Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

anonim 2009-03-17 23:34
Słowa kojarzące się z TMMP (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna,wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobry
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .odpowiedzialni
Od jakiej stawki można negocjować pensję?10zł/h
Najbardziej podobało mi się w TMMP:solidność
Najbardziej nie podobało mi się w TMMP:system pracy
anonim 2009-06-12 18:17
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..ok. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...ok .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 7Euro
Najbardziej podobało mi się w TMMP:
Najbardziej nie podobało mi się w TMMP:
bzyku 2009-07-27 09:55
W firmie mówi się ze jest kryzys, a normy są wyższe niż do tej pory, podwyżka była tylko od Group Lidera w górę , robią z ludżmi co chcą.
Robolek 2009-09-11 22:54
Podwyżek nie było, norma rośnie- czy tak się objawia kryzys?
bobster 2009-11-23 18:01
Normy są podwyższane, z tego względu, że na wybrane typy skrzyń zwłaszcza do samochodów małolitrażowych jest aktualnie wyższy popyt, dlatego w TMMP kryzys nie jest tak widoczny, jak w innych fabrykach Toyoty (TMIP w jelczu-Laskowice, TMUK w Deesite). Dodatkowo TMMP jako jedna z niewilelu fabryk grupy Toyota przynosi w dobie kryzysu zyski, niwelując tym samym w pewnym stopniu straty innych fabryk, dzięki czemu pracownicy z innch fabryk nie są zwalniani... na ten problem trzeba spojrzeć szerzej, pozdrawiam.
Globalny 2009-11-25 11:16
ok to spójrzmy szerzej...
jak pracownicy rozmawiali o podwyżkach powołując się na zarobki z innych, bliźniaczych firm Toyoty to padła odpowiedź, że "nie możemy patrzyć się globalnie na innych, musimy patrzyć się na siebie" w dobie "kryzysu" nie możemy patrzyć się tylko na siebie natomiast musimy spojrzeć na problem globalnie...
anonim 2010-06-03 07:19
Globalny - 2009-11-25 11:16:53

ok to spójrzmy szerzej...
jak nie pasuje to zatrudnij się w innym zakładzie, tylko kto Cię przyjmie, albo inaczej jedź za granicę tam są krainy mlekiem i miodem płynące..., a jak nie masz pojęcia o zarządzaniu firmą to sie nie wypowiadaj robolu
CINEK 2011-01-15 18:14
Najbardziej chory zaklad w Walbrzychu ryja ludzia glowy i sa nie fer wobec pracownikow. Zaklamana kadra i przelorzeni
CINEK 2011-01-15 18:16
Pracuja tam sami dilerzy i narkomani i duzo kryminalistow o ktorych kadra nic niewie. Jaka to uczciwosc tacy sa wymagajacy i co
anonim 2011-01-15 18:22
Zatrudniani przez firme randstad to polowa to luje a droga to normalna. Kiedys byl dobry zaklad teras sie zjebal z lekka. A [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest na Silnikach. Tego kina co tam sie dzieje nikt niewidzi
CINEK 2011-01-15 18:39
Te wszystkie tpm-y to sciema i strata czasu poto aby [usunięte przez administratora] nalapali ngodziny.Atym co zalerzy aby miec pare groszy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie biora.Co to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za sprawiedliwosc.
assasin 2011-02-03 07:38
na odlewni tez sa cyrki niezle jak sie nie frajeruje nie strzela z ucha i nie wlazi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to ma sie najjgorsza robote i taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez administratora] jeszcze smieje sie z ciebie ze [usunięte przez administratora] jest jeszcze wiele innych rzeczy smieszne redukcje kosztuw kture odbijaja sie na pracownikach wymuszone szkolenia kture sa niepotrzebne juz nie wspomne o mitingach przed i po pracy za kture powinni nam placic!!!!ludzie boja sie odezwac z obawy o prace i dobre rotacje ogulnie odradzam wszystkim skladanie podan do tej firmy!!cinek daj znac pzdr
anonim 2011-09-13 19:42
Kolego dzięki mitingom masz przerwę 20 minut bo inaczej byś jej nie miał.
wew 2012-07-10 15:33
Widać że nie przeczytałeś regulaminu zakładowego. Bo gdybyś przeczytał to byś nie pisał bzdur o dawaniu czegoś w zamian za coś.
KONOP 2012-08-04 15:19
TMMP zaczyna reperować swój budżet, pozywając do sądu pracowników, którzy odeszli z firmy bez wypowiedzenia. Niestety kondycja firmy jest słaba, a takie akcje pozwolą podreperować nieco straty firmy. Pozwy opiewają na kwoty ok. 8000 PLN, więc może to przynieść spory przypływ gotówki do firmowej Kasy.
Lukasz 2012-08-04 15:33
Poszukuję osób, które rozwiązały umowę z TMMP, bez zachowania okresu wypowiedzenia lub takich które nie musiały przepracować okresu wypowiedzenia. Bardzo proszę o kontakt: lukaszkonopski@gmail.com
Globalny 2013-03-30 09:38
i to jest konstruktywna rozmowa osoby mającej tak ogromną wiedzę o zarządzaniu firmą? Jak pisałem komentarz to nie byłem robolem, obecnie po kolejnym awansie też nim nie jestem. Sam widzisz jaką mamy kadrę zarządzającą. Awansują nieodpowiednie osoby. I to jest ta Twoja wiedza o zarządzaniu firmą...
mayday 2013-08-19 23:00
no to teraz oni zostali pozwani przeze mnie i nie skończy się na 8000 zł. w sądzie pracy może na 9000 ale późniejej już są w planach. 2 kolejne sprawy cywilne już za grubsze pieniądze, co nie zmienia faktu że zdrowia już nie odzyskam. A najciekawsze zostanie na koniec, mianowicie, podanie całej prawdy o firmie do wiadomości publicznej.
Sami 2014-05-29 14:53
Domyślam się, że miał spięcie z pracodawcą. To takie dziwne? Ciekaw jestem czy to był pojedynczy przypadek czy to jest notoryczne w tmmp..
gregory 2014-05-30 02:43
Może ktos napisze jak tam odbieracie szefa w TMMP, czy czasem pójdzie człowiekowi na rekę, da wolne, pozwoli wyjśc później?
dzonybambo 2014-11-25 18:08
ogłoszenia z randstadu wiszą w necie kilka dobrych miechów,
ludzie, którzy spełniają warunki i tak są olewani po tej całej śmiesznej rozmowie kwalifikacyjnej.
Żenada.
lokomotywa 2015-01-30 17:23
nie ukrywam że wolałabym wiedzieć dokładnie jak przebiega rekrutacja i związana z nią rozmowa w TMMP, bo proces rekrutacyjny jest dla mnie priorytetowym wyznacznikiem do oceny kondycji pracodawcy i firmy, w ten sposób w pewnym sensie to ja rekrutuję pracodawcę. będę wdzięczna za każde info rzetelne o ich rekrutacjach, pomożcie?
staś 2015-03-31 18:15
Trochę takie masłomślane drogi lokomotywa, nie uważam w ogóle żeby rozmowa rekrutacyjna w jakikolwiek sposób pozwoalała określic kondycje firmy, zupełnie nie wiem skąd Ty wziąłeś takie informacje. Słyszłem, że Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu rozpoczęła produkcję nowego 1-litrowego silnika benzynowego. Rozwiajają się, jak widać
zamienik 2015-05-01 19:47
Pracowałem kiedyś w tmmp.
Okres spędzony w firmie uznaję za owocny.
