Maciej Stefanowski Atrophy

Opinie o Maciej Stefanowski Atrophy

Anna Nowy wpis

Bluzy może świetne ale pieniędzy za zwrot nie można wuwgzekwować.

Laura S Nowy wpis

jak najbardziej polecam. super sklep, mój ulubiony

Hania Nowy wpis

świetne bluzy, najlepsze

MIKI Nowy wpis

nie sądziłem że aż tak mi się spodoba ta bluza, polecam serdecznie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Maciej Stefanowski Atrophy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
MAJA

POLECAM WSZYSTKIM

Kaja

polecajka ode mnie też

Adrian L

powiem tak... miałem mieszane uczucia, czy kupować tu bluzę czy nie, ale w końcu zaryzykowałem i jestem bardzo mile i pozytywnie zaskoczony, bluza bardzo dobrej jakości, wygodna, materiał przyjemny. Bluzę wysłali bardzo szybko

Sabina Kurek

Polecam!!!!! jakość pierwsza klasa, także jak do tej pory to zdecydowanie najlepsza bluza jaką mam

Ada

super, bardzo fajna przyjemna bluza, idealnie się ją nosi

T. Patulski

no pewnie że polecam

Zosia

jestem bardzo zadowolona

robson

pewnie że polecam

Agnieszka J.

bardzo dobra jakość bluz. wczoraj zamówiłam kolejną i czekam na dostawę

D.C.

spory wybór bluz i koszulek, jakosc rzeczywiście bardzo dobra. także jak na razie jestem bardzo zadowolony

Julia P

absolutnie nie narzekam. bluza leży idealnie, bardzo wygodna

Agnieszka

polecam

Jakub

bardzo dobry sklep. kupuję już od dawna koszulki i bluzy i jakość po prostu premium

Natasza

najlepsza <3 uwielbiam te bluzy

Martyna

całkowicie zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami

Oliwka

spoko, cenowo bluzy jak dla mnie ok, zresztą ja wolę zapłacić więcej i mieć bardzo dobrą jakość niż wydać kasę na jakieś dziadostwo. w atrophy mają właśnie super jakość

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Stefanowski Atrophy - Rudawa

• Jak się pracuje w Maciej Stefanowski Atrophy?

Zobacz opinie na temat firmy Maciej Stefanowski Atrophy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciej Stefanowski Atrophy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 26 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maciej Stefanowski Atrophy