Opinie o Kfc rondo Gronowo w Leszno Poznańska 7

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Kfc rondo Gronowo, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kfc rondo Gronowo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kfc rondo Gronowo w Leszno Poznańska 7

Adam Nowy wpis

Czy to ciezka praca ? Jakie stawki ?

Aga Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje teraz pracowników?

Bartosz

Jednym słowem (usunięte przez administratora) kierowany przez Panią Barbare która prowadzi telenowele wśród pracowników. Kpina !!! Jedzenie które upadnie na podłogę jest i tak podawane klientom. Gdy kończy się termin ważności bułek to po prostu jest zmieniana data ważności !! Informacje od samych pracowników !!! Szczyt (usunięte przez administratora) osób kierujących restauracja !!! Moje sugestie dla Kfc rondo Gronowo: Tragedia !!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca powinien zwolnić Panią Barbare i Łukasza !!!!

Ania Nowy wpis
@Bartosz

Piszesz chyba nie o tej restauracji ;)

Olek Nowy wpis

Ogólnie tragedia, nie przysługuja żadne prawa, na temat terminu urlopu pracownik nie ma nic do powiedzenia, obiecują inne pieniądze, a naprawdę jest to jalmuzna, obok jest Obi i Tesco gdzie zarabiają więcej.(usunięte przez administratora). Nie polecam nawet na weekendy i nawet zdesperowanym. Za 1500 zł lepiej sprzątać (w sumie w KFC też trzeba sprzątać)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zbigniew

Osoby odwiedzające ten wątek wiedzą może, czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników? Zastanawia mnie, czy jest możliwość, aby pracować tylko i wyłącznie w same weekendy? Zachęcam do tego, aby opisać posiadane informacje na ten temat.

olenka

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie ! Niskie zarobki, godziny pracy do 3 w nocy, wyzysk. Panuje tam mobbing i ośmieszanie pracowników. Żadne bhp tam przestrzegane nie jest, chodzisz do pracy np na 16 do 2 w nocy, a na drugi dzień na 8 rano już trzeba być. Porażka, nie polecam nikomu.

Karolina
@olenka

Może i tak było za starych czasów. Teraz prowadzi to kto inny i jest niebo a ziemia.

Zostaw merytoryczną opinię o Kfc rondo Gronowo - Leszno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kfc rondo Gronowo