Te wszystkie korpodyrdymały jakie tam poznałem pozwoliły mi z team membera dziś się stać dyrektorem zakładu w innej organizacji.Jeśli firma komuś nie pozwala się spełnić szukajcie miejsca gdzieśindziej na świecie.Mówięcże pracowałeś/aś w toyocie ludzie widzą w okół Ciebie super aurle fachowca i specjalist chodz wcale nim nie musisz być.No i słynne hasełka kanban 5S QCC itd.Bracia toyociarze świat jest wasz.:)
kula 2016-06-27 05:24
Jesteś dyrektorem gdzie indziej choĆ nawet polskiego nie umiesz. :D
Adam Nowak 2016-06-30 18:07
To sie nazywa polskie podejście menadżerow do załogi: jak sie wam nie podoba to wypierdalac....z takim myśleniem to budujemy drugi Meksyk w Europie...acha...juz wkrotce przez PiS bedzimy poza Europą:-/
112 2016-07-29 22:53
CHCIAŁBYM TYLKO WIEDZIEĆ DLACZEGO WIELOLETNI PRACOWNICY TMMP UWAŻAJĄ PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH ZA LUDZI NIŻSZEJ KATEGORII , ZA KOMPLETNYCH DEBILÓW I NĘDZARZY ? NIE MÓWIĄC JUŻ O TYM , ŻE PRACOWNICY CI SĄ TRAKTOWANI JAK POWIETRZE. PRZECIEŻ CZĘSTO ZDARZA SIĘ , ŻE PRACOWNIK ZATRUDNIONY PRZEZ AGENCJĘ PRACY POSIADA KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI DUŻO WYŻSZE NIŻ ZATRUDNIONY TAM NA STAŁE ROBOKOP , KTÓRY NAWET ŚRUBY NIE POTRAFI WKRĘCIĆ . ZA KOGO LUDZIE TAM ZATRUDNIENI SIĘ UWAŻAJĄ ??? ZA GÓWNO OJCA ŚWIĘTEGO ???
ggg 2016-08-01 23:26
Pracowałem w TMMP 3 lata i mam jak najlepsze zdanie o tej firmie . Kultura i podejście do pracowników tymczasowych na wysokim poziomie . Może jesteś za bardzo wymagający .
żona 2016-08-28 16:29
tak na przyjacielskich relacjach . zwłaszcza jak pracownica tego zakładu (mężatka) pcha się do łóżka swojemu koledze z działu i niszczy razem z nim życie dwóm rodzinom. przyjazn i nie tylko kwitnie w tym zakładzie . pozdrawiam Aguniu L.
rpao 2016-10-11 12:09
Na pewno do tej podstawy zarobków sa jeszcze jakieś premie.
zico 2017-03-09 22:36
PIEPRZYSZ TAKIE BZDURY, JA RÓWNIEŻ ROZMAWIAŁEM O PODWYŻKACH I NIKT JAKOŚ TAK DO MNIE NIE POWIEDZIAŁ A JESTEM Z MONTAŻU.
Takie historyjki to opowiadają największe lenie ze związków zawodowych i tylko agitować o jak największą ilość członków by tak naprawdę posiedzieć w biurze!!
ja 2017-03-19 21:56
Biuro to patologia. Byłam, widziałam, zrezygnowałam. Nie polecam.
Ktos 2017-04-20 08:19
Szukam info nt niejakiego remigiusza g pracujacego u was do niedawna...nagle sie wzial w naszej firmie i lata jak kot z pecherzem!!! Kto to jest????
Magda 2017-04-29 15:55
Proszę on informację czy w najbliższym czasie przewidywane są przyjęcia do Waszej firmy.Jeśli tak to tylko przez pod firmę czy również bezpośrednio przez TMMP.
Patrycja 2017-08-01 13:11
@Magda zajrzyj na stronę internetową firmy. Jeśli chodzi o stanowiska biurowe to nie ma obecnie aktywnych ofert pracy. Na stanowisko Pracownika Produkcji firma rekrutuje przez Agencje Pracy Tymczasowej. @ja możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca biurowa w Toyota Motor Manufacturing Poland? Co sprawiło, że nie polecasz innym tej pracy? Chętnie poznamy szczegóły. Tym bardziej, że to co Tobie nie odpowiadało, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia.
claudiina 2017-08-09 17:04
jaki jest system zmian/ godzin pracy w tym zakładzie? czy w weekendy też pracują??
Patrycja 2017-08-25 10:21
@claudiina praca na jakim stanowisku, czy też w jakim dziale firmy Cię interesuje? Może po podaniu takich dodatkowych informacji, pracownikom firmy będzie łatwiej odpowiedzieć na Twoje pytania.
Zostaw swoją opinię o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.