Opinie o EuroActiv w Zabrze

Euroactiv

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroActiv w Zabrze

byly pracownik

uwaga (usunięte przez administratora)! po pierwsze ceny za usługę są mocno zawyżone względem salonowych. nie istnieje kompleksowość usług, żadne specjalne rabaty ani żadne grupowe podłączenie. mało tego, kierownictwo tj. "menadżerzy" nie wypłacają wynagrodzeń na czas dodatkowo są one mocno zaniżone i żaden pracownik nie ma możliwości wglądu w dokonane montaże. sposób działania firmy zarówno w stosunku do pracownika jak i do klienta najlepiej opisuje słowo : SEKTA. ostrzegam wszystkich JUICE.

Mało ważny

EuroActiv Łódź Tramwajowa 11 - Rekrutacja - Ostrzężenie --------------------------------------------------------- EuroActiv - tajemnicza firma "Słucham" od bardzo długiego czasu zasypuje Gratkę i Express dużą liczbą ofert z pracą, są to ogłoszenia typu: "praca od zaraz", "młodych mężczyzn od zaraz", "Różne stanowiska" itp. podając różne numery telefonów komórkowych, gdy dzwonimy pod każdy z nich odbiera dziewczyna i wita nas słowami "Firma słucham", gdy odpowiadamy że my w sprawie oferty o pracę dostajemy kilka pytań: "Pana/Pani wiek", "Pana/Pani wykształcenie", "gdzie Pan/pani ostatnio pracowała", gdy odpowiemy na nie otrzymujemy odpowiedź: "Przykro nam, nie znajdziemy dla Pana/Pani żadnej pracy". Przy próbie dowiedzenia się czegoś więcej na temat owej tajemniczej firmy "Słucham" dziewczyna staje się arogancka i każe nam "przestać się mądrować". Do niedawna myślałem że ta tajemnicza firma "Słucham" to jakiś prywatny pośredniak, ale po przeprowadzeniu małego "śledztwa" dowiedziałem się że ta tajemnicza firma to EuroActiv z ul. Tramwajowej 11 - dystrybutor CYFRA+, werbująca naiwnych ludzi na stanowisko akwizytora, w żadnym z zamieszczonych ogłoszeń ani w rozmowie nie podają nazwy firmy ani konkretnego stanowiska. A oto kilka ich numerów telefonów które podają przy ogłoszeniach: 501 065 475 509 577 215 515 811 131 510 386 161 515 699 816 Telefonów mają więcej, ale te akurat zanotowałem. Pozdrawiam wszystkich aktywnie szukających pracy.

Stefan - 2010-08-28 18:17:08 Firma euroactiv i jej pochodne czyli tak zwani domokrążcy i akwizytorzy domowi to poprostu porażka gwarantują umowę o prace co jest nie prawdą oraz twierdzą że zajmują się handlem... od kiedy handlem nazywamy wciskanie ciemnoty ludziom na progu ich domu!!! nie zwiedźcie się tymi kłamstwami firma to (usunięte przez administratora) moj kumpel tez sie dal im nabrac. zatrudniaja mlodych i czesto niewyksztalconych naiwnych ludzi ktorzy nie znaja kodeksu pracy. pracuja dla nich zwabieni stala praca i umowa a potem sie okazuje ze pracuja dla grupy cwaniakow(usunięte przez administratora) ! a jakiekolwiek swiadczenia sami sobie musza zalatwiac. Co wylaza to zarobia. Jak nie namowia nikogo - nie maja zypelnie nic.

Stefan

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie EuroActiv? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
hehehe

Zostawcie ich....Oni i tak juz wiedza ze to ich koniec.....(usunięte przez administratora).to jednak my uruchomilismy procedury.....GAME OVER:)

JOkochaa

Tak Polski naród sie dlugo uczy gdyz na zachdzie europy akwizycja juz wymarla...aPolacy wciaz sie nabieraja...Panie (usunięte przez administratora)....znowu zadnych faktow.....dlaczego?moze ja podam...jestem przedstawicielem handlowym....4000tys plus premia samochod Skoda Octavia plus tel i laptop....dasz wiecej?menadzer?100 montazy = okolo 7000tys minus koszta 4000....tylko ile biur wyciaga 100 montazy....:):)wystraczy spojrzec w ranking:)a sa miesiace gdzie robi sie 50 montazy np:) czyli po odliczeniu kosztow zostaje okolo 500 zł na miesiac:)wiec w skali 2 mc mennago zarabia 4500 dzielone na 2:)sami policzcie ile to jest....

jajy okocha

firma euroactiv to firma taka jak kazda inna ale ma to do siebie że potrafi dać człowiekowi ogromną szanse w życiu nie ma lekko ale jak człowiek najpierw sprawdza sie w sprzedazy potem w zarzadzaniu ludzmi i prowadzeniem własnej działalności zarabia naprawde fajne pieniądze.............Ale niestety jesteśmy POLAKAMI i wszędzie widzimy same negatywne rzeczy , sami nie jesteśmy lepsi od innych dlatego poprzez swoja zazdrość wypisujemy brednie na jakimś forum internetowym czekając na przysłowiową mannę z nieba.................jajy okocha:D

zgadzam si� z przedmówcami! najlepszy dystrybutor... wciskania ludziom tego czego nie chc�... a potem jeszcze trzeba odwija� umow� (ca�e szcz��cie że jest na to 7dni).

Tylza

a tam (usunięte przez administratora) prawda. chłopaki naprawde robia dobrą robote ale nie każdy się nadaje. Naprawde kształtują wybitne jednostki i to naprawde jest kuźnia menagerów:D poprostu trzeba chciac i tyle. pozdrowienia dla oddziału jelenia góra.

(usunięte przez administratora)..Nic wiecej nie bede pisal poniewaz wszystko zostalo juz tutaj napisane.Uciekac jak najdalej czy to jest Zabrze czy Krakow chyba ze ktos nie ma zadnych ambicji.

nicco

Praca w kanale sprzedaży bezpośredniej to przede wszystkim idealny sposób na uzyskanie dodatkowych dochodów. To nie znaczy, że nie można i nie opłaca się praca na tzw. cały etat. – Coraz więcej jest takich osób. Obecnie stanowią one 15–20-proc. grupę wśród wszystkich osób zatrudnionych w tym sektorze – zauważa Mirosław Luboń, dyrektor generalny Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. Nadal jednak są to niezależni przedsiębiorcy, pracujący na własny rachunek, których z dystrybutorem towarów łączy umowa o współpracy. – W pełnym wymiarze czasu pracy są zatrudnione zazwyczaj te osoby, które budują lub już zbudowały własną sieć sprzedaży w ramach firmy, z którą współpracują. To wymaga poświęcenia oraz czasu – zauważa Mirosław Luboń. Takie możliwości stwarzają m.in. firmy: Avon, Oriflame, Herbalife czy Amway. Średnio natomiast sprzedaży bezpośredniej konsultanci poświęcają 11 godzin w tygodniu. – Posiadamy zarówno pełnoetatowców, wykonujących spotkania z klientami, z których każde trwa od 1 do 3 godzin codziennie, jak i osoby, które pracują u nas dodatkowo. Jednak nawet dla tych, którzy pracują w niepełnym wymiarze zaangażowania, dochody stanowią często drugą pensję. Duża liczba handlowców traktuje pracę u nas jako sposób na zarobienie na super- wakacje lub spłatę wyższych w tym roku kredytów hipotecznych – wyjaśnia Maciej Waszczyk, wiceprezes zarządu DLF, sieci dystrybucyjnej działającej w sektorze AGD. Sprzedawcą działającym w kanale sprzedaży bezpośredniej może zostać każdy. Firmy nie wymagają bowiem żadnych kwalifikacji, a osobom, które wcześniej nie miały nic wspólnego z tym zawodem, proponują szkolenia. – Wystarczy wyrazić zainteresowanie naszymi produktami i chęć współpracy z naszą firmą. Następnie przejść bezpłatne, kilkudniowe szkolenie, zakończone egzaminem i praktycznym treningiem u klientów. Przed pierwszą wizytą u klientów należy podpisać umowę o współpracy, na podstawie której przedstawiciel otrzymuje od nas prawo do reprezentowania nas przed klientami oraz niezbędne wyposażenie – wymienia Maciej Waszczyk. Doświadczenie nie jest więc potrzebne, ale żyłka handlowca jest niezbędna. – Ważne jest też, aby łatwo nawiązywać kontakty z ludźmi. Nowe znajomości oznaczają bowiem nowych klientów – zauważa Mirosław Luboń. Jest to też praca dla osób, które lubią i potrafią pracować samodzielnie. Samodyscyplina gwarantuje bowiem sukces. – Jest to w sumie łatwa praca, ale wymaga entuzjazmu, a także chęci do uczenia się od naszych trenerów i doświadczonych menedżerów oraz ochoty do pogłębiania swoich umiejętności. Ponad 50 proc. sukcesu w sprzedaży to entuzjazm. Ponieważ handlowcy zajmują się przeważnie jednym produktem, dlatego początkującym ułatwia to przyswojenie niezbędnej wiedzy merytorycznej – mówi Maciej Waszczyk. Analiza firmy Zanim nawiążemy współpracę z jedną z firm działających na rynku sprzedaży bezpośredniej, a jest ich już kilkadziesiąt, warto zasięgnąć o niej opinii. O tym, jak długo działa, czy rozlicza się z konsultantami na czas. Wówczas zmniejsza się ryzyko trafienia na nieuczciwego dystrybutora, który zniknie po kilku miesiącach od momentu podpisania z nim umowy, do tego naciągając nas na wydatki. Trzeba też pamiętać, że dobra firma nie pobiera opłaty wstępnej. Co najwyżej może zażądać opłaty za materiały reklamowe niezbędne do sprzedaży, w przypadku kosmetyków czy odżywek będą to na przykład próbki. – Zazwyczaj jednak konsultanci mają możliwość wyboru, za jaką cenę chcą kupić pakiet startowy. Rozpiętość może być od 100 do 600 zł. Poza tym dobra firma zobowiązuje się do jego odkupienia za 90 proc. jego wartości, w przypadku rezygnacji przez konsultanta z pracy. Ma taki obowiązek także wówczas, gdy materiały są w części zużyte – informuje Mirosław Luboń. Dobrą firmę można poznać także po tym, że odkupuje od swoich konsultantów niesprzedany i nieużyty przez niego towar. Za niego płaci także 90 proc. jego wartości. Warto też wiedzieć, że coraz większą konkurencją dla sprzedaży bezpośredniej jest internet. A dokładnie konsultanci, mający wysokie opusty u dystrybutorów, którzy na aukcjach oferują produkty po dużo niższych cenach niż ich konkurenci sprzedający je w tradycyjny sposób. Rozwiązanie problemu ma przynieść nowelizowana obecnie ustawa o kontroli skarbowej, która nakłada obowiązek płacenia podatków na takie osoby. – Niestety, nie wyeliminuje ona całkowicie tego procederu, a co najwyżej ograniczy – zauważa Mirosław Luboń. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to jest nim prowizja od sprzedaży lub opust, jaki otrzymują sprzedawcy przy zakupie produktów od firm dystrybucyjnych. Dochody zależą zatem od wielkości ich obrotów. – Największą grupę, blisko 50 proc., stanowią osoby, których obroty w skali miesiąca wynoszą 1–1,5 tys. zł. Na drugim miejscu są konsultanci z obrotami w wysokości 2–3 tys. zł. Najmniejszą grupę, zaledwie kilkuprocentową s

Oszukany

Banda (usunięte przez administratora)....zal mi tylko tego goscia z radomia co robi dobra mine do zlej gry"jak tam? zajebiscie:D:D To sie nazywa pozytywne nastawienie:)

to moze kochanie sie nie nadawalas??

:) zgadnij kto

co to ma być, czyli już nie można zastanowić się realnie nad swoją przyszłością, poprosić o normalną umowę czy porozmawiać o normalnym urlopie bo się (usunięte przez administratora)? ? ? żenada... Nawet zapytałem kiedyś ( po moim odejściu z firmy ) jednego z managerów dlaczego takie głupoty opowiada tym ludziom typu " co odejdziesz i będziesz robił na kasie za 900zł " usłyszałem krótko bo tak mówię, mimo że sam w to nie wieżę

:) zgadnij kto

Z tego co wiem wiele biur miało już sprawy sądowe z klientami, pracownikami a nawet na jedną placówkę zbiera dowody prokuratura. Problem jest tu taki że cwaniaczki z Eurosyfu po prostu robią zrzutę ( (usunięte przez administratora) na dobrego adwokata który ogarnia sprawę i po wszystkim. Było by inaczej gdyby ludzie pracujący w tej firmie zamiast ślepo wierzyć w te ich bajki zażądali normalnej umowy a nie podpisywali puste kartki - " i ten kittt umowa jest pusta bo wiesz.... księgowa policzy ile zamontowałeś w tym miesiącu i dopiero wtedy ją wypełni " żenada... Znam dobrze te ich taktyki ( zresztą nie tylko ich ) często starają się złapać do pracy młodych ludzi, nie mających jeszcze doświadczenia - taki człowiek z reguły chce je zdobyć mało wybrzydza i nie zna kodeksu pracy. Wcześniej ktoś pisał o świadczeniach socjalnych - u nich nie wiadomo co to jest ! Jak pada pytanie o ubezpieczenie, odprowadzane składki to znowu się zaczyna tzw. Mentoryzm - " a wiesz ja sobie zrobię emeryturę na kolorowych wyspach za kilka lat - po co mi jakieś składni i śmieszna emerytura " Byłem świadkiem wielu rozmów managerów z pracownikami którzy dochodzili do wniosku że coś tam jest nie tak, którzy zanosiło się będą chcieli odejść i zawsze jest to samo - taki człowiek w przekonaniu Eurosyfu (usunięte przez administratora)

Jest tak,że umowa jest dobra tylko dla euroactiva! Śmieszne wynagrodzenie! Jak ciula (usunięte przez administratora) po ludziach z tym (usunięte przez administratora)od 11:00 do (jak miałem) 20:00. Jak cały dziań masz fee, tu (usunięte przez administratora) dadzą! Paliwo za swoje,jedzenie za swoje... Miałem doczynienie z Katowicami,Rybnikiem i priwatem i powiem,że katowice są thebest,ale jak odszedłem to na swoje 100zł czekam już około mieś. i cały czas obiecanki cacanki i w (usunięte przez administratora) z kasą. Jeżeli jesteś jusmanem to idź na fundusze emeretalne i ubiezpieczenia tam na pewno zarobisz więcej,a euroactiv odradzam...! I pozdrawiam szefów euroaktivóv na śłąsku,którzy ciulają pracowników i klientów ///jeżeli to czytacie!

elo

Widzę, że EA zaszło komuś mocno za skórę:)) Jak sobie przypomnę te (usunięte przez administratora) czasy, gdy biegaliśmy w terenie przez 6 dni w tygodniu za psie pieniądze w każdej pogodzie to dostaję gęsiej skórki. Była to moja pierwsza praca i nic jeszcze nie wiedziałem na temat prawdziwego zatrudnienia, więc menagerowie EA mogli mi łatwo mydlić oczy. Były też fajne chwile, bo ludzie których tam poznałem byli zajebiści, ale nic więcej. Szanująca się firma daje swoim przedstawicielom umowę o pracę i niezbędne narzędzia jakimi są samochód służbowy i tel. (usunięte przez administratora). myśli, że jaet wielkim dobroczyńcom, bo daje opcje awansu, każąc swoim trenerom szkolić ludzi za darmo i nie daje pieniędzy na dojazd do miejsca pracy. To są tylko niektóre przykłady z pracy w EA, a spróbujcie wyrazić swoją negatywną opinię, to dostaniecie kopa i wyleją was na zbity pysk!!! Pozdro dla tych, co się jeszcze dają wkręcać i dla tych co już zrozumieli i poszukali sobie normalnej roboty.

akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !! akwizycja !!

goodman

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na którą zostałem zaproszony sms-em, podobno szukają całego personelu do obsadzenia biura, lecz faktycznie poszukują tylko domokrążców którzy nękają ludzi w domach i pod pretekstem "przejścia telewizji analogowej na cyfrową jakość" próbują omotać ludzi a w rezultacie sprzedać pakiet cyfry +, widziałem na własne oczy jak to wygląda i wcale nie jest tak kolorowo. Chyba że umiesz kłamać, owijać w bawełne i co tu dużo mówić naciągać ludzi to ta praca jest dla Ciebie. Firma mieści sie na tatrzańskiej 17 w Legnicy nazwa firmy to Euro -Activ czy coś w tym stylu. Jeżeli nie wieżysz wystarczy zapytać sie na czym polega praca na tym stanowisku - a odpowiedz nie będzie jednoznaczna tylko chodzenie wokół tematu. SZCZERZE NIE POLECAM

XXXX

Uwaga na oszusta !!! Szanowni klienci nasza firma padła ofiarą oszusta ,który podszywając się pod różne postacie ( tzw. naszych pracowników ) próbuje oczernić naszą firmę w oczach klientów i pracowników . W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie prokuratorskie i sądowe . Ze wstępnych ustaleń wynika że „oszust „ działa na zlecenie innych platform cyfrowych i konkurencji. Pragniemy przypomnieć że Firma EUROACTIV Group powstała w 2003 roku, jednakże jej korzenie w działalności handlowo-usługowej sięgają początku lat 90. Obecnie firma zajmuje się dystrybucją telewizji cyfrowej CYFRA+ dla największego operatora w Polce, jakim jest Canal + Cyfrowy spółka z o.o. Począwszy od 2004 roku firma corocznie zdobywa tytuł „Dystrybutora Roku” – prestiżowe wyróżnienie w swoim segmencie sprzedaży, które pozytywnie świadczy o jej profesjonalizmie oraz zadowoleniu klientów korzystających z jej usług. Za sprawą oddziałów rozmieszczonych w większych miastach Polski, EUROACTIV Group obejmuje swoim zasięgiem teren 14 województw, co stanowi niemal 85 procent powierzchni kraju. Każdy z oddziałów firmy oferuje swoim klientom miłą i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu, jak i oferty programowej najlepiej dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Firma na korzystnych warunkach cenowych oferuje także możliwość montażu i podłączenia sprzętu u klienta. Nasz kontakt z klientem nie kończy się w chwili podpisania umowy, oferujemy wsparcie techniczne i pomoc w trakcie całego okresu obowiązywania umowy, co sprawia, że klienci polecają naszą firmę jako godną zaufania swoim znajomym, a to jest najlepszą formą reklamy i uznania dla naszej pracy. W firmie EUROACTIV Group oraz u współpracujących z nią partnerów biznesowych zatrudnienie znalazło kilkaset osób. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doborowej kadrze oraz opracowaniu planu rozwoju i szkoleń dla naszych pracowników, w przeciągu najbliższych kilku lat EUROACTIV Group planuje podwoić ilość swoich oddziałów oraz objąć zasięgiem działalności obszar całego kraju. Takie działanie stworzy nowe miejsca pracy oraz da szansę szybkiej kariery i rozwoju zawodowego na stale rozwijającym się rynku telewizji cyfrowej. EUROACTIV Group jest obecnie największym dystrybutorem telewizji cyfrowej Cyfra + w swoim segmencie, a prawie połowa klientów w Polsce pozyskiwana jest przez naszą firmę. Więcej informacji na www.EUROACTIV.pl Uwaga na oszusta !!! Szanowni klienci nasza firma padła ofiarą oszusta ,który podszywając się pod różne postacie ( tzw. naszych pracowników ) próbuje oczernić naszą firmę w oczach klientów i pracowników . W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie prokuratorskie i sądowe . Ze wstępnych ustaleń wynika że „oszust „ działa na zlecenie innych platform cyfrowych i konkurencji. Pragniemy przypomnieć że Firma EUROACTIV Group powstała w 2003 roku, jednakże jej korzenie w działalności handlowo-usługowej sięgają początku lat 90. Obecnie firma zajmuje się dystrybucją telewizji cyfrowej CYFRA+ dla największego operatora w Polce, jakim jest Canal + Cyfrowy spółka z o.o. Począwszy od 2004 roku firma corocznie zdobywa tytuł „Dystrybutora Roku” – prestiżowe wyróżnienie w swoim segmencie sprzedaży, które pozytywnie świadczy o jej profesjonalizmie oraz zadowoleniu klientów korzystających z jej usług. Za sprawą oddziałów rozmieszczonych w większych miastach Polski, EUROACTIV Group obejmuje swoim zasięgiem teren 14 województw, co stanowi niemal 85 procent powierzchni kraju. Każdy z oddziałów firmy oferuje swoim klientom miłą i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu, jak i oferty programowej najlepiej dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Firma na korzystnych warunkach cenowych oferuje także możliwość montażu i podłączenia sprzętu u klienta. Nasz kontakt z klientem nie kończy się w chwili podpisania umowy, oferujemy wsparcie techniczne i pomoc w trakcie całego okresu obowiązywania umowy, co sprawia, że klienci polecają naszą firmę jako godną zaufania swoim znajomym, a to jest najlepszą formą reklamy i uznania dla naszej pracy. W firmie EUROACTIV Group oraz u współpracujących z nią partnerów biznesowych zatrudnienie znalazło kilkaset osób. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doborowej kadrze oraz opracowaniu planu rozwoju i szkoleń dla naszych pracowników, w przeciągu najbliższych kilku lat EUROACTIV Group planuje podwoić ilość swoich oddziałów oraz objąć zasięgiem działalności obszar całego kraju. Takie działanie stworzy nowe miejsca pracy oraz da szansę szybkiej kariery i rozwoju zawodowego na stale rozwijającym się rynku telewizji cyfrowej. EUROACT

Zostaw merytoryczną opinię o EuroActiv - Zabrze

EuroActiv