Opinie o VIE FINANCE A.E.P.E.Y S.A. w Ateny

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIE FINANCE A.E.P.E.Y S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VIE FINANCE A.E.P.E.Y S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIE FINANCE A.E.P.E.Y S.A. w Ateny

@viefinance

Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia. Ktoś komu zależy na rozwoju ale też na wyższych zarobkach może być zadowolony.

Agata Nowy wpis

Pracuję w tej firmie od 2021 roku, więc znam każdego pracownika. Jak czytam opinie poniżej zastanawiam się ile osoby komentujące u nas popracowały, ale domyślam się, że niezbyt długo. Ja firmie jestem wdzięczna za wiele rzeczy. Chyba najważniejsze kwestie jakie przychodzą mi na myśl, możecie tutaj uzyskać - wysoka i nielimitowana wypłata, szacunek do drugiego człowieka, możliwość rozwoju - nie tylko doskonalenie umiejętności, ale też realne awanse, co za tym idzie bardzooo duża satysfakcja. Nie ukrywam, że do tej pracy trzeba się przyłożyć i być sumiennym, ale chyba o to w życiu chodzi :)

Olcia Nowy wpis

Jest to praca w której motywacja i pewność siebie są kluczowe. A w jej trakcie tylko i wyłącznie je szlifujesz. A taki pracownik w każdej branży jest bardzo ceniony, ponieważ żaden kurs Ci tego nie zapewni.

Andrzej Nowy wpis
@Olcia

Obsluga pierwsza klasa. W szachy można zagrać na pieniążki jak ktoś kumaty… albo uje m się pobawić

Remek Nowy wpis

Na plus zdecydowanie to że każdy pracuje dla siebie (wiadomo targety targetami), ale jak chcesz wiecej zarabiac to więcej i bardziej efektownie pracujesz, każdy dzień jest inny wiec nie ma aż takiej monotoni.

Mareczk

Bardzo fajna atmosfera, duża swoboda działania, sa motywujące kompetycje jezeli osiagasz cele sprzedażowe

Czy rozmowa kwalifikacyjna w VIE FINANCE A.E.P.E.Y S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Julka S

Praca jest wygodna pod kątem tego że pracujemy z językiem poslkim w niemczech, w sumie to codzienny kontakt telefoniczny z klientami którzy wiadomo, ze są rózni

Małgorzata

Praca jest fajna pod kątem tego że nie stoi nad Tobą szef i nie mówi Ci co masz robić, z uwagi na to że firma musi się dostosować do klienta to też godziny pracy są niestandardowe

Mati

Jest to praca dla osób pewnych siebie, ambitnych, którzy potrafią walczyć o swoje. Praca daje duże możliwości finansowe ale wiadomo ze wiąże się z dużym zaangażowaniem i determinacją. Jeśli potrafisz stawiać cele i je realizować napewno się tutaj odnajdziesz, ja osobiscie polecam

Plusem pracy jest to że możemy wykorzystać swoją kratywność, natomiast wymaga ona dużego zaangażowania umysłowego bo jest to praca z ludźmi przez telefon

(usunięte przez administratora) wykorzystujący luki w przepisach finansowych w Szwecji, Turcji oraz Włoszech, w Polsce są dobrze znani KNF, odradzam wszystkim pracę w tym szajsie jak ktoś chce to XTB i tylko na umowę o pracę z prowizjami od obrotu maklerów, praca dla desperatów albo bezdomnych patusów w call in

Henio Zawadzki

Praca w tej firmie to prawdziwa przyjemność! Świetna atmosfera w zespole, doskonałe warunki pracy oraz możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia umiejętności. Gorąco polecam

Wiga Kowalczyk
@Henio Zawadzki

Fantastyczna firma z fantastycznymi ludźmi! Praca tutaj sprawia mi ogromną satysfakcję. Widzę, że moja praca ma realny wpływ na sukces firmy, co sprawia, że każdego dnia chcę dawać z siebie jeszcze więcej

Marie

Firma stawia na rozwój osobisty swoich pracowników. Cenię sobie możliwość uczestnictwa w szkoleniach i programach rozwojowych, które pomagają mi rozwijać się zarówno zawodowo, jak i osobowo.

Venie
@Marie

Atmosfera w firmie jest naprawdę inspirująca. Codziennie mam okazję pracować z utalentowanymi ludźmi, którzy motywują mnie do dalszego rozwoju.

Wiga Kowalczyk

Ani

Praca w firmie XYZ to nie tylko wyzwanie, ale także przyjemność. Doceniam elastyczne podejście do pracy oraz możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.

Aniela Jasińska

Bardzo sobie cenię pracę w tej firmie. Zarówno kierownictwo, jak i współpracownicy są bardzo pomocni i wspierający. Zawsze czuję się doceniony za moją pracę, co motywuje mnie do jeszcze lepszych wyników.

Dobrie

"Praca w firmie nieustająca przyjemność. Zespół jest niezwykle wspierający, a atmosfera pracy jest motywująca i przyjazna. Czuję się doceniony/a za swoją pracę każdego dnia.

Wik

Pracowałam tu niedawno ogólnie nie polecam bo jest to namawianie za wszelka cene do wpłaty klienta nawet jak on nie chce. Jak ci nie idzie to mówią ze jest to twoja wina i jeszcze cie za to karzą na różne sposoby. Praca sama w sobie okej bo w biurze ale to co się tam robi to niekompetentnie naciąga ludzi i wykorzystuje ich bo rotacja była co chwile. Powtarzasz na słuchawce na swoim kierownikiem aż klient nie wpłaci a jak nie wpłaci to twoja wina i możesz wylecieć

????????‍♂️

Pierwsza czerwona flaga było szkolenie. Dla Fortissio, bo tak naprawdę nazywa się ta firma, nie liczy się twoje doświadczenie, ale to że masz zdać test na który przygotowywało cię 3 dyniowe szkolenie. Za minimalną krajową dzwonisz cały dzień do ludzi którzy nie chcą tego produktu, o czym wielokrotnie informowały o tym konsultantów, często wielokrotnie tego samego dnia. Twoim jedynym celem jest naciągnięcie ich na weryfikację konta, ze świadomością że w 80% stracą swój kapitał. Managerowie będą ci wmawiać że jeżeli ktoś nie jest zainteresowany produktem to kwestia twojego podejścia i że wszystko jest w twojej głowie. Jedyny plus pracy w tym miejscu, to fakt że po 9 godzinach idziesz do domu. (usunięte przez administratora).

śledzik

@Pracodawca doświadczenie było negatywne i mam wiele zastrzeżeń. Nuda i brak zaangażowania to z pewnością czynniki, które mogą wpływać na jakość szkolenia. Test/ egzamin sprawdzający wiedzę ze szkolenia a nie kompetencje i doświadczenie długoletnie w sprzedaży które masz w CV doprowadził do ośmieszenia się firmy, jest to z pewnością powód do niezadowolenia i omijania szerokim łukiem tego chłamu. Brak wiedzy, doświadczenia w sprzedaży i szacunku ze strony osoby która to prowadzi również wpływa na jakość szkolenia i jest frustrująca. Również głośna muzyka w biurze jest uciążliwa i utrudnia koncentrację. Na podstawie tych negatywnych doświadczeń nie polecam tego szkolenia i firmy chyba że dla za przeproszeniem (usunięte przez administratora) Może jedyny pozytywny argument to żarcie które jest darmowe.

Dzis rozpoczelismy udzial w szkoleniu. Po 4 dniach miał być test i decyzja o mozliwości współpracy. Nastawienie na rozmowie wspierające. Szkolenie o niczym, a po szkoleniu telefon ze nie maja pieniedzy i moga nawiazać wspolprace z jedna osobą (akurat aplikowalismy jako para). Czekalismy prawie miesiąc na tę pracę. Decyzja jest taka ze juz nie pojdziemy na szkolenie.

@Ania

Dodam ze telefon byl po godzinie pierwszego dnia szkolenia.

Jakie warunki pracy są w VIE FINANCE A.E.P.E.Y S.A.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

Zostaw merytoryczną opinię o VIE FINANCE A.E.P.E.Y S.A. - Ateny

• Jak się pracuje w VIE FINANCE A.E.P.E.Y S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VIE FINANCE A.E.P.E.Y S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIE FINANCE A.E.P.E.Y S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VIE FINANCE A.E.P.E.Y S.A.
4.3/5 Na podstawie 11 ocen.

VIE FINANCE A.E.P.E.Y S.A.