Opinie o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników samochodowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

Ciekawy

Ile można realnie zarobić miesięcznie na produkcji do ręki bez nadgodzin? Tylko proszę podać realne zarobki bez ściemy dla początkującego pracownika zatrudnionego bezpośrednio przez toyotę.

Junior
@Ciekawy

Zacznijmy od tego że toyota nie zatrudnia,zatrudnienie jest przez pod-firmę,toyota może Cie przejąc jak przełożeni stwierdza ze jesteś dobry,zarobki to 2600 Pln czyli jakieś 1900 na rękę plus premia frekwencyjna 200Pln, 3 lata pracujesz jako młodszy pracownik,i dopiero po tym okresie awansujesz na pracownika produkcji,bo taka polityka firmy

Patrycja

@Ciekawy, Coraz więcej firm zaczyna ujawniać zarobki jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Firmy doskonale wiedzą, że transparentność jest jednym z warunków dobrej przyszłej współpracy. Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Toyota Motor Manufacturing Poland?

Igor

Toyota Motor Manufacturing to firma z opinia dobrego pracodawcy ale jak widać nie dla wszystkich!!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Asia

Ja pracuję 16 dni i nie nazekqm

ZAWIEDZONY ROBOT
@Asia

Ciezka praca,goraco. Przerwy obiecane dodatkowe 20 minyt-bzdura. Podzielone na 7 i 8 minyt i na lini musisz byc minute wczesniej a schdzisz tez w zasadzie minute po dzwonku. Nie ma szans odsapnac bo czas wyliczony i sztyki yez-musi zejsz 600 sztuk silnikow i koniec a ty mozesz pasc z wykonczenia. A teraz przy tych temperatorach to pieklo. Jestes robolem,maszyna,masz (usunięte przez administratora) i koniec. Czlowiek w ogole sie nie liczy.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji w dziale Logistyki Wewnętrznej? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Patrycja

@Grzegorz, Może warto po prostu wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną do Toyota Motor Manufacturing Poland? Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? Proces rekrutacyjny jest bardzo istotny dla firmy także wizerunkowo, to pierwsze miejsce bliższego spotkania kandydata z pracodawcą. Będziesz miał okazję zadać wszystkie pytania i zdobyć informacje o warunkach zatrudnienia z pierwszej ręki. Czy rozważasz aplikację?

Grzegorz

Moje pytanie brzmi --kiedyś byłem na testach do toyoty i potraktowali mnie jak małpę w zoo --kazali składać klocki na czas i do tego rozmowa o życiu jakbym startował tam przynajmniej na dyrektora a nie robola -++czy dalej tak wygląda rekrutacja ??

Patrycja

@YetiZdalekiejKamczatki, czy udało Ci się dowiedzieć czegoś nowego o tej firmie? Podziel się z nami swoimi informacjami. Zachęcam również pozostałych naszych użytkowników do wyrażania swojego zdania na temat tego pracodawcy. Wasza opinia może być pomocna dla osób planujących zatrudnienie w Toyota Motor Manufacturing Poland.

Jaki jest powód tej ciszy? Tak dobrze się pracuje?

YetiZdalekiejKamczatki

Ludzie piście o wynagrodzeniu za cały miesiąc netto z podziałem na firmę zewnętrzną i bezpośrednie zatrudnienie. Ale z tego co wyczytałem to środowisko podobne do Dr. Schneider w Radomierzu.

Patrycja

@Piterrozumiem, że jednak Ty nie jesteś pracownikiem firmy i piszesz o informacjach, które usłyszałeś od innych osób. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby odnieść się do poruszanych przez @Piter kwestii?

Piter

Nie polecam robią ludzi w balona ,kolega zatrudnił się przez pod firmę był do pewnego czasu pracownikiem a potem go zdegradowali do młodszego pracownika produkcji bez słowa wyjaśnień,powiedzieli że po przejściu pod Toyotę będzie pracownikiem produkcji i będzie miał wyższą stawkę i co, zrobili go w balona jak był młodszym pracownikiem tak nim pozostał i na takiej samej stawce co w pod firmie i co myślicie jest to w pożądku?Firma oszukuje i jest nie godna zaufania wiele ludzi o tym wie i ciekawe jak ludzie pouciekają do mercedesa i nie będzie miał kto pracować bo do tego dążą a odzyskać zaufanie będzie im ciężko .Na obecną chwile z tego co wiem już wiele osób się zwalnia i dobrze może Firma przyjdzie po rozum do głowy.

Patrycja

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim firma jest pracodawcą, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Przez zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin

Patrycja

@claudiinapraca na jakim stanowisku, czy też w jakim dziale firmy Cię interesuje? Może po podaniu takich dodatkowych informacji, pracownikom firmy będzie łatwiej odpowiedzieć na Twoje pytania.

claudiina

jaki jest system zmian/ godzin pracy w tym zakładzie? czy w weekendy też pracują??

Patrycja

@Magda zajrzyj na stronę internetową firmy. Jeśli chodzi o stanowiska biurowe to nie ma obecnie aktywnych ofert pracy. Na stanowisko Pracownika Produkcji firma rekrutuje przez Agencje Pracy Tymczasowej. @ja możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca biurowa w Toyota Motor Manufacturing Poland? Co sprawiło, że nie polecasz innym tej pracy? Chętnie poznamy szczegóły. Tym bardziej, że to co Tobie nie odpowiadało, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia.

Magda

Proszę on informację czy w najbliższym czasie przewidywane są przyjęcia do Waszej firmy.Jeśli tak to tylko przez pod firmę czy również bezpośrednio przez TMMP.

rpao

Na pewno do tej podstawy zarobków sa jeszcze jakieś premie.

ggg

Pracowałem w TMMP 3 lata i mam jak najlepsze zdanie o tej firmie . Kultura i podejście do pracowników tymczasowych na wysokim poziomie . Może jesteś za bardzo wymagający .

żona

tak na przyjacielskich relacjach . zwłaszcza jak pracownica tego zakładu (mężatka) pcha się do łóżka swojemu koledze z działu i niszczy razem z nim życie dwóm rodzinom. przyjazn i nie tylko kwitnie w tym zakładzie . pozdrawiam Aguniu L.

CHCIAŁBYM TYLKO WIEDZIEĆ DLACZEGO WIELOLETNI PRACOWNICY TMMP UWAŻAJĄ PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH ZA LUDZI NIŻSZEJ KATEGORII , ZA KOMPLETNYCH DEBILÓW I NĘDZARZY ? NIE MÓWIĄC JUŻ O TYM , ŻE PRACOWNICY CI SĄ TRAKTOWANI JAK POWIETRZE. PRZECIEŻ CZĘSTO ZDARZA SIĘ , ŻE PRACOWNIK ZATRUDNIONY PRZEZ AGENCJĘ PRACY POSIADA KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI DUŻO WYŻSZE NIŻ ZATRUDNIONY TAM NA STAŁE ROBOKOP , KTÓRY NAWET ŚRUBY NIE POTRAFI WKRĘCIĆ . ZA KOGO LUDZIE TAM ZATRUDNIENI SIĘ UWAŻAJĄ ??? ZA GÓWNO OJCA ŚWIĘTEGO ???

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.