Select Uitzendbureau B.V.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Select Uitzendbureau B.V.

JW Nowy wpis

Powiadają tu ludzie, że pierwsza umowa jest na 12 tygodni, kolejna również na tyle samo, aż do momentu, gdy będzie się należała Fasa B. To oznacza umowę o pracę na stałe? I jak często można otrzymać podwyżkę stawki?

Juxx Nowy wpis

Witam :) czy ktoś pracował na sprzątaniu domków na wyspie Texel. Jak warunki zakwaterowania, praca itp.?

Wiolka Nowy wpis

Ja w sprawie pracy jako monter rusztowań, chciałam dowiedzieć się czegoś o zakwaterowaniu. Czy jest wliczone już w ofertę? Zapewniają kwaterę, jak to wygląda? Bo nie mogę się już dostać do tego ogłoszenia.

mooog

Czy ktoś pracował przez Agencje Select w Amsterdamie jako sprzątaczka/ pokojówka? Bardzo potrzebuje opinii o tej pracy, a zarazem też o zakwaterowaniu w ijmuiden. Dziekuje

Grażyna Nowy wpis
@mooog

A to można jeszcze wyjechać z nimi? Masz jakieś informacje? Byłabym bardzo chętna na taką pracę, tylko z językiem słabo u mnie. Czy to problem dla nich?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Select Uitzendbureau B.V.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Grażyna

Wiadomo coś o jakiejś świeżej rekrutacji? Np. na pakowacza ryb, była taka oferta kilka lat temu, ciekawa jestem czy nie odnowili rekrutacji. Oby była zagraniczna umowa, jaką dają właśnie? I co z zakwaterowaniem, jest zapewnione?

Select Uitzendbureau b.v.

Uwaga wszystkim! Chcielibyśmy Was poinformować, że (usunięte przez administratora) podszywający się pod naszą firmę próbują wyłudzać pieniądze od osób poszukujących pracy. W Holandii żadna uczciwa firma nie powinna pobierać opłat za znalezienie pracy. Jeśli ktoś kontaktuje się z Wami w naszym imieniu i prosi o jakiekolwiek opłaty lub dane finansowe, prosimy o ostrożność i niezwłoczne zgłoszenie tego incydentu. Dbamy o dobre imię naszej firmy i nie tolerujemy takich (usunięte przez administratora) Bądźcie czujni i informujcie nas o wszelkich podejrzanych próbach wyłudzeń. Dziękujemy! #uwagaoszustwa #holandia #pracawholandii

Czy nowo zatrudnione osoby w Select Uitzendbureau B.V. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Agata

Tak oczywiscie podpuje umowe na 12 tygodni ;)

Łucja
@Agata

A potem na jak długo jest? W zależności od tego jak pracownik się wykaże? Czy jakoś standardowo?

Agata
@Łucja

potem na kolejne 12 tygodni. I tak zostanie przedluzona az bedzie sie nalezala Fasa B.

@Agata

Co to faza B? Bo chyba nie można tak w nieskończoność przedłużać co 2 tygodnie. Dadzą później przynajmniej na rok?

Czarek

Nie polecam nikomu. Wyjazd wakacje 2022. Co się okazało po przyjeździe nasza praca odbywała się w 4 stopniach o czym nawet nie wspomniano na etapie rekrutacji. Notoryczne problemy z poprawnym sumowaniem godzin pracy, zakwaterowanie trzeba przyznać, że było ponad standardem agencyjnym, jeden z niewielu plusów. 2 ostatnie tygodnie naszej pracy były walką z naszymi 50- letnimi agresywnymi wspólokatorami z bułgari którzy dzień w dzień się upijali i palili papierosy w swoim pokoju. Do pracy dojeżdżaliśmy 56 km w JEDNĄ STRONE. Organizacyjnie agencja leży, w piątek zadzwonił do mnie jeden z pracowników agencji pytając kiedy kończymy pracę i wracamy do polski. Potwierdziliśmy, że ostatnim dniem pracy będzie piątek za tydzień. W poniedziałek w pracy nasz kierownik mówi nam, że przecież już nie mieliśmy przychodzić bo tak poinformowała ich agencja. Żenada. Musieliśmy wracac wcześniej. (usunięte przez administratora) Mimo, że chcieliśmy wrócić w następne wakacje że znajomymi i czym informowaliśmy agencje wola zabrac sobie drobne bezpodstawne pieniądze za zakwaterowanie niż zarobić na nas więcej. Najlepsza była wypowiedź szefa agencji ktory osobiście mówił nam jak to agencja nie jwst uczciwa a potem robi taka akcje. Śmiech na sali. Omijać szerokim łukiem.

@Czarek

Witam, Kazdy ma swoje zdanie tego nie mozemy nikomu zabronic. Jednak wiekszosc pracownikow wraca do nas co sezon jednak oczym to swiadczy, co do pracownikow z bulgarii z ktorymi mieszkaliscie, to mieli podobne zdanie o was jakie wy mieliscie o nich wiec prawda pewnie lezy gdzie po srodku. Dojazd do pracy 56km - w holandii to raczej nic dziwnego Co do waszego wyjazdu to u nas srawa wygladala troche inaczej niz pan tutaj opisal, ale mysle ze ten portal nie jest odpowiednim miejscem zeby o tym tutaj pisac. Po za tym wyjechaliscie od nas juz w tyg 30 dlaczego przypominialo sie panu o niepoprawnym rozliczeniu dopiero w tyg 42!!! 12 tygodni po zakonczeniu pracy !! Nie mamy zadnej wiadomosci w miedzy czasie ze cos bylo nie tak. No ale w internecie kazdy ma prawo sie wyzalic. Pozdrawiam Czy pan mysli, ze chec powrotu w przyszlym roku spowodujem, ze oddamy panu pieniadze za zakwaterowanie to jest pan w bledzie.

Emilia
@Czarek

Witam, każdy ma prawo do własnego zdania. Jedyne co chce skomentować to to że ja aktualnie nie pracuje w agencji Select od jakiś 2 lat, odeszłam na kontakt do hotelu (oczywiście dzięki Agencji zdobyłam doświadczenie w hotelarswie). Jesli chodzi o dojazdy do pracy 56 km to raczej w Holandia jest normalne. Ludzie na fast kontraktach też dojeżdżają do 100km jeśli I'm zależy. Zatrudniając się w jakiejkolwiek agencji nigdy nie wiesz z kim będziesz mieszkał, ale po to masz przełożonych aby ich poinformować o problemach mieszkalnych. Są ludzie którzy się tym zajmują. Ludzie sa różni czy Bułgarzy czy Polacy czy też inne nacje, albo akceptujesz to co się dzieje wokół Ciebie i szanujesz swoją przestrzeń albo zaczynasz działać w tym kierunku. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów.

@Select Uitzendbureau B.V.

Może dlatego że agencja nie ma zamiaru pomoc w sprawie, próby kontaktu oczywiście były. Czas 12 tygodni nie ma tutaj nie do rzeczy, ale wynika z oczekiwania na dodatek wakacyjny z którego pieniądze zostały zabrane. Jaki sens ma ta odpowiedź? Nie tlumaczy waszego zachowania, dlatego że nie macie jak tego wytłumaczyć wina jest po stronie agencji. Wracac oczywiście nie mam zamiaru to chyba logiczne. Poziom odpowiedzi na waszym poziomie, nie pozdrawiam.

@Emilia

Jak to się ma do zabranych bezpodstawnie pieniędzy?

@Czarek

Nie ma zamiaru pomoc bo według nas było zupełnie inaczej. Poraz kolejny proszę żeby pan udowodnił że zgłosił to pan zaraz po wyjeździe. Niestety takiego zgłoszenia nie było. 6 tyg po pobycie wyplacilismy rezerwacje i dopiero 6 tyg później zorientował się pan że coś panu nie pasuje. Coś tu jest nie tak.

@Dawid

Zdenerwowany hehehe dajecie czadu !!!!

@Dawid

Jeszcze raz zapytam co ma do tego czas w jakim sie zorientowaliśmy? Czy 6 tygodni czy rok nie ma to zadnego znaczenia, przyszedł dodatek był za mały, porównaliśmy z innym dodatkiem kogoś innego i wtedy wiedzieliśmy, że źle coś zostało policzone. Próby kontaku oczywiście były, pierwsza 14.09 na aplikacji zapytanie dlaczego zostały zabrane pieniądze (odpowiedzi brak), później próba wyjaśnienia z Panią z biura. co skończyło się zerową pomocą. Nie wiem czy Pan, który do mnie dzwonił nie chce się przyznać do błędu, w takim razie polecam porozmawiać z firmą, w której pracowaliśmy bo to, że nas zwolniono to zwykłe kłamstwo na odczepne, rozmawialiśmy z kierownikiem firmy i powiedział, że to agencja zadzwoniła więc błąd jest po waszej stronie i zabieranie nam pieniędzy za zakwaterowanie jak wyżej opisałęm nie ma tutaj podstaw

Mariusz Warzol

Nie moge narzekac kasa na czas. Raz problem z wyplata byl ze sie godziny nie zgadzały, jeden tel do biura i wszystko bylo poprawione. Mieszkalem na domkach w uitgeest i powiem tylko tyle ze nie jeden w domu tak nie ma jak na tych lokacjach

Damien Markowski

Bardzo dobre biuro. Super zakwaterowanie naprawde polecam

Polecam w ciemno, najlepsza agencja w której byłem od kad jeżdżę do Holandii a to już będzie parę lat

Elzbieta Laskowska

Moja przygoda z Firma Select zaczela się calkiem niedawno. Uważam że jest to odpowiednia firma dla ludzi którzy zaczynają swoje życie w holadni, bez języka, bez doświadczenia- tak jak ja. Jedni mówią że za mało płacą inni że są źle traktowani a jeszcze inni ze maja mało godzina. Ja nie narzekam na nic. Mam super kontakt z ludźmi z biura, są oni pomocni , bardzo kontaktowi i mili. Miejsce w którym pracuje aktualnie było dla mnie nowym doświadczeniem i potrzebowałam czasu na oswojenie się gdyż całe życie siedziałam za biurkiem. Ale znalazłam osoby które mi pomogły wdrożyć się we wszystko. Miałam także telefon od koordynatora z biura czy wszystko jest okey czy chce zmienić pracę, czułam się z tym dobrze ze mam jakąś opiekę nad sobą. Moja opinia na temat Selectu jest bardzo dobra pod każdym względem, wiadomo ze każdy ma indywidualne wymagania i trudno jest dogodzić każdemu. Jesli jestes osoba która ma obawy przed wyjazdem za granicę, nie znasz języka, jesteś młody czy też przed emerytura - polecam Select !

M.Golebiewska

Bardzo dobra agencja . Do takiego biura jak Selekt, chce się wracać. Pieniądze zawsze na czas. Pracę znajdzie tu każdy ,, starszy i młodszy" . Pomocni w każdej sprawie. Tą agencje można śmiało polecić ! M.Golebiewska

@M.Golebiewska

Dziekuje bardzo za opinie

Bernadetta Bauza

Agencja Select w mojej subiektywnej opinii jest bardzo dobrą agencją pracy.Pracuję dla niej od marca 2020r,staż mówi sam za siebie...Pracę tutaj znajdą i młodsi i starsi,ze znajomością języka angielskiego i bez.Współpraca układa się bardzo dobrze.Wypłaty-tygodniówki zawsze na czas.W razie pytań zawsze można uzyskać informację.Zakwaterowanie na dobrym poziomie.Z czystym sumieniem polecam agencję Select,nowym osobom,poszukującym pracy w Holandii.Select to rzetelna firma.

@Bernadetta Bauza

Dziekuje bardzo za opinie

Natalia

Jak drugie biuro to jest ok jestem pierwszy raz w nl przez wasze biuro i nic złego nie mogę powiedzieć milego dnia i szczęśliwego losowania

Talaska Anna

Jak narazie dobrze mi się współpracuje z agencją Select

Karolina Jackowska

Witam, swoją przygodę z agencja Select rozpoczęłam pół, roku temu, ku mojemu zdziwieniu etap rekrutacji przebiegł profesjonalnie ,rzeczowo i sympatycznie ,bez zawiłości które spotykałam w innych agencjach pracy, z pomocą rekrutera znalazłam pracę z której jestem bardzo zadowolona. Wiele miejsc pracy boryka się z różnymi problemami interpersonalnymi tak też zdarzyło się w naszej grupie po telefonie do biura mielismy pelne wsparcie samego szefa Selectu przyjechal do nas i wspólnie znaleźliśmy rozwiązanie problemu, pierwszy raz spotkałam się z takim zaangażowaniem szefa agencji pracy w problemy pracowników, pracując przez inne biura pracy nawet nie widzi się przełożonego tu nie ma problemu z kontaktem, jeśli chodzi o koordynatorów również nie ma zarzutów kiedy mam pytania służą pomocą wypłaty są na czas , agencja godna polecenia ,bez ściemy, pozdrawiam

Jan Orłowski

Każdy kto podejmuje decyzję o wyjeździe za granicę i za cel wybiera Holandię staje również przed wyborem agencji pracy ( nie będę wspominał o tych, którzy nie muszą), jest wiele niewiadomych, mnóstwo opinii (z reguły negatywnych), jednym słowem "nigdy nie wiadomo na co się trafi". Miałem to szczęście i ktoś polecił mi "Select" , byłem w zeszłym roku na sezon, teraz razem z drugą połówka przyjechaliśmy na dłużej, naturalnie nawet przez myśl nie przeszło mi wybieranie innej agencji pracy. Reasumując: *Pieniądze zawsze na czas *Wypłaty się zgadzają ( jak jakimś cudem zdarzy się mały błąd to jeden telefon i wszystko jest naprawione, a rozmowa przebiega z kulturą *Zakwaterowanie jest na poziomie wyżej niż zadowalającym *Pracują tu normalni ludzie, z którymi zawsze można się dogadać *Praca jest w różnych gałęziach gospodarki, toteż każdy znajdzie coś dla siebie. *Nie występują przestoje, o których się wiele nasłuchałem od pracowników innych agencji. *Jest stabilnie, a to w tych trudnych czasach jest chyba najważniejsze. Jan Orłowski

Dominika Bernatek

Od kilku lat przyjeżdżam do Holandii do pracy właśnie pod tym biurem. Tyle razy ile przyjeżdżałam, nigdy nie mogłam narzekać na warunki mieszkalne, czy wypłacalność firmy na czas. Poza tym, nigdy nie zdarzyło mi się, żeby któryś z pracowników firmy nie pomógł mi rozwiązać problemu, czy nie udzielił odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Zastanawiasz się pewnie, skąd wiem, że gdzie indziej nie ma lepiej ?!?!???? Więc już śpieszę z odpowiedzią, otóż w Holandii mieszkałam oraz bywałam już w wielu miastach/miejscach. Od wielu znajomych słyszałam różne historie, widziałam również różne warunki zakwaterowania i uwierz mi, kiedy moi znajomi odwiedzali mnie byli w szoku, często pytając mnie o namiary na Select. Jeżeli dalej zastanawiasz sie, czy wybrać Firmę Select - mogę Ci jedynie powiedzieć - przyjedź, sprawdź i sam się przekonaj ????

Janusz

Jesteśmy zadowoleni narazie jest wszystko ok tak jak mówili tak jest a ci którzy piszą o swoim niezadowoleniu ....,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Select Uitzendbureau B.V. - Uitgeest

• Jak się pracuje w Select Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Select Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Select Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Select Uitzendbureau B.V.