OrangeJobs B.V.

Opinie o OrangeJobs B.V.

Ciekawy

Czy ktoś pracuje przy montażu łazienek, czy jest to stała praca, jak z zakwaterowaniem i dojazdami?

Zadowolona

Ja szczerze polecam , to biuro pracuje u nich 2 miesiące, nie mam żadnych problemów zawsze odbierają telefony są pomocni , szczeze przedstawiają oferty pracy , pieniądze są zawsze na czas i jak dla mnie duży plus jest możliwość wzięcia zaliczki, co nie każde biuro oferuje jak narazie nie mam do tej agencji żadnych zastrzeżeń

Jan
@Zadowolona

Mogłabyś dodać, jak to się stało, że trafiłaś na ofertę akurat biura OrangeJobs B.V.? Jestem ciekaw, czy skorzystałaś z polecenia osoby, która miała okazję pracować za ich pośrednictwem, czy może sama bez wcześniejszych konsultacji zgłosiłaś się z chęcią podjęcia pracy? Ciekawi mnie, jak wyglądało to w Twoim przypadku.

Zadowolona
@Jan

Znalazlam ich ogloszenie w internecie , wcześniej nie znałam tego biura i jak napisalam jak dla mnie wszystko było ok ,teraz nie wiem jak jest ponieważ z przyczyn losowych musialam wrócić do Polski

Ja z całego serca chcę podziękować Ani lisman za pomoc i serce ,najlepsza koordynator jaką miałem pracując przez agencję ,a co do Orange job nie mam zastrzeżeń kasa na czas , wszystko w porządku . Pozdrawiam serdecznie .

Tomek Bolek

Omijać szeroki łukiem tą pseudo agencyje ,u waga spawacze jesli chcą was zwerbować do Holland stall to porobicie tydzien albo dwa i papa kasa taka jak na na zbieraniu pomidorów

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie OrangeJobs B.V.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Zuza

@tomek Bolek jakie problemy z kasa ?

Nerw

Pracowałem jako spawacz w zwaag,to nie jest spawanie,to jest porządne heftowanie,ludzie z pomidorów czy ze szklarni pracują jako spawacze,ratuje ich tylko szlifier dzięki której wyprowadza się Ala spawy,do rzeczy praca przedewszystkim nie stabilna,brak wszystkiego,Polak jest majstrem a to najgorsze,dłuższa praca tylko dla ludzi którzy liżą tyłki,nigdy się nie przyznam ze pracowałem w holaandstal jako spawacz bo to wstyd,a karygodne jest to wpisywać w swoje cv,zszargalbym swoją opinie,pani A koordynator nic u niej nie wskórasz,,warunki jakie miałem do mieszkania urągają ludzkiej godności,więźniowie maja większe,pokoje bez kaloryferów,wszystko do dużej D,wracając do majstra Polaka,pana T ,pana który twierdz ze Wałęsa to jego kolega nie ma zielonego pojęcia o spawaniu,dobrze zna się na odpryskach,i oczywiście na kłamstwach,jest w tym mistrzem,odradzam tam prace jest tylko jedna zmiana dla polkow spawaczy,od godz 16 do godz 03 w nocy,przerąbane,. Mam trochę lat i nie pisze bzdur poważnie odradzam,albo polecić ta firmę swoim wrogom,pozdrawiam

Jacek Śliwka
@Nerw

Jeśli chodzi o OrangeJobs to oki zawsze tam były problemy z dobrą kasą (dlatego odeszłem), i z mieszkaniami dla pracowników, jeśli chodzi o HollandStall to pracowałem u nich w Zwagg prawie rok, siedziałem w nl. prawie 12ście lat, żadna firma nie była taka jak tam, przyjaźni współpracownicy, Kierownik Bert (usunięte przez administratora) gościu, był jeszcze stary Couch, oczywiście trzeba pracować jak wszędzie, mentalność kawa papieros, i 10 minut spawanie to większość polaków jakich poznałem, jestem 3 lata w Polsce ale jeśli kiedyś bym wracał do pracy w Holandii to Orangejobs i HollandStall to jedyny możliwy kierunek wyjazdu. Jean Marc to krętacz ale w porównaniu z innymi właścicielami biur jest spoko. NERW a co Ci przeszkadza praca w nocy, dodatki płacą spokój bo monterzy nie szaleją, ach wiem jesteś typem człowieka który uważa że mu się należy bo się urodził, nic mylnego proszę pana na wszystko trzeba zapracować a jeśli jesteś obibokiem to współpracownicy holenderscy nie będą cię szanować, jeżeli będą o Tobie mówić fachman to znaczy że zapracowałeś na ich szacunek i normalne podejście. pozdrawiam OrangeJobs i HollandStall

