Opinie o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Uniapol jest firmą działającą na rynku od 2005 roku.Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasze standardy gwarantują precyzyjny dobór, elastyczność współpracy oraz oszczędność czasu i wydatków. Posiadamy biura w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Lila

To jest fajna agencja, maja dużo ofert i dobrze organizuj pracę.

Krul

Zwierzaki bez perspektyw tam tyrają grzecznie bo w kraju z taką głową nie ma dla nich zajęcia :D Pozdrowienia z Polski nieudacznicy, Kuny, Dziubki, i inne konfidenty! :D Bez pozdrowień dla Was gamonie ze śluńska. Jo Jo, nie wrocojcie.

Grażyna

Witam, z tego co mi wiadomo to agencja AP ma w tej chwili sporo nowych ofert pracy. Korzystałam i ich pośrednictwa i dobrze zarobiłam. Teraz interesuje mnie Francja i praca dla kobiety czy coś wiecie o tym?

tony

uwaga na prace dla elektrykow we francji i niemczech. śmieciowka i wynagrodzenia nie ma na czas

ka

Dla mnie coś jest niezrozumiałe . Opisujecie zarobi nawet 3 euro na 1h . a zarobek w niemczech nie może być nizszy na 1h niz 8.84 euro brutto, netto to jakieś 6.64 euro. Coś nie jest tu jasne . Albo ktoś pisze nie prawdę .

Paulina

@Gregor, zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami - http://uniapol.com/szukasz-pracy/oferty-pracy-z-polski/ oraz http://uniapol.com/szukasz-pracy/oferty-pracy-z-zagranicy/

piasek

Jedzie może ktoś za granice jako pracownik drogowy we Francji? W ogłoszeniu pisze ze trzeba znać język francuski ciekawe czy wszyscy jak się rozlicza później tam i tutaj

Gregor

Bardzo fajna agencja , już kilka razy z nimi pracowałem we Francji. Teraz też mam chęć na wyjazd ale chcę pracować w warsztacie samochodowym. Nie wiem czy maja teraz taką ofertę? Może ktoś słyszał ?

Drezden

Mam konkretne pytania mianowicie rekrutacji na stanowisko elektryk drezno sądzę że w fabryce volswagena czy ktoś już tam pracuje jak wygląda praca po ile godzin jaka stawka godzinowa czy firma płaci diety jakie warunki mieszkaniowe i czy to jest stała praca a przede wszystkim jaka jest atmosfera pracy i po pracy wypowiedzcie się anonimowo

dawcio

@Kierownik ..Kierownik= internetowy napinacz :D ..

Kierownik

Co to samego Uniapolu nie ma zastrzezen. Kasa na czas, wszystko sie zgadza co do grosza. W okresie zimowym malo godzin, wiec nie oplaca sie tu przyjezdzac. Jesli chodzi o prace w Tchibo to nic specjalnego, ciezka i monotonna, najgorsze sa tu niektore osoby dluzej pracujace. Ludzie uciekaja stamtad bo kobieta o zwierzecym nazwisku i zachowaniu donosi regularnie do gory i tworzy jakies chore historie razem ze swoja grupa narzekaczy na wszystko. Przyjedzcie tam za 10 lat to nadal beda tam pracowac mimo, iz kazdego dnia biadola, ze zmienia prace w kazdym momencie. Mieszkania w miare, zalezy gdzie sie trafi. Na pomoc koordynatora nie liczcie, slabo zna niemiecki i unika kontaktu. Ogolnie polecam siedziec cicho i robic swoje, nie gadac z konfidentami, wtedy jakos leci

Mateusz "Dziubek" :)
@Kierownik

Czemu (usunięte przez administratora) nie podejdziesz i nie powiesz w twarz jaki masz problem tylko podpisujesz się po nickiem "kierownik" którym nigdy w życiu nie będziesz bo (usunięte przez administratora) szkoły średniej nie skończyłeś i wymyślasz jakieś chore jak ty historie że osoba o zwierzęcym nazwisku donosi żeby mieć lepiej ?Wstyd ci że kobieta robi od niechcenia więcej od ciebie ? Proszę cię, przestań. Masz problem podejdź to go wyjaśnimy kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie jak byś miał jaja to byś się podpisał. Nie na darmo mama ci imię dała chyba że się go wstydzisz :D

UNIK
@Mateusz "Dziubek" :)

CHŁOPIE TO RACZEJ TY NIE MASZ WYKSZTAŁCENIA I KULTURY NO CHYBA ŻE MASZ TAKIE GŁUPIE NAZWISKO PO TO JEST FORUM BY SIĘ ANONIMOWO WYPOWIADAĆ BY INNI WIEDZIELI JAKA TO FIRMA CZY WYPŁACALNI CZY NIE NIKT DLA PRZYJEMNOŚCI NIE JEDZIE ZA GRANICE WIĘKSZOŚĆ MA RODZINY A JA CHAMSTWA I OSZUSTWA NIENAWIDZĘ TAK ZWANI KATOLICY POD OŁTARZEM A W RZECZYWISTOŚCI LUDZI NIE WYPŁACAJĄ I KRZYWDĘ CZYNIĄ INNYM JAK TO PAPIEŻ POWIEDZIAŁ JAK MASZ BYĆ TAKIM KATOLIKIEM LEPIEJ ŻE BYŚ BYŁ ATEISTĄ W KOŃCU JAK W TEJ FIRMIE JEST PROSZĘ O KONKRETY KIEDY WYPŁATY JAKIE WARUNKI MIESZKANIOWE NA JAK DŁUGO JEST PRACA ITP KONKRETY PROSZĘ A NIE PISANIE O WSZYSTKIM I O NICZYM

Paulina

@NAtalia, o pracy na jakim stanowisku mówisz?

tchibo odradzam
@Paulina

pakowacz w tchibo godzin 40 ale w 3 tygodnie a uniapol to kłamcy i tyle tylko zbywaja na umowie 135 godzin a potem udaja że to sprawdza i nie odpowiadają , może ktoś w końcu na to odpowie ?

NAtalia

Ha ha bardzo dobrze kto mądry to się szybko z tamtąd zwolnił jak zobaczyl pierwsza wyplate a reszta niech robi za tak śmieszne pieniądze 5 e na godzine??? i to jeszcze w Niemczech. Porażka nie polecam.

ok
@NAtalia

za 5e/h z tego co wiem to najniższy zarobek na terenie niemiec to jakieś 6.64e/h netto , brutto 8.84e/h.

dafrffg

polecam prace w tchibo w neumarkt wypłaty po 500 - 600 euro za miesiac i zwolnienia szkoda czasu odradzam

Paulina

@Wiosna rozumiem. W takim razie mam nadzieję, że znajdziesz tutaj przydatne informacje. Ktoś pomoże?

Paulina

@Wiosna myślę, że najlepiej będzie jak porozmawiasz bezpośrednio z firmą podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością razem znajdziecie jak najlepsze rozwiązanie.

@Paulina

Wszystko byloby dobrze ale dzwoniac do biura mozna otrzymac rozne informacje. Zalezy od pracownika ktory odbierze telefon. Dlatego chcialam sie dowiedziec od ludzi pracujacych w tchibo czy pracuja tam pary bez samochodu.

Tchibo

Nie polecam bez auta tu się wybierać bo bez sensu .tak jak u nas na zmianie u pana hańca ktoś jeździ z kimś to kierowca często musi czekać na kogoś a pozniej na wszystkich zonach gadają głupoty itp polecam własnym autem

@Tchibo

Czyli nie polecasz ale para ma szanse dostac prace. Wiadomo swoim autem lepiej ale ja niestety nie mam do dyspozycji samochodu dlatego pytam.

Wiosna

Czy ktoś orientuje się czy para bez samochodu może dostać oferte pracy?

Paulina

Firma publikuje wiele ofert pracy! Możecie je znaleźć na portalach ogłoszeniowych :) Któreś ze stanowisk szczególnie Was interesuje?

Danuta

Czy praca pakowaczy w Niemczech dla par jest aktualna? Bardzo zależy nam na wyjeździe a słyszeliśmy, że agencja jest spoko. Może ktoś podpowie jak mamy działać żeby to załatwić, jakieś dokumenty? Czy zarobki są dość dobre? Jakie mieszkania dają pracownikom?

Gosia
@Danuta

Dzwonilam dzisiaj do biura i dostalam informacje ze dla par oferty beda moze za tydzien albo za dwa tygodnie

Zostaw merytoryczną opinię o AP Uniapol Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AP Uniapol Development Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Uniapol Development Sp. z o.o.