensja. Jakie firma place oferuje - czy motywem firmy jest " codziennie niskie płace" ? Warto startować na to stanowisko ?

Tego tamtego

Te kwoty to z kiedy masz? Bo ja słyszałem o troche lepszych.

liuj
@Tego tamtego

Kwoty sa aktualne. A jak chcesz się sam przekonać to idź na rozmowę wstepna. Zobaczysz sam

gfg

I tu się bardzo mylisz.Dwa tysiące z groszami (2100-2200) to Twoim zdaniem dobre pieniądze jak na takie wymagania?

dsfsd

W tej firmie jest taki obyczaj ze jak zgodzisz się na początku na jakaś kasę to już później raczej trudno żeby Ci coś podnosili.

Zostaw merytoryczną opinię o DAKO Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAKO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DAKO Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DAKO Sp. z o.o.