Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

anonim 2009-03-17 23:34
Słowa kojarzące się z TMMP (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna,wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobry
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .odpowiedzialni
Od jakiej stawki można negocjować pensję?10zł/h
Najbardziej podobało mi się w TMMP:solidność
Najbardziej nie podobało mi się w TMMP:system pracy
anonim 2009-06-12 18:17
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..ok. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...ok .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 7Euro
Najbardziej podobało mi się w TMMP:
Najbardziej nie podobało mi się w TMMP:
bzyku 2009-07-27 09:55
W firmie mówi się ze jest kryzys, a normy są wyższe niż do tej pory, podwyżka była tylko od Group Lidera w górę , robią z ludżmi co chcą.
Robolek 2009-09-11 22:54
Podwyżek nie było, norma rośnie- czy tak się objawia kryzys?
bobster 2009-11-23 18:01
Normy są podwyższane, z tego względu, że na wybrane typy skrzyń zwłaszcza do samochodów małolitrażowych jest aktualnie wyższy popyt, dlatego w TMMP kryzys nie jest tak widoczny, jak w innych fabrykach Toyoty (TMIP w jelczu-Laskowice, TMUK w Deesite). Dodatkowo TMMP jako jedna z niewilelu fabryk grupy Toyota przynosi w dobie kryzysu zyski, niwelując tym samym w pewnym stopniu straty innych fabryk, dzięki czemu pracownicy z innch fabryk nie są zwalniani... na ten problem trzeba spojrzeć szerzej, pozdrawiam.
Globalny 2009-11-25 11:16
ok to spójrzmy szerzej...
jak pracownicy rozmawiali o podwyżkach powołując się na zarobki z innych, bliźniaczych firm Toyoty to padła odpowiedź, że "nie możemy patrzyć się globalnie na innych, musimy patrzyć się na siebie" w dobie "kryzysu" nie możemy patrzyć się tylko na siebie natomiast musimy spojrzeć na problem globalnie...
anonim 2010-06-03 07:19
Globalny - 2009-11-25 11:16:53

ok to spójrzmy szerzej...
jak nie pasuje to zatrudnij się w innym zakładzie, tylko kto Cię przyjmie, albo inaczej jedź za granicę tam są krainy mlekiem i miodem płynące..., a jak nie masz pojęcia o zarządzaniu firmą to sie nie wypowiadaj robolu
CINEK 2011-01-15 18:14
Najbardziej chory zaklad w Walbrzychu ryja ludzia glowy i sa nie fer wobec pracownikow. Zaklamana kadra i przelorzeni
CINEK 2011-01-15 18:16
Pracuja tam sami dilerzy i narkomani i duzo kryminalistow o ktorych kadra nic niewie. Jaka to uczciwosc tacy sa wymagajacy i co
anonim 2011-01-15 18:22
Zatrudniani przez firme randstad to polowa to luje a droga to normalna. Kiedys byl dobry zaklad teras sie zjebal z lekka. A [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest na Silnikach. Tego kina co tam sie dzieje nikt niewidzi
CINEK 2011-01-15 18:39
Te wszystkie tpm-y to sciema i strata czasu poto aby [usunięte przez administratora] nalapali ngodziny.Atym co zalerzy aby miec pare groszy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie biora.Co to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za sprawiedliwosc.
assasin 2011-02-03 07:38
na odlewni tez sa cyrki niezle jak sie nie frajeruje nie strzela z ucha i nie wlazi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to ma sie najjgorsza robote i taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez administratora] jeszcze smieje sie z ciebie ze [usunięte przez administratora] jest jeszcze wiele innych rzeczy smieszne redukcje kosztuw kture odbijaja sie na pracownikach wymuszone szkolenia kture sa niepotrzebne juz nie wspomne o mitingach przed i po pracy za kture powinni nam placic!!!!ludzie boja sie odezwac z obawy o prace i dobre rotacje ogulnie odradzam wszystkim skladanie podan do tej firmy!!cinek daj znac pzdr
anonim 2011-09-13 19:42
Kolego dzięki mitingom masz przerwę 20 minut bo inaczej byś jej nie miał.
wew 2012-07-10 15:33
Widać że nie przeczytałeś regulaminu zakładowego. Bo gdybyś przeczytał to byś nie pisał bzdur o dawaniu czegoś w zamian za coś.
KONOP 2012-08-04 15:19
TMMP zaczyna reperować swój budżet, pozywając do sądu pracowników, którzy odeszli z firmy bez wypowiedzenia. Niestety kondycja firmy jest słaba, a takie akcje pozwolą podreperować nieco straty firmy. Pozwy opiewają na kwoty ok. 8000 PLN, więc może to przynieść spory przypływ gotówki do firmowej Kasy.
Lukasz 2012-08-04 15:33
Poszukuję osób, które rozwiązały umowę z TMMP, bez zachowania okresu wypowiedzenia lub takich które nie musiały przepracować okresu wypowiedzenia. Bardzo proszę o kontakt: lukaszkonopski@gmail.com
Globalny 2013-03-30 09:38
i to jest konstruktywna rozmowa osoby mającej tak ogromną wiedzę o zarządzaniu firmą? Jak pisałem komentarz to nie byłem robolem, obecnie po kolejnym awansie też nim nie jestem. Sam widzisz jaką mamy kadrę zarządzającą. Awansują nieodpowiednie osoby. I to jest ta Twoja wiedza o zarządzaniu firmą...
mayday 2013-08-19 23:00
no to teraz oni zostali pozwani przeze mnie i nie skończy się na 8000 zł. w sądzie pracy może na 9000 ale późniejej już są w planach. 2 kolejne sprawy cywilne już za grubsze pieniądze, co nie zmienia faktu że zdrowia już nie odzyskam. A najciekawsze zostanie na koniec, mianowicie, podanie całej prawdy o firmie do wiadomości publicznej.
Sami 2014-05-29 14:53
Domyślam się, że miał spięcie z pracodawcą. To takie dziwne? Ciekaw jestem czy to był pojedynczy przypadek czy to jest notoryczne w tmmp..
gregory 2014-05-30 02:43
Może ktos napisze jak tam odbieracie szefa w TMMP, czy czasem pójdzie człowiekowi na rekę, da wolne, pozwoli wyjśc później?
dzonybambo 2014-11-25 18:08
ogłoszenia z randstadu wiszą w necie kilka dobrych miechów,
ludzie, którzy spełniają warunki i tak są olewani po tej całej śmiesznej rozmowie kwalifikacyjnej.
Żenada.
lokomotywa 2015-01-30 17:23
nie ukrywam że wolałabym wiedzieć dokładnie jak przebiega rekrutacja i związana z nią rozmowa w TMMP, bo proces rekrutacyjny jest dla mnie priorytetowym wyznacznikiem do oceny kondycji pracodawcy i firmy, w ten sposób w pewnym sensie to ja rekrutuję pracodawcę. będę wdzięczna za każde info rzetelne o ich rekrutacjach, pomożcie?
staś 2015-03-31 18:15
Trochę takie masłomślane drogi lokomotywa, nie uważam w ogóle żeby rozmowa rekrutacyjna w jakikolwiek sposób pozwoalała określic kondycje firmy, zupełnie nie wiem skąd Ty wziąłeś takie informacje. Słyszłem, że Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu rozpoczęła produkcję nowego 1-litrowego silnika benzynowego. Rozwiajają się, jak widać
zamienik 2015-05-01 19:47
Pracowałem kiedyś w tmmp.
Okres spędzony w firmie uznaję za owocny.
Te wszystkie korpodyrdymały jakie tam poznałem pozwoliły mi z team membera dziś się stać dyrektorem zakładu w innej organizacji.Jeśli firma komuś nie pozwala się spełnić szukajcie miejsca gdzieśindziej na świecie.Mówięcże pracowałeś/aś w toyocie ludzie widzą w okół Ciebie super aurle fachowca i specjalist chodz wcale nim nie musisz być.No i słynne hasełka kanban 5S QCC itd.Bracia toyociarze świat jest wasz.:)
kula 2016-06-27 05:24
Jesteś dyrektorem gdzie indziej choĆ nawet polskiego nie umiesz. :D
Adam Nowak 2016-06-30 18:07
To sie nazywa polskie podejście menadżerow do załogi: jak sie wam nie podoba to wypierdalac....z takim myśleniem to budujemy drugi Meksyk w Europie...acha...juz wkrotce przez PiS bedzimy poza Europą:-/
112 2016-07-29 22:53
CHCIAŁBYM TYLKO WIEDZIEĆ DLACZEGO WIELOLETNI PRACOWNICY TMMP UWAŻAJĄ PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH ZA LUDZI NIŻSZEJ KATEGORII , ZA KOMPLETNYCH DEBILÓW I NĘDZARZY ? NIE MÓWIĄC JUŻ O TYM , ŻE PRACOWNICY CI SĄ TRAKTOWANI JAK POWIETRZE. PRZECIEŻ CZĘSTO ZDARZA SIĘ , ŻE PRACOWNIK ZATRUDNIONY PRZEZ AGENCJĘ PRACY POSIADA KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI DUŻO WYŻSZE NIŻ ZATRUDNIONY TAM NA STAŁE ROBOKOP , KTÓRY NAWET ŚRUBY NIE POTRAFI WKRĘCIĆ . ZA KOGO LUDZIE TAM ZATRUDNIENI SIĘ UWAŻAJĄ ??? ZA GÓWNO OJCA ŚWIĘTEGO ???
ggg 2016-08-01 23:26
Pracowałem w TMMP 3 lata i mam jak najlepsze zdanie o tej firmie . Kultura i podejście do pracowników tymczasowych na wysokim poziomie . Może jesteś za bardzo wymagający .
żona 2016-08-28 16:29
tak na przyjacielskich relacjach . zwłaszcza jak pracownica tego zakładu (mężatka) pcha się do łóżka swojemu koledze z działu i niszczy razem z nim życie dwóm rodzinom. przyjazn i nie tylko kwitnie w tym zakładzie . pozdrawiam Aguniu L.
rpao 2016-10-11 12:09
Na pewno do tej podstawy zarobków sa jeszcze jakieś premie.
zico 2017-03-09 22:36
PIEPRZYSZ TAKIE BZDURY, JA RÓWNIEŻ ROZMAWIAŁEM O PODWYŻKACH I NIKT JAKOŚ TAK DO MNIE NIE POWIEDZIAŁ A JESTEM Z MONTAŻU.
Takie historyjki to opowiadają największe lenie ze związków zawodowych i tylko agitować o jak największą ilość członków by tak naprawdę posiedzieć w biurze!!
ja 2017-03-19 21:56
Biuro to patologia. Byłam, widziałam, zrezygnowałam. Nie polecam.
Ktos 2017-04-20 08:19
Szukam info nt niejakiego remigiusza g pracujacego u was do niedawna...nagle sie wzial w naszej firmie i lata jak kot z pecherzem!!! Kto to jest????
Magda 2017-04-29 15:55
Proszę on informację czy w najbliższym czasie przewidywane są przyjęcia do Waszej firmy.Jeśli tak to tylko przez pod firmę czy również bezpośrednio przez TMMP.
Zostaw swoją opinię o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.