Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

2007

totalna bzdura nigdy nie było takiej sytuacji

zdzichu

co sie martwisz co sie smucisz ze wsi jestes na wies wrocisz hihihihi

ada

No to pięknie postapili z kobietami,które poszły na macierzyńskie. Zamiast pozwalniać nierobów, pyskaczy i tych co wiecznie na chorobowym siedzą to wypowiedzenia wręczono młodym, zaradnym kobietom. W tej firmie nigdy już nie będzie dobrze

ktoś
@ada

A skąd wiesz, że nierobów, pyskaczy i tych co wiecznie na chorobowym siedzą też nie zwolnią. Przecież to dopiero początek zwolnień, a osób marcowych jest dużo oj dużo.

manager

Bedziecie pracowac za 1500zł przez agencje pracy a jak sie nie podoba to do widzenia

@manager

zobaczymy co z ludzmi ktorzy maja do 31 umowy MANAGER skad takie złe nastawienie?:)

misio

@up, Compal produkuje telewizory, ale nie pod własną marką. Fabrykę w Chinach kupili od Toshiby już jakiś czas temu, ta jest druga.

@misio

Ciekawe jakie rozmiary telewizorów produkują. Na ich stronie niewiele można znaleźć o tym. Compal, nastawia się raczej na produkcję "innej" elektroniki. Coś mi się zdaje, że więcej niż trzy linki nie będą potrzebne...

PS
@misio

Trzecia. wcześniej kupili na podobnych zasadach fabrykę telewizorów Toshiba w Meksyku. Tam ona działa dalej.

@misio

Compal produkował do Toshiby telewizory 20 calowe. Spytaj się osób które tam pracowały w 2007 roku.

Mońka

A mi tam było (usunięte przez administratora) pracowałam pół roku i było cool

@Mońka

MARKO: jeszcze nie do konca opanował nas compal narazie zmieniaja nazwe zjezdzaja sie nowi własciciele powoli turami wiec podejrzewamy ze marcu jeszcze za wiele sie działo nie bedzie ale od kwietnia w zwyż no... to tu mamay znak zapytania

Nick Nolte

Przecież Compal nigdy nie produkował telewizorów. Komu będą je sprzedawali i pod jaką marką? Są jakieś sprawdzone informacje na temat tego, co mają zamiar produkować?

marko

I jak tam po przyjściu Compala?

misio

Kę? 4.marca, dlatego poniedziałek 3.marca jest wolny, żeby się "zasadzili"

jesteście śmieszni :) to co piszecie na temat pracy i jak wam ciężko, cieszcie się, że nie żyjecie w czasach okupacji wtedy nie otworzylibyście nawet gęby żeby ponarzekać

no czas pozegnac naszego pracodawcę ... za 2 tygodnie koniec toshiby ciekawe co dalej.. jak dalej

Nick Nolte

Kiedy dokładnie fabryka zmienia właściciela?

@Nick Nolte

w 100% Compal przejmuje fabrykę od 1 kwietnia

dadada

Hehe, ci którzy w marcu dostana umowy od compala wyjdą na tym lepiej niż ci co mają umowy trzyletnie lub na stałe,sami zobaczycie

aj tam
@dadada

compal ?! co to w ogóle jest???!!! wstyd będzie się przyznać, TOSHIBA to było coś

@aj tam

Jak Ci będzie wstyd to się zwolnij.Firma jak firma ciesz się ,że masz pracę ale z Twoim podejściem do nowego Pracodawcy (którego nie znasz )chyba coś nie tak !!!

Ty liżesz teraz a Nowemu zaczniesz :)

damdaradadam

Niefajnie zrobiło sie u nas na testach na K2,(usunięte przez administratora)A paniom z byłego K2 zalecam więcej kultury i honoru,bo wam nie przystoja pewne zachowania.Ryczeć możecie sobie u siebie w domu na mężów (jeśli macie ich)

toshiba
@damdaradadam

teraz pozostaje tylko czakac..... na compal ....i na to co z robia z konczacymi sie umowami i nie tylko

3-2-1
@toshiba

Kto nie chorował i nie olewał nie ma się o co martwić a pozostali ....? Przecież ktoś musi pracować a z Naszych Daszków raczej pożytku nie będą mieli chyba , że zamkną palarnię !!!

@toshiba

Dobrze wiecie co zrobią. Poczytajcie sobie forum firmy Compal, a przekonacie się, że nie będzie kolorowo.

!!!

Czas na zmiany,za dużo układów !!! Oby Nowy właściciel zrobił wreszcie porządek.Lepiej by się wszystkim pracowało , bo w tej chwili palarnie znowu oblegane !!! (wiadomo wszystkim przez kogo)

Bamburyllo

TOSHIBa? Hiba zapitalasz za najniższą kasiorkę gwarantowana przez RP 1.600 zeta a w "najlepszej" sprawie robisz zwykle na śmiecówkę bo tak ta i PO_dobne firmy zatrudniaja w SSE ! (usunięte przez administratora)

no to sie okaze we wtorek jak przyjdziemy co nas czeka to co slyszalam jedynie to to ze ma sie dziac wiele od stycznia duzo zmian ma byc tylko tyle, wyjdzie w praniu tak czy inaczej od 1 marca przejmuje nas inna firma wiec tak czy tak zmiany beda ja nie wiem co z nami zrobia ale czuje ze nie bedzie dobrze

e tam

Zawsze się dużo mówi o wielkich zmianach ale co do czego to nawet jednego zielonego nie zmienią ,tak się wszyscy poustawiali

???!

Czy firma jeszcze istnieje? Mamy do czego wracać ,nikt nic nie pisze...

sdgafsdh

kupujcie tylko toshiba

I tak jesteśmy jedna wielka rodziną,Toshiba łączy ludzi

@12345

przyjdzie nowy pracodawca od 1 marca to problemy z zielonymi same sie rozwiaza cos czuje ze sie szykuje duzo zmian

wilku
@123

Masz racie poleci biuro i zieloni tylko ty najlepszy pracownik zostanie...

y

przeczysz sam sobie bo skoro liderzy to pionki w grze to zwróć uwagę że to właśnie lajni się nimi wyręczają. Morał z tego taki ze lajni umywają ręce doskonale widząc co się dzieje ale mają to gdzieś. Chcesz się przekonać to idz na skargę do lajna tylko nie miej potem pretensji jak ci lider da popalić. Tutaj reka reke myje.

pracownik TOSHIBA

DO WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH KARTY UPOMINKOWE ZAŁADOWANE

aaa
@pracownik TOSHIBA

e faktycznie doładowane karty szybko!

fadaja

Powiem tak-znajomi mają cięższe prace, za mniejsze pieniądze, pracują w nocy i dojeżdżają dalej niz ja. Może nie jest to robota marzeń, ale jest czysto, ciepło i sucho, a i pensja jest zawsze na czas! Rada dla narzekających: Poszukajcie innej, lepszej, lżejszej i lepiej płatnej pracy, później tu wróćcie i się pochwalcie, a reszta pójdzie za wami. Jeżeli takiej pracy nie ma - to błagam, przestańcie w końcu marudzić i szykujcie się do kolejnego dnia pracy w Toshibie. Pozdro dla tych, co doceniają to, co mają i nie narzekają z byle powodu:)

xxx
@fadaja

Praca pracą sama w sobie nie jest zła i warunki nie najgorsze chodzi o stosunek przełożonych zwłaszcza zielonych do pracowników to co było tu niejednokrotnie pisane a zostało skasowane i chyba źle bo pewne zachowania winne być napiętnowane

mr freddy
@xxx

A po co sie przejmować zielonymi? To tylko pionki w grze,panikuja przed zmianami które nieuchronnie sie zbliżają,niejeden senior wyląduje jako szarak przy linii.Przychodzisz człowieku na 8 godz.do pracy,podskakuje ci zielony-zgłoś do lajna,oni czekają aż komus noga sie podwinie,bo będzie pretekst do degradacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba