Cezar S.A.

Zaścianki

Opinie o Cezar S.A.

anonim 2009-06-23 20:15:39
no więc miałam okazje tam pracowac płaca to temat cięzki na pieniądze czeka sie długo relatywnie nawet...atmosfera była ok miedzy studentami ale .....
anonim 2011-01-10 16:39:35
pracuje w firmie od 3 lat, bywa ciężko, ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Cezar jest dużą firmą która stwarza możliwości rozwoju - wystarczy chcieć. Największą zaletą firmy są ludzie w niej pracujący oprócz kilku (na około 300 osób) z każdym można zamienić słowo i oczekiwać pomocy w wykonywanych obowiązkach. Co do płac sprawa od 7-8 miesięcy już na czasie
żart 2011-11-22 18:50:02
hehehe to chyba napisał ktoś ze szczebla kierowniczego haha
Pracownik 2013-01-04 11:34:40
A wiec...
Pracowałem w Cezarze 6 lat i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jak na warunki na Podlasiu jest to conajmniej Dobry pracodawca. Kilka lat temu owszem były poślizgi z wypłatami, i inne niedogodności, ale obecnie jest OK.
Praca jest lekka chyba że ktoś uważa stanie i przekładanie arkuszy lub pakowanie produktów za ciężką pracę i to w ciepłym pomieszczeniu. Operatorzy maszyn mają tam jak u Pana Boga za piecem. Z małym stażem pracy można zarobić min 2000zł netto. Kto narzeka niech spróbuje znaleźć inną pracę fiz. w podobnych warunkach i wynagrodzeniu.
Kobiety zarabiają znacznie mniej około 1400zł również się nie przepracowując.
Zaznaczam że byłem zwykłym pracownikiem. introligatornii.
emson 2016-03-18 19:37:45
najwidoczniej tak, ponieważ do firmy poszukują obecnie przedstawicieli handlowych (woj. pomorskie i zachodniopomorskie) zapewniają wszelkie niezbędne narzędzia do pracy oraz premie do podstaw pensji
Zostaw swoją opinię o Cezar S.A. - Zaścianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cezar S.A.