Maciej Stefanowski Atrophy

Opinie o Maciej Stefanowski Atrophy

Maks15

serdecznie polecam

Ola Frąckowiak

jakość pierwsza klasa, nigdy nie miałam tak ekstra bluzy

Patrycja Gaj

najlepsze bluzy, polecam

Grucha

polecam, bez zbędnego rozpisywania się

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Maciej Stefanowski Atrophy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Marysia

tak samo jak inni ja też mam bluzę a tego sklepu. jestem bardzo zadowolona. super jakość i wygoda

Robert

ja też polecam

Marlena

już ponad miesiąc jak kupiłam bluzę w atrophy. jestem bardzo zadowolona. udany zakup

WOŹNICKI

Zgodnie z obietnicą, dodaję wam opinię pozytywną. Bardzo szybka wysyłka, wnuczka zadowolona z bluzy. Polecam :)

Milena

jestem mega zadowolona z bluzy. super wzór :) uwielbiam takie

Motylski Marcin

polecam. najlepszy sklepi i sprawdzony już od dawna

Kurek

Niestety bluza okazała się zbyt ciasna więc musiałem oddać, ale nie powiem bo błyskawicznie wrócili mi pieniądze. W międzyczasie oczywiście zamówiłem sobie większą bluzę. Paczka dotarła bardzo szybko. Polecam serdecznie

Szybka wysyłka, jakość rewelacyjna. Jak najbardziej polecam

Ania Paprocka

zawsze byłam jakoś sceptycznie nastawiona do zakupów przez internet, w sumie to nie wiem czemu. Ale koleżanka mnie namówiła i zachęciła bo mówiła że kupiła sobie ekstra bluzę w atrophy i żebym ja też zamówiła :D no więc uległam. Zamówiłam sobie na próbę jedną bluzę i nie żałuję ani trochę. Jak tylko ją przymierzyłam to wiedziałam że to będzie moja najlepsza bluza. Jest cudowna, materiał jest tak miły, że ja nigdy wcześniej nie spotkałam bluz o tak przyjemnym materiale. Polecam gorąco :)

WK

zwrot praktycznie po kilku dniach na koncie.. polecam

Aśka K

a u mnie z atrophy to było tak, że najpierw kupiłam dla siebie bluzę. Akurat potrzebowałam takiej luźnej sportowej nieco szerszej bluzy no i właśnie napotkałam się w necie na ten sklep. Zamówiłam :D stwierdziłam że co mi szkodzi, najwyżej odeśle. Ale słuchajcie, bluza przyszła mega, bardzo wygodna i ten materiał :) taki milutki i przyjemny że szok. Oczywiście jak tylko córka ją zobaczyła to od razu zaczęła sobie pożyczać moją bluzę aż w końcu tak się skoczyło że sobie ją wzięła :D więc musiałam kupować kolejną, tym razem już dla siebie :D ale bluzy naprawdę mają super, całkowicie warte swojej ceny

Edytka

jestem bardzo mile i pozytywnie zaskoczona. bluza jest przecudowna

Piotr S

rewelka, bardzo szybka dostawa, bluza super

Eliza

razem z chłopakiem kupiliśmy sobie takie same bluzy w atrophy. wyglądają i leżą rewelacyjnie. mega wygodne i przewiewne polecamy

Aleksandra

Uważajcie na tą firmę. Kupiłam bluzę przyjechala z przecięta kieszenią. Złożyłam reklamację, bluzę Odesłalam i w tym momencie kontakt z firmą się urwał. Jestem 300 zł do tyłu.

Kamil25

zwrot rozpatrzony szybko i bezproblemowo. polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Stefanowski Atrophy - Rudawa

• Jak się pracuje w Maciej Stefanowski Atrophy?

Zobacz opinie na temat firmy Maciej Stefanowski Atrophy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciej Stefanowski Atrophy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 26 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maciej Stefanowski Atrophy