Opinie o Ewa-Med Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Oława

Ewa-Med Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
counter
5 1 4 5 1
Maja Nowy wpis

Czy znajdą się tu pracownicy Ewa-Med? Może wiecie, czy placówka obecnie prowadzi rekrutacje? Jeśli tak, to na jakie stanowiska są potrzebne nowe osoby? Może placówka oferuje także praktyki, a dla najlepszych późniejsze zatrudnienie? Dajcie znać, jaką macie opinię o tym pracodawcy, na pewno przyda się to osobom, które aktualnie poszukują pracy.

TakNie

ewcia Nowy wpis

Z OPIEKI KORZYSTA CAŁA NASZA RODZINA. JESTEŚMY ZADOWOLENI.

Tak1Nie1

Grzegorz Nowy wpis

Brak słów aby opisać patologię w rejestracji, takiego chamstwa i braku empatii jeszcze nie widziałem. Przychodnia ma na etacie pół pediatry, nie ma możliwości rejestracji przez telefon. Po prostu dno, na recepcji stare panie, nienawiścią przesiąknięte... młode bez jakiegokolwiek zrozumienia problemu, no i do tego tępe niewiarygodnie. Omijać z daleka- bez pozdrowień!

Tak2Nie

Masz najnowsze wiadomości o firmie Ewa-Med Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.

Tak7Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa-Med Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Oława

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ewa-Med Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej