RAWLPLUG S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RAWLPLUG S.A.

morsik

A jak pracowałas to mialaś styczność z Panem śmierdzaca papą? Pan brygadzista z blistrów pseudo Dżedaj. Z nim nieda się rozmawiać a gdy coś mówi i pójdźie to śmierdzi ładne pare minut. MATEUSZ UMYJ ZĘBY

Bobas
@morsik

Mateuszowi nie wali z gęby,jemu po prostu śmierdzi,młody chłopak a wali jak z obornika,całą zmiane się opieprza,a podkoniec jak go zmieniają to udaje że pracuje,jeszcze nie był brygadzistą a już to przełożonego mówił" Weź powiedz coś tym szmaciażą bo ich qrwa jeb.e" Śmierdzi mordo nie zapominaj że za szlabanem jesteś nikim.

spostrzegawcza

czy ktoś zauważył ,iż palarnia dla osób z bióra jest na podeście a dla zwykłego pracownika poniżej podestu ????

fgfg

nowemu niewolno się pomylić a jak stare wredne ... się pomylą przymykają na to oko wrazie czego pokazują palcem to wina nowej osoby ....

Nowik

Starsze pracownice co dłużej robią jak się nie wyrabiają, jak z taśmy za dużo kołko spadają to one biorą i wywalają do kosza i na zmielenie a jak nowi ludzie zasuwają jak niewolnicy to szukają haka żeby pozbyć się nowych pracowników

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Koelner S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Havranek

pracowałem tam i żałuję ! Szczerze odradzam wszystkim tego burdelu i obozu pracy. robole którzy pracują dłużej wysługuję się nowymi. Co chwile odchodzą od swoich maszyn i lataja na papierowa , na rampe wszędzie żeby czas zleciał. Ja uczciwie pracoałem na jednej maszynie a pomagałem wrednej elce wieczorek i marzenie grzebieniak

Vondráčková
@Havranek

Uprzejmie proszę panie Krzysztofie o nie pisanie publicznie innych danych osobowych bez zgody powyższych osób.Jest to oczernianie i moze zakończyć się drogą prawną.Pozdrawiam i miłego dnia.

zzzzz

zarobki zarobkami , niskie bo niskie każdy wie na ile umowę podpisuje przy przyjęciu.Gorzej że nikt nie zaznacza że przez agencję pracy można się spotkać z dziwnymi terminami umów np. raz 2 tygodnie , raz tydzień , raz tydzień i jeden , dwa trzy dni , za każdym razem trzeba prawie samemu fatygować się po umowy , w wyznaczonym terminie przez agencję . to nie wszystko w zakładzie pracują na montażu osoby niepełnosprawne ale to najmniejszy problem bo te osoby nikomu chociaż nie szkodzą nie drą się nie plotkują i nie wyżywają się na innych . Największe ploty tylko tu i najwredniejsi ludzie idąc do pracy tylko zastanawiasz się czy ktoś dziś się do ciebie nie przyczepi nie da rady tam spokojnie swoje robić . Pracownicy boją się postawić takim i siedzą cicho i tak przyzwyczaili wszystkich że tak można. Tu nie są problemem zepsute wagi jak krąży opinia ogólna tu problemem jest odnoszenie się ludzi do ludzi umilanie życia, wyżywanie się na innych za swoje prywatne niepowodzenia , żałujesz że skończyłeś swoją kariere zawodową tam , to zrób coś z tym a nie udajesz bosa mafii koelnera, tyle że twoja inteligęcja ci nie pozwala na to bo z inteligętnymi ludzmi to też tam jest problem , tyle że to już nie ich wina tylko się tacy nie inteligentni urodzili , wiadomo każdy ma potrzeby i musi jakoś żyć ale żyj i daj żyć innym !!!!!!!

yyyy
@zzzzz

Zgadzam się w stu procentach, starowinki na montażu to porażka, uważają się za lepsze, bo pracują tam po 10 lat. Żadna praca nie hańbi, natomiast ludzie mający tak wysokie ego z powodu swojej kariery na produkcji pakując śrubki są naprawdę zadziwiający. Młodzi, którzy przychodzą dorobić są wykorzystywani przez owe Panie. Wbicie się w całą tą ciężką atmosferę jaka tam panuje jest bardzo trudna, praca sama w sobie nie jest ciężka, choć bywają bardziej obładowane dni. Traktowanie nowych przez pracowników przejętych pod Koelner to jest problem. Owi ludzie tam są podli, szkoda nerwów i nieprzespanych nocy jak na taką płacę... Oczywiście sprzęt jakim się tam pracuje to porażka, wagi zepsute, większe maszyny się non stop zacinają. Umowy przez pośrednika, który nawet nie raczy przyjechać podpisać umowę i trzeba samemu tyrać po nocce jak debil. Szkoda słów, pracuję tam z musu, ale szukam cały czas czegoś innego, bo ta firma to porażka

zzzzz

piszecie pierdoły czepiacie sie nie wiadomo czego ludzie to czytaja którzy chca wiedziec w jakie (usunięte przez administratora) sie pakuja do pracy a nie głupoty

gggggggg

czy ktoś wie czy w koelner nie ma zapylenia powietrza na zakładzie drobinkami metalu ??? pytam ze względów zdrowotnych zanim podpisze umowe przy uczuleniu na nikiel ...

opopop

Podpisuje się.. (usunięte przez administratora). abyśmy my wszyscy inni mieli o niebo lepiej..z poważaniem dział narzędziowy.

ffytg

Zarobki na pewno nie są adekwatne do wyk,,, zawodu lecz produkcja sama jest sobie winna najnizszymi zarobkami.zero szacunku do samych siebie.. Stare (usunięte przez administratora) myślą że zaskoczą wyżej zarobią więcej.. potwierdzanie i normami.. macie zapierdalac za to co macie .. nie pasuje nikt nie trzyma. . Ile jest zawodów gdzie można lepiej zarobić a wy myślicie na poziomie pakowana itd kur.. co wy chcecie 4tys netto .(usunięte przez administratora)

klara

Ja nie mam dzieci zwolnil moja koleżankę ale cóż ma teraz lepiej ppdziwiam ja ze nie chce się wypowiadać na ten temat

klara

Zwalniają ludzi którzy naprawdę pracują nie patrzą na to ze ktoś ma dzieci PAN Tomasz sam ma dzieci i co pozbawia ludzi prac y panoszy się z panią Krystyna na papierosa dlaczego nikt nie chce iść do pana Tomka na zmianę? Nie dziwnie się sam pozbawił mnie pracy życie ale niech kierownictwo weźmie się za wszystkich

hahah
@klara

bez powodu Cie nie zwolnili.i ie tylko Ty masz dzieci w tej firmie!

aaaaaaaa
@hahah

powinnaś lub powinienes i to bardzo szybko doświadczyć to na swojej skórze,już to nie raz było podkreślane ze trochę władzy dostali i w główkach sie poprzekręcało,ale badzmy dobrej myśli moze z biegiem czasu nowa dyrektor zrobi z tym porzadek

ciekawy
@klara

Witam, mam pytanie. Ile wynosi norma na 1 osobę w ciągu 8 godzin? Chodzi mi o montaż kotew? M6; M8; M10; M12? Pozdrawiam.

Puretruth2015

Oddział Łańcucki . Zarządzany chyba przez dzieci , bo wszystko ledwo zipie . Pozwalniali ludzi , a wymagają od reszty, żeby jeden pracował za 3 !!! Normy wyciągnięte z d... Kierownik zwykły cham , jak i jego przydupas z innego działu pakowania . Chodzą , wszędzie węszą , panoszą się nie po swoich wydziałach , biorą co im się podoba , później podpieprzają . Osobę odpowiedzialną za wózki widłowe na zakładzie powinni wyp... na zbity pysk ... przygotowanie do UDT ? wózki wracają jeszcze bardziej rozj... niż poszły . I pracuj na takim złomie i ryzykuj życiem . Wynagrodzenie też prawie najniższa krajowa . Inwestycje w budynki , remonty , maszyny , jakoś po płacy tego nie widać i po zamówieniach ...

oooooo

ja i kilka osób to widziało wiec po co kryjesz to.

nn

JESTEŚ NACHLANY NA OKRĄGŁO!!!!!!!!!!!

KAMIL

NIE KLAMCIE NA TEMAT PICIA

@KAMIL

Ty to czołowy pijak jesteś i boisz się o tyłek swój. A i tak dojdzie to do kogo trzeba masz to załatwione koleś.

oooooo

Ta firma to wielkie (usunięte przez administratora) jest teraz i tego 15 lat temu nie było jak jest teraz. A chodzi o nowych szefów zmiany Tomek i Dominik to są pały do lania. A też dwaj panowie co pijani przychodzą do pracy i to Kamil oraz Piotrek a wiadomo o kogo chodzi doskonale a pijani w sobotę przyszli do pracy ale co tam nikt nie zwraca uwagi na to ze ktoś pijany jest w pracy i jeszcze pije w szatni.

acme

2600 zł chyba brutto, poza tym reszta się zgadza

Jdjdjdj

Obecnie pracuje w firmie.. Chujowa kasa kierownik totalny kretyn.. Zarabiam 2600 zł netto.. Więcej niż niektóre osoby pracujące tam już 20 lat w tym roku nie dostali nawet Bona ze względu na przekroczenie 4 tysięcy bruttot w tym iż średnia była liczona z nadgodzinami xd. Śmieszna firma nie szanuje się tu zwykłego pracownika.. Prace tam uważam za marnowanie czasu.,Polecam dla ludzi szukających coś na szybko

dzio

W dziale IT ktos pracowal? Jaka atmosfera tam panuje?

d

Chętnie się podzielę. Pracowałem krótko, jednak jeśli obecnie jest lepiej , to kiedyś musiało to wyglądać tragicznie.

Zostaw merytoryczną opinię o RAWLPLUG S.A. - Wrocław

RAWLPLUG S.A.