Automat Spec

Kaszów

Opinie o Automat Spec

gigant 2013-03-18 12:58
pracuje w firmie od kilku lat i jest ok
polecam
ROOLER 2013-05-08 18:38
ja też pracuje można fajnie zarobić tylko trzeba (usunięte przez administratora)
ROOLER 2013-06-20 18:43
3 na luzie a po kilku laach ja mam ponad 4
ja 2013-07-02 15:57
szukaja serwisanta w wawie a gdzie maja biuro i ile taki serwisant zarabia ?
aaaa 2015-09-21 17:00
Darek powiem Ci że pracuję już tam od kilku lat jako kierowca i ogólnie jest ok. Wiadomo jak w każdej pracy zdarzają się ciężkie dni ale normalnie masz te same punkty które sam dokładasz więc nic trudnego w pracy nie ma. Godziny kontrolujesz sam bo "szefa" interesuje żeby było zrobione więc co do wstawania o 4 rano to sam wole wstać wcześniej jak nie ma korków i wrócić jak człowiek o 14 czy 15 do domu.. ale jak ktoś woli
bbb 2015-10-08 14:18
witam.chce zacząć prace w firmie AS jako serwisant w Bydgoszczy,zapraszaja na rozmowe u mnie w miesciea na szkolenie do krakowa tzn pod krakow liszkow czy cos.ktos wyżej napisał ze auto zostawiasz pod firma ale skoro ja będę miał mam nadzieje Bydgoszcz i okolice to auto dostane pod dom? jak myślicie? jakie godziny pracy i zarobki około? umowa o prace jak pisza tak będzie? proszę o odpowiedz,jakie pytania mogą być na rozmowie?
inko 2015-10-09 14:06
Ja pracuję już w AS ponad 5 lat i jestem zadowolony, pracować trzeba sumiennie, wtedy pieniądze są też na fajnym poziomie. Firma sie rozwija cały czas wiec sa perspektywy zeby w przyszłości tez się wybić i jeszcze więcej zarobic.Uczciwa praca za uczciwe pieniadze i najważniejsze ELASTYCZNY CZAS PRACY!!
Hulk 2015-10-12 09:10
Jeśłi masz okazje zacząć w AS to podejmuj prace bo teraz można tam fajnie zarobić, dużo sie zmienia moim zdaniem na lepsze. Więcej maszyn to wiekszy zarobek dla serwisanta, juz pare lat tu pracuje i choć czasem bywa natłok roboty to jestem zadowolony, fajna atmosfera i ludzie to mi najbardziej opowiada.Powodzenia
Pracownik 2015-10-15 17:20
Pracuje od nie dawna, firma wydaje się być solidna, wynagrodzenie w miarę na fajnym poziomie, pracy jest sporo ale w miarę da się jakoś sensownie ogarnąć, co jest istotne no stop są instalacje automatów czyli praca będzie, widać że szefostwu zależy, i niespoczeli na laurach.
bbb 2015-10-22 18:15
witam ponownie. a podpowie ktoś zarobki plus minus na jakim poziomie się utrzymują?
ito 2015-10-23 07:09
czesc z tego co wiem to początek 2,5 tys to standard, a po latach pewnie i więcej jak coś dobrze robisz to cie docenia i bedziesz miał podwyzke ale trzeba robic dobrze i nie miec wpadek, cora zwicej ludzi szukaja wiec biznes sie dobrze im musi krecic
Automat-Spec 2016-02-22 09:46
Pierwsze 3 miesiące to umowa zlecenie, jeśli podczas okresu próbnego kandydat spełni wszelkie wymagania, wówczas kolejna umowa jest normalną umowa o pracę.
konkurent 2016-04-07 18:09
witam, sadzać po tym co widać na rynku to chłopaki dają rade
Serwisant1 2016-05-22 09:54
Witam. Pracuję w AS już od ponad roku i mogę spokojnie polecić tę firmę. Jest to na pewno dobre miejsce do tego, żeby znaleźć stabilizację zawodową, bo nie patrzą na to jak się kogoś pozbyć, a jak zatrzymać. Pozdrawiam
Starywyjadacz 2016-05-22 12:30
Firma ok. Pieniądze zawsze w terminie i wynagrodzenie też jak najbardziej w porządku. Warto tutaj zajrzeć i się zatrzymać na dłużej.:)
Damian 2016-08-25 19:00
Słyszałem że doświadczenie nie jest potrzebne bo wszystkiego uczą na szkoleniu w siedzibie firmy a całe koszty biorą na siebie.
Damian 2016-08-26 07:17
Kolega który tam pracuje mówi że koło 3 na rękę więc nawet pracując po 10h dziennie w miesiącu ma niecałe 200h co mu daje 15zł / godzine netto więc dobra kasa tylko trzeba lubić prace w ruchu bo jeździ się od punktu do punktu :)
Nut 2016-08-29 12:31
Serwisanci mają tutaj naprawdę dobre pensje, moim zdaniem fantastyczna sprawa, generalnie ja bardzo polecam
Tomek 2017-02-27 13:20
mam pytanko czy w województwie mazowieckim organizowany jest nabór na serwisantów bo jestem bardzo zainteresowany pracą w AS
Automat Spec 2017-02-27 20:19 [pracodawca]
Witam,
Cały czas się rozwijamy w związku z czym szukamy nowych osób.
Proszę o przesłanie CV na adres praca@automatspec.pl
Tomek 2017-02-28 15:20
cv wyslane na podany adres mam nadzieje ze bedzie dla mnie miejsce w panstwa firmie :)
Chętny do pracy 2017-03-18 20:34
Jakie zarobki są na 2017 rok? Bo widzę że potrzebują serwisantów/dostawców. Po ile godzin trzeba robić, jaki samochód dostaje serwisant/dostawca osobowy czy busa?
Automat Spec 2017-03-19 12:08 [pracodawca]
Marianie, nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że jest to harówa po 12 godzin jednak jest to twoje zdanie do czego masz prawo. Nawiasem mówiąc nikt nie ukrywa że jest to praca fizyczna, a osobiście nie widziałem żeby w pracy fizycznej nie trzeba było pracować.
W roli wyjaśnienia nowe rekrutacje spowodowane są ciągłym rozwojem firmy.
Automat Spec 2017-03-19 12:11 [pracodawca]
Serwisant otrzymuje samochód dostosowany do potrzeb trasy (zazwyczaj są to samochody dostawcze)
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy zadzwoń telefonicznie, a udzielimy Ci wszystkich informacji :)
PH 2017-03-30 10:37
Plus dla przedsiębiorstwa i samego szefostwa za porządne i uczciwe podejście do przyszlych i potencjalnych współpracowników.
Rozmowy o pracę mają charakter partnerski i służą wybadaniu potrzeb oraz możliwości obu stron - nie zaś jak w większości miejsc - stawianiu się w pozycji dominującej i sugerowaniu, jakoby praca dla nich była łaską pana.

Polecam i pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Automat Spec - Kaszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automat Spec