Select Uitzendbureau B.V.

Opinie o Select Uitzendbureau B.V.

Julia

A może nieco bardziej konstruktywnie się wyrazisz? W czym rzecz?

Be more specific please

Agnieszka
@Marcel

Who must be more specific? And why?

@Agnieszka

Hi Agnieszka, Julia should be more specific about her question. . But If you have any questions about jobs or accomodation you can always make contact with Tomek or Agata. tomek@selectuitzendbureau.nl or agata@selectuitzendbureau.nl , Regards Marcel

Urszula
@Marcel

Ciekawe, czy angielski obowiązuje już na etapie pytań o pracę? :)) Jeszcze zanim ktoś wyjedzie z PL? Chciałam zapytać o polecane oferty typowo dla kobiet, bez dźwigania ;)

@Urszula

Witam, wystarczy jezyk Polski , a najlepiej prosze wyslac swoje cv na mojego meila tomek@selectuitzendbureau.nl.

Krystian

Witam, czy w ofercie z układaniem skrzynek itd.. macie miejsce na zakwaterowanie dla pary? Ile wyjdziemy na czysto po tygodniu po odjęciu wszystkich opłat? Czy macie u siebie wiekowke? Pozdrawiam

@Krystian

Hi Krystian, Could you sent an email to tomek@selectuitzendbureau.nl He will discuss al the details with you about this job. Hope to hear from you soon. Regards Marcel

Agnieszka

Nie polecam tej firmy. Przeprowadzki robią kiedy chcą. Nie można się z nimi dogadać. (usunięte przez administratora)

@Agnieszka

To co, ciągle terminy przekładali? Ile razy już próbowałaś coś ustalić?

Alice97

Witam, pracował ktoś przy sprzątaniu domków letniskowych na wyspie Texel z zakwaterowaniem na kempingu Koogerstrand? Proszę o opinie

@Alice97

Hi Alice, call the office

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Select Uitzendbureau B.V.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ktoś

Wiecie może ile uda się zarobić przy sprzątaniu domków letniskowych na wyspie texel przy 40h pracy i jak wyglądają warunki zakwaterowania w przyczepach kempingowych ?

Ktoś

you can give me your email address

@Ktoś

tomek@selectuitzendbureau.nl

@Ktoś

tomek@selectuitzendbureau.nl

Scorpion

Czy agencja zatrudnia pary?

@Scorpion

Hi Scorpion, Yes we do.

@Scorpion

Yess we do have our own houses.

Jaaa

Czy agencja posiada mieszkania służbowe ?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Select Uitzendbureau B.V.? 11 stycznia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Monter rusztowan. Ktoś z Was aplikował?

Dawid

Monter rusztowan to napewno nie w firmie Select my nie szukamy w tym moencie nikogo na rusztowania

Marcel

Hello, can you tell me where you have seen the advertisment?

Jak w Select Uitzendbureau B.V. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Marcel

Hi, there are not many options to grow but some companies do offer the opportunity. most of the work we have is production work .

Emilia Laskowska

Witam wszystkich. Chcialam tez dodać cos od siebie. Jestem a w sumie byłam pracownikiem Selectu od 2016 roku. Zwiedziłam kilka firm gdzie bywały zle i dobre atmosfery. Wydaje mi się ze opinia Selectu jako dobre biuro to za mało powiedziane. Jestem bardzo zadowolona ze moglam współpracować z tym biurem. W tym trudnym okresie COVIDOWYM również nie mogłam narzekać na brak pracy. Jeśli chodzi o koordynatorów: jak każdy maja swoje obowiązki i nie zawsze są w stanie odebrać każdy telefon, ale starają się oddzwonić. Szefostwo: Jeśli chodzi o Dawida, zawsze mialam z nim dobry kontakt, jest osoba bardzo pomocna i zawsze doradzi i stoi po stronie pracownika. Darek : znam go za nim został Dyrektorem, bardzo sympatyczny, pomocny, zawsze na stanowisku gotowy do pomocy. Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na brak zainteresowania pracownikiem, ja nigdy tego nie odczułam. Ludzie którzy dają negatywne opinie myla się, jak każdy wyobrażali sobie kokosy, pieniądze które rosna na drzewach, nie ma nic za darmo, jeśli chcesz pracować to będziesz pracował. Za siedzenie, imprezowanie i za dziwne widzimisię nie dostaniesz pieniędzy. Każda firma ma swoje wytyczne których trzeba się trzymać. Jeśli kiedykolwiek powinie mi się noga napewno wrócę do Selectu. Polecam każdemu. Pozdrawiam cala załogę ????

Unlimited lebara 35
@Emilia Laskowska

Mieszkałas w latarni morskiej?

Łukasz Czech

Polecam firmę Select !!! Nigdy nie mieliśmy z nią problemu Ja i moja kobieta ! Służą pomocą i są pod telefonem i nigdy ni było problemu ! Są rzetelni i zawsze tygodniówki wypłacane są w terminie ! Tak samo sprawy np. wystawienie zaświadczenia lub innych potrzebnych dokumentów i papierków są załatwiane bez problemów ! Polecam i pozdrawiam ! Łukasz Czech

świeżak

siema jutro jade na operatora okolice beverwijku był ktoś ? jak wypłaty? jak kadra zarzadzająca? jak zapach? ktos moze jedzie?

Gówniara:)

Słabe zarobki, koordynatorzy nie odbierają telefonów i nie ma z nimi ŻADNEGO kontaktu (usunięte przez administratora) oraz nie interesują się pracownikiem. Pani (usunięte przez administratora)zawsze miała problem z odebraniem telefonu a jeszcze wiekszy problem robił się gdy wiedziała ze musi oddać pieniądze za bilety do pracy i czasami na zwykły przelew czekało sie tydzien… (usunięte przez administratora)na początku pokazuje sie z super strony a po czasie zapomina ze ma telefon, po rozmowie z większością pracowników widać ze robi tak z kazdym. Za dużo obiecują a nic z tego nie jest prawdą, na jednym z zakwaterowania miał być ,,hotel dla dziewczyn” sama pralka z wifi szła ponad miesiąc gdzie była obiecana, ze to kwestia paru dni ( o ile już jest), samych dziewczyn tez nie było do mieszkania wprowadziło się dwóch panów około trzydziestki i jedna para. Gdy chciałyśmy zrezygnować zaproponowali nam inne zakwaterowanie i prace, domki w porządku tylko pokój który został nam przydzielony to dosłownie klatka… Do (usunięte przez administratora)nawet nie polecam dzwonić, ciagle zachowuje sie jakby rozmawiał z gowniarzami, brak szacunku po całości ale jak okaże sie ze błąd leży po ich stronie to automatycznie zmiana tonu itp.. Ogólnie jeśli ktoś jedzie do Holandii zarobić to nie polecam tej agencji, duże prawdopodobieństwo ze mogą uciąć jeden dzień lub dwa żeby zabrać na sprzątanie domków na texel za śmieszne pieniądze..

@Gówniara:)

Wedlug mnie to na Pani prosbe przeprowadzily sie Panie z jednej lokacji na druga. Jezeli na przyszlosc chca panie mieszkac same na mieszkaniu i/lub wybierac sobie z kim tak a z kim nie chcecie mieszkac to radzilbym samemu wynajac zakwaterowanie a nie na mieszkaniu agencyjnym. A co do traktowani Pani jak "(usunięte przez administratora)"to wedlug mnie inaczej sie nie dalo, sama nas pani do tego zmusila swoim zachowaniem. Co do braku kontaktu z naszymi koordynatorami to, jezeli z jednym pytaniem dzwoni pani do wszystkich pracownikow w biurze po 10 razy, i nawet nie daje nam mozliwosci zajac sie dana sprawa to tak w konu naszym pracownikom puscily nerwy i przestali od Pani odbierac telefony. Zycze Sukcesu w Holandii !!!

Patrycja

Witam, czy ta agencja w okresie zimowym (listopad-grudzień) oferuje prace - tzw akcje? Szukamy z partnerem pracy na okres 6-7 tygodni w tym okresie i polecono nam tę agencję, może ktoś z poprzednich lat był i może w tym roku również będzie możliwość jakiegoś wyjazdu wiec za każdą informacje dziękuje :)

Czy Select Uitzendbureau B.V. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dawid

Oczywiscie ze tak, w zaleznosci od potrzeb pracodawcy i pracownika. Za kazdym razem rozpartujemy taka sprawe indywidualnie

Miriam

@Pracownik. nie ma w ogóle wsparcia od koordynatorów?

@Miriam

oczywiscie ze jest wsparcie koordynatorow

@Miriam

O jakim wsparciu mowa

Urszula
@Dawid

O pomoc koordynatorów, którzy przez telefon pomogą uporać się pracownikowi ze sprawami dojazdu, zakwaterowania i ubezpieczenia. Czy Ty jako pracownik korzystałeś z pośrednictwa Select Uitzendbureau? Jeśli tak, to napisz proszę szczegółowo, jak to wyglądało w Twoim przypadku. Po właśnie istnieje to forum.

Pracownik.

Nie polecam agencji. Zero zainteresowania pracownikami, koordynatorzy nie odbierają telefonów i nie odpisują na wiadomości, całkowity brak kompetencji.(usunięte przez administratora) Odradzam współpracy z ta agencja.

Nie polecam agencji. Po pierwsze całkowity brak kompetencji w tym co robią. Zero zainteresowania pracownikami, kroją jak tylko się da(usunięte przez administratora) Jeden wielki bajzel. Odradzam współpracy z ta agencja.

Marlena

Bardzo dziękuje Pani Marcelinie z biura Select, która bardzo mi pomogła. Wyjaśniła to czego nie wiedziałam i wytłumaczyła co nie było dla mnie jasne na solarisie. Dziękuje i pozdrawiam :)

szalonyyyyyy

Witam, wybieram sie przez tą agencje na zbiór pieczarek. Jak ta praca przy zbiorach wygląda? Jakie sa warunki zakwaterowania ?

Zostaw merytoryczną opinię o Select Uitzendbureau B.V. - Uitgeest

• Jak się pracuje w Select Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Select Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Select Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Select Uitzendbureau B.V.