Opinie o REHAU w Przeźmierowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy REHAU. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie REHAU o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REHAU w Przeźmierowo

Plotki ploteczki o procentach

Podobno jakieś plotki chodzą o jakieś podwyżkach które mają w dużym stopniu podnieść stawkę pakującym ,co na pewno nie spodoba się innym działom w zakładzie .Nie możecie po prostu dołożyć wszystkim równo np.500/600 zł i o tyle wzrośnie wypłata ....To najprostsze bez faworyzowania poszczególnych działów...Wszyscy równi i wszyscy zadowoleni....

Nie wierz w plotki
@Plotki ploteczki o procentach

Specjalnie puścili taką plotkę żeby zobaczyć naszą reakcję i pokłócić nas z pakerami i też żeby poszło mniej ludzi na konsultację. Druga sprawa to nasza siatka płac jest nieudolnie skonstruowana. Paker z 15% zarabia więcej od młodego operatora, a gdyby ta plotka była prawdą to zarabiałby więcej od PD1 i prawie tyle co PD2. Kolejna sprawa to 15% u operatora jest prawie nieosiągalne i czeka się na nie 15 - 20 lat, a to podwyżka niecałe 2zl BRUTTO i maks do emerytury. Nie wspomnę już o porównaniu zarobków młodych do 26 roku.

Don Paker
@Nie wierz w plotki

Akurat tu nie masz racji że pakowacz z 15 % zarabia więcej niż młody operator. Każdy operator młody w tej firmie ma już dodatek więc nie ma opcji że zarabia mniej od pakowacza. A po drugie wiadomo że niektórzy młodzi dostali operatora na zachętę bez zdawania egzaminów a ich wiedza jest mizerna więc nie oczekuj że zaraz będzie zarabiał 1000zl więcej od pakowacza za nic

@Don Paker

Dodatki się zerują, więc bez dodatków operator zarabia mniej niż paker z 15%.

Stawka

Operator ma zaledwie 300-400zł więcej niż paker który ma V i dodatki, a obowiązków i odpowiedzialności dużo więcej.

Wikser

Jakoś ostatnio nie słyszałem żeby szukali operatorów. Powiem więcej, szukają operatorów do pakowania bo nie ma ludzi :)

Romek
@Stawka

W zeszłym roku wszyscy operatorzy dostali od majstrów premie lub podwyżkę z powodu takim że są operatorami i pakowacze nic nie gadali. Więc weź tu nie żal się młody bo gramy wszyscy do jednej bramki o podwyżkę. Należy się wszystkim

paker
@Romek

czytając ten wpis wnioskuje ze tylko operator dostał premie ?? co jest nie prawdą bo ja tez dostałem , czyli mnie ocenił pozytywnie tak jak i w rozmowie w ocenie mi omówił co i jak to będzie przebiegać , śmieszne jest ze piszesz ze ktoś dostał a inni nie .... przynajmniej u mnie nagrody były rozdzielone na wszystkich PRACOWNIKÓW , w ocenie i nikt nie miał żalu i nie wnikał kto co ile bo było każdy dostał , a teraz ocenia HR a nie przełożony co dziwi bo zrobią wszystko by dać najniżej zarabiającym w siatce płac (na teraz nie znana siatka , ale już podnoszą danym osoba od stycznia ) pytanie co z pracownikami co maja dodatki i według HR zarabiają wystarczająco i podnosimy tylko wybranym , niesmak pozostaje ocena dla pracowników jak w innych wpisach widać nie zadowolenie , co zrobią......... zobaczymy ocenimy

Kojot
@paker

Tak pakowacze dostali ale nie wszyscy. Z kolei operatorzy dostali wszyscy premie lub dodatek bez wyjątku. Tu jest ta różnica

Racja
@Plotki ploteczki o procentach

Taka jest prawda jeśli inflacja wyniosła przykładowo 500zł to każdy powinien dostać 500zł do wypłaty i ten co zarabia 20tyś i ten co zarabia 3400zł a nie śmieszne procenty i ten co ma amło guw.. Dostanie a ten co ma dóżo to dostanie więcej. Taka podwyżka procentowa może być jak jest podwyżka w zakładzie a nie wyrywanie inflacyjne. Pytanie dlaczego tak szybko spotkanie jest robione czyżby ktoś niechciał by to wypłynęło na sprechtagu hmmm

Sprawiedliwie
@Plotki ploteczki o procentach

Dokładnie tak wszyscy równi ,a nie zarabiający najwięcej ,czyli ci tzn.na stanowiskach znowu najwięcej .Prosta matematyka osoby zarabiające 4000 zł dodatek 10 % to 400 zł podwyżki ,te same 10 % dla zarabiających 8000 zł to 800 zł czyli kto znowu dostaje najmniej ci na dole .Dajcie wszystkim równo 500/600 zł i wszyscy będą zadowoleni ,większość to ludzie którzy pracują na końcu tego łańcucha finansowego czyli pracownicy produkcyjni...Oni walczą i będą walczyć o godna zapłatę za swoją pracę .... Pozdrawiam.

Przesadziliscie

Do Dyrektora i całego zarządu @Pracodawca Jak była deflacja to była podwyżka inflacyjna. Jak inflacja poszybowała to była już podwyżka na podstawie niby badań rynku. Jak teraz haczymy o najniższą krajową i wszystkie firmy nas prześcigają w zarobkach to już nawet tej podwyżki nie ma tylko są indywidualne na podstawie oceny rocznej. I teraz "najlepsze" czyli ocena roczna. Jak przełożeni mają sprawiedliwie ocenić jeśli mają ograniczony budżet?!!! Jeśli jesteśmy, a na pewno byliśmy najlepszą firmą w całym koncernie to jest niemożliwe. Mamy dobrych pracowników i przełożeni muszą zakłamywać ocenę na naszą niekorzyść przez ograniczony budżet na ten cel! Tak było od zawsze, ale ludzie przymykali oko, bo byla co rok podwyżka i nie było tak źle - taka inflacja. Wcześniejsze podwyżki nie zrekompensowały nawet inflacji, a to co teraz zrobiła firma to już przesada. Takim działaniem i sytuacją w jakiej są pracownicy firma sama prosi się o strajk jakiego jeszcze w historii Rehau nie było lub masowymi zwolnieniami. Ludzie nie będą pracować w takim grafiku za te same pieniądze. Nie wspominając o tym, że cały czas jest nam dokręcana przysłowiowa śruba. Mam nadzieję, że zarząd zauważy do jakiej sytuacji doprowadził i wszystko dobrze się zakończy. Pozdrawiam

Bobek
@Przesadziliscie

Jedynie przyzwyczajenie i ludzie mnie tu trzymają, ale i to chyba już nie wystarczy jak mam robić za najniższą krajową.

Niemiec już strajkuje
@Przesadziliscie

Wystarczy włączyć TV aby zobaczyć że za zachodnią granicą zaczyna się niezła jazda ,Niemcy już pokazują że potrafią strajkować,i nie godzą się pracować za darmo.Czym my Polacy jesteśmy od nich gorsi ,pokażemy że skoro nie potrafią docenić polskiego pracownika (Choć to cały czas najtańsza siła robocza)to my też pokażemy że nie będziemy się godzić za pracę za takie marne wynagrodzenie.Niech zarząd zacznie w tym kierunku coś robić bo to się może źle skończyć ......

Racja
@Przesadziliscie

Teraz stawka podstawowa bedzię taka jak najniższa krajowa. A ratują nas tylko dodatki, przez które i tak musimy robić w najgorszym systemie i te śmieszne 50% w weekend, chociaż 100 za niedziele z szacunku do ludzi by dali...

Dw
@Racja

3 niedziele i setki to już coś ale co z tego jak jest od groma DW więc o czym my mówimy. Najlepsze jest to że w tej stawce godzinowej ludzie mają swoje procenty które przez lata zdobyli zaraz i one będą nic nie warte...

Co do DW
@Dw

Mamy co najmniej dwa planowane przestoje w roku, a i tak ich nie biorą pod uwagę przy naliczaniu DW, na tym też tracimy i jest to pewnego rodzaju (usunięte przez administratora) @Rehau

Chłopiec z Rehau
@Przesadziliscie

Nie ma co biadolić na goworku, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce Najpierw rozmowy w ,,dniu rozmów" tak zwany sprehtag, a później realizacja jednej ze stron.

Wałęsa
@Przesadziliscie

Kto jest przedstawicielem pracowników w firmie aby oficjalnie zgłosić prośbę poprawę warunków pracy w firmie co w przypadku odrzucenia lub nie wykonania zezwala na przeprowadzenie legalnego strajku?

Dexter
@Wałęsa

Wszędzie stawki wzrastają o kilka złotych tylko nie u nas. Na okleinie starzy pracownicy zarabiają mniej niż młodzi bo do 26 roku życia nie płacą podatku płaca minimalna wzrosła i zakład musiał im to wyrównać.

Biedny
@Przesadziliscie

Gaz do góry, prąd do góry, woda do góry i wszystko inne droższe. Interes się kręci bo full roboty, a ci dają może 3 % tym którym się uda to dostać. Nie wiem jak inni ale ja przez ostatnie 3 lata bardzo zbiedniałem a jak widać na parkingu dla ciężarówek interes bardzo dobrze idzie ale nie dla tych biedniejszych.

Hans Flick
@Przesadziliscie

Trudno się nie zgodzić. Praca jak w kopalni, na RT przynajmniej a stawka xd To lepiej gdzieś za kelnera iść, stawka ta sama, napiwkami się wyrówna. Jak jutro się tam nie wygają z jakąś poważną ofertą to adios.

Operator

Ja i tak zaczynam szukać nowej roboty. Mam dość tego grafiku! Zawsze mnie denerwował ale człowiek dawał sobie spokój z szukaniem nowej pracy bo go wieksza kasa trzymała. Teraz przynajmniej mnie zmobilizowali, a nie znam nikogo czy to pakowacza czy operatora czy z jeszcze innego stanowiska który by żałował że już tutaj nie pracuje. Jedyne czego żałowali to że nie zrobili tego wcześniej. Nawet jak dadzą podwyżkę, a znajdę coś rozsądnego to sobie idę, bo i tak dadzą jakieś ochłapy...ta firma nigdy już nie będzie taka jak kiedyś, więcej to będzie tutaj cały czas ale roboty i wymyślania niepotrzebnych rzeczy!

Prawie operator
@Operator

No a jak będziesz chciał odejść to nikt cię nie powstrzyma . Czasami to mam wrażenie ze Haery to się cieszą ze odchodzimy .ile ludzi odeszło bo nie mogło już tych kłamstw wytrzymać i co zawsze ten sam styl . Chcesz idź droga wolna a potem tylko gorszych na stanowiska wsadzają i tego już haery nie widzą to im pasuje

obiektywny

Drodzy pracownicy! Jeżeli ktoś jeszcze waha się czy iść na spotkanie to stanowczo doradzam, zróbcie to! Bierność i myślenie w stylu "ja nie idę bo to i tak nic nie da", "pójdą inni, ja nie muszę" to jest właśnie to na co liczy zarząd. Boją się, że frekwencja na spotkaniu będzie wysoka, a wtedy będą już musieli coś zrobić bo podpadną zarządowi z Niemiec. Walczcie o swoje. Jeżeli nikt z Was się nie upomni o coś co się wam należy, to kadra się ucieszy, że mają spokój. Dotyczy to zwłaszcza pracowników okleinowania i RT. Widzę jak funkcjonuje praca tych działów. Na okleinie wyraźnie widać tyko dokręcanie śrubki - szybciej, więcej itd. Większość z was nie ma czasu nawet podrapać się po czterech literach. Warunki pracy na dziale RT to nie jest norma ani drobne odstępstwo od reguły, to jest KRYMINAŁ! Ten (usunięte przez administratora) i hałas jest już dobrze znany na cały zakład. Dobrze wiecie jak to wpłynie na wasze zdrowie. Nie dzisiaj, nie jutro, ale w przyszłości. Oczywiście nie umniejszam tutaj pracownikom z produkcji czy innych działów, ale każdy widzi jak to wygląda. Widzę pracę każdego z was i mam porównanie. Nie bądźcie bierni! Nie dajcie się traktować jak maszyny do eksploatacji. Nie bójcie się postawić okularnikom w białych koszulach w wygodnych, klimatyzowanych biurach. Bez nas są bezużyteczni. Pamiętajcie - w kupie siła i niech moc będzie z Wami. Powodzenia.

logo firmy SPRZEDAWCA
Przeźmierowo
Netto Sp. z o.o.
Przedstawiciel pracowników

Na spotkaniu będzie okazja żeby przedstawić albo wybrać naszego nowego przedstawiciela. Przyda się podczas kolejnych rozmów, bo nie wierzę, że na tych się zakończy.

Pewnie tak

Pewnie tak, a nawet jeśli dadzą podwyżkę to jak zawsze tak małą, że się tylko ośmieszą. Jednak mimo wszystko trzeba iść i porozmawiać. Panie Dyrektorze, prosimy o podanie zysku z 2023r. Na razie po KRS można sprawdzić lata poprzednie i jak widac to nie są małe pieniądze. Gdyby każdemu dać chociaż to 500zl NETTO jak ktoś tutaj wspomniał to będą niecałe dwa miliony, czyli ułamek Waszych zysków, które są przedstawione w sprawozdaniu finansowym.

To tylko ja
@Pewnie tak

A czy Wy wiecie że kadra kierownicza / menadzerska co roku ma wypłacane premie za wynik zakładu? Więc jak nie ma podwyżek dla pracowników to wynik zakładu na koniec roku jest lepszy to i % premii jest większy...

Kim Un Putin

Witam. Kiedy firma odpowie na pytania z ankiet? Czy firma planuje podwyżki dla pracowników? Kiedy i ile? Serdecznie pozdrawiam

Jojo

Jaka podwyżka? Chyba ze chodzi o najniższa krajowa to niektórzy dostali. Powtarzam niektórzy.

Nie taki młody

Czasy gdy Rehau był „ekskluzywną” firmą w okolicy już dawno minęły.. kiedyś jak powiedziałeś że pracujesz w Rehau to było WoW! A teraz? Pół firmy leci na minimalnej lub dostali podwyżki bo minimalna ich prześcigała.. a co z ludźmi co przez kilka lat zbierali dodatki doszli do pewnej stawki ciężka praca i zaangażowaniem a inni tera dostali podwyżki ze względu na podbieranie minimalnej i ich prawie dogonili więc jaka tu motywacja dla starszych pracowników? Skoro inni dostają kasę z urzędu.. już nie ma stosu CV i kolejki chętnych za bramą żeby tu pracować.. na magazynie praca jest ciężka każdy wie i nowi nie chcą pracować za najniższą krajowa. Okleina? Musieli dać podwyżki pakerom bo ich minimalna prześcigał Produkcja? Jaki młody chce robić wkoło zegara i mieć tylko 1 wolny weekend.. i inne działy.. ludzie zaczną w końcu uciekać i oby zarząd nie obudził się za późno bo o doświadczonych pracowników bardzo trudno w tych czasach.. nie da się ich zastąpić pracownikami zza wschodniej granicy albo co gorsza z jakiś Bangladeszów itp.. w zeszłym roku rekordy sprzedaży, rozbudowa itp a o personelu ktoś zapomniał.. IDŹMY WSZYSCY TŁUMNIE NA SPOTKANIE!!! z gościem zza zachodniej granicy. Pozdrawiam całą załogę Rehau!! W Jedności siła!!

Młodszy
@Nie taki młody

Tak sobie myślę gdzie jest dyrektor personalny, ktoś go kojarzy? Może on by przyszedł na rozmowy.

Jeszcze starszy
@Młodszy

Dyrektor o którym mowa ma nas w ……. Im mniej nam da tym bardziej go pani personalna , pseudodyrektor i oczywiście niemioszki wielbią . Sprawdźcie sobie co teraz można z medicowerem załatwić i macie odpowiedz na pytanie gdzie robimy . Ta firma to dno . O ankiecie to już nie warto nic gadać

Lodomir

Jeśli musisz za nich robić jak są na papierosie to polecam drogę służbową brygadzista>kierownik>dyrektor. No bo to już nie jest w porządku. Jednak jeśli to oni robią swoją robotę a ty swoją to powinieneś przypomnieć na ocenie rocznej, że nie palisz i kontrolujesz częściej produkcję niż koledzy palacze.

Palenie skraca przyrodzenie

Spokojnie, wez pod uwage to ze oni teraz maja 40min wiecej ,,przerwy" ale kazde 40min skraca im życie o tyle samo :) ty siedź zdrowo na maszynie a lepiej na tym wyjdziesz . Pozdrawiam

Donald Tusk

Kodeks pracy nie przewiduje w przepisach przerwy na papierosa, określa czas przerwy przysługujący pracownikowi (to jak pracownik spożytkuje ten czas, jest jego indywidualną sprawą): 15 minut przerwy - przy minimum 6-godzinnym dniu pracy, 5 minut co godzinę - jeśli praca przy monitorze spędza powyżej 4 godzin dziennie.27 lut 2023

@Donald Tusk

Ale mimo wszystko ludzie na te papierosy wychodzą. Bo wątpię, żeby palili na stanowisku pracy. Może nie jest to ujęte w kodeksie, ale chyba wszędzie palacze z takiej "furtki" korzystają. Pomysł z premiami dla niepalących to chyba na razie pieśń przyszłości, rodem ze "zgniłego Zachodu", ale i czasem w Polsce można je spotkać. Pytanie, czy akurat w tej firmie są one rozważane.

Pracownik$

Najlepszym rozwiązaniem na brak podwyżek i olanie pracowników przez przełożonych jest L4 (ale trzeba z tego korzystać w firmie rotacyjnie). Personal blokuje podwyżki - pracownicy na L4 nie wyrabiają normy (maszyny stoją) to i przełożeni nie dostaną premii i koło się zamyka, góra nie rozumie, że jedni i drudzy to nadal jedna firma.

Podwyzka
@Pracownik$

Zrobiłem rozeznanie po okolicy i firmy dostały podwyżki od 10% wzwyż i do wypłacane od lutego, a nie od maja jak to ma zwyczaj u nas..Wszyscy chcą zarabiać więcej, ale żeby dać tym co na to najbardziej pracują to już nie..

Dno dna z mułem

Czy dobrze rozumiem, że doświadczony pakowacz ma stawkę trochę większą niż dopiero co przyjęty bo ktoś przez pół roku nie potrafił zrobić nowej siatki płac i jak miał więcej niż najniższa krajowa to nic nie dostał? Jak już będzie nowa siatka to gdzie podzieją się te pieniądze? Nie pierwszy i na pewno nie ostatni przypadek, kiedy zarząd wykorzystuje okazję aby nie dać pieniędzy, które należą się pracownikom.

Spina

Już się zaczyna na magazynie dwóch nowych odchodzi bo powiedzieli że nie będą pracować za takie grosze..

Konop

Jesteśmy chyba jedyną firmą która w której za pracę w niedzielę jest płacone 50%... Trochę słabo to wygląda, żeby w niedzielę za taki dodatek pracować w tych czasach ???? czas to zmienić !!

Alwaro
@Konop

To nie jest czasami specyfika pracy w ruchu ciągłym?

Geno
@Konop

A na pewnym dziale zwiększają prędkości zeby wiecej zrobic kosztem ludzi za te same pieniadze. Ludzie zaczną sie zwalniać.

Wakacyje,wakacje

Jak co roku ten sam problem -planowanie urlopów.Na kilku spotkaniach z dyrekcją ,była poruszana sprawa urlopów w firmie,i jak zawsze tylko na obietnicach się kończy.Wiekszosc z pracowników proponuje od kilku lat rozwiązanie takie jak stosowane jest np.w Niemczech tzn.postuj,zakładu w ustalonym terminie (najlepiej koniec lipca początek sierpnia)ale jak co roku My pracownicy jesteśmy tylko tym małym ogniwem w tej dużej machinie produkcyjnej.Prosimy dyrekcję aby poważnie zajęła się tą sprawą,gdyż takie zatrzymanie zakładu wiąże się z odpowiednim planowaniem logistycznym dostaw i odbiorów surowców itp.Korzysci z tego rozwiązania są na pewno duże ,bo kierownicy i brygadziści po takim dwu tygodniowym postoju mają do dyspozycji całą załogę do pracy ,,Nie potrzeba się tu wspierać osobami z agencji pracy,a co za tym idzie jakość produktu przez pracowników firmy nie ulega zmianie,a pracownik sezonowy to duże ryzyko reklamacji.....Pozdrawiam i proszę o poważne podejście do w/w tematu.

Żaklina
@Wakacyje,wakacje

A do kiedy pracownicy muszą podać urlopy, do końca miesiąca? Skoro szefostwo niechętnie zajmuje się tą sprawą to kiedy Wy macie urlopy wypoczynkowe? W ogóle wykorzystujecie te dni w ciągu roku? Zastanawiam się jeszcze, czy jak ktoś ma niewykorzystany urlop to może dostać za niego ekwiwalent.

Styczeń
@Żaklina

Na okleinie niektórzy mają w ciągu roku więcej wziętego l4 niż urlopu. Oszczędzają.

Alwaro
@Żaklina

Nie ma ekwiwalentu. Urlop przechodzi na następny rok, ale jak masz go za dużo to brygadzistą mówią abyś go wykorzystał w obecnym.

Rob.

Witam pani Aniu skoro nie ma byc podwyżki,prosimy aby dodatki byly w stawce godzinowej,no i za niedziele setki zamiast pięćdziesiątek. Magazyn w sob setki produkcja za niedziele piedziesiatki brak logiki. Pozdrawiamy.

Jarek

Pracownik Roku jest ustawiony?

@Jarek

Oo, macie tam takie konkursy? Ciekawe, nie widziałem tego w ofercie chyba szukając pracy. Na jakiej zasadzie przyznawany jest ten tytuł, co biorą pod uwagę? I co najważniejsze, czy opłaca się to wygrać? ;) Jest nagroda pieniężna czy coś takiego?

Lucek

Muszą na Ciebie głosować współpracownicy. Niestety ustawione aby swoim ludziom zrobić publiczne przedstawienie i dać premię.

Konop

Dlaczego mamy dostać podwyżkę w maju/czerwcu jak podwyższenie stawki minimalnej jest od stycznia ? Przecież towary i usługi też pójdą już w górę od stycznia... Będziemy w tył pół roku...

Neytralny
@Konop

Jeżeli nie jesteście zadowoleni z podwyżki w maju to Proponuję wstrzymać wszystkie podwyżki do odwołania. Pozdrawiam osoby niezadowolone:)

Lucy
@Konop

Zawsze podwyżki dostajecie w maju lub w czerwcu czy to pierwsza taka sytuacja? Czy jak w połowie roku pensja pójdzie do góry to potem w styczniu, kiedy minimalna pójdzie w górę Wam też coś dorzucą?

Bogumił
@Lucy

Za Dyrektora Chabury liniowa była co roku. Od momentu, kiedy przyszli zmiennicy wszystko było przeciągane o pół roku w przód; aż jesteśmy w miejscu gdzie pakowacz zarabia najniższą krajową

Rob.

Paczki na święta ok.Teraz nowy rok czekamy za oficjalną informacją o podwyzkach i w jakiej formie wysokości.Na spotkaniach dyrektor obiecał, zdrowych spokojnych świąt.

O
@Rob.

Ty chyba człowieku nie widziałeś paczek jakie firmy na święta dają. Tutaj była żenada.

Art
@O

Dostałeś paczkę (upominek) .Dostałeś nagrodę Bożonarodzeniową ,czyli tak zwaną Trzynastą pensje .Kup sobie za tą trzynastkę większą paczkę ,taką jaką inne firmy dają ..... (usunięte przez administratora)

Spoko
@O

A dostają 13 tą pensję? No właśnie bez przesady cieszyć się trzeba z tego co jest a ile firm nic nie dostaje nie chciałbyś się znaleść w tej grupie

Kaja
@O

Wszyscy piszą o tych paczkach, ale co było w środku, że jest takie zamieszanie? Czy tylko pracownicy dostali upominki czy może dzieci pracowników też się załapały? Jaka jest wysokość tej premii bożonarodzeniowej, płacą razem z wypłatą grudniową?

Kapitan
@Kaja

Piszą o paczka bo w zeszłym roku było bodajże 400 zł + trzynastka a teraz dostałeś ładnie wyglądająco paczkę w której nic nie ma. Słodycze oddałem dziecku, świeczkę zapaliłem i zostały tylko ziarna kawy gdzie dobrze je wykorzystasz tylko jak masz ekspres. Więc tak jakbym nic nie dostał. Wiadomo, że mogli nic nie dać ale jak już to bym wolał dostać te 100 zł za które kupili te paczki i pewnie też taniej niż na stronie skoro zamówienie na 400 prezentów zrobili

mMaly

Witam prosimy dyrektora o informację co w tym roku z podwyżką liniową.Jak wygląda sytuacja z dodatkami ,dlaczego stawka nie jest z dodatkami.

Zostaw merytoryczną opinię o REHAU - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w REHAU?

Zobacz opinie na temat firmy REHAU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REHAU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 38 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 164 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REHAU?

Kandydaci do pracy w REHAU napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REHAU