Opinie o Navikon stal w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Navikon stal. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Navikon stal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Navikon stal w Szczecin

byly pracownik Nowy wpis

Firma Navikon-Stal została zamknięta w 2013 r. Nie rozumiem wpisów z 2015 roku, ludzi którzy chcą aplikować do firmy której nie ma w Szczecinie.

miszanna Nowy wpis

temat wymarł chyba śmiercią naturalną. no jestem rozczarowana bo wpadłam tu w poszukiwaniu opinii o navikonie stali jako o pracodawcy, bo mój facet chce sie tam zatrudnić, ale mamy spore przeboje życiowe za sobą, więc tym razem chciałam dowiedzieć się wszystkiego od A do Z, ale widze że nie mam na to tutaj szans.

mk Nowy wpis

Tylko nie chwal sie nikomu ze jestes z NAVIKONU... masakra jakas

były Nowy wpis

Nie. Firma upadła

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Navikon stal? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

witam navikonczycy troche wam sie dziwie czytajac te opinie ze jeszcze tam siedzicie ja zwolnilem sie kilkanascie miesiecy temu i od tamtej pory wiem ze zyje wyplata na czas a to jest najwazniejsze prosze was roboty jest od groma moze nie w szczecinie ale kiedys kazdy z nas sie cieszyl jak wyjechal za granice bo lepsza kasa dajcie sobie spokój z navikonem

oczekujący na wypłate

firma navikon (usunięte przez administratora) szkoda słów, ale jak ma to pomóc komus zainteresowanemu pracom w tej firmie to stanowczo odmawiam (usunięte przez administratora) nawet prąd odcieli a co tu mówic o wypłacie, to juz na budowie lepiej chociaz tam zaliczki dają bo w navikonie nawet na to juz niby nie mają. pewnie napewno pan (usunięte przez administratora) roboty sprzedaje aby razem podzielic sie kasą z panem Kozło(usunięte przez administratora)skim który własnie na (usunięte przez administratora) wczasy wyjechał a człowiek na chleb pozycza masakra!!!!!!!!!

spawacz

Ludzie po co robicie w tej firmie, umowa na najniższej a i tak nie zrobici ewięcej niż kilka godzin w miesiącu i jesteście bez przerwy na telefonie, żeby na godzinę lub na dwie do pracy przyjechać, porażka.

Roman

Firma zaczyna kręcić z wypłatami nie dba o swoich ludzi, kilkunasty już chce odejść, i nie dziwię się, ta firma padnie bo nie dbają i nie mają zamiaru dbać o ludzi, tylko kłamią i obiecują ile to się nie zarobi i wyjazdy gruszki na wierzbie.

pinokio

kibel

piotrtek

hehe dobre to jest sam to wymysliles czybktos ci pomogl

grin4

Kobieto nie znam Ciebie ale w zupełności przyznaje Tobie racie.Bo sam za długo w tym bagnie siedzę i sam nie wiem dlaczego.Cała góra to sami krętacze ,patrzą tylko jak wydymać a sami biorą po 10 tys. premij.To można żyć i na sprzątaczkę coś zostanie

Ninja

A może by sprzedać ten dżwig co kupili to wypłaty będą na czas i te samochody ......Albo diety dać ludziom 2.50 euro.. FIRMA KIBEL Z JAJAMI GODNA POLECENIA NA CZELE Z GWIAZDĄ BIURA (usunięte przez administratora) MOŻE POWINNA ZOSTAĆ SPAWACZEM LUB MONTEREM BO NA RÓWNI Z NIMI ZARZĄDEM WALI W CH....A..

NAVIKON STAL FIRMA OK POLECAM TYM KTÓRZY NIE POTRZEBUJĄ PIENIĘDZY !!!!! IDĄ ŚWIĘTA MOŻE PREZES (usunięte przez administratora) (NIBY BYŁY) POTRZEBOWAŁ BY KASIURKI ALE TRZEBA BY WYSŁAĆ CHŁOPÓW DO NORWEGIIII I JAK JUZ TAM BĘDĄ TO SIĘ OKAŻE ŻE PRACUJĄ ZA 6 EURO BO NIBY (usunięte przez administratora) ROBOTE. Ps.Pozdrowienia Gnom....

Ninja

Ciekawe czy zapłacił wam nowy prezes za Islandie chłopaki bo to wajcha jak (usunięte przez administratora) ale ja wyrwałem i to do razu pozdrowienia ... Zagrywka z tym prezesem coooo...Aby dalej wałki walić..

żona byłego pracownika

Powiem wam chłopaki że sami się prosicie aby was wyrąbac na kase skoro raz nie zapłacili,drugi raz a wy dalej jeżdzicie na kontrakty to tylko szukać takich jeleni. Mój mąż był na kontrakcie z tej firmy,ja byłam bez kasy ,jechałam na pożyczkach i myślę że wasze żony też.Im dłużej siedzicie na obiecankach tym trudniej odejść a oni dobrze o tym wiedzą.No cóż każdy lubi wygodnie żyć ,wygodnie jeżdzic a naiwniaki tacy jak wy im to zapewniają. ps.są firmy co płacą na czas pozdro naiwniacy he he

masz Racje Kacper gamoniu

kacper

Jak zwykle gamonie nie płacą i ludzi w bambulo robią

kacperek rowerek

hej kacper jak tam w pzu?

minął 10-ty a te dwa (usunięte przez administratora) znów mówia ze nie ma kasy to wystarczy jako opinia o firmie

chudy

straszne bagno zalegaja z kasa radze omijac z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Navikon stal - Szczecin

Navikon stal
2.6/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Władysława Iv 1
    70-651 Szczecin