Opinie o Norg Tech International Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Norg Tech International Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Norg Tech International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norg Tech International Sp. z o.o. w Leszno

GM

Może ja zacznę bo widzę że nikt nie napiszę o tej śmiesznej firmie krzak. Pracując tam robisz na nie atestowanych narzędziach oraz uprzężach. Łamanie bhp jest tam na porządku dziennym masz jeździć windami z czerwonymi naklejkami gdzie napisane jest nie używać, ppe dostaniesz nie kompletne nie mając slajdera przystosowane do wierzy otrzymasz informację że masz chodzić na hakach. Rescue bags są po terminach wchodzą w 4-5 osób masz że sobą jednego takiego rescue bags bo masz się klucic w razie ewakuacji kto ucieka. Tak zwane biuro to poprostu jakąś nieskończona się parodia travele nie ogarniają mieszkania w pluskwami w środku, brudne i śmierdzące. Na spotkaniu w pięknej firmie stwierdzono że można spać po 3/2 w pokojach bo co nam to przeszkadza nawet wpadli na pomysł że też busy którymi jezdzimy też nadają się do przespania bo są wygodne. Jeśli starasz się doprosić o ppe i stwierdzasz że nie będziesz chodził po wieży gdzie nie ma światła twój slajder nie działa a ty nawet nie masz lampki czołowej od szefa otrzymujesz wiadomość głosowa przesłana do twojego super visora że jak się nie podoba to wyp... Poza tym ta odpowiedź jest często używana w tej firmie jeśli zaczynasz o cos kręcić nosem. Tak zwana prawa ręka szefa bo tak się ta osoba przedstawia dzwoniąc do ciebie potrafi nawet zacząć dyrygować twoimi pieniędzmi mówiąc że jakim cudem nie masz pieniędzy zarabiając tyle a nie możesz opłacić sobie samochodu na powrót do domu. A więc to jest po krutce co może spotkać ciebie jeśli zgodzisz się na współpracę. Napoje też że kontrakty które są podpisywane to kompletna wykorzystanie pracownika nie masz nic do gadania. Ubrania robocze musisz prac na swój czyli w jakiś pralniach jeśli coś znajdziesz.

@GM

Zapomniałem dodać że odchodząc z firmy zapomni o wypłacie wynagrodzenia zaraz tobie wymyśla że za coś im jesteś winien.

Witam chciałbym w 100% zgodzić się z @GM W tej firmie wszystko leży za każdym razem jeśli coś jest nie tak usłyszysz że oni dopiero się uczą tego zawodu i ogarniania wszystkiego związanego z logistyką Usłyszeć możesz też od osoby która zajmuje się BHP że jedziesz do pracy a nie na wakacje i masz spać po 2 w pokoju hotelowym Jeśli chodzi o sprzęt to szef kupił parę kompletnych PPE ale nie dla wszystkich Nie polecam współpracy nic dobrego cię tam nie czeka nie mówiąc o braku rozwoju Nie pozdrawiam

Uwolniony Nowy wpis

Witam Czytam te komentarze i niestety ale wszystko to prawda. Firma krzak,na wszystko zalują kasy. Spanie w melinach. Nie dają nawet spodni i butów - szef Mówi : wy Polaczki portki możecie kupić sobie sami. Pani Kasia najbardziej zakłamana osoba jaką poznałem, nagrywa rozmowy, na niczym się nie zna. Ratują ją tylko bliskie relacje z szefem. Nie polecam

Ex Nowy wpis

Nigdy, pracując tam dłuższy czas, wypłata nie była na czas... cały czas piją kawkę, na obiadki jeżdżą, o kilkutygodniowych wakajkach nie wspominając.... brak pieniędzy na podstawowe wyposażenie, np ciepłe kurtki na site, albo profesjonalnego sprzętu.... Fałsz, kłamstwo, wykorzystywanie pracowników, (usunięte przez administratora) ehh zgrywanie nie wiadomo kogo... nie życzę im źle, ale nie polecam :/

Były technik Nowy wpis

Omijać z daleka ta pseudo firmę, która cały czas się uczy i słyszysz, tylko że musimy być wyrozumiali wynajmuje noclegi do 50 euro i mówi, że musicie spać po 2-3 w pokoju lub dopłacić po 100 PLN żeby mieć prywatny pokój. Pokoje bez internetu czasem z robaczkami typu pluskwy prawie 2 godziny od turbiny, do której jedziesz za DARMO, bo tutaj nocleg tańszy o 5 euro pranie we własnym zakresie tankowanie aut z własnych pieniędzy, bo karty DKV lub UTA nie działają dzwonisz do biura pytasz, co jest z kartą paliwową biura mówi, że wpisałeś zły pin, a Pani na stacji, że brak środków na koncie żenada potem musisz się upominać o swoje pieniądze za paliwo, które opłaciłeś, żeby wykonać swoją pracę brak materiałów musisz jeździć do sklepu żeby kupić rzeczy do pracy oczywiście z własnych pieniędzy odejdziesz z firmy robią pod górkę wstrzymują wypłaty za nasze ciężko zarobione pieniądze obiecują gwiazdkę z nieba, a dostajesz piachem w ryj.

MAREK Nowy wpis

Siema, okazuje się, że dwie niezadowolone osoby z kilkoma kontami mailowymi robią tu szopkę. Pracuje na serwisie z nimi od kilku miesiecy i nie mialem takich numerów. kasa sie zgadza i na czas. Mamy team 3 osobowy, nie jezdzimy pociagami, pracowalem w Niemczech na nordexie a jutro lecimy na skandynawie. Pozdro dla hejterów.

Czy kandydat na stanowisko Mechanik - Elektryk - Wind Turbine Technician w firmie Norg Tech International Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Leszno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Działu Kontroli Jakości
Leszno
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Norg Tech International Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Elektryk. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

MAREK

Wszystko w porzadku, od podpisania umowy do wyjazdu na sajt zajelo 3 tyg ale zaplacili mi za szkolenie serwisowe i GWO. Pani bardzo mila, dzieki.

Niesmak pozostał

Szanowni koledzy. Ta firma to (usunięte przez administratora). Z biura szczególnie od pani k. Usłyszysz same (usunięte przez administratora)i manipulację Zaznaczam że rozmowy telefoniczne są nagrywane. Szef potrafi tylko straszyć adwokatami. I to całe towarzystwo pracowników z zerowym doświadczeniem awansowane przez familiade z biura na stanowisko TL . Travel do bani akomodacja albo beż pralki albo beż ogrzewania. Na pracownikach się oszczędza, bhp to w tej pseudo firmie nie istnieje. Jedziesz na projekt z pustym autem i to ty świecisz oczami przed nordexem za brak materiały narzędzia i bhp. . W biurze żadnych kompetentnych ludzi amatorka po całości. Nowe umowy to jednostronny kontrakt gdzie to tylko Ty masz obowiązki i żadnych praw. Cieszę się że już zakończyłem współpracę z tymi partaczami. Pan N. Nie zasługuje na takich pracowników. Kalafiorku czekam na koniec tej firmy.

MICH

Zgadza się, pojechałem samochodem firmowym z punktu A do punktu B 10km na off rotacji (samochód stał u mnie ) i zostałem wurzucony , problem z pieniędzmi, straszenie prawnikami itd . Porażka ta firma , strata czasu i pieniędzy

Rozwydrzony Normuś

Współpraca z tym Niemcem to dramat ! Nie da się z nim zakończyć współpracy w normalny , spokojny sposób. Nie chce płacić ostatnich wypłat, straszy ciągle wszystkich swoimi prawnikami , nazywa ludzi pracujących u niego (Polaków) "oszustami ". To , że nie można z nim się rozstać normalnie to nie jest 1 , 2 ,3 przykłady-osoby , tylko większość osób czy to z biura (pani hse -sprawa w sądzie) , czy to z site (kilka spraw w toku) . Każdy kto odchodzi musi stracić część wynagrodzenia z jakiegoś wyimaginowanego powodu na rzecz Niemca . Naprawdę ta firma to dno . Uciekajcie od nich jak najdalej !!!

Bruner

Przestrzegam wszystkich przed dołaczeniem do tej pseudo firmy. Zaczyna się Skandynawia(Finlandia, Norwegia) , zero diet, umowy tylko sprzyjające firmie. O normalnych akomodacjach nie może być mowy, budżet 50 euro bez względu na rejon , w którym się znajdujemy. Szef pochodzący z Republiki Niemiec o szowinistycznych poglądach mówi ze powinnismy sie cieszyc ze u niego pracujemy. Magazynier zamiast nauczyc sie narzedzi to tylko pilnuje kazdy krok w nielegalnych GPS. Sekretarka caly czas kłamie, o wszystkim zapomina, ludzie kursy zdają w samochodach przed turbiną, bo nie chca pozwolic nam pracowac. Pani bhp nie wie nic o tej branzy i jedyne co powiedziala przez kilka miesiecy to to, że zawsze chciała pracowac w zielonej energii. Ta firma to muł i wodorosty

Firma bez zasad

Wszystkie wcześniejsze opinie się zgadzają. W tej firmie nie ma Safety, nie ma akomodacji tylko jakieś przytułki dla bezdomnych . Firma jest tak biedna że nie kupi biletu na samolot bo słyszysz " to za duży cios dla firmy finansowy" w zamian musisz jeździć busem po 16h i wszystkich rozwozić i odpowiadać za samochód na off rotacji . Narzędzi brak - trzeba jeździć po pompę do hitorqe ponad 300km w jedną stronę pożyczyć od chłopaków bo w firmie jest tylko jedna i to jeszcze nie sprawna do końca. PPE bez certyfikacji cały rok , następnie jakieś chłopaczek z norgtech to sprawdza i mówi wszystko ok , możecie używać. Pierwszy raz w życiu widziałem taką firmę. W biurze wszyscy bez doświadczenia w branży. Na site już w sumie też większość osób z 3 miesięcznym doświadczeniem. Więc nie polecam i przestrzegam Właściciel tej firmy nie ma szacunku do pracowników!

WT

Wszystkie opinie się zgadzają, pracowałem tam kiedyś do dzisiaj nie otrzymałem zapłaty za fakturę.

Gdzie są nasze pieniądze?!

Firma norgtech nie wypłaca wynagrodzeń swoim podwykonawcom ! Czekamy już ponad 14 dni na pieniądze! Firma nie odpowiada na e-maile i telefony. Przestrzegam ludzie przed nimi !

Kucharz z Jansej Góry

Mi się podoba. Pracuje 4 miesiące w braży a Ciocia mi załatwiła pozycje TL na łatwym projekcie. Wiem że niezasłurzenie, bo nic nie umim ale biznes jest biznes.

NorgPech

Zapomniałem dodać. Szkoda , że można dać ocenę najniższą 1. Ta firma krzak zasługuje na mniej niż 0 za to jak traktują podwykonawców.

NorgPech

(usunięte przez administratora) !!! Ludzie omijajcie tą firmę. W grudniu w jednym czasie uciekło 8 osob na raz , w marcu uciekło na raz 12-15 osób z tego "czegoś ". To mówi samo za siebie . Biuro ciągle (usunięte przez administratora) żebyś tylko pojechal na projekt . Jak już się zgodzisz okazuje się że jedziesz 20h na miejsce bo musisz sobie pozbierać narzędzia po Europie, które są potrzebne do pracy. Po tym wszystkim dojeżdżasz na miejsce akomodacji a tam koszmar - brudno , brak internetu , lodówki itd . Z biura słyszysz jedynie "mamy budżet 50euro na akomodacje i musicie dać radę ". Jak ktoś się zwalnia to możesz być pewny że właściciel-niemiec będzie robił Ci pod górkę żeby nie zapłacić ostatniej faktury !!!(usunięte przez administratora) TOTALNE TA PSEUDO FIREMKA NIEMCA

Okiem pracownika

krótko i na temat o firmie to co czytasz wcześniej i teraz jest FAKTEM: kupno laptopów a potem wracanie pociągami do domu po rotacji... bo to ogromny cios dla firmy... jedziesz prywatnym autem masz zgodę z biura a "Szef mówi że nie zwróci kasy za paliwo bo nie było to z nim uzgodnione... Karty UTY (często) nie działają płacisz za swoje i czekasz 3tyg na zwrot kasy.... pożyczanie sprzętu w trakcie pracy na turbinie bo jest np jedna pompa do strecha kontrakty jednostronne Ty masz tylko obowiązki firma ma tylko prawa ;) obietnice i przeciąganie rozmów by zostać w firmie bez pokrycia wszystko co chcesz powiedzieć to i tak nie ma znaczenia... akomodacja poniżej standardów.... brak zapewnienia ciągłości w rotacji np pracujesz w miesiącu tydzień lub w ogóle a musisz podpisać kontrakt gdzie zobowiązujesz się nieświadczyć dla nikogo innego usług .... (pracujesz 40 dni przez 4 miesiące....) częste przeprowadzki bo nie zamawiają lokum na cały okres rotacji.... brak pralek i internetu to standard w europie środkowej, smary masz wchłaniać przez skórę najlepiej przez całe 4 tyg rotacji. faworyzacja pracowników "przytakujących" dowiadujesz się na koniec miesiąca że w aucie są GPS i będą porównywać czas przebywania auta pod WTG z twoim grafikiem i FV.... bez uprzedniego poinformowania Ciebie o takim stanie rzeczy. jeśli dalej uważasz że to praca dla Ciebie to wysyłaj czym prędzej swoje CV bo mają braki kadrowe przez taką politykę odeszła prawie cała "ekipa" pozdrawiam.

Mariuszka

Musialem wybrać pomiedzy spłatą kredytu a świętami z rodziną....tutaj nie można nawet na Wilekanoc zjechać... oczywiscie biuro wolne do wtorku

Mechanik

Witam wszystkich. Niestety poniższe opinie są prawdziwe i cyrka jaki się tam odstawia to poprostu poezja. Noclegi tragedia, travel totalnie nie ogarnięty, BHP nawet nie stało obok w tej firmie poprostu żenada. Jeśli myślisz że masz źle w swojej firmie wstąp tutaj dopiero poczujesz jak dobrze miałeś w poprzedniej firmie. Każda rozmowa z biurem to jak walenie głową w ścianę . Kontrakty nowe jakie wymyślili zakrawają na (usunięte przez administratora) Jeśli masz pracę trzymaj się jej i nawet niemysl o tym żeby złożyć tutaj podanie o prace.

@GM

Zostaw merytoryczną opinię o Norg Tech International Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Norg Tech International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Norg Tech International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norg Tech International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Norg Tech International Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Spółdzielcza 2H
    64-100 Leszno
  • NIP: 7831852011 REGON: 521258956 KRS: 0000955325

Norg Tech International Sp. z o.o.