Opinie o Electrolux Poland w Oława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Electrolux Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Oława

Nicram

Kiedy zawody w biciu skwarka?

Konsument

Nie kupujcie nowych pralek tej firmy w marketach! Wciąż wielu pracowników, których jeszcze nie zwolnili ma sporo po testach na handel!

Aaaaaa

Czensom mi sie rence. Od miesionca rzadnej pralki nie pochandlowałem :( Nie wyczymie

kazimiera

Elektrolux Olawa , w tej fabryce jest 5 lini montażowych 3 frontowe , 2 topowe praca to czysty zapierdol . Naprawiacze pracują na kolanach a wyplata ich duzo się nie rozni od innych , stawki jak na prace w 30-35 są słabe. Kobiety czasami mdleją przyjeżdża karetka są cucone i wracają na linie . Mało tego gdy jest wypadek obojętnie ma jakiej lini czy to elektrolux czy gegenbauer (który jest odrębna firma pracująca wewnątrz ) to premia zostaje zabrana z 15 % na 7,5 % co sprawia ze wyplata staje się śmieszna , No ale dyrektor zarabia tymi wypadkami na np wczasy pod gruszą . nadgodziny są tylko na liniach topowych , mało tego nie można nadgodzinami odpracować dni które są do odrobienia jak np piątek po bożym ciele bo zakładowi się nie opłaca i trzeba przyjść w sobotę ( za sobotnia prace stawka jest wyższa niż za nadgodziny dlatego zal im jest pieniędzy które ludzie mogą zarobić w sobotę zamiast im oddawać. )a np linie frontowe maja wolne piątki bo nie maja zamówień na pralki i płaca im postojowe , pracowników się nie szanuje , niektóre liderki sa po prostu królowymi lini np pani Karolina z frontów cz Klaudia M z lini 50( nie pozdrawiam ) pracowałam u niej krótki czas kobieta wariatka , mimo wielu skarg kierownictwo nic z nią nie robi. Urlopy są na dwie tury ustalane przez kierowników pierwsza tura w tym roku była od 23kwietnia do 5 maja (ludzie którzy maja dzieci w tym ja , nie mogą z nimi nigdzie pojechac bo one chodzą do szkoły ) druga jest lipcu . Pracowałam w tej firmie 6 lat z roku na rok jest coraz gorzej ludzi coraz bardziej się wykorzystuje .

Zoska
@kazimiera

6 lat? I po 6 latach w takich strasznych warunkach dopiero się zwolniłas? Po cholere tam siedziałas tyle czasu jak tak źle było?

Zenon
@Zoska

Dokładnie, wszystkim źle, nie doceniani, biedactwo. A jak lider chce zmienić stanowisko to jest płacz, trzymają się rękoma i nogami,żeby tylko nie iść na inne stanowisko. A do podwyżek to pierwsze, bo niby zasługują. Za co? Za co????? Za płacz 8 godz jak im ciężko!!!!!

Grażyna
@kazimiera

Pracowałam tam 3 lata i to wszystko prawda. Jak się ance w czy bozenie na topach zwróciło uwagę albo postawiło to się na frontach lądowało. Śmiech na sali.

6 lat
@Zoska

????????????6 lat a tak strasznie było ????????????

Prawda
@kazimiera

To prawda urlopy kwiecień to jest porażka nie rozumiem tego nie każdego stać na wczasy za granicą żeby pojechać ale kogo to obchodzi nie ma z kim gadać i o czym.Później chodź i się proś o urlop parę dni i to kiedy im pasuje.

Marzena
@Grażyna

potwierdzam ! obie maja nasrane w glowach i to zdrowo, pozdrawiam srodkowym palcem !

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Oława
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Przedstawiciel Handlowy - branża motoryzacyjna
Oława
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
Ciekawe

Ciekawe po co tyle liderek na produkcji... Chodzą jak święte krowy, udają że coś robią. I zazwyczaj we dwie bo oczywiście jedna czytata a druga pisata. Najgorszy typ pracownika w Electrolux to właśnie pomarańczowę nietykalne i niekumate. Nie polecam być podwładnym tych... Bez brzydkich słów :) kierownictwo udaje czy celowo dopuszcza do tego żeby za darmo brały dobre wypłaty? Co krócej na stanowisku to na linkę powrót a nie beznadziejne projekty wdrażać. Tylko tym nam utrudniają, ale za sugestie wpada dodatkowy pieniądz.

Kasiks
@Ciekawe

Zapraszam, jest rekrutacja na lidera, będziesz mogła wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Pracujesz 10 lat w jednym miejscu... niepisata, nieczytata.

Rekrut
@Kasiks

Żeby wziąć udział w rekrutacji na lidera trzeba umieć bez problemu: wysoko nosić głowę, być nieludzkim i posiadać swój stołek(krzesełko), bo nie ma już wolnych krzeseł przy biurku.

Ciekawe
@Kasiks

Czemu do faceta zwracasz się jak do kobiety? Może już chcesz sobie upatrzeć kogoś do znęcania? Tak bardzo lubicie to robić, że za mój wpis na pewno komuś się oberwie. Karol wróć i zrób porządek!

MW

Ale bym se pralke kupił takom po testach. Ktoś za 5 dych zamówi?

Inspiracja

Na Topach są 2 zmiany, z czego serdecznie polecam zmianę drugą tzw \"słabszą\", robią po 500pralek przy pełnej już obsadzie, nie martwią się o normę, nie stresują się (usunięte przez moderatora) liderkami a mają taką samą kasę. Liderka (usunięte przez moderatora) jest niedorajdą która nie potrafi zmobilizować ludzi do pracy, na bębnach (usunięte przez moderatora) jeden wielki chillout, lider (usunięte przez moderatora) - świeżak, sam nie wie o co kaman, i laseczka na pakowaniu- w miarę spoko. Co do drugiej zmiany to zwrot o 360 stopni, główna liderka-niby spoko, ale spróbuj chcieć człowieku wolne, urlop albo cokolwiek chcieć-zagryzie w odpowiedzi. W dobre dni zdarza się Jej mieć ludzkie odruchy. (usunięte przez moderatora) która ma swoich pupilków i dba o Nich baaaardzo, cała reszta linki to dla Niej śmieci. o wyjście do wc trzeba prosić, kilkakrotnie upominać się i przypominać, a potrafi rzucić tekstem-dam Wam pampersy. Nie interesuje jej brak komponentów, albo, że ktoś się źle czuje- macie (usunięte przez moderatora) i koniec dyskusji. Norma ponad wszystko. Do wtóru (usunięte przez moderatora) z bębnów, dobrały się idealnie- dwie blondynki, i kombinują jak ludziom uprzykrzyć pracę. Nie rozmawiaj z wózkowym, bo Cie przeniosę na inne stanowisko, nie rozmawiaj z współpracownikiem bo Cię przeniosę, nie rozmawiaj z nikim, nie oddychaj, nie chciej korzystać z wc, z przerw, nie pij tylko bądź robotem. Upatrzyły sobie parę osób na linii i uskuteczniają (usunięte przez moderatora) , tylko liczyć czas jak ludzie się w końcu zmówią i obiją im twarzyczki po pracy. Takie żmije jak one nie powinny być liderkami, tylko strażniczkami w Guantanamo. (usunięte przez moderatora) na pakowaniu jest jedyna normalną liderką na tej zmianie. Pracuję w electro ponad rok i to co się wyprawia na Topach to kabaret prawdziwy.

On666
@Inspiracja

Wypowiedź gwiazdy filmików z wibratorem w dłoni ????a na koniec fimiku całus ????????????????

Wałęsa

Ja dopiero zaczne kablować jak TW Bolek. Teczkie na każdego zrobim i bendziem czyścić firme

Coś wiem

Dużo osób detektyw planuje jeszcze zwolnić? Kiedy zwolnienia magazynierów? Ilu ochroniarzy przekupionych? A ta liderka z topów sławna z handlu pralkami? ????

@Coś wiem

Idź zapytaj kierownika a nie taki cwany Jesteś tutaj na forum.aby tylko dokopac bo dlaczego ktos ma mieć lepiej niż Ty? A jak przyjdzie co do czego to milczą, juz nikt nie jest taki wyszczekany.najlatwiej sie cieszyć kiedy komuś sie dzieje krzywdy.i najlepiej przejechać jeszcze walcem by miał gorzej.kazdy ma coś do powiedzenia ,pieprzą trzy po trzy co slina na język przyniesie.tylko pamiętaj karma wraca i za moment to Tobie może powinąć się noga a inny będą kopać Cie bo przecież to takie śmieszne.

@Ania

Oj tam zaraz cwany. Wolę być ciekawy niż mieć smykałkę do oszustw na TAKĄ skalę. Krzywda nikomu by się nie działa gdyby pracowali tak jak powinni. Każdy z osobna jest sobie winny i powinni jeszcze dostać w czoło kozą z nosa

@Coś wiem

Ty też powinieneś i pewnie nie jeden raz dostaniesz.w życiu warto być dobrym człowiekiem bez względu na sytuację . To jednak kwestią wychowania. Możesz być ciekawy ale najwięcej informacji uzyskasz u źródła. Najłatwiej się (usunięte przez administratora)na forum anonimowo.

@Ania

Warto być dobrym człowiekiem nawet gdy się kradnie? Chyba nie warto pouczać ciekawskich gdy obok grasują(usunięte przez administratora) prawda? :) A źródło wysycha, części w pralkach się psują. Kto to teraz wyniesie z zakładu i odsprzeda za parę groszy? Idą ciężkie czasy

Ty

@Ania

Jestem zbyt uczciwy, w życiu bym czyjejś własności nie umiał sobie przywłaszczyć. Tak mi dopomóż gegenbauer i wszyscy pomarańczowi i czarni i Ania ;)

Lola
@Coś wiem

Są przyjęcia do pracy? Jeśli tak gdzie można przesłać Cv?

@Lola

(usunięte przez administratora)zwalniają to niedługo będzie spory nabór

Paula

I Ciebie też wywala ,co Ty (usunięte przez administratora) masz w głowie.zalosne...

Zostaw dziewczyny. Kradną bo zakład mało płaci

Drabko
@Ania

A kto powiedział że kradną i ze coś o tym wiedzą... gadacie co wam ślina na język przyniesie... wszyscy wszystko wiedzieli, nagle zaskoczeni

@Drabko

Nikt nie jest zaskoczony :) po prostu jak kraść to miliony a nie takie drobne. Pozdrawiam wszystkie lepkie ręce z Oławy

Alfabet

To jest prawda 100%. Ta pani kręci wszystkim, nie można jej powiedzieć nic odrazu ma jakiś problem. U nie których pracowników jest bizlimit na soboty, a ty jeśli się nie podlizujesz to będziesz miał zero.

Obserwator
@Alfabet

Szczera prawda..Przykro na to patrzec.,my normalnie pracujemy.. A ta... Pani siedzi przy biurku i kawe z P...... Pije ????Nie ma do kogo iść.. Zeby rozwiazac ten problemWszyscy udają ze nie widzą... Dobrych pracownikow nie szanuja A tak nie powinno być.. Ci co zostali boją sie odezwać Bo pan P..... Sie msci

Dobra rada

No i jak Ty człowieku mozesz na to patrzeć! Z zalozonymi rękoma! Wierzę w Ciebie człowieku, zrób coś z tym. Nigdy więcej nie patrz na ludzi, którzy stawiają stopę na ziemi inaczej niż Ty. To jest Twój czas, Twoja szansa. Najlepszym działaniem będzie jak się zwolnisz. Trzymam kciuki

Wujcio lepsza rada
@Dobra rada

Bardzo sensowna wypowiedź podkreślająca twój iloraz inteligencji odnośnie zwalniania, to sam zwolnij jak czytasz bądź przeczytaj drugi raz, odnośnie tej stopy jeżeli uważasz jego zachowania opisane w komentarzu za dobre to również z tobą jest coś nie tak pozdrawiam

Elx
@Wujcio lepsza rada

Jeśli Ci się nie podoba praca to się zwolnij. Po co się męczyć i stresować. Do odważnych świat należy. Ocenianie innych zaczynaj zawsze od Siebie. Świat stanie się lepszy...

TAK
@Wujcio lepsza rada

A ja myślę że coś nie tak jest z osobami które tutaj wypisują o innych brednie. Napisz coś o sobie. Jakim jesteś wspaniałym i przykładnym człowiekiem.

Kierowca

Najgorsza firma w jakiej się rozladowuje dwa dni stania i nie wiem kiedy mnie rozladuja

nik

sami sobie stwarzacie problemy, bo tak jest .Pracuję tam 5 lat i wiem jak jest( RÓŻNIE) widzę co robia mlodzi ludzie i jak sie zachowują . Nigdzie nie zagrzejecie miejsca bo wszędzie będzie żle . Może to WY musicie się zmienić

6 lat
@nik

O właśnie.

Elx
@nik

To Wy musicie się zmienić a jak się Wam nie podoba to uczyć się, zdobywać wiedzę i zmieniać awoje życie a nie marudzić!!!!!

Aga

To jest (usunięte przez administratora) jak ich mało i do tego śmierdzi od niego, jak się spoci pod pachami to ma placki do paska od spodni. Nie życzę rozmowy z tym człowiekiem, prosto w oczy ci coś obieca a potem obróci kota ogonem i powie że takiego czegoś nie mówił.

Czy jest możliwość awansu. Czy stawiają na awansy wewnętrzne, czyli osoby z produkcjipracę w biurze? o mogą starać się

@22222

Oczywiście, że tak. Wystarczy chcieć!!!

Wiola

Ile srednio zarabia lider i czy sa jakies miejsca?

@Wiola

@Wiola

Ile???

Czy rozmowa rekrutacyjna w Electrolux Poland odbywa się również w języku angielskim?

Pracownik3

Na jakie stanowisko ?

Nie

Yoyo

Zastanawiam się czy aplikować do tej firmy na produkcję. Jednak interesuje mnie tylko praca na pierwszej zmianie. Orientuje się ktoś, czy takie coś wchodzi w grę? ;)

ZOZ
@Yoyo

Tylko na pierwszą zmianę to raczej się nie da. Można na 2 albo 3.

Yoyo
@ZOZ

Ehh szkoda.

Taki postój to nie postój, zabieranie pracownikom urlopu wypoczynkowego w takiej sytuacji to jest żałosne. Ten zakład schodzi na psy całkowicie. A ZOZ to są beznadziejne, lepiej wam jak się staje po stronie pracodawcy? A nie pracowników? Ładnie liżecie tam (usunięte przez administratora) Róbcie tak dalej to wszyscy będą mieć na was wyj.... A ja śpi... na L4???? powodzenia (usunięte przez administratora)

ZOZ

ZOZ ????? Ciekawe, ciekawe..

Pracownica

Chcecie żeby zakład zamknąć? Ok, ale co z wypłatą? Bo przecież postojowe płatne nikt wam nie da. Chyba , że wcześniejsze wczasy pod gruszą? Też nie? To czego chcecie? Robić Nie, postojowe bezpłatne Nie, wczasy pod gruszą Nie. Nie jesteśmy jedyną firmą która pracuje. Pewnie zamkną zakład, czekają tylko na wytyczne rządu, jeżeli przekroczy odpowiednią ilość zarażonych. Dbajcie o higienę. Pozdro

Alicja
@Pracownica

Nie będzie już żadnych wczasów pod gruszą a postojowe to dostaną pracownicy z 12 miesięcznym stażem mam nadzieję że pomogłam i nie pchać mi się tu biura i nie jakieś wymyślone 60% tylko 540 zł w porozumieniu z biurem pracy

Śmieszne to
@Alicja

Bzdety to co pani pisze. Skoro na posiedzeniu związkow co innego się mówi o prawie.

Alicja
@Śmieszne to

Haha związki i prawo ile tu pracujesz taką gadką to możesz nabrać tych z linii .

Niunia
@Pracownica

Masz rację kto by chciał iść teraz na urlop już i tak prawie całym naszym urlopem rządzą choć podobno jest prawo do połowy więc niech lepiej jest jak teraz

Sprawiedliwy
@Alicja

Proponuję zapisać się do związków i zacząć działać !!!!!! Weź sprawy w swoje ręce i zacznij działać !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Oława

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland