ERONTRANS SP. Z O.O

Opinie o ERONTRANS SP. Z O.O

Edyta

@SzybkaRączka, napisałeś, że odpowiada Ci Twoje zatrudnienie w ERONTRANS. Jednak Twoim zdaniem mogłoby być jeszcze lepiej. Co w takim razie jeszcze powinno się w tej firmie zmienić, co bezpośrednio dotyczyłoby Twojej pracy w niej? Wypowiesz się w tej kwestii?

Makowiec JP

Magazyn: Dobra Praca idzie zarobić. Nie dla Mieczakow .chociaż P..zd tam nie brakuje Pozdrawiam i Polecam

Tak, jest nieźle

On

Co jest nieźle, powiedz coś więcej?

@On

W Eronie w Jaworznie jest nieźle. Ja pracowałem w magazynie, ale kierowcy i spedytorzy też nie narzekali. Etat, osiem godzin dziennie i wolne weekendy.

Rozwiniesz?

Edyta

@Ja, czy mógłbyś dokładniej opisać swoje doświadczenie z ERONTRANS SP. Z O.O? Czy nadal współpracujesz z tym pracodawcą? Jakie plusy możesz podać będące argumentem za ubieganiem się o zatrudnienie w tej firmie?

Johny

W Jaworznie jest OK. Ludzie w porządku a atmosfera lepsza niż w moich po przednich firmach. Zarobki talię sobie. W sumie polecam.

MAG
@Johny

Ja pracowałem w Jaworznie przez kilka miesięcy. Było spoko, ale słabe wynagrodzenia. Podobno teraz dostali podwyżki i jest lepiej.

Martunia
@Johny

Ja aplikowałem do działu obsługi klienta w Erontransie w Jaworznie. Wprawdzie nic z tego nie wyszło, ale miło wspominam rozmowę. Atmosera miła i kulturalna, osoby z którymi rozmawiałam wydały mi się sympatyczne. To jedna z moich pierwszych rekrutacji więc nie mam porównania, ale jeśli będę miała możliwość znów aplikować, chciałabym tam pracować.

Aplik

Hej, Ile można zarobić na magazynie w Jaworznie? Jaka atmosfera? Warto składać CV?

Johny
@Aplik

W Jaworznie jest w porządku. Ludzie są OK a praca też całkiem niezła. Zarobki średnie. W sumie polecam.

Kuku

Pracowałam w Eronie 6 lat. Ludzie są spoko, muszę przyznać , ze brakuje mi mojego działu. Ale nawał pracy, stres i podejście kierowników/dyrektorów , to zło !! Nigdy nie miałam problemu z wypłatą, jak odeszłam to tez dostałam normalną wypłatę, nie żadną okrojoną. Myślę, że przydałyby się tam osoby lepiej zarządzjace. Dyrektorzy ciągle żyją pracą i chcieliby zeby pracownicy byli tacy sami. Nie raz spotkałam się z sytuacją że kogoś się ściąga z urlopu, w ostatniej chwili nie dostaje urlopu lub moja ulubiona historia " Czy XXX jest juz po ślubie ? - tak miała o 12:00 - to zadzwoń do niej niech to ogarnie". Telefony po nocach. Był klient który życzył sobie sprawdzania aut o 2:00 w nocy i 5:00 nad ranem to chłopaki nastawiali sobie w domu budziki żeby sprawdzić auto i wysłac raport. Trzeba być silnym psychicznie , ale można się tam wiele nauczyć.

Edyta

@CHRIS nawiązując do Twojego wpisu, mógłbyś opisać rozmowę kwalifikacyjną, którą odbyłeś w ERONTRANS SP. Z O.O Jakie wrażenia na Tobie wywarła? Satysfakcjonowały Cię zaproponowane warunki zatrudnienia?

kolega

to jz nic nie rozumiem, jedni mówią, że ok a tu ostatni wpis, że nie ok? to jak to jest

CHRIS
@kolega

Kolego odpowiedź nasuwa się sama. Jest tak jak wszędzie. Są ludzie którzy chcą pracować i są zadowoleni a są tacy którym nic nie pasuje. Jeżdżę u Erona dłuższy czas i nie narzekam. Tabor nowy, kasa na czas, system pracy również ok. Najlepiej idź na rozmowę i sam zdecyduj. Nie ma co sugerować się opiniami.

German

Nie polecam tej firmy. Uzgadniaja stawkę po zrobionym kursie obcinka. Dużo kierowców narzeka. Jak macie inna firmę idźcie do innej. Ja teraz jeżdżę dla Niemca i bardzo chwałę sobie.

John

Powiem tak,jezdze nie długo u Erona wczesniej jezdziłem u niemca ,pieniądze te same ale weekendy w domciu ,sprzęt nowy ,wypłata na czas to czego jeszcze mam oczekiwać

tom

TOM u Erona jeździ się dobrze, kasa na czas - system pracy masz taki jak się dogadasz. Co najważniejsze to, że jeździsz stary a nie czekasz na telefon kiedy wyjedziesz.

kierowca

Koledzy a jak jest u nich z kierowcami i jakie maja zarobki czy ktos moze podpowiedziec bo chcialbym do nich sie zglosic.

Edyta

marcela, lady dziękuje za Wasze komentarze! :)

lady

marcela ma rację. Spedycja nie dla mięczaków, zostają twardziele. Edzia, atmosfera jest całkiem spoko. Jeśli szukasz pracy w której dużo się dzieje to aplikuj i nie kieruj się komentarzami.

marcela

Gandzia, sieje niezłą propagandę. Biedna miała niemiłe doświadczenie i teraz psuje opinię. A może tak samą siebie weź na świecznik, spójrz w lustro i pomyśl co z Tobą jest nie tak, że aż tak bardzo się zawiodłaś. A Ty Edzia idź lepiej i sama się przekonaj jak tam jest.

Edyta

Gandzia, czyli jak tam jest?

Edyta

Jedna z ofert pracy dotyczy stanowiska Spedytora kolejowego. Ogłoszenie już dość długo jest aktualne. Odbywały się już jakieś rozmowy? Czy wiadomo ilu osób poszukują na to stanowisko?

Gandzia
@Edyta

Szukają cały czas bo jest duża rotacja. Spedytorzy odchodzą jak widzą jak tam jest a dodatkowo jak rozmawiają to nigdy nie podejmą konkretnej decyzji czy ten ktoś będzie na spedycji czy jednak pójdzie do innego działu.

zorro

jezu pelle to z jakiego powodu ty jestes zadowolony

yaga

powiem tak - jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził. więc kto chce pracować to tak właśnie będzie. znam całą masę ludzi po prostu nie zadowolonych z życia, a to chyba tylko dlatego, że zapominają co w życiu ważne.

Zostaw merytoryczną opinię o ERONTRANS SP. Z O.O - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w ERONTRANS SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy ERONTRANS SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERONTRANS SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ERONTRANS SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w ERONTRANS SP. Z O.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ERONTRANS SP. Z O.O