s-bud

Szkoda gadac
anonim 2009-03-19 08:32:23
anonim - 2009-02-13 17:36:08

Szkoda gadac

Sami oszusci i klamcy.Nie placa w terminie.Do dzisiaj nie zaplacono nam za prace w Listopadzie i Grudniu na budowie w Szwecji.Tak traktuje pracownikow CRZ CONSTRUCTION LTD.
anonim 2009-03-19 08:42:53
KTO WRESZCIE ZROBI PORZADEK Z TYMI ZLODZIEJAMI CO WINNI SA NAM PIENIADZE OD TRZECH MIESIECY- CRZ
anionimowy 2009-04-30 13:40:47
brak słów byłem widziałem i podziekowałem
Anonim 2009-06-06 12:41:00
bierom na okres prubny czy co bo dowiedziaem sie ze kolesi nie placi w terminie
mizuri74 ( Johny) 2009-11-02 12:32:35
Pracowalem z nimi ponad 3.5 roku poczawszy od poczatku 2006 do teraz czyli Szwecja,Irlandia i w miedzyczasie ponownie Szwecja.Firma jest ok.wynagrodzenie tez a jesli ktos wypisuje glupoty to widac ze nie pracowal jeszcze w Niemczech na kontraktach i nie wie co to ciezka praca i za jakie pieniadze.Wiec prosze nie piszcie takich glupot.
anonim 2009-12-03 23:40:27
moze kiedys to on placili ale ile za ciebie euro wzieli i ile sobie z tego ukradli,teraz co innego sie w firmie dzieje i jedz na wegry to zobaczysz...
były pracownik 2010-05-06 12:06:53
Hej! "Kucyk" ("Kucyk" to majster z CRZ- tu ) to Ty wypisujesz takie bzdety ? Każdy kto pracował w tej firmie potwierdzi że to oszuści. Ja pracowałem z nimi (na szczęście nie dla nich) w Stenungsund w Szwecji i widziałem i słyszałem jak się traktuje i płaci tam pracownikom. W 2008 r gdy tam byłem prawie 40 pracowników uciekło z CRZ do innej firmy, z resztą też oszustów.
sprtna 2012-02-23 01:42:09
saze ze zrobcie te opine w kilku jzykachi umiescie pos nazwami firm pod ktorymi sa zatrudnieni napewno bedzie odzew tych firm jak dowiedza sie z kim pracuja linki tych stron poslijcie do zwiazkow zawodowych w dani i szwecji napewnoo bedzie odzew
Siemanko 2015-01-30 22:25:29
No właśnie- ktoś ma może jakieś aktualne info o tym jak prosperuje ten s- bud obecnie? Bo ja totalnie się nie orientuje, a w necie nie wiele jest niestety, no albo ja nie umiem szukać i taka opcja też jest. No ale interesuje mnie czy szukają kogoś do pracy? czy może mają przestuj w poszukiwaniu nowych pracowników?
yopko 2015-03-31 22:29:58
Kurcze, powiem wam szczerze, że jestem trochę rozczarowan, bo miałem nadzieję że jednak ktoś kto pracuje w s-bud to tutaj się wypowie, powie jak wygląda praca, zarobki cokolwiek. Ale cisza niestety. A jakoś nie chce mi się wierzyć że naprawdę nie ma tu nikogo kto miał do czynienia z tą firmą, bo to aż niemożliwe
b e 2016-05-12 11:17:39
a ta firma to w ogóle jeszcze w Krośnie istnieje teraz?
Zostaw swoją opinię o s-bud - Krosno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie s-bud