Jan Zieliński

Czy ta (usunięte przez administratora) społeczna Aldona wciąż jest tam koordynatorem ? Proszę o info bo jeśli wciąż tam jest to nie chcę współpracować z tą osobą ,tak jak pisali poprzednicy ( a widzę że było ich kilku ) nie jest osobą godną zaufania przestrzegam wszystkich

Małgorzata

Czy wiecie, że OrangeJobs B.V. jako jedna z niewielu agencji pracy posiada wszelkie certyfikaty i jako członek ABU posiada także certyfikat NEN 4400 oraz certyfikaty VRO i VCU? Dlatego też bardzo zachęcam Was do wejścia na ich stronę, na której możecie oglądać nich najnowsze oferty pracy: https://orangejobs.nl/pl/category/kariera-w-orangejobs/ OrangeJobs to firma z młodym, profesjonalnym zespołem oraz poziomą organizacją pracy. Czy w związku z tym zachęciłam kogoś do podjęcia z nimi współpracy? Z niecierpliwością czekam na Wasze spostrzeżenia!

Janek
@Małgorzata

Wiemy,ale kraść im to nie przeszkadza.

Janusz
@Małgorzata

Nie wiem jakie ma certyfikaty,ale wiem jedno, (usunięte przez administratora) do granic możliwości, jeden wielki wał

Hehehe

Muszę przyznać iż zgadzam się z opinią poprzedników Orange Jobs to jakiś żart,a Pani Aldona faktycznie jest bardzo fałszywą osobą doświadczyłem tego na własnej skórze i polecić mogę ją tylko wrogowi pozdrawiam .

Hehehe

Wiola :)

Pracowałam przez tą agencje pracy. Wszystko było ok, w momencie prośby o urlop zostałam wyrzucona. Mam bardzo ciekawe nagranie rozmowy z Paniami z biura, które pokazuje jak traktują człowieka :) jeśli jest ktoś ciekawy lub ktoś kto zastanawia się nad tą agencja, napisz wiola1170@op.pl (po odsłuchania nagrania nie będziesz miał już wątpliwości). Nie polecam :)

OrangeJobs
@Wiola :)

Pani Wiolu. Po pierwsze nagrywanie rozmow bez zgody i wiedz jest nielegalne. Po drugie proponowalbym napisac prawde a nie klamac ze chodzilo o prosbe o urlop. Z tego co wiem prosby o urlop sklada sie przed urlopem. Pozdrawiam

Jan
@Wiola :)

Dlaczego zostałaś rzekomo wyrzucona po tym, jak poprosiłaś o urlop? Agencja wyjaśniła Ci, czemu została podjęta taka decyzja? Jestem zaskoczony informacją, którą podałaś.

Samanta van vel
@OrangeJobs

Nagrywanie rozmów wcale nie jest nielegalne , możemy nagrywać kogo i gdzie chcemy ,zamieszczanie nagrania w sieci lub publiczne udostępnianie dopiero jest niezgodne z prawem pozdrawiam P Aldonko

Łorker
@Samanta van vel

@Samanta_van_vel Proszę się zastanowić co Pani wypisuje. Nie możemy nikogo nagrywać bez jego zgody, a tym bardziej upubliczniac. Powtórzę jeszcze raz, nie możemy nagrywać nikogo bez jego zgody, chyba że chce Pani popaść pod kodeks cywilny ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U.2014.121) Artykuł 23. Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach. Nagrywać można dopiero jak się ma pozwolenie od sądu, bądź jak się zbiera materiał dowodowy podczas trwania procesu i tylko osoby które podjęły działanie w celu utrudnienia przeprowadzenia ewentualnego zbierania dowodów przed sądem - wtedy może nosi to znamiona legalności. W innym przypadku proszę nie wypisywać bzdur. Pozdrawiam.

Samanta van veel
@Łorker

Panie łorker doskonale wiem co mówię jak również znam prawo na tyle by wiedzieć o tym że w pewnych sytuacjach i okolicznościach Sądy są skłonne przyjmować nielegalne nagrania ze względu na fakt, że pracownik jest słabszą stroną stosunku pracy i niejednokrotnie trudno jest mu udowodnić bezprawne działanie pracodawcy cieszę się że mogłem pomóc

Nere

Hihi

Aldek

Zauważam pewną zależność,ilekroć ktoś pisze negatywną opinię,zaraz pojawia się zawodnik z biura Orange Jobs żeby skutecznie odbić piłkę osobie wystawiającej , zwolnienia za urlop albo zachowanie ,prawda jest taka droga agenturo że jesteście poprostu nieuczciwi i o nic nie dbacie oprócz tych śmiesznych opinii,potem jakieś komentarze że ,, gratuluje bycia bezrobotnym" , żenada straszna grają profesjonalistów a to zwykłe Dziady proponuję poprosić u nich o rower a każdy przekona się co to i za ile...,zawsze bardzo mili na początku,po podpisaniu umowy wychodzi szydło z wora kochacie wazeliniarzy i (usunięte przez administratora) bo takim wszystko pasuje.

Jp

Orange Jobs (usunięte przez administratora)

lakiernik

opinia dotyczy stanowiska lakiernika za posr orange jobs w Miejsce pracy: okolice Beverwijk.pracodawca tragedia.nadgodziny jak im pasuje a dowiesz sie o 15 w pracy.przez 8-12 godzin chodzisz w masce.kierownik polak niedokonca pelnosprawny ale zapier... jkby po amfie.bylem jednym z wielu ktorzy odeszli bo jak im powiesz ze niebedziesz dlugo robil to cie odrazu zwolnia i nastepny i tak widze ze juz lata.bo dluzej tam byc to trzeba zniesc wiele..oczywiscie biuro odbija za wszystko co sie da zwiazane z mieszkaniem a mieszkanie na calkowitym odludziu na skrzyzowaniu dwupasmowki z 1pasmowka .buty trzeba kupic samemu bo wiekszosc szybko rezygnuje bo warunki pracy tragedia do potegi.

Exworker
@lakiernik

Heheh, minęły 4 lata, a w tej firmie niewiele się zmieniło, widzę, poza zakwaterowaniem. Biuro jak biuro, krzywdy nie było, choć kwestie transportu i stawki nie do końca zgadzały się z tym co rekruter mówił. Lakiernik lakiernikiem, ale na piaskarza nie radzę nikomu tam iść, kongo nie do pojęcia za nieadekwatne pieniądze. Pozdrawiam wszystkich!

Oko
@Exworker

A w jakiej firmie piaskowałeś???

@Oko

Piotrek powodzenia!!!

Małgorzata and Małolat plus

Cześć,kilka słów o agencji Orange mieszkania firmowe się rozlatują są bardzo zaniedbane,praca właściwie nie jest zła z racji tego że ludzie są ok natomiast wypłaty to już inna para kaloszy payslipy bardzo nieczytelne pomieszanie z pogmatwaniem (a ja mam długi do spłacenia i chce jechać na dram n bassy) ale to nic w porównaniu z usiłowaniem wyrównania...agencja dobra dla dzieci , nieudaczników lub desperatów jak my ,nie polecimy jobsa

Witajcie rodacy chcący wyjechać za granicę przez tą firmę,gorąco odradzam, jeśli chcecie wiedzieć dlaczego to zapraszam na mój mail nagranie wyjaśni wam to bez słów ????

Samanta van vel

Ludzie trzymajcie się z daleka oszukują na potęgę ,nie znam gorszego pośrednika no chyba że Otto choć i tam bywaja lepsze prace i personel...

To teraz jestes Pan "Aldona" ? . Zazdroszcze wolnego czasu choc nie bycia bezrobotnym :D

B.k.
@OrangeJobs B.V.

Jeb się (usunięte przez administratora) głupi z fajnymi cyckami i pustym czerepem ????

A "Pani" byla piaskarzem, spawaczem, monterem konstrukcji czy przy silnikach diesla "Pani" pracowala? :D Wiarygodnie to brzmi w kazdym razie :D

Zostaw merytoryczną opinię o OrangeJobs B.V. - Holandia

• Jak się pracuje w OrangeJobs B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy OrangeJobs B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OrangeJobs B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OrangeJobs B.V.