Opinie o Fidelity Life w Stargard Szczeciński

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fidelity Life. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fidelity Life o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fidelity Life w Stargard Szczeciński

basia Nowy wpis

iza a możesz ,powiedzieć coś więcej o tych szkoleniach? chodzi mi konkretnie o to czy rzeczywiście realnie moge się na nich nauczyć czegoś co rozwinie moją karierę czy raczej są to do odhaczenia teoretyczne schadzki? wolę wiedzieć, nacięłam się już u konkurencji

ELLIOT Nowy wpis

eehe odradzam

olek Nowy wpis

no dobra opcja jeśli ktoś u nich wyrabia praktyki to na pewno, ale też można też się potem zatrudnić u nich czy tak sobie? bo nie wiem czy na pewno jest tak, że masz potem gwarantowaną prace na 100% czy nie, a to też jest spora różnica tak naprawde jest.. ja chciałbym na pewno rozwijać się w tym kierunku, a nie wiem czy dam rade?

zarzenowa Nowy wpis

Uwaga na oszustów !!!!!!!!! Ujawniają dane osobowe pod żadnym pozorem nie dawajcie swoich danych

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Fidelity Life? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
zdumiony

to ta firma jeszcze działa????

Mądry po szkodzie

Miśka, umowa na działalności albo o dzieło czyli bez żadnych świadczeń. Jak masz sprzedaż to zarabiasz, jak zero sprzedaży to i zero zarobku. Większość agencji da Ci lepszą prowizję. Pozdr.

Mądry po szkodzie

Rotacji właściwie w firmie chyba już nie ma. Nikt nie chce podjąć tam pracy za takie stawki. Stawki dla doradców nie mają nic wspólnego z obowiązującymi na rynku. Nie ma co się łasić na system płacenia za rok z góry, bo jakby klient zrezygnował to kasę trzeba firmie oddać. Zero szkoleń, zero wdrożenia nowego człowieka. Żadnego przygotowania do wyjścia do klienta. Zero profesjonalizmu.

Nickita

Pracowałam jakiś czas w tej firmie. Było mi ciężko przyzwyczaić się do telefonicznej akwizycji, ciągłego odmawiania i wysłuchiwania oryginalnych epitetów na swój temat od klientów (nie wiedziałam że rozmowę telefoniczną można zakończyć na tyle różnych sposobów.:)) Niedostateczna opieka i brak większego zainteresowania przełożonego przyczyniła się iż rozstałam się bardzo szybko z tą firmą. Pieniądze praktycznie żadne. Może i praca dla najlepszych, ale wydaje mi się wysoce niewłaściwe, aby pracownik przychodził do pracy i nie wiedział, czy uda mu się tego dnia zarobić jakiekolwiek pieniądze. W tej chwili prowadzę własną działalność gospodarczą, a pracę w ww. firmie traktuję jako błąd młodości. Pozdrawiam i życzę przyjemnej akwizycji.

Alex

STABLINA PRACA CHA JAJ SOBIE ROBIĄ. PRACA NA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. OMIJAJCIE TĄ AGENCJE SZEROKIM ŁUKIEM

dora

Bylam na rozmowie o pracy w tej firmie -nie polecam !male kompetencjeprowizje to. Jakis zart Nie poecam

Y

Pozdrawiam - 2012-04-15 10:17:18 CHODZISZ JAK ŚWIADEK JEHOWY PO DOMACH I WCISKASZ KIT LUDZIĄ O UBEZPIECZENIACH. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA PYTANIE DO PSEUDO DORADCÓW TEJ FIRMY JAKĄ ŁUPIE PROWIZJE AGENCJA ZA KAŻDEGO JELENIA KTÓRY SIĘ UBEZPIECZY??????????praca pewna i stabilna ale tylko dla najlepszych! dla ludzi ambitnych i systematycznych. klienci kupują od najlepszych! jesli komus nie wychodzi to znaczy tylko tyle ze brak mu profesjonalizmu. trzeba ponosic odpowiedzialnosc a nie tłumaczyc sobie i innym ze nie wyszło bo firma jest ble. bo chyba to,że ubezpieczenia i inwestycje to rzecz dla każdego konieczna to nikt , przy odrobinie inteligencji nie wątpi!

Pozdrawiam

Robert

Fajna firma będę miał wizytówki z napisem doradca, to nic że się nie znam na ubezpieczeniach ważne że mam znajomych z kasą. Pozdrawiam

Ela

ta firma jeszcze istnieje?

Grzes

Toruń - 2011-12-10 12:25:26 w 100 % polecam tą firmę. tak jak napisał ktoś wyżej trzeba mieć jaja żeby tam pracować. SUPER KASA SUPER LUDZIE SUPER DOŚWIADCZENIE buahhahahahah wolalbym w amway pracowac niz dla tych \"super ludzi\" swoja droga ciekaw jeste kto to pisal? buahahahhahahahahahahahahhahahahahahahhahahahha

Toruń

nie polecam nie chce mi sie rozpisywac ale UWAGA NA NICH!!!!!!!!!!!!!!!

OMIN

omijac szerokim lukiem nie polecam/

zzonk - 2010-01-25 23:31:56 Natalio nie polecasz a nie masz pojecia na temat tej branzy, to ze proponuja podstawe to plus i nie jest to dokladnie na tej zasadzie co opisalas, tak naprawde jest to 1100 zl na poczatek, przy minimalnym nakladzie, a ludzie zarabiaja duzo wiecej, przedewszystkim chodzi o wzrost zarobkow w czasie ludzie ktorzy sie nadaja i maja jaja zeby walczyc z klientami po pol roku zarabiaja srednio 4000zl a to mysle ze jest juz sowite wynagrodzenie, daja ci szkolenia za darmo, pozniej egzaminy licencyjne, a ty bys jeszcze chciala zeby ci za to zaplacili? na jakim swiecie ty zyjesz? No chyba ze skonczylas szkole typu London school of economic no to masz prawo wybrzydzac, ale podejrzewam ze jestes przecietna studentka wiec moze w takim razie idz lepiej na staz do jakiegos urzedu i siedz na ksero za 700zl Dac ludziom prace a jeszcze wybrzydzaja, a potem dziwnym trafem niektorzy sa wiecznie bezrobotni i podobno szukaja pracy, co do systemy prowizyjne: pracujesz= zarabiasz, im lepiej tym wiecej, z tym ze firma zarabia kiedy ty zarabiasz wiec stara sie abys byl jaknajlepszy, najbardziej uklad fair pod sloncem i dla pracownika i dla pracodawcy buahahahahahhahah NAGANIACZU ZOBACZ JAK SIE PRACUJE W PRESTIZOWYCH BANKACH A JAK W TYM FIDELITY BUAHAHAHAHAHAHAHHA

Wojtek

jesli szukasz stalosci ,perespektyw awansu ,ciekawych szkolen to omin ta firme ....typowa akwizycja jesli lubisz upokorzenia ciagle odmowy etc wal smialo praca dla ciebie buhhhhaahahahahahahahahahahhahaahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Fidelity Life - Stargard Szczeciński

Fidelity Life