Automat Spec

Kaszów

Opinie o Automat Spec

gigant 2013-03-18 12:58:57
pracuje w firmie od kilku lat i jest ok
polecam
ROOLER 2013-05-08 18:38:48
ja też pracuje można fajnie zarobić tylko trzeba (usunięte przez administratora)
ROOLER 2013-06-20 18:43:07
3 na luzie a po kilku laach ja mam ponad 4
ja 2013-07-02 15:57:31
szukaja serwisanta w wawie a gdzie maja biuro i ile taki serwisant zarabia ?
aaaa 2015-09-21 17:00:00
Darek powiem Ci że pracuję już tam od kilku lat jako kierowca i ogólnie jest ok. Wiadomo jak w każdej pracy zdarzają się ciężkie dni ale normalnie masz te same punkty które sam dokładasz więc nic trudnego w pracy nie ma. Godziny kontrolujesz sam bo "szefa" interesuje żeby było zrobione więc co do wstawania o 4 rano to sam wole wstać wcześniej jak nie ma korków i wrócić jak człowiek o 14 czy 15 do domu.. ale jak ktoś woli
bbb 2015-10-08 14:18:43
witam.chce zacząć prace w firmie AS jako serwisant w Bydgoszczy,zapraszaja na rozmowe u mnie w miesciea na szkolenie do krakowa tzn pod krakow liszkow czy cos.ktos wyżej napisał ze auto zostawiasz pod firma ale skoro ja będę miał mam nadzieje Bydgoszcz i okolice to auto dostane pod dom? jak myślicie? jakie godziny pracy i zarobki około? umowa o prace jak pisza tak będzie? proszę o odpowiedz,jakie pytania mogą być na rozmowie?
inko 2015-10-09 14:06:11
Ja pracuję już w AS ponad 5 lat i jestem zadowolony, pracować trzeba sumiennie, wtedy pieniądze są też na fajnym poziomie. Firma sie rozwija cały czas wiec sa perspektywy zeby w przyszłości tez się wybić i jeszcze więcej zarobic.Uczciwa praca za uczciwe pieniadze i najważniejsze ELASTYCZNY CZAS PRACY!!
Hulk 2015-10-12 09:10:46
Jeśłi masz okazje zacząć w AS to podejmuj prace bo teraz można tam fajnie zarobić, dużo sie zmienia moim zdaniem na lepsze. Więcej maszyn to wiekszy zarobek dla serwisanta, juz pare lat tu pracuje i choć czasem bywa natłok roboty to jestem zadowolony, fajna atmosfera i ludzie to mi najbardziej opowiada.Powodzenia
Pracownik 2015-10-15 17:20:09
Pracuje od nie dawna, firma wydaje się być solidna, wynagrodzenie w miarę na fajnym poziomie, pracy jest sporo ale w miarę da się jakoś sensownie ogarnąć, co jest istotne no stop są instalacje automatów czyli praca będzie, widać że szefostwu zależy, i niespoczeli na laurach.
bbb 2015-10-22 18:15:06
witam ponownie. a podpowie ktoś zarobki plus minus na jakim poziomie się utrzymują?
ito 2015-10-23 07:09:06
czesc z tego co wiem to początek 2,5 tys to standard, a po latach pewnie i więcej jak coś dobrze robisz to cie docenia i bedziesz miał podwyzke ale trzeba robic dobrze i nie miec wpadek, cora zwicej ludzi szukaja wiec biznes sie dobrze im musi krecic
Automat-Spec 2016-02-22 09:46:40
Pierwsze 3 miesiące to umowa zlecenie, jeśli podczas okresu próbnego kandydat spełni wszelkie wymagania, wówczas kolejna umowa jest normalną umowa o pracę.
konkurent 2016-04-07 18:09:58
witam, sadzać po tym co widać na rynku to chłopaki dają rade
Serwisant1 2016-05-22 09:54:07
Witam. Pracuję w AS już od ponad roku i mogę spokojnie polecić tę firmę. Jest to na pewno dobre miejsce do tego, żeby znaleźć stabilizację zawodową, bo nie patrzą na to jak się kogoś pozbyć, a jak zatrzymać. Pozdrawiam
Starywyjadacz 2016-05-22 12:30:15
Firma ok. Pieniądze zawsze w terminie i wynagrodzenie też jak najbardziej w porządku. Warto tutaj zajrzeć i się zatrzymać na dłużej.:)
Damian 2016-08-25 19:00:55
Słyszałem że doświadczenie nie jest potrzebne bo wszystkiego uczą na szkoleniu w siedzibie firmy a całe koszty biorą na siebie.
Damian 2016-08-26 07:17:50
Kolega który tam pracuje mówi że koło 3 na rękę więc nawet pracując po 10h dziennie w miesiącu ma niecałe 200h co mu daje 15zł / godzine netto więc dobra kasa tylko trzeba lubić prace w ruchu bo jeździ się od punktu do punktu :)
Nut 2016-08-29 12:31:32
Serwisanci mają tutaj naprawdę dobre pensje, moim zdaniem fantastyczna sprawa, generalnie ja bardzo polecam
Zostaw swoją opinię o Automat Spec - Kaszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automat Spec