Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

zzzz

wymagać i wymagać,tempo tempo tylko to potraficie ,jak to jest że rada pracownicza wybrana przez pracowników umawia się z zarządem nie wspomnieć już o związkach zawodowych co powinny trzymać z pracownikami umawiają się z pracodawcą i trzymają ludzi w niepewności ????

gfffffffggggg

Niesiejcie plotek jeszcze nic niewiadomo a wy juz tak (usunięte przez administratora) Zreszta wy tylko umiecie plotkowac i nic wiecej to co tu wymagac

taka

pracujemy tylko do końca stycznia

Donosiciel

Było zebranie rady zakładowej, i powiem tak... Szukajcie nowej roboty ;-/

?!

Kiedy zamkną tą budę???

xyzz

pewnie pierścionek sama sobie kupiła i sie niby zareczyła haha smieszne to wszystko ale prawdziwe

maaaaa

tylko ze jak sie z technikiem p i e r d o l i ł a ś i do łóżka mu wchodziłaś to nie mówiłaś ze mu z buzi śmierdzi a teraz pod dwoma linkami go obrażasz i jaka to niby gosia szczęśliwa bo Arka poznała... ty się chwalisz czy żalisz że sie zareczyła??? płynąca na beczce :)

elektronik

na czyich matrycach klepieta teraz ten szajs dla chinola aa? lg zza płota przerzucacie czy cus lepiej?

Nie pnikujcie bedzie dobrze najwazniejsze by nie siac plot i zametu

?????????????

Ja mam wrazenie ze ten zaklad to pociagnie najdluzej do marca i pojdziemy wszyscy do posredniaka. Jak widze ile ludzi siedzi i nic nierobi to mnie to przeraza

o tak

czy dobrym? cwanym jak pozostali

frodo

i nastapily zmiany tylko niewiem czy na dobre bo marte mogli zostawic jest dobrym offem a beate dawno powinni dac do oktawiana jak uwaza sie za najlepsza tylko ze to jej sie tak wydaje bo tak naprawde to umie duzo gadac a malo robi

fidi

Tak mi sie niechce wracac tez jutro do pracy i patrzec na te twarze a na jedna to najbardziej. Pani zc3 comysli ze jest zabawna a tak naprawde to jej zachowanie to jest jakas zenada. Zeby kobieta w jej wieku tak sie zachowywala. Jak sie smieje to az migdaly jej widac. Pewnie domyslacie sie o kogo chodzi

tttttthhhhhh

Idol z k1 i idolka z k3 niezapomnijcie ze to para nierozlaczna w chodzeniu na palarnie to potrafia najlepiej

lol
@tttttthhhhhh

Jak się potrafi ustawić z zielonymi to tak się pracuje

tttttthhhhhh

Jak pomysle ze trzeba jutro wracac i patrzec na tych oblodnych ludzi co w prosto w oczy nieumieja nic powiedziec tylko na tym forum potrafia pisac

olalaole
@tttttthhhhhh

Mam tak samo ale kiedyś było lepiej co jakiś czas wymieniali seniorów,liderów , offów a teraz to się porobiło ...

abc

To senior kiełbasa jeszcze nie awansował? dalej na pakowaniu i zielonym się podlizuje się i podpier...a?,a jak tam pędzący ?uspokoił się trochę ?

kkkkkkkjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Idol jest tylko jeden :senior kiełbasa zK1

jjjjjjlllllk

Celebryta dobre sobie nierosmieszajcie mnie chyba zakladowym smierdzielem i idiota tak to sie zgodze. Widziales kiedys tak zarosnietego jak malpa celebryte

OO!!!

Jak widać Janek zostałeś zakładowym celebrytą !!!

Pan Technik

Widzę, że co niektórzy tu to sami specjaliści jeśli chodzi o moje życie prywatne, wiedzą co robię, a czego nie robię. Widać komuś bardzo zależy aby mnie zmieszać z błotem i oczerniać na forum publicznym. Chyba komuś zalazłem za skórę. Żałosne jest to, że ta osoba lub osoby nie mają odwagi się przyznać kim są. Odważni są tylko w internecie. Szkoda gadać. Powtórzę to jeszcze raz, nie macie pojęcia o moim życiu, zamiast zajmować się mną przyjrzycie się swojemu bo pewnie nie jest takie cudowne jak myślicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba