Opinie o Odzyskaj Środki Sp. z o.o. w Ostrołęka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Odzyskaj Środki Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Odzyskaj Środki Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odzyskaj Środki Sp. z o.o. w Ostrołęka

Klaudia Z

Umowa podpisana, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam z czystym sumieniem! Czekamy na dalsze zwroty

Grażyna

Dzięki firmie udało się odzyskać ponad 3000 złotych, bez nich nie miałabym nic. Dziękuję za pomoc Panu Marcinowi. Z całego serca polecam firmę!

Halina Nowy wpis

Bardzo mi pomogli. Polecam!

Elżbieta Nowy wpis

Współpraca przebiegła zdecydowanie szybciej niż przeczuwałam, dziękuję i pozdrawiam

Witam w styczniu podpisałem umowę na odzyskanie środków od Banków. I od tego momentu nie mogę skontaktować się z firmą ani telefonicznie ani drogą mailową ( nie odpisują na moje zapytania). Czy ktoś miał taki problem??

Nowy wpis Nowy wpis
@Piotr

Ja także podpinam się pod pytanie. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Także w styczniu podpisałem dokumenty.

ODZYSKAJ ŚRODKI SP Z O.O. Nowy wpis
@Nowy wpis

Szanowny kliencie, jeste smy dyspozycyjni każdego dnia od 8 do 20, odpisujemy na wiadomości mailowe do 48h. Prosimy o kontakt pod adresem kontakt@odzyskajsrodki.pl Prośbę kontaktu skierujemy do właściwej osoby W treści maila proszę wskazać dane do identyfikacji tj. Imię i nazwisko, numer telefonu Pozdrawiamy, Odzyskaj Środki Sp. z o.o.

Maciej

Moje odczucia co do pracy są bardzo pozytywne. Firma nie tylko dostarcza klientom wysokiej jakości usługi, ale również stwarza wyjątkową atmosferę dla pracowników. Nasi liderzy nie tylko dbają o rozwój biznesu, ale także o rozwój naszych umiejętności i kariery. Fajnie być częścią tego zespołu.

Brałeś udział w rekrutacji do Odzyskaj Środki Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
Krzysztof

Pięć lat temu zostawiła mnie żona. Ratowałem się pożyczkami a te hieny z banków golili mnie do zera na ratkach. Na robocie w Niemczech odłożyłem żeby ich pospłacać ale ani słowem nie wspomnieli że jakieś zwroty powinienem dostać. I zadzwoniła do mnie pani z tej firmy z Ostrołęki i pomogła mi wyciągnąć z banków moje pieniądze

Zofia

Polecam firmę, bo odzyskali moje pieniądze. Pani wytłumaczyła mi wszystko, powiedziała co mam zrobić i za jakiś czas miałam swoje pieniądze!

Co wchodzi w socjal Odzyskaj Środki Sp. z o.o.?

Elżbieta

Współpracowałam z Panem Hubertem od października. Bardzo doceniam jego starania i wkład jego pracy Kwota którą uzyskałam to 3200 zł.

Polecam tą firmę, bo odzyskałam pieniądze od banku a przecież wcześniej pani w banku mówiła, że mi się nic nie należy. Odzyskałam swoje środki dzięki tej firmie. Dziękuję!

Monika 12

Jestem po zakończeniu spraw odnośnie odzyskiwania środków, udało się odzyskać ponad 1300 zł. Dziękuję Pani Ewelinie za pomoc, polecam

Mariusz

Polecam serdecznie! Udało mi się odzyskać znaczną kwotę pomimo, że podobno nic nie było do odzyskania, obsługa bardzo profesjonalna i przede wszystkim cierpliwa.

Karol

Szczerze mogę polecić. Profesjonalna obsługa i super podejście. Potrafią wszystko wytłumaczyć w prosty sposób.

Przemek

Właśnie otrzymałem zwrot na poziome 2640 zł! Dziękuję firmie za pomoc. Polecam z czystym sumieniem

Grażyna

Klaudia Z

Pytanie w odniesieniu do specyfiki współpracy w firmie. Czy rekrutacja jest stacjonarna? Dzięki za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Odzyskaj Środki Sp. z o.o. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Odzyskaj Środki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Odzyskaj Środki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odzyskaj Środki Sp. z o.o.?

Odzyskaj Środki Sp. z o.o.
  • Gen. Tadeusza Kościuszki 12
    07-410 Ostrołęka

Odzyskaj Środki Sp. z o.o.