Opinie o Agnella w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agnella. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agnella na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnella w Białystok

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Agnella?

Na jakie stanowisko?

Pracodawca dofinansowuje np. kartę benefitową?

MJ

A jak wygląda praca na Krosnach? Ile wynoszą nocne dodatki i stan portfela po przepracowanych wszystkich dniach (w tym sobót)?

@MJ

W sobotę pracują tylko doświadczeni pracownicy ,nowy pracownik dopiero po 3 miesiącach .

Witold
@Cezar

Wiesz co się dzieje w firmie, powiesz mi w takim razie czy osoby bez doświadczenia również mają szansę na pracę w Agnella? Na jaką stawkę mogą liczyć tacy początkujący pracownicy? Czekam na Twoją odpowiedź.

@Cezar

Soboty, i inne benefity własnie się skończyły (dodatki za frekwencję, nocki, ochronę słuchu), teraz tylko goła stawka ( sam ryż, nawet bez miski)(usunięte przez administratora)

Eni
@Witold

Każdy ma najniższa krajowa

Kotka
@MJ

Czy wszystkie godziny są płacone?

mała

czy ktoś wie ile zarząd przeznaczył na premie świąteczne dla pracowników pracujących w czasie covidu. czy tylko sobie przyznał tantiemy podwyżki. niedawno wczasie zebrania dowiedzieliśmy się że zakład cienko przędzie a zatrudniono około 10 kierowników, 100 pracowników .Panie jednoręki bandyto ludzi trzeba szanować.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Agnella? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ksiądz

Koronawirus w Agnelli !!! Oprócz potwierdzonych przypadków, wiele przypadków z objawami !! W Agnelli nigdy nie stosowano żadnych zabezpieczeń do walki z koronawirusem !! Tylko żel p/ bakteryjny na portierni !! Czasami dali po jednej maseczce !! Cała masa obcych pracowników z innych firm z zewnątrz wykonujących roboty inwestycyjne, bez żadnych zabezpieczeń sanitarnych !!! Dzisiaj jest czwartek i pracownicy są naprawdę przerażeni rozwojem sytuacji z wirusem w fabryce.!!! A szanowny Zarząd po ponad 2 godzinnym posiedzeniu podjął decyzję o zamknięciu zakładu ale dpoiero od 1 czerwca !!! To przypomina sytuację o zakładani prezerwatywy, gdy ciaża jest już faktem !!! Pracownicy w Agnelli znaczą tyle co nic !! To są konie robocze !!!

Alf
@ksiądz

Skąd niby informacje, że zamykają fabrykę??

Papaj

Kazali to zamknęli

@ksiądz

Czy ktoś wie ile jest przypadków wirusa potwierdzonych w zakładzie?

info
@Xxx

Wg oficjalnych informacji 6 (radio białystok)

@info

8 przypadków potwierdzonych .

jj
@ksiądz

Dobrze gadasz. Jak najdalej od tego $yfoo. A kierowniczki to szybko pospird... tylko "czarnym" pozostał smutny los za najniższą krajową - 20%.

Szklanka
@ksiądz

10 przypadków. Liczba rośnie A w poniedziałek do pracy mamy iść ☹????

Góral
@Szklanka

Info z 12.06. za radiem Białystok.Jedno z dwóch największych ognisk koronawirusa w Białymstoku to Brintons Agnella.13 potwierdzonych przypadków wśród pracowników i 10 wśród najbliższych z ich rodzin.Ponad 100 osób w kwarantannie.Zapraszamy 15.06.do pracy za najniższą krajową-20%,dodatkowy bonus możliwość zakażenia się wirusem.

Albert
@Góral

Zawsze możecie iść na zwolnienie bądź zmienić pracę kto Wam broni??

@Albert

Bo może nie którzy lubią swoją pracę tylko zarobki mogły by być lepsze i bardziej doceniać się powino stałych pracowników .

@Cezar

Nie od dziś wiadomo, że bardziej docenia się nowych pracowników niż starszych stażem. Może warto poszukać pracy na podobnym stanowisku w innej firmie A nie narzekać....

Karol
@Cezar

@Cezar trzeba dawać trochę więcej od siebie A nie tylko czekać na premię.

@Karol

Richard Branson. „Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeżeli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów.”

Eni
@Andrzej

Oj nowych czy starych ,zależy do kogo się trafi .ja dziś na własnej skórze przekonałam się że pewien lider znęca się psychicznie nad ludźmi.do takiego stanu mnie doprowadził że boję się jutro iść do pracy bo nie wiem co mnie tam znowu czeka.on k dwojka innych wielka pani koordynator i zadufany kierownik działu przędzalni cała trójka sprawia że ludzie trzęsą się ze strachu

Pan Dywanik

Praca to małe piwo. Jak masz grubą skórę i coś potrafisz to cię nie zajadą na amen. Jednak tego, że po intymnym spotkaniu z Elżbietą L. dostanę wysypki i (nie wiem jak to ładnie określić) wszawicy w okolicach bikini (?) bym się nigdy nie spodziewał. No i mogliby trochę więcej płacić, zakład niby w obrębie miasta, a mam wrażenie, jakby zmieniał się prefiks kodu pocztowego zanim tam docieram.

Staś

Niektórzy ludzie lepiej traktują swoje zwierzęta, niż ten pracodawca swoich pracowników. Firma nastawiona na maksymalny (usunięte przez administratora) za najniższą krajową.(usunięte przez administratora)

kootas

Chciałem się spytać, gdzie podział się mój wczorajszy komentarz ? Widocznie prawda w oczy kole.

EWA

w Agnelli pracują jacyś Polacy?!

Stary
@EWA

Tak, ale nie dłużej niż 2-3 dni. ha ha ha

normalny

Wyremontował łazienki, szatnie i stołówkę w ostatnim czasie? A co miał zrobić? Spa każdemu zafundować?

Aleks

W Agnelli wykryto pierwszy przypadek koronawirusa! Nie podejmują żadnych działań. Najważniejszym jest aby pracować za najniższą krajową -20%. Tylko to się liczy !!!!! Nie polecam!! Z dala od tej firmy .

Kksx

Nie polecam pracy zwalniają, zakłamani ludzie chamscy

@Kksx

A czemu zwalniają?

Hdhsh
@Xxx

Brak zamówień przez wirusa

MJ

Czy firma oferuje może jakieś lokum/ pokoje dla pracowników?

jm
@MJ

Tak, pokój śniadań, wc, szatnia z łazienką, i hale produkcyjne gdzie trzeba zapierd.... jak czarny w południowych stanach USA w XIX wieku, nie będę pisała w szczegółach bo to pewnie zostanie usunięte, ale nie licz na to że sobie posiedzisz lub nawet postoisz w jednym miejsce 5 minut, .... daj sobie spokój i poszukaj gdzieś indziej

ZZ

Chciałabym się dowiedzieć gdzie podział się mój poprzedni wpis, widocznie był bardzo niewygodny dla firmy i został usunięty, zapewne prawda niektórych bardzo boli, ta firma to jedna wielka porażka, maksymalny wyzysk za śmieszne pieniądze, rotacja wśród pracowników olbrzymia, jak to powiedział kiedyś mój kolega, że ta praca oddziela mądrych od (usunięte przez administratora) czyli tych co już odeszli od tych co jeszcze tu pracują,

Bożenka

Firma powoli pogrąża się we własnych odcho....., praca za przysłowiową miskę ryżu w brudzie, pyle i hałasie, gdzie częściej można usłyszeć bandero....ie priviet lub kałkaskie salam alejkum i modlących się na produkcji wyznawców All...., przykro mi że to tylu latach częściej myślę o tym jak najszybciej stąd uciec

Czym Agnella zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kierownikami ????

Mateusz

Czy nadal jest taki bałagan w firmie ? Może już w hr się polepszyło?

Szklanka
@Mateusz

Jest coraz gorzej i poprawy się nie zapowiadają.

Katrin

Taka agnella nawet na święta ludziom nie dała pieniędzy 2019 Boże narodzenie czy będa pieniądze

Ty święty Mikołaju

Sam se wyjmij kijaz d...py na taki zakład trzeba się wstydzić żeby nie bylo jak jestes pracownikiem to współczuję .no nie takie zakslady wypłacili .i wypraszam.sobie takie słownictwo .na co czekać aż będzie bpo świętach śmieszny jesteś .

JA ,Święty Mikołaj
@Ty święty Mikołaju

Nie mam żadnego kija tylko się tym nie przejmuję. Będzie to będzie, nie to nie .

Zainteresowana

A ktoś wypowie się na temat wydziału przędzy? Warto za młodu angażować się w klimat, który opisujecie jako układy ukladziki i publiczna wazelina starszej załogi?

To co się dzieje na przędzalni jest żałosne, kierowniczki tak zwane, gadajace jedna na drugą która to nie lepsza, donoszących do kierownika, non stop gadajace z nimi. Robi się nie miła atmosfera.

@Gość

Masz rację. Atmosfera nie najlepsza.

Zostaw merytoryczną opinię o Agnella - Białystok

• Jak się pracuje w Agnella?

Zobacz opinie na temat firmy Agnella tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnella?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agnella
1.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Gen. Władysława Andersa 42
    15-113 Białystok