Select Uitzendbureau B.V.

Opinie o Select Uitzendbureau B.V.

zainteresowana

pytanko ?? a nawet trzy pytanka 1.. co o tej Agencji ktoś kto tam pracuje może powiedzieć ? 2... jakie warunki mieszkalne i ogólnie proszę bez ściemy 3 .jak jest z pracą normę tygodniową da radę zrobić ? pozdrawiam

abc

Hej ☺ wie ktoś może jakie stawki obowiązują w tej agencji? wypłacane są nadgodziny czy 200% za pracę w niedzielę lub święta?

Tadayoshi

Wybieram się na pracę na cebulkach w Oostwoud. Ktoś ma jakieś opinie na temat pracy tam bądź zakwaterowania? Czego się mogę spodziewać?

weronika

cze powie mi ktos jak to teraz tam wyglada ?? sa godziny i wg? teraz na cebulki lili ?? jest ktos tam i moze cos powiedziec na ten temat ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Select Uitzendbureau B.V.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Dawid

Wyjazdy w parach.......... raczej nie, z tego wzgledu ze nie zawsze jestesmy w stanie zapewnic prace w tej samej firmie a to sie wiaze rowniez z zakwaterowaniem w innym miejscu. Dlatego raczej nie prowadzimy ofert pracy dla par.

dominik

Najlepsza firma z jaką miałem okazje współpracować wypłaty zawsze na czas i okej, koordynator zawsze jest w stanie pomóc i nigdy nie zostawi Cię obojętnie. Oby więcej takich uczciwych firm było. Polecam!!!

bart

ponawiam pytanie w/w (paula) wie ktos cos na ten temat?? panie Dawidzie moze pan cos napisac na ten temat jak to wyglada u was. Z gory dziekuje za dop

Paula

Witam, jak wygląda wyjazd par, bez małżeństwa ? Czy można mieć pokój razem bez żadnych problemów ?

Dawid

Powtarzam to jako wlasciciel agencji pracy w Holandii, agencje nie moga pobierac zadnych oplat od pracownika za posredniczenie. Tak stanowi prawo. Agencja zarabia pieniadze poprzez oddelegowanie pracownika do firmy ale to firma placi agencji pieniadze a nie pracownik. Nigdy nie wyjezdzajcie do pracy z agencji gdzie trzeba zaplacic pieniadze za znalezienie pracy.

Dawid

Zadne biuro pracy nie moze pobierac oplaty za posredniczenie od pracownika i firma Select tez tego nie robi

Doroato

Siemka, korzystał ktoś realnie z biura pośrednictwa pracy tymczasowej tego Select Uitzendbureau ? Jeśli tak to gdzie wylądowaliście, w jakiej robocie i czy byliście zadowoleni z ich pośrednictwa? bo ja chce wyjechać do pracy, własnine może do Holandii, ale że firm pośredniczących jest dość sporo to najpierw cche się dowiedzieć jak to wygląda w każdej. Czy Select pobiera opłatę od pracownika czy pracodawcy za pośredniczenie?

johnny

kolejna holenderska firma, agencja pracy która swoich pracowników już od wielu lat werbuje z Polski. Jednak w ostatnich latach werbuje z coraz gorszym chyba skutkiem , ponieważ Polacy chętniej wybierają obecnie skandynawie gdzie zarobić można już naprawdę dużo więcej niż w krajach beneluksu. Choć i tak narzekac nie mogą

Bullimo

Ze stresem? Myślę, że ten stres w większości przypadków pracownicy sami sobie stwarzają. Jeżeli ktoś jest przekonany o słuszności swojego wyjazdu i jest gotowy podjąć odpowiednie decyzje w swoim życiu to nie ma się co stresować. Oczywiście opuszczenie ojczyzny to duża rzecz, ale co jeśli nie jest ona w stanie zapewnić minimum życia?

Weronika

Firma ok :D Pracowałam przez prawie 4 mies na cebulach w Oostwoud :) Wszytko było ok :) Kasa na czas i wakacyjne po napisaniu do Pana Dawida za parę dni :) POLECAM!

Dawid

Nie, firma Select Uitzendbureau nigdy nie miala nic wspolnego z firma Agripool Uitzend bv

nowa

Mam pytanie, czy firma Select Uitzendbureau B.V. zmieniła nazwę na Agripool Uitzend BV? Czy to jest to samo? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

grzes

Witam Panie Dawidzie przyjmujecie moze do pracy pary bo jesli tak to prosze powiedz na jakie stanowiska pozdrawiam

Witam pracowałem przez Selecta i z ręką na sercu mogę powiedzieć że jest to dobre biuro . Czasami zachodziły pomyłki lecz wszystko dało się załatwić drogą polubowną więc polecam

Dawid / pracodawca

Ja sie co do tego niestety nie zgadzam bo w tym okresie akurat praca byla ! To ze pani sie do pracy nie nadawala to niestety nie moge na to nic poradzic. A na przyszlosc radze sie najpierw kontaktowac z pracodawca a dopiero potem oczerniac firme na portalach internetowych. Bo jak sobie dobrze pamietam to do mnie nie zadzwonila pani ani razu z pretensjami podczas pani pobytu w naszej firmie !

informacja z życia wzięta

Hahahaha nom dobry żart, w sumie przez 2i pol tyg powinnam zarobic na bilet, ma Pan racje, ale w ciągu tego czasu pracowałam chyba 6 dni wiec nie, nie zarobiłam, przepraszam że nie podkreśliłam iż niby przez ten okres 2 i pol tyg bylam niby w pracy bo siedziałam w domku gdyż nie było pracy. Wzajemnie pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Select Uitzendbureau B.V. - Uitgeest

• Jak się pracuje w Select Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Select Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Select Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Select Uitzendbureau B.